Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

QUOTE(taniuta @ 2010 06 14, 01:37)
nezinau kodel mano organizmas taip i tas tabletes sureagavo  g.gif siaip su skrandziu niekad problemu neturejau. kai lioviausi jas gerti, po keliu dienu skausmas dingo.
labai norejau issivalyti organizma  ax.gif bet... tabletes taip ir liko stalciuje guleti  doh.gif

kiek zinau,pries pradedant gerti Colo vada,reikia paruosti organizma.Apie tai yra atskira knyga.Ir dar,reikia pradeti gerti pagal menulio kalendoriu,nes ne visos dienos tam tinkamos.O svarbiausia per diena reikia isgerti ne maziau 1,5l koralinio vandens.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 14 birželio 2010 - 12:17
Merginos, gal žinote kaip vadinasi knyga, kurioje pagal negalavimus surašyta kokius produktus vartoti blush2.gif
Atsakyti
suvartojau as colovada, bet po jos man daugiau neigiamu dalyku nei teigiamo, kolovados metu susirgau baisia sloga, kokia gyvenime nesu sirgusi, nosis uzsikišusi buvo dvi savaites, tik su druskuotu vandeniu praplovus iseidavo pakvepuot, o po to prasidejo kompikacijos, pradejo kilti limfmazgiai, gavosi ju uzdegimas....
gal as kaip nors ir be sito gerio jau apsieisiu, nebesinores jau sitaip kentet, gal cia tik sutapimas, bet vistiek man kazkaip nelabai....
jei kazkam tai padejo, labai dziaugiuosi, gal ir man kai kuriais aspektais padejo, gal zarnynas pailsejo, bet organizma nualinau irgi pakankamai...
Atsakyti
Gėriau aš šitą alka-mine virš pusės metų, nieko man nuo alergijos nepadėjo, niekas nepagerėjo. Tik pinigų švaistymas
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 06 16, 10:30)
Gėriau aš šitą alka-mine virš pusės metų, nieko man nuo alergijos nepadėjo, niekas nepagerėjo. Tik pinigų švaistymas

naivu tiketis,kad vienas vanduo padetu.Prie jo reikejo liucerna vartoti.
Vanduo prie negalavimu gydymo vartojamas kaip fonas,o ne kaip pagrindas.
Atsakyti
Sveiki,

o ar yra budu kaip 4m vaikui isgydyti stipria alergija ir maistui, ir aplinkai??? Gal kas turit patirties??? Esu kazkiek girdejusi apie si kluba, bet turiu ir itarimu, kad cia isuktas geras versliukas...o gal ir klystu...
Atsakyti
QUOTE(Liaura @ 2010 06 18, 00:37)
Sveiki,

o ar yra budu kaip 4m vaikui isgydyti stipria alergija ir maistui, ir aplinkai??? Gal kas turit patirties??? Esu kazkiek girdejusi apie si kluba, bet turiu ir itarimu, kad cia isuktas geras versliukas...o gal ir klystu...

kai aplinkui tiek daug pasiulos,tai tikrai pritariu jusu poziuriui - i viska ziureti itariai.

Jusu mazyliui tikrai palengvintu esama bukle,nes esant alergijai medikamentai duoda tik laikina pagerejima.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 06 17, 21:36)
naivu tiketis,kad vienas vanduo padetu.Prie jo reikejo liucerna vartoti.
Vanduo prie negalavimu gydymo vartojamas kaip fonas,o ne kaip pagrindas.

Naivu ar ne, bet faktas, kad viskas išbandyta. Ir gertas ne jis vienas. Ir ne jis vienas bandytas alergijai išgydyt. Taigi, jei negaila pinigėlių, tai galima ir gert, nepakenks. Bet ir nieko nepadės. Jokio poveikio.
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 06 18, 13:51)
Naivu ar ne, bet faktas, kad viskas išbandyta. Ir gertas ne jis vienas. Ir ne jis vienas bandytas alergijai išgydyt. Taigi, jei negaila pinigėlių, tai galima ir gert, nepakenks. Bet ir nieko nepadės. Jokio poveikio.

sunku kazka pasakyti nezinant alergijos priezasciu.Bet kiekvienai ligai gydyti egzistuoja tam tikra sistema,t.y pakopinis papildu vartojimas.Ir gal jusu atvejui coralinio vandens visai nereikejo.
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti gal kas zinot, patart galit...labai prasatai uzmiegu...ir nakti blogai miegu, gal zinot ka vartot? vartoju MagiCal... ax.gif

Man vis sako, kad vitaminas B nesveika vartoti, kad jis sukelia negeras ligas...tai patariat miegui vitamina B? pasimetus... blush2.gif
Atsakyti
del miego sutrikimo pameginkit zoliu misini Nr5,o jei nepades,tada Melatonin Plus.
Atsakyti
Dar norejau paklausti...pas mane mazas spaudymas 100/42 gal reikia naudot folio rugstis?
Atsakyti