Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

QUOTE(augjogx @ 2010 05 26, 14:23)
Gal kaip kam padeda g.gif

Labiausiai tai man Colo Vada ispudi paliko  thumbup.gif

ir ką pajutai po colo vados?na taip suprantu, zarnynui tai padeda, veido oda pagrazejo, logiska, nes nevalgai nei saldumynu, nei gazuotu gerimu geri, nukrito 2 kg... na kadangi siandien jau valgyt pradejau, gal kazka kito pajusiu... rolleyes.gif
tiesiog as megstu viska isbandyti, bet norisi vertinti viska kritiskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 05 27, 08:16)
ir ką pajutai po colo vados?na taip suprantu, zarnynui tai padeda, veido oda pagrazejo, logiska, nes nevalgai nei saldumynu, nei gazuotu gerimu geri, nukrito 2 kg... na kadangi siandien jau valgyt pradejau, gal kazka kito pajusiu... rolleyes.gif
tiesiog  as megstu viska isbandyti, bet norisi vertinti viska kritiskai smile.gif

as pajutau kad miegu maziau ir pailsiu zymiai geriau. Energijos daugiau ir nuotaika pasitaise, nes esu visa laik linkus i niurias nuotaikas. Aisku jauciu kad kazkas darosi su hormonais tik negaliu ivardinti kas. Oda riebesne pasidare bet spuogu nebera, tai ryte nusiprausiu ir viskas gerai. O anksciau budavo oda sausa o spuogu daug. Man nukrito 4 kg bet paskui jie sugrizo.
Atsakyti
O kada laukiausi galima vartoti mikrohidrina?
Atsakyti
Galima, as ji vartoju nuo kokio 5 menesiuko ir labai puikiai jauciuosi, tik as tos kapsulytes turini istirpinu 1,5 ltr. vandens kiekyje ir per diena sugeriu. Tai ir tynimai praejo ir siaip labai puikiai jaustis pradejau ir magnio papildomai nebereikia bigsmile.gif
Atsakyti
Ar galima Coral-Mine gerti vartojant antibiotikus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 06 04, 10:53)
Ar galima Coral-Mine gerti vartojant antibiotikus?  g.gif

Ne tik galima,bet netgi butina.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 06 04, 11:19)
Ne tik galima,bet netgi butina.

taip tikrai, reikia, nes gi tai tik padeda smile.gif
Atsakyti
Koralinį vandenį geriu jau 7 metus smile.gif
Paskaitinėjau forumo žinutes ir matau, kad dalis forumo narių koralinį vandenį tai geria , tai negeria kartais. Tokiu būdu jį geriant sunku pajusti tikrąjį jo poveikį - organizmo šarminimo poveikį.

Pilnai suvokdama koralinio vandens naudą ir neketindama jo atsisakyti, po pusės metų kasdienio jo naudojimo ir organizmo išvalymo su Colo Vada, nutariau padaryti eksperimentą - kelias dienas jo negėriau. Tada pastebėjau, kad po kelių dienų pradėjo darytis burnoje rūgštu... Dabar, kai organizmas yra pakankamai šarminis, tuoj pat pajuntu, jei parūgštėju. Ypač tai jaučiasi, jei porą dienų pavalgau daugiau saldumynų. Jau senokai žinojau, kad saldumynai labai rūgština, bet tai buvo tik teorija. Dabar tai jaučiu fiziškai. Tad, jei taip jau atsitinka, kad pavalgau saldumynų, tai po to, kai burnoje pasidaro rūgštu, į saldumynus net pažiūrėti negaliu. Taip pat pastebėjau, kad jei parūgštėju, organizmo atsparumas tuoj pat krenta.

Todėl patariu visoms, jei jau pradėjote gerti koralinį vandenį, tai gerkite jį visą gyvenimą smile.gif
Tai jūsų grožio ir jaunystės šaltinis.

Beje, panaudotus koralų miltukus galima suberti gėlėms, gyvūnams į vandenuką. Jie bus dėkingi.
Atsakyti
QUOTE(premute @ 2010 06 11, 12:50)
Todėl patariu visoms, jei jau pradėjote gerti koralinį vandenį, tai gerkite jį visą gyvenimą smile.gif



gal teko domėtis, ar yra kokie klinikiniai tyrimai su koraliniu vandeniu atlikti?

iš tikrųjų tai man po tokio pasakymo kad gerk visą gyvenimą tik tokį vandenį - kažkaip neskanu pasidaro... kažkokia priklausomybe kvepia...
Atsakyti
QUOTE(gabe000 @ 2010 06 13, 14:58)
gal teko domėtis, ar yra kokie klinikiniai tyrimai su koraliniu vandeniu atlikti?
iš tikrųjų tai man po tokio pasakymo kad gerk visą gyvenimą tik tokį vandenį - kažkaip neskanu pasidaro... kažkokia priklausomybe kvepia...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Bandziau vieno zmogaus siulymu organizma valytis su COLO VADA. deja, teko nusivilti, nes pagerus kelias dienas tas tabletes pradejo streikuoti skrandis doh.gif doh.gif nutraukiau ju gerima, o jis man kaip pamiseles irodynejo, kad as negerai elgiuosi, kokia as silpna, kaip blogai viskas bus doh.gif doh.gif po visu jo pasakojimu, man tikrai pakvipo priklausomybe... nesveikas isitikinimas kokie nuostabus produktai ax.gif
Atsakyti
Taniuta, gal ir negerai tas jusu pazistamas dare, kad primygtinai liepe gerti ir neatstojo nuo jusu. Produktai tikrai nera blogi, kai kurie is ju neturi analogu lietuvoje. Colo vada valesi mano mama, viskas gerai, nieko blogo nejaute. Jusu skrandis gal silpnesnis, siaip ten daug augaliniu tabletyciu ir kapsulyciu, neturejo zalos pridaryti.. g.gif Ka galima nusipirkti pigiau kitur, tai perku, ko nerandu, perku koraliniame klube smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2010 06 13, 21:56)
Produktai tikrai nera blogi, kai kurie is ju neturi analogu lietuvoje. Colo vada valesi mano mama, viskas gerai, nieko blogo nejaute. Jusu skrandis gal silpnesnis, siaip ten daug augaliniu tabletyciu ir kapsulyciu, neturejo zalos pridaryti.. g.gif

nezinau kodel mano organizmas taip i tas tabletes sureagavo g.gif siaip su skrandziu niekad problemu neturejau. kai lioviausi jas gerti, po keliu dienu skausmas dingo.
labai norejau issivalyti organizma ax.gif bet... tabletes taip ir liko stalciuje guleti doh.gif
Atsakyti