Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

QUOTE(augjogx @ 2010 05 14, 11:20)
Tada patarciau pau darco, ir koloidini sidabra purksti i gerkle

purskem, gerem...bet nezinau ar per mazai mano tikejimo, bet padejo tik inhaliacijos, arbatos...
o pati nuo pirmadienio pradesiu colo vada plus rolleyes.gif
Atsakyti
Mano patarimas smile.gif Visas ligas reikia pradeti gydyti pacioje pradzioje, pasirodzius pirmiems simptomams. Koralini vandeni galima gerti ir koncentruotesni, kad ir i 1 ltr, karštą. Tinka ir PAUD'ARKO, ir purkšti koloidinis sidabras. Nepamirškim vit C - jo dabar organizme deficitas.
Kas gali sau leisti, patariu Coral-Mine kasdien visiems, ir jauniems ir vyresniems. Puikiai tvarko kraujo struktūrą, neleidžia sulipti eritrocitams. Šį skirtumą teko matyt, kai profesorius darė žmonėms, taip vadinamą, kraujo lašo tyrimą.
Atsakyti
QUOTE(s-roze @ 2010 05 17, 11:51)
Mano patarimas  smile.gif  Visas ligas reikia pradeti gydyti pacioje pradzioje, pasirodzius pirmiems simptomams.  Koralini vandeni galima gerti ir koncentruotesni, kad  ir i 1 ltr, karštą.  Tinka ir PAUD'ARKO, ir purkšti koloidinis sidabras. Nepamirškim vit C - jo dabar organizme deficitas.
Kas gali sau leisti, patariu Coral-Mine kasdien visiems, ir jauniems ir vyresniems. Puikiai tvarko kraujo struktūrą, neleidžia sulipti eritrocitams.  Šį skirtumą teko matyt,  kai profesorius darė  žmonėms,  taip vadinamą, kraujo lašo tyrimą.

nežinau, jam nelabai kas padeda, slenka zemyn tas kosulys, eis pas seimos gydytoja smile.gif
o as vakar pradejau colo vada plus, ziuresim kuo cia baigsis smile.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai, mano drauge geria kolovada, tai sake jau i pabaiga, net pati nustebusi is kur organizme tiek visko yra, kad nevalgo, o i tualeta begioja ir begioja smile.gif

As geriu su mikrohidrinu, ji irgi tirpinu vandenyje ir geriu, tai man savijauta stipriai pagerejo, ir tynimai praejo ir energijos daugiau atsirado. O del pacio koralinio vandens, jis del kalcio kiekio nerekomenduojamas nuo 5-6 nestumo menesio smile.gif

Atsakyti
As nuo kito pirmadienio jau antrakarta pradesiu Colo vada, nes pas mane tiek uztersta kad vieno kurso mazai. Tik va baiminuosi ar galiu vartoti colo vada su gelezies preparatais, nes man dabar toks ispudis kad maza kraujyste. Tai dabar gersiu gelezi, tai ir galvoju ar pirma pasitvarkyti ta mazakraujyste ar viska kartu varyti? g.gif
Atsakyti
Man jau antra dienele colo vada doh.gif pirma diena buvo sunki, o šiandien jau nieko nieko smile.gif
o kas nusprendė kad reikia antro colo vada kurso? o kada darei pirmąjį? net nežinau ką tau ir patarti, nes kad paskui blogiau nebūtų, kad nualinsi organizmą...
Atsakyti
As dariausi imago testa, ir zodziu man visa ko rado ten ir labai uzsiterses organizmas. Tai va ir mastau pati gal reikia truputi palaukti atstatyti organizma ir veliau valytis. Dabar laukiu nesulaiukiu green gold, baisus jau deficitas. Juos sugerciau ko gero tada valyciausi. Nes reikia nervu sistema pastiprinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai gal palauk, nes du is karto kursai nelabai gerai, organizmui reikia ir atsistatyti nors truputi.
Atsakyti
Nežinau ar čia sutapimas, bet būtent dabar kai vartoju colo vada ir pats valymasis, susirgau baisia sloga, baisiausiai skauda gerklę ir sukilo temperatūra...kažin ar čia tiesiog sutapimas, ar čia mano organizmas sustreikavo.... šiandien paskutinė diena, bet manau, kad greitu laiku valytis tikrai nenorėsiu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 05 26, 10:25)
Nežinau ar čia sutapimas, bet būtent dabar kai vartoju colo vada ir pats valymasis, susirgau baisia sloga, baisiausiai skauda gerklę ir sukilo temperatūra...kažin ar čia tiesiog sutapimas, ar čia mano organizmas sustreikavo.... šiandien paskutinė diena, bet manau, kad greitu laiku valytis tikrai nenorėsiu... schmoll.gif

Gali taip buti, man labai stiprus kosulys buvo. po colo vados kosejau dar kokias 2 sav. Temperatura buvo pradejus kilti bet neilgai paskui praejo. Viskas bus gerai, jei turi pagerk Pau darko ir Sidabro. As kazkaip skeptiskai i sidabra ziurejau bet dabar pakeiciau nuomone kai padejo man ir mano vaikui.
Atsakyti
QUOTE(augjogx @ 2010 05 26, 11:24)
Gali taip buti, man labai stiprus kosulys buvo. po colo vados kosejau dar kokias 2 sav. Temperatura buvo pradejus kilti bet neilgai paskui praejo. Viskas bus gerai, jei turi pagerk Pau darko ir Sidabro. As kazkaip skeptiskai i sidabra ziurejau bet dabar pakeiciau nuomone kai padejo man ir mano vaikui.

sidabro daug naudojom nuo gerkles skausmo tiek as tiek vyras, bet nejauciam jokio poveikio.....
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 05 26, 12:11)
sidabro daug naudojom nuo gerkles skausmo tiek as tiek vyras, bet nejauciam jokio poveikio.....

Gal kaip kam padeda g.gif

Labiausiai tai man Colo Vada ispudi paliko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo augjogx: 26 gegužės 2010 - 13:25