Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

QUOTE(Vover@ @ 2010 04 26, 10:40)
O kas jums pataria, kokias priemones vartoti?

as dariausi tyrima pagal ju metodus rolleyes.gif
Atsakyti
Hormonu sistemą vien koralinis, abejoju, ar pades sustyguoti. Coral-Club yra natur tepaliukas Gest-One, kuris sutvarko progesterono ir estrogeno balansą organizme. Taip pat moterims yra spec. Comb 4, žolių mišinys tabletėlėmis, padedančios atstatyti gimdos funkcijas, mėnesinių ciklą, atpalaiduoja gimdos raumenis, turi priešuždegiminį poveikį.

O vanduo - visada būtinas: kas gali - geria koralinį, jei ne - paprastą. Bet kuriuo atveju, vistiek tai gerai.
Tik negerkite virinto - jis yra sunkus ir negyvas.
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2010 04 25, 22:37)
Sveikutes..susidomejau ir as koraliniu vandeniu...tik vat esu  nestuke.gif , tai kazin ar galiu ji gerti? g.gif


Svekute
Gali gerti ir nestumo metu vandeni laisvai, dar labai gerai butu pavartoti Protivity. Del vaikelio vystymosi ir aisku del savo savijautos.
Atsakyti
sveikutes, gal turit praktikos, mano brangiausiajam nuolat persti gerkle, naudojam koralini vandenuka silta su microhydrinu, ka dar jam duot? skruzdziu medzio zieves kapsuliu? gal zinot kokiu dar receptu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 05 06, 14:21)
sveikutes, gal turit praktikos, mano brangiausiajam nuolat persti gerkle, naudojam koralini vandenuka silta su microhydrinu, ka dar jam duot? skruzdziu medzio zieves kapsuliu? gal zinot kokiu dar receptu... rolleyes.gif



Kai man skauda gerkle ta pati naudoju, ka ir jus isvardinot, tik kad dar superinis yra sidabras, reikia purksti kas valanda, kai skauda... per diena skausmas praeina... o skruzdziu medziu zieve tada geriu kas dvi valandas, jisai veikia juk kaip antibiotikas
Atsakyti
O kaip tas coralinis vanduo pasildomas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 05 06, 14:21)
sveikutes, gal turit praktikos, mano brangiausiajam nuolat persti gerkle, naudojam koralini vandenuka silta su microhydrinu, ka dar jam duot? skruzdziu medzio zieves kapsuliu? gal zinot kokiu dar receptu... rolleyes.gif


nuo gerkles uzdegimo ar perstejimo,reikia susiberti po liezuviu isardyta skruzdziu zieves kapsule ir suciulpti. mirksiukas.gif
Ispeju,kad skonis schmoll.gif

QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 05 06, 15:41)
O kaip tas coralinis vanduo pasildomas?  g.gif

koralinis vanduo sildomas taip:Kadangi vienas pakiukas skirtas 1,5 l vandens,tai pakeli uzpilate 1l vandens,o reikalui esant i ta vandeni ipilate karsto(jokiu budu nevirinto)vandens.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 06 gegužės 2010 - 17:41
QUOTE(Liepa B. @ 2010 05 06, 17:40)
koralinis vanduo sildomas taip:Kadangi vienas pakiukas skirtas 1,5 l vandens,tai pakeli uzpilate 1l vandens,o reikalui esant i ta vandeni ipilate karsto(jokiu budu nevirinto)vandens.

O tai karsto vandens tipo is krano isipilti?
Atsakyti
QUOTE(nePadori @ 2010 05 06, 21:56)
O tai karsto vandens tipo is krano isipilti?

na jeigu pas jus karstas netoli virimo,galima ir is krano.

QUOTE(Zasis @ 2010 04 28, 22:08)
O ju galima vaistinese isigyti? Ar tinka vaikams?


tinka ir vaikams ir nesciosioms.Tik vaikams pagal amziu parenkama mazesne doze.
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 05 06, 14:21)
sveikutes, gal turit praktikos, mano brangiausiajam nuolat persti gerkle, naudojam koralini vandenuka silta su microhydrinu, ka dar jam duot? skruzdziu medzio zieves kapsuliu? gal zinot kokiu dar receptu... rolleyes.gif



Ar cia nebus su skrandzio rugstim susije
Atsakyti
mes nusprendem kad čia labiau faringitas.... g.gif

Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 05 10, 13:58)
mes nusprendem kad čia labiau faringitas.... g.gif



Tada patarciau pau darco, ir koloidini sidabra purksti i gerkle
Atsakyti