Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

Aš atradusi Coral Mine iš Coral Club, taip pat tos bjaurasties atsikračiau. Jau daugiau kaip metai jokio galvos skausmo nesu pajutus thumbup.gif drinks_cheers.gif

http://www_coral-clu...pr.php?vaiid=94
http://www_coral-clu...u/katalogas.php
http://www.coral-clu...ELEMENT_ID=2585


Mūsų visa šeimyna geria jau daugiau negu metus, visi džiaugiamės, visų pirma, tai be galo skanus vanduo, visų antra labai sveika. Aš asmeniškai atiskračiau daug negalavimų, svarbiausia, galvos skausmai migreniniai, toliau skrandžio skausmai, burnos ertmės visokiausių uždegimų: nuo paradantozių iki gerklės visokiausių uždegimų (paradantozės aišku neišgydo, bet jos uždegiminiai procesai dngo thumbup.gif ). Mes visa šeimyna ne vasaros sezonu išgeriam apie 1,7l šio vandenuko. Tai jei kiekvienas po tiek išgertumėm, tai rezultatai nenusakomi būtų tongue.gif

Atsakyti
Sveikos visos

pasakykit kokie atsiliepimai kas ilgesni laika vartojat coral mine. As geriu tik kelios dienos tai kazko ir nepastebejau bet ir siaip kazkaip skeptiskai kol kas ziuriu nes kazkaip neitiketinai man tie pastebejimai atrodo bent jau kol kas. Prie vandens dar geriu Lax Max ir Black walnut leaves. Nes man visi blogumai susije su virskinimu ir medziagu apykaita. Ziuresiu kas toliau bus gal ir bus tu pasikeitimu bet manau kad laiko reikia tam nemazai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(augjogx @ 2010 01 25, 10:00)
Sveikos visos

pasakykit kokie atsiliepimai kas ilgesni laika vartojat coral mine. As geriu tik kelios dienos tai kazko ir nepastebejau bet ir siaip kazkaip skeptiskai kol kas ziuriu nes kazkaip neitiketinai man tie pastebejimai atrodo bent jau kol kas. Prie vandens dar geriu Lax Max ir Black walnut leaves. Nes man visi blogumai susije su virskinimu ir medziagu apykaita. Ziuresiu kas toliau bus gal ir bus tu pasikeitimu bet manau kad laiko reikia tam nemazai  blush2.gif

As vartoju Coral mine pora metu, bet poveikio nematau, nors tiesa pasakius geriu ne kiekviena diena.
Atsakyti
Vien koralinis vanduo,tik padeda apvalyti musu organizma suteikia reikiama kieki dregmes ir mineraliniu medziagu.Jeigu del sio stygiaus buvo bloga savijauta,tai pasijus pagerejimas.Bet jeigu yra kitos negalavimo priezastys,vien vanduo nepades.
Atsakyti
Man isvis tas koralinis vanduo kazkokia nesamone hah.gif turejau savo aplinkoje kelias paneles, kurios sviesiai stiesiai sakant, atrode, kaip a le is sektos kokios blink.gif taip sventai itikejusios i to vandenuko galia doh.gif
Manau, saziningai isgeriant paprasciausio vandens tiek, kiek reikia to koralinio gert po kurio laiko ir organizmas issivalytu, ir veido oda pagrazetu ir savijauta pageretu mirksiukas.gif
Atsakyti
O Basica argi neatstato rūgščių šarmų pusiausvyros g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2010 02 02, 17:14)
O Basica argi neatstato rūgščių šarmų pusiausvyros  g.gif

Sveikos visos

As rgi gal pasirodysiu kaip kokia sektante, bet isbandzius begale firmu visokiu papildu. Pas mane pagrindine problema yra zarnynas. Valgau gal ir nedaug bet medziagu apykaita doh.gif sakykim jos visai beveik nera. Dabar as geriu coral-mine jau apie 2 sav, Lax-Max ir Black Welmut leaves. Nezinau ar pades ar ne bus matyt. Bet va tik po poros savaiciu kazkokie pakitimai praeda o gal cia tik is didelio laukimo g.gif tu pasikeitimo.
kai pradejau geti vandeny tai organizas kelias dienas putesi kaip balionas o paskui pradejo valytis, miegu naktim. Zarnyne tai kol kas tik gurguliavimai dideli atrodo kad viduj kas nors sedi ir burbuliuoja lotuliukas.gif Tai va tokie pastebejimai, nieko ipatingai gero nera kol kas bet manau mazai dar laiko. Bet tikrai nenoriu spresti ar cia surogatas tas koralinis vanduo ar ne. Siaip ir kaina jo tikrai pemus nera maza. kai panaudosiu ilgesni laika noreciau Colovada isbandyti pavasari blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(augjogx @ 2010 02 05, 12:22)
Sveikos visos

As rgi gal pasirodysiu kaip kokia sektante, bet isbandzius begale firmu visokiu papildu. Pas mane pagrindine problema yra zarnynas. Valgau gal ir nedaug bet medziagu apykaita  doh.gif sakykim jos visai beveik nera. Dabar as geriu coral-mine jau apie 2 sav, Lax-Max ir Black Welmut leaves. Nezinau ar pades ar ne bus matyt. Bet va tik po poros savaiciu kazkokie pakitimai praeda o gal cia tik is didelio laukimo  g.gif tu pasikeitimo.
kai pradejau geti vandeny tai organizas kelias dienas putesi kaip balionas o paskui pradejo valytis, miegu naktim. Zarnyne tai kol kas tik gurguliavimai dideli atrodo kad viduj kas nors sedi ir burbuliuoja  lotuliukas.gif Tai va tokie pastebejimai, nieko ipatingai gero nera kol kas bet manau mazai dar laiko. Bet tikrai nenoriu spresti ar cia surogatas tas koralinis vanduo ar ne. Siaip ir kaina jo tikrai pemus nera maza. kai panaudosiu ilgesni laika noreciau Colovada isbandyti pavasari  blush2.gif

Valgyti reikia normaliai, kad vyktu medziagu apykaita, nes kai valgoma nedaug, organizmas kaupia "atsargas". O ar paprasto vandens gerdavot pakankamai? gal uztektu vandenuko isgert po litra per diena ir nereik pinigeliu metyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chiuncia @ 2010 02 06, 12:05)
Valgyti reikia normaliai, kad vyktu medziagu apykaita, nes kai valgoma nedaug, organizmas kaupia "atsargas". O ar paprasto vandens gerdavot pakankamai? gal uztektu vandenuko isgert po litra per diena ir nereik pinigeliu metyt  ax.gif

pigiausias variantas butu,gerti saltinio vandeni.Tik kur jo gauti,jei gyveni didmiestyje?
Atsakyti
Sveikos.Gal kuri naudojot Pau d'Arco? Gydytojas prirase, bet vaistinese siuo metu nera, net nezinau, kiek kainuoja.Idomu butu suzinot, kokie vartojusiu atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(taipgis @ 2010 02 07, 18:02)
Sveikos.Gal kuri naudojot Pau d'Arco? Gydytojas prirase, bet vaistinese siuo metu nera, net nezinau, kiek kainuoja.Idomu butu suzinot, kokie vartojusiu atsiliepimai.

Pau d'Arco,tai skruzdziu medzio zieve- gamtos sukurtas antibiotikas nuo ivairiu uzdegiminiu procesu,stipriai veikianti nuskausminamoji priemone,stimuliuojanti imuninius procesus,turi tonizuojamaji bei antioksidantini poveiki.

Gerkles uzdegimas praeina per para,reikia isardyta kapsules turini susiberti po liezuviu ir suciulpti.

Vaistinese jo nera ir nebus,reiketu ieskoti klubo nariu.Kaina ~40lt uz 90 kaps
Atsakyti
Paudarką ir aš naudodavau - dažniausiai nuo cistito. O dabar negaliu kaip tik gerklės uždegimo išsigydyti, tai irgi pagalvojau, kad gal reikėtų vėl nusipirkti. Tik gal žinote - ar galima Paudarką vartoti laukiantis ??? Būčiau dėkinga, jei patartumėt, jei žinot 4u.gif
Atsakyti