Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(jugeta @ 2008 07 20, 13:51)
Brangioji, nereikia pykti... kaip matau  sitoj zinutej klausei nuomones.... ir as tik norejua padeti argumentuodama ....

juk prasei nuomones kiek ideti... tai kam klausi jei atsakymai tamstai nepatinka?
Papildyta:

g.gif

as ir nesakiau kad reikia irasyti suma ir neliepiau klaustis kiek vienas asmuo kainuoja jauniesiems, tik daviau pora minciu kaip galima apsispresti kiek jauniesiems i ta voka ideti... nesuprantu ko cia reikia pykti  smile.gif

As tikrai nepykstu 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir tikrai nepyk kad taip parasiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aciu labai uz savo nuomone,,,,,
Atsakyti
Cie kiekvieno reikalas kiek ir ka dovanoti. Mano taip pat ne uz kalnu vestuves, bet pakvietimuose as nenurodysiu nieko del dovanu. Jei kas teirausis tai pasakysiu, kad geriau pinigais, nes mes ne LT gyvename, tai kaip tada dar tas dovanas gabentis is Lietuvos. Kiek dovanoti kiekvienas pagal save ziuri, as seniai vestuvese buvau, bet as eidama i Jubiliejus, nuo poros dovanojam 200 lt. Manau tai normalu.
Atsakyti
na mes savo pakvietimuose rasem,kad butume dekingi uz...na vienu zodziu uz pinigus.aisku,tai tiesiai nerasem smile.gif taciau ne del to,kad jos mums atsipirktu,kas dalyvaus vestuvese jei nebutume paprase vokelyje,neabejoju butu atnese indu ir pan,ko mum tikrai nereikia.kam mums dovanos kurios gules sandeliuke? g.gif geriaupatys nusipirksime ko reikia
Atsakyti
QUOTE(Gazelė @ 2008 07 19, 18:56)
. Draugams dėčiau nuo 200 Lt iki 500 Lt,

Mes draugams desim 500 lt blush2.gif ,turbut teisinga tiek deti,nes tokia pat suma ir mes gavom per savo vestuves nuo tupaciu draugu...kita vertus netureciau nedeciau,kitaip kas belieka... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Savaitgali buvom vestuvese, dejom 300 Lt nuo poros. Dar buvo specialiu reikalavimu aprangai, geles man ir pabroliui i atlapa, kadangi pulke, bonka, saldainiai, viso islaidu 530 Lt (jokiu makiazu ir sukuosenu nedariau).
Voke gal ir nelabai ispudingai, bet kai paskaiciuoji viska susidaro nemenka suma.
Atsakyti
siais laikais buti sveciu vestuvines jau daug kam darosi neikandama verysad.gif Manyciau, jog i vestuves jaunieji svecius kviecia ne todel, kad jas apmoketu, o dar geriau kad pavyktu ir uzdirbti tongue.gif , kaip cia daugelis mano (bent jau tokia nuomone susidare skaitant sia tema). Man paciai keliant savo vestuves niekada net i galva nesautu tokia mintis, jog vestuves gali atsipirkti. Juk daraisi svente sau, o ne sveciams, tai galima padaryti labai kuklia ja, su ne tokiomis didelemis islaidomis. Beja, kas neturi tiek pinigu kad iskeltu prabangias vestuves, tas ir nesitiki brangiu dovanu, o ir beto zino jog ir sveciai bus tokie patys kaip ir jie. O jei kelia vestuves turciai, tai dazniausiai ir sveciai buna tokio lygio, kadangi paprasti zmones (net ir patys artimiausi) net gedijasi eiti y tokias vestuves, kadangi neisgali y vokeli ideti jaunuju besitikimos sumos. Tai kam taip skaudinti zmones...? Pagalvokite, brangieji, ar verta tada isvis kelti vestuves, ar ne paprasciau butu pasikviesti artimiausius zmones pas save y namus ir prie paprastu vaisiu atsvesti, o jei yra labai didelis noras, tai su draugais galima ir dar atskirai atsvesti.

Nesusilaikiau neisreiskusi tokios savo nuomones. Sekmes tikintis milijonu.


Papildyta:
Nereikia vestis sveciu y prabangius restoranus, o paprasciau issinuomoti sodyba ir patiems rupintis maistu mirksiukas.gif surasti vireja, padaveju pora (kokiu jaunu studenciu) ir bus visai pigiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2008 07 22, 15:00)



Nemanau, kad yra daug tokiu, kurie tikisi vestuviu atsipirkimo unsure.gif Pavyzdziui, as tikrai nesitikiu ir net negalvoju apie tai, kad vetuves atsipirktu.

Tiesiog (kaip as suprantu sita tema) - kazkas klausia, kiek butu grazu (ar mandagu, ar pan.) ideti jauniesiems i vokeli, tai kazkas ir pataria (pavyzdziui, atsizvelgti i baliaus dydi ir trukme, i santykius, i savo galimybes ir t.t.)

Pati esu is tu, kuri stengiasi ideti siek tiek daugiau - kam man paskui raudonuoti, grauztis visa gyvenima, kad kazkada kazkam pagailejau keliu simtuku? ax.gif

O jeigu Jums gaila tu pinigeliu, ar Jusu galimybes neleidzia, tai ir nedekit, ir nepykit ant kitu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 07 22, 15:10)

O jeigu Jums gaila tu pinigeliu, ar Jusu galimybes neleidzia, tai ir nedekit, ir nepykit ant kitu  mirksiukas.gif

Skaitant kai kurių būsimų (ar buvusių) nuotakų pasisakymus tikrai susidaro įspūdis, kad laukiami ne svečiai, o jų vokeliai. Jei negali įdėti tiek kiek nori nuotaka - geriau neik. Aš taip pat stengiuosi įdėti daugiau, bet kas man atrodo daugiau, kitam gali atrodyti per mažai. Žinau, kad jauniesiems vetuvės kainuoja daug, bet aš juk svečiai neprašo daryti prabangių vestuvių, o paskui pykti, kad per mažai davė.
Atsakyti
Niu mes tikrai darydami vestuves negalvojom apie tai ar jos atsipirks ar ne. O gavo ivairiai 100-500Lt vokelyje.
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 07 22, 14:48)
Skaitant kai kurių būsimų (ar buvusių) nuotakų pasisakymus tikrai susidaro įspūdis, kad laukiami ne svečiai, o jų vokeliai. Jei negali įdėti tiek kiek nori nuotaka - geriau neik.  Aš taip pat stengiuosi įdėti daugiau, bet kas man atrodo daugiau, kitam gali atrodyti per mažai. Žinau, kad jauniesiems vetuvės kainuoja daug, bet aš juk svečiai neprašo daryti prabangių vestuvių, o paskui pykti, kad per mažai davė.


labai teisingai pasakyta mirksiukas.gif sveciai tikrai nepraso daryti prabangiu vestuviu, cia jau jaunuju toks noras buna kokio lygio vestuves iskelti smile.gif Nemanykite, jog iskele dideles ar prabangias vestuves gausite geresniu dovanu (didesne suma pinigu). Sveciai su malonumu su tokiomis paciomis dovanomis (kalbu velgi apie pinigu suma) mielai dalyvautu ir kuklesneje sventeje smile.gif
Atsakyti
na, man tokios sumos kaip 300 ar 500lt yra dideles, net jei galiu sau tai leisti g.gif nebent tai yra super artimi draugai ar gimines. o siaip einant sveciais, pvz, pas draugus, manau kokiu 100-200lt uztektu. cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Karta pasisakiau bet ir vel negaliu nutylet... Pasakysiu tik tiek - tikiuo, kad tos materialistes nuotakos ir jsaunieji savo vestuviu diena stoves vienu du ir nesulauks nei vieno svecio, va gal tada susimastys, ar tikrai jei neturi milijono geriau tegul nesirodo vestuvese... Nors vargu ar tokios susimastys, matyt ir tie draugai atitinkami yra smile.gif Arba jeigu jau nori kad uz vestuves susimoketu ir dar navaro pavarytu, tai tada valio, atsizvelg ir i sveciu pageidavimus - kai einu i koncerta, einu i toki, koki NORIU, einu i kina i toki koki NORIU, kavineje uzsisakau patiekala toki, kokio NORIU, taigi jei jau surengei man vakara uz kuri turiu susimoket konkrecia sumele, prasau atsizvelk i kiekvieno individualius norus, ir pateik man tokias pramogas ir maista, kokio as NORIU! Man gal visai nemalonu klausytis tu tavo vestuviu muzikantu, as noriu tarkim Mamontovo, man neskanu tavo vistienos file, as megstu lasisa! Kodel as turiu atsizvelgti i jaunuju islaidas, o jie i mano norus ne? Jeigu jau taip skaiciuojam tas sumas vokelyje, tai tada gal jau bent bukit vertos ju?Fui kaip bjauru skaityt negaliu! Musu vestuves jau praejo ir tiesiog negaliu atsidziaugti prisiminimais - visi draugai jauni kaip ir mes, todel milijonu dar neuzkala, visiem pasakem kad norim ju, o ne dovanu, todel atejo visi ir jiems tikrai buvo striuka su finansais, bet jie buvo vakaro siela!Geriausias vestuviu atsipirkimas kai iki siol susitike svytinciais veidais kalbame, jog vestuves buvo superines! Gera buvo ir mums ir jiems, ir svarbiausia zinojau, kad visi salia, kuriems tikrai labai rupime 4u.gif Jeigu buciau mecius namiokus apie kazkokias idiotiskas stafkes, nenoriu net pagalvot kokios galejo but vestuves... Matyt tokios, kokios buvo ar bus pas tas materialistes!
Atsakyti