Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

Na mes su vyru esame pakviesti i vestuves rugpjucio 14d ir isteka mano geriausia drauge ir dabar su vyru snekames kiek i vokeli ideti 100llllllt ar daugiau?Kaip jus manote kiek mums i voka deti? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
na priklauso, kokia jūsų finansinė padėtis ir kiek galite skirti . aš dėčiau 200 - 300 lt.galima ir daugiau jeigu leidžia finansai.na bet nemažiau nei 200lt.(aš dėčiau)
Atsakyti
Man taip pat galva sopa blink.gif , nes artėja brolio vestuvės. Užsiprašė pinigais g.gif . Asmeniškai pati niekada tokio dalyko neprašiau ir neprašysiu, nes žmogui pigiau yra dovaną nupirkti nei dėti į vokelį kupiurą doh.gif . Draugams dėčiau nuo 200 Lt iki 500 Lt, o broliui planuoju 1000 Lt drinks_cheers.gif . Bet manau kad kiekvienas turi atsižvelgti į savo galimybės, o ne verstis per galvą kad įtikti jauniesiems mirksiukas.gif
Atsakyti
Taigi ne visi pinigu praso tam,kad vestuves atsipirktu,tiesiog jie patys geriau zino ko jiems reikia,tai kam tie nereikalingi daiktai,nors kaip sako dovanotam arkliui i dantis neziuri,bet vistiek jokio idomumo turbut butu gauti 5mikrobanges blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2008 01 30, 18:59)
nezinau jau kas cia blogo, bet visi jaunieji nori kad daugiau padovanojtu, po paskutiniu vestuviu kalbejau su jaunikiu, tai jis man taip pasake, kad buvo zmones kurie i voka tik po 100 lituku idejo ir net nepasirase, tai ka tada tipo cia ne geda reiskias jei net pasirasyti negali. Pries kelis metus buvo normalu po simta lituku deti, bet dabar yra geda tiek deti


O aš maniau, kad į vestuves kviečiama, nes būtent su tais žmonėmis norima atšvęsti šventę, o ne dėl to, kad jie atneštų tam tikrą sumą pinigų, kad paskui atsipirktų vestuvės ar į povestuvinę kelionę išvažiuotum. Nesąmonė!!
Mano vestuvės kitą vasarą ir man visiškai vienodai kas kiek atneš. Svarbu, kad dalyvautų visi, kuriuos kviečiame.
Atsakyti
QUOTE(prox579 @ 2008 07 20, 11:54)
Mano vestuvės kitą vasarą ir man visiškai vienodai kas kiek atneš. Svarbu, kad dalyvautų visi, kuriuos kviečiame.



tada nerasyk kvietime, kad pageidaujat dovanos vokelyje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 07 19, 16:19)
Na mes su vyru esame pakviesti i vestuves rugpjucio 14d ir isteka mano geriausia drauge ir dabar su vyru snekames kiek i vokeli ideti 100llllllt ar daugiau?Kaip jus manote kiek mums i voka deti? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif



priklauso nuo to kur vestuves... jei paprastos namuose, tai gal dar ir uztektu, bet ir tai as dar daeciau kokia nors dovana priedui.... o va jei kokioj jau kavinej ir jei dvi dienas.... tai pamastykit kiek jauniesiems jus kainuosit... gal ir ziauriai nuskamba, bet klausimas- ar jaunieji turi gauti dovanu, ar jie jums turi dovanoti? pvz... jie gal uz maista ir gerimus sumokes dviems asmenims 400lt, o tie du asmenys ides i voka 100lt... tai kur cia dovana skaitos?
Atsakyti
mes tai pvz nerašėm kvietime kad norim pinigais ir žmonėm nenurodinėjom ką dovanot, bet daugelis mūsų klausė ar norim pinigais ar dovanos kokios. tai pasakėm kad pinigais. o šiaip tai manu žmonės ką nori tą ir dovanoja negražu nurodinėti, bet užsiminti gal ir galima.
Atsakyti
QUOTE(mirameda @ 2008 07 20, 13:23)
mes tai pvz nerašėm kvietime kad norim pinigais ir žmonėm nenurodinėjom ką dovanot, bet daugelis mūsų klausė ar norim pinigais ar dovanos kokios. tai pasakėm kad pinigais. o šiaip tai manu žmonės ką nori tą ir dovanoja negražu nurodinėti, bet užsiminti gal ir galima.



ir as tam pritariu smile.gif daug kas paklausia ko jaunieji nori, va tada ir galima uzsiminti, kad jei nieko nesugalvosit, tai prisidekit prie musu povetuvines keliones ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2008 07 20, 10:14)
priklauso nuo to kur vestuves... jei paprastos namuose, tai gal dar ir uztektu, bet ir tai as dar daeciau kokia nors dovana priedui.... o va jei kokioj jau kavinej ir jei dvi dienas.... tai pamastykit kiek jauniesiems jus kainuosit... gal ir ziauriai nuskamba, bet klausimas- ar jaunieji turi gauti dovanu, ar jie jums turi dovanoti? pvz... jie gal uz maista ir gerimus sumokes dviems asmenims 400lt, o tie du asmenys ides i voka 100lt... tai kur cia dovana skaitos?

Na zinai ir as keliau vestuves ir turbut nei vienas nesidomejo kiek as isleidziu vienam ar dviem asmenims pinigeliu oi vokelius dejo tiek kiek galejo,ar norejo,,,,O jei mes visi busim tokiu poziuriu kaip tu tai kai kvies i vestuves kiekvienam parasysim kokia suma laukiam dovanu,,,,
Na ir mes apkalbeje su draugais ir artimaisiais desim 200lt,nes jie vestuvesdaro viena diena,,,,
Atsakyti
Brangioji, nereikia pykti... kaip matau sitoj zinutej klausei nuomones.... ir as tik norejua padeti argumentuodama ....

juk prasei nuomones kiek ideti... tai kam klausi jei atsakymai tamstai nepatinka?

QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 07 19, 16:19)
Na mes su vyru esame pakviesti i vestuves rugpjucio 14d ir isteka mano geriausia drauge ir dabar su vyru snekames kiek i vokeli ideti 100llllllt ar daugiau?Kaip jus manote kiek mums i voka deti? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 07 20, 15:37)
Na zinai ir as keliau vestuves ir turbut nei vienas nesidomejo kiek as isleidziu vienam ar dviem asmenims pinigeliu oi vokelius dejo tiek kiek galejo,ar norejo,,,,O jei mes visi busim tokiu poziuriu kaip tu tai kai kvies i vestuves kiekvienam parasysim kokia suma laukiam dovanu,,,,
Na ir mes apkalbeje su draugais ir artimaisiais desim 200lt,nes jie vestuvesdaro viena diena,,,,

g.gif

as ir nesakiau kad reikia irasyti suma ir neliepiau klaustis kiek vienas asmuo kainuoja jauniesiems, tik daviau pora minciu kaip galima apsispresti kiek jauniesiems i ta voka ideti... nesuprantu ko cia reikia pykti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jugeta: 20 liepos 2008 - 15:55
QUOTE(jugeta @ 2008 07 20, 13:14)
priklauso nuo to kur vestuves... jei paprastos namuose, tai gal dar ir uztektu, bet ir tai as dar daeciau kokia nors dovana priedui.... o va jei kokioj jau kavinej ir jei dvi dienas.... tai pamastykit kiek jauniesiems jus kainuosit... gal ir ziauriai nuskamba, bet klausimas- ar jaunieji turi gauti dovanu, ar jie jums turi dovanoti? pvz... jie gal uz maista ir gerimus sumokes dviems asmenims 400lt, o tie du asmenys ides i voka 100lt... tai kur cia dovana skaitos?


drinks_cheers.gif Labai graziai issakyta nuomone.

Man irgi keista, kai merginos is pradziu klausia kitu nuomones, kiek deti i vokeli, o gavusios draugisku patarimu, supyksta unsure.gif
Atsakyti