Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

Kas kiek nori,tiek ir dovanoja. Mes pvz per vestuves(pries 4men) nuo mb geriausio draugo gavom daugiau nei is kai kuriu giminiu.tai cia dar priklauso nuo zmogaus galimybiu ir bendravimo lygio.nuo sesers(ji buvo pamerge su savo pabroliu) gavom 300lt,kita sesuo su vyru pirsliavo,tai gavom tik simboline dovana.va dabar bus sesers vestuves,bet kadangi mes busim su visai maziuku leliuku,tai puotoj nedalyvausim ir kadangi esam jauna seimyna,tai kiek zinau,sese net nesitiki is musu dovanu.bet mes dovanosim tikriausiai 400lt.ir dar uzsakysim torta nuo saves. 4u.gif
o siaip pas mus taip yra,kad jei pvz eini i pulka,tai maziau dovanoji,nes ir siaip jau nemazai tenka isleist pinigeliu ant visokiu sukneliu ir t.t
o maziausia suma rasta vokely tikriausiai buvo 200lt,tiksliai ir nebepamenu.
Atsakyti
4u.gif Mes si savaitgali dalyvavom draugu vestuvese. Su busimuoju dovanojom 300 lt, dar uzsakinejom bendra geliu puokste nuo 2 poru + 75 lt. pries tai rengem mergvakari / bernvakari tai velgi isleidom 300 lt.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 07 13, 16:35)
Aš kaip tik dabar tokiom problemom gyvenu  doh.gif Prieš porą savaičių buvome vyro brolio vestuvėse, ir dovanojome 100 eurų. Tai po savaitės buvau pakviesta į giminių "teismą" ir nuskalpuota, maždaug "jums galimybės leidžia daugiau, esi skūpa". Taip tiesiai ir buvo pasakyta. Dabar tuokiasi sesuo, pas kurią piršliausime. Kaip piršliai, nutarėme, kad būtų faina padovanoti dovaną, tai jau ja ir pasirūpinome. Kadangi kai kam iš giminės parodėme ją, ir sužinojo jaunoji, per kitus perdavė, kad JIEMS DOVANŲ NEREIKIA, JIEMS REIKIA PINIGŲ, nes viloje vieno žmogaus kaina 250 lt. Tai maždaug, susipraskit susimokėt už vietą, ir kad dar mums liktų  doh.gif

Na ir giminaiciai pas jus!!! Neduok Dieve, tokiu fear.gif Tai aiskina kiek uri i voka ideti (skaiciuoja jusu pinigus ir aiskina apie galimybes), tai isplepa ka nereikia doh.gif doh.gif doh.gif Nu ir susinervinciau, jai man toki "teisma" padarytu gun_bandana.gif
Papildyta:
O mano viena drauguze is viso paprasta kaip 3 kapeikos. Pas ja tuoj vestuves bus, tai ji meta namiokus: "nu as kai pvz., ejau i vestuves, tai dovanojau 1000lt" blink.gif Svarbiausia, kad ji gyvena nuo algos iki algos, tai is kur ten 1000lt dovanai gautu??? Peza! Tipo, cia davaj, jai as tiek dovanoju, tai ir man neskit. Ir dar kai paklausiau kiek alkoholio jau nupirko, tai pasake: "Nu labai daug nepirkom, nes vistiek kiekvienas ateidamas atsines po buteli". Taip pat namiokas. Tai pajauciau, kad ji nori, kad ne tik vestuves atsipirku, bet dar ir navaras kad neblogas liktu...Tai ir kvieciama jauciu esu del pinigu.
Atsakyti
O jeigu vestuvese apskritai nedalyvauji,tiesiog po baznytiniu apeigu pasveikini,ir viskas..kiek deretu dovanoti jauniesiems? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Celeste @ 2008 07 17, 21:30)
O jeigu vestuvese apskritai nedalyvauji,tiesiog po baznytiniu apeigu pasveikini,ir viskas..kiek deretu dovanoti jauniesiems? 4u.gif


Tokiu atveju, manau, uztektu ir puokstes su atviruku smile.gif Jei jau patys noretumet, tada galit koki 100lt idet 4u.gif
Atsakyti
Man kažkodėl atroddo, kad šiais laikais 200lt būtų mažoka suma, jei dovanoti pinigėlius. Jau 500 lt atrodo rimčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona @ 2008 07 18, 12:34)
Man kažkodėl atroddo, kad šiais laikais 200lt būtų mažoka suma, jei dovanoti pinigėlius. Jau 500 lt atrodo rimčiau  g.gif


Tuoj cia tave nuskalpuos uz tokius pasisakymus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona @ 2008 07 18, 12:34)
Man kažkodėl atroddo, kad šiais laikais 200lt būtų mažoka suma, jei dovanoti pinigėlius. Jau 500 lt atrodo rimčiau  g.gif

kas gali, tas ideda ir daugaiu - kiekvieno pasirinkimas. bet siaip manau, kad vienam zmogui 200+geles yra normalu, nu nebent jau labai prabangias vestuves jaunieji kelia su gurmaniskais patiekalais Stikliusoe, tada gal 200 mazoka. ax.gif
Atsakyti
As, kaip greitai busianti nuotaka, galiu pasakyti, kad turbut nei viena neneigs, jog smagu gauti pinigeliu, bet kai pagalvoji, kad ir tie 200-300 Lt daug kam sunkiai uzdirbami, nublanksta visi norai gauti pinigus. Tiesiog norisi dziaugtis artimu ir mylimu zmoniu buvimu vestuvese. As, kai vaziavau kviesti gimines, buvo tokiu, kuriems tokie pinigai yra didele suma ir jie jauciasi nepatogiai, jei skirs maziau. O as, kai pagalvoju, kad tokie zmones nuskriaus savo seima, vardan vestuvinio vokelio, taip sirdi suspaudzia, kad net nesmagiai jauciuosi juos kviesdama. Gaila, kad yra nusistoveje, kazkokios vokeliu sumos, del kuriu artimi zmones jaucia kompleksus. Bet yra kaip yra, as i vestuves irgi su vokeliu einu, dirza susiverzus. Zinoma, be dovanos eiti nevalia, bet ta dovana gali juk buti ir nuosirdi ranku darbo, ar tiesiog nuosirdus laiskas su sveikinimais ir pan. Svarbu, kad butu is sirdies.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yoyo: 18 liepos 2008 - 13:18
nium nepykit bet as pasisakysiu
man tai neskanus tas pinigu reikalavimas

is viso, kai parasyta kad norime dovanos telpancios vokelyje, tai kyla noras elgtis atvirksciai, kam cia patinka prievarta

ir siaip jei nori prabangiu vestuviu tai ir pats sau issikelk, kodel sveciai, kad ir artimi, turi dovanoti tiek kad vestuves atsipirktu?

as labai tiksliai vedziausi savo vestuvine buhalterija, vestuves kastavo 15 stukyciu, is ju 10 stukyciu buvo skirta tik mums, apranga, ziedai, grozio proceduros, limuzinas, fotografai, t.t.
o pats alkoholis, maistas, balius sodyboj tai apie 5 t.

islaidos ant sveciu buna santykinai nedideles, didziausios sumos jaunieji leidzia ant saves, jaunieji nori kazin kokiu pribumbasu, tai tegu taupo ir moka
Atsakyti
Šiemet mačiau puikų vaizdą prie santuokų rūmų: jaunieji, gavę puokštę gėlių, pirmiausiai patikrindavo, ar prie jos nėra pridėto atviruko, o jeigu yra, tai koks jo turinys biggrin.gif Stebėjausi baisiai - perskaičiusi šią temą nebesistebiu visai laugh.gif

Smagus požiūris - svečiai turi susimokėti už save ir dar dovaną padovanoti. Kitaip sakant: iškelkim prabangias vestuves, nors finansai ir neleidžia - svečiai sumokės laugh.gif
Atsakyti
iš tikro manau, kad kiek vestuvių svečiai nori ir gali tiek ir dovanoja tų pinigėlių. aišku šeimos nariams ir artimiems draugams reikėtų daugiau dovanoti.
nors vestuvės ir daug kainuoja, bet juk jas darom ne tam kad atsipirktų.(nors tikrai nemanau, kad jos gali atsipirkti).mes darom šventę sau, giminėms ir draugams. o kiek pinigėlių padovanos tiek bus gerai. biggrin.gif
Atsakyti