Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

Na tiesa pasakius nesmagu skaityti busimu jaunuju pasisakymus kad jei neturi kaip reikiant tai i vestuves geriau neiti.As busiu svocia savo sesers vestuvese,bet sutikau tik todel kad ji prase,nes daugiau nera kam,visi bijo tu pareigu,nes islaidos baisios.Tai susitarem taip kad ji pati susiperka dauguma dalyku,to ko reikes(bet kas priklausytu pirkti man)zinoma ir as perku visokiu smulkmenu zaidimams ir siaip jauniesiams,kad butu kazkokie prisiminimai.Tai patikekit kiek viskas kainuoja!!!! o dar reikes ir apsirengt,makijazas,sukuosena.tai kokia gali buti kalba apie 400lt.-500lt. i vokeli,nors ir labai artimas zmogus,bet paprasciausiai neimanoma.Cia tik mano nuomone.nors ir labai noreciau dovanoti daugiau,bet neturiu tokiu galimybiu.o kai pasiskaitai pasisakymus tai tikrai norisi spjauti viska ir niekur nebevaziuoti.Nors labai tikiuos kad mano sesuo nevertins zmoniu pagal vokelio turini.
Atsakyti
jo kai paskaitai as jauciu gal jau kokia taxa'a ivest reikia lotuliukas.gif : geria+50lt, daug valgo+50lt lotuliukas.gif doh.gif doh.gif doh.gif
kiekvienas pagal isgales turi deti,nes man asmeniskai nemalonu butu imti paskutinius pinigus is zmogaus,nejauciau tikrai "sventines nuotaikos" schmoll.gif
Atsakyti
blink.gif Niu mergytes pavarot doh.gif
Per mano vestuves tai visi kaip susitare buvo - vokelyje po 200lt, buvo keletas vokeliu kur buvo ir daugiau bet tik keli rolleyes.gif ir gerai nors tiek, net nebuciau pagalvojus kad turejo buti dvigubai daugiau doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš kaip tik dabar tokiom problemom gyvenu doh.gif Prieš porą savaičių buvome vyro brolio vestuvėse, ir dovanojome 100 eurų. Tai po savaitės buvau pakviesta į giminių "teismą" ir nuskalpuota, maždaug "jums galimybės leidžia daugiau, esi skūpa". Taip tiesiai ir buvo pasakyta. Dabar tuokiasi sesuo, pas kurią piršliausime. Kaip piršliai, nutarėme, kad būtų faina padovanoti dovaną, tai jau ja ir pasirūpinome. Kadangi kai kam iš giminės parodėme ją, ir sužinojo jaunoji, per kitus perdavė, kad JIEMS DOVANŲ NEREIKIA, JIEMS REIKIA PINIGŲ, nes viloje vieno žmogaus kaina 250 lt. Tai maždaug, susipraskit susimokėt už vietą, ir kad dar mums liktų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 07 13, 16:35)


Na ir gimine pas jus doh.gif

Zinoma, 100 euru nera daug (ypac broliui), tokia normali suma blush2.gif (neaisku, koks ten tas balius buvo, gal ir brangiau jauniesiems atsiejote), dovanu irgi dauguma nenori, man atrodo, jau visi supranta, kad pinigai geriausia biggrin.gif (tiesa, as nezinau, kokia ta dovana, galbut kaiptik tokia, kokia jauniesiems patiktu blush2.gif )

Taciau, is gimines (ir sesers blink.gif ) puses, tai irgi NEMANDAGU. Ir kas cia per "pamokymai", pamoralizavimai, "perdavimai" per gimines, jokiu paslapciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 07 13, 15:35)


Gera giminele turit blink.gif , nieko sau eiti ir pasakoti,kad mazai davet doh.gif ,tegul gdziaugiasi, kad isviso kazkiek gavo, juk svarbiausia,kad isviso vestuvese dalyvavot
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 07 13, 15:35)
Aš kaip tik dabar tokiom problemom gyvenu  doh.gif Prieš porą savaičių buvome vyro brolio vestuvėse, ir dovanojome 100 eurų. Tai po savaitės buvau pakviesta į giminių "teismą" ir nuskalpuota, maždaug "jums galimybės leidžia daugiau, esi skūpa". Taip tiesiai ir buvo pasakyta. Dabar tuokiasi sesuo, pas kurią piršliausime. Kaip piršliai, nutarėme, kad būtų faina padovanoti dovaną, tai jau ja ir pasirūpinome. Kadangi kai kam iš giminės parodėme ją, ir sužinojo jaunoji, per kitus perdavė, kad JIEMS DOVANŲ NEREIKIA, JIEMS REIKIA PINIGŲ, nes viloje vieno žmogaus kaina 250 lt. Tai maždaug, susipraskit susimokėt už vietą, ir kad dar mums liktų  doh.gif

oho, i akis pasake... doh.gif
as ruosiuosi brolio vestuvem - tai man atrodo 100 euru - padoru --- jei eisiu tik viena - tai gal ir 50 euru desiu -- nors ne - vis tiek 100 euru...tiesa, labai patiko ideja su iremintu milijonu...
ir dar - siemet buvau trijose draugiu vestuvese: ir visada (pabreziu, VISADA) drauges prase dovanu, o ne pinigu...(beje, tosteriu, patalynes komplektu nebuvo mirksiukas.gif )
kiekvienas renkasi...t.y. kiekvienas turi teise pasirinktin - ir tas, kuris dovanoja, ir tas, kuriam dovanoja... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 07 13, 16:50)
Na ir gimine pas jus  doh.gif

Zinoma, 100 euru nera daug (ypac broliui), tokia normali suma  blush2.gif  (neaisku, koks ten tas balius buvo, gal ir brangiau jauniesiems atsiejote), dovanu irgi dauguma nenori, man atrodo, jau visi supranta, kad pinigai geriausia  biggrin.gif  (tiesa, as nezinau, kokia ta dovana, galbut kaiptik tokia, kokia jauniesiems patiktu  blush2.gif )

Taciau, is gimines (ir sesers  blink.gif ) puses, tai irgi NEMANDAGU. Ir kas cia per "pamokymai", pamoralizavimai, "perdavimai" per gimines, jokiu paslapciu  doh.gif


Manau broliui ir taig gyvenime padėt galima, nesuprantu kuo tai susiję su voku vestuvėse. Jei jau labai reikia jam finansinės pagalbos, tegu pats ir paprašo.

Nesuprantu aš tų priverstinių rinkliavų, ka ką gali tas tą duoda.
Papildyta:
QUOTE(libaja @ 2008 07 13, 15:35)
Aš kaip tik dabar tokiom problemom gyvenu  doh.gif Prieš porą savaičių buvome vyro brolio vestuvėse, ir dovanojome 100 eurų. Tai po savaitės buvau pakviesta į giminių "teismą" ir nuskalpuota, maždaug "jums galimybės leidžia daugiau, esi skūpa". Taip tiesiai ir buvo pasakyta. Dabar tuokiasi sesuo, pas kurią piršliausime. Kaip piršliai, nutarėme, kad būtų faina padovanoti dovaną, tai jau ja ir pasirūpinome. Kadangi kai kam iš giminės parodėme ją, ir sužinojo jaunoji, per kitus perdavė, kad JIEMS DOVANŲ NEREIKIA, JIEMS REIKIA PINIGŲ, nes viloje vieno žmogaus kaina 250 lt. Tai maždaug, susipraskit susimokėt už vietą, ir kad dar mums liktų  doh.gif


kažkoks provincionalumas jaučiasi... Ne dėl gyvenamos vietos, o dėl mentaliteto...


Niekaip nesuprantu kam daryt balių jei jis tokia kančia... blink.gif

Stiprybės mergyt
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 07 13, 17:35)
Aš kaip tik dabar tokiom problemom gyvenu  doh.gif Prieš porą savaičių buvome vyro brolio vestuvėse, ir dovanojome 100 eurų. Tai po savaitės buvau pakviesta į giminių "teismą" ir nuskalpuota, maždaug "jums galimybės leidžia daugiau, esi skūpa". Taip tiesiai ir buvo pasakyta. Dabar tuokiasi sesuo, pas kurią piršliausime. Kaip piršliai, nutarėme, kad būtų faina padovanoti dovaną, tai jau ja ir pasirūpinome. Kadangi kai kam iš giminės parodėme ją, ir sužinojo jaunoji, per kitus perdavė, kad JIEMS DOVANŲ NEREIKIA, JIEMS REIKIA PINIGŲ, nes viloje vieno žmogaus kaina 250 lt. Tai maždaug, susipraskit susimokėt už vietą, ir kad dar mums liktų  doh.gif

koks kosmaras blink.gif ir taip tikros gimines doh.gif uzuojauta tau, laikykis 4u.gif
Atsakyti
Mes neperseniausiai sudalyvavom vestuvese kaip pulko pora,tai mastem mastem kiek cia padovanot tu pinigeliu,tai 400lt davem,nezinau ar cia mazai ar ne doh.gif ziurejau viena ryta laida "labas rytas"ar kaip ten vadinas ir kaip tik kalbejo kiek reikia dovanoti,tai ten aiskino,kad reikia susimoketi uz vieta ir atitinkamai uz gyva muzika,tai kadangi zinojom,kad jie uz zmogu mokejo po 100,tai uz mus jau 200,tada pridejom muzikantus 100,na ir dovanu gaunasi 100 blush2.gif

na neilgai laukt iki savu vestuviu,tai ir pamatysiu ta realia situacija ar cia mes pasyksteje busim ar ne smile.gif nors manau kad zmones keldami vestuves maziausiai galvoja apie atsipirkima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2008 07 16, 21:52)
Mes neperseniausiai sudalyvavom vestuvese kaip pulko pora,tai mastem mastem kiek cia padovanot tu pinigeliu,tai 400lt davem,nezinau ar cia mazai ar ne doh.gif ziurejau viena ryta laida "labas rytas"ar kaip ten vadinas ir kaip tik kalbejo kiek reikia dovanoti,tai ten aiskino,kad reikia susimoketi uz vieta ir atitinkamai uz gyva muzika,tai kadangi zinojom,kad jie uz zmogu mokejo po 100,tai uz mus jau 200,tada pridejom muzikantus 100,na ir dovanu gaunasi 100 blush2.gif

lotuliukas.gif nu tada nesusimokėjote už viską: paskaičiuokim g.gif už gyvą muziką 100Lt, už vietą 100Lt nuo žmogaus, už maistą 100 Lt nuo žmogaus, vadinasi likote skolingi 100 Lt ir dovanų jaunieji nuo jūsų negavo rolleyes.gif
O jeigu rimtai - tai 400 Lt nuo poros yra nemaža suma mirksiukas.gif
Atsakyti
manau kas kiek gali kiek kisene leidzia tas tiek duoda... o manau aplamai turi jaunieji dziaugtis kad tokia jiems reiksminga proga ateina artimi zmones su jais atsvest ir pan. Yra kvailiausias dalykas daryti labai istaigingas vestuves manant kad sveciu dovanoti pinigai jiems atsipirks. doh.gif jei esi toks gopsus daryk kuklias ir nevaryk uz akiu kad mazi padovanojo reikejo daugiau nes mes uz juos kad svente daugiau sumokejom... apsurdas schmoll.gif
Atsakyti