Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(Sdove @ 2008 06 28, 10:45)

visiškai sutinku su šia nuomone. Man ir nepatinka klausyt, kai jaunieji nepamąstę mesteli, kad stavkės dabar tokios ir tokios, kad va reikalingiems svečiams pakvietimai bus, o kitiem ne ir panašiai (čia iš savo patirties) tai po tokių pasakymų rankos nusvyra ir be jokios nuotaikos eini į vestuves. Pvz per savo vestuves buvo taip, kad patys artimaiusi žmonės padovanojo foto albumą (dar kaina likusi buvo 35lt) jie paprasčiausia neturi pinigų tai ką su jais nebendraut, kitaip į juos žiūrėt? Nepatinka man materialistai, negaliu.
Atsakyti
kiek zinau nuo poros 200lt ir plius sampano butelys bei geliu puokte g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilikaa @ 2008 06 29, 10:49)
kiek zinau nuo poros 200lt ir plius sampano butelys bei geliu puokte g.gif


Tai kad vien pietus restorane zmogui brangiau nei 100lt iseina...
Manyciau, butu grazu, bentjau uz pietus "susimoketi" unsure.gif
Atsakyti
jei tolimesni pazistami-200, geri draugai ar gimines 300-400 lt
Atsakyti
Nežinau iš kur čia pas jus tokių svečių milijonierių ateina,smaugiasi žmonės gal kad nebūtų gėda,atneša trečdalį savo algos, o kur dar išvaizda, gėrimai ir kitokios smulkmenos,mūsų vestuvės kainavo 5kart daugiau nei surinkom pinigėlių,jie jau metai laiko stovi nepanaudoti,nes mūsų tikslas nebuvo daryti šventę tam,kad atsipirktų,ta prasme kad giminės už savo pinigus iškeltų mums vestuves blink.gif doh.gif Pas mus vokeliuose buvo nuo 50 iki 200lt, viename buvo 500lt,bet jautėmės tikrai nesmagiai,nes tai MB krikšto tėvai, kuriems tokie pinigai yra tikrai labai didelė suma unsure.gif Taip kad neprievartaukit žmonių,o jeigu jau esat tokie grubūs tai užrašykit kvietime kad kiekvieno žmogaus aprūpinima maistu ir gėrimais kainuoja konkrečią sumą,tegul "susimoka" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2008 01 29, 18:18)
Pereitais metais teko dalyvauti 4 vestuvese, tai kaip eidavau su pora dovanodavom 400 litu, o i vienas ejau viena tai idejau i voka 50 euru. Siaip pati vasara isteku tai butu labai liudna jei nuo poros rasciau 200 litu ar nuo sveciu kur dviese, nes dabar vos nesigauna kad vienam zmogui kaina 200 litu. Ir viskas kila. Siaip gimtadienio proga po 100 litu dabar visi dovanoja, o per vestuves 100 tai jau geriau neiti


nu cia tai virsune doh.gif nu ir buna zmoniu doh.gif
man visiskai nesvarbu KIEK ides i vokeli, nes vestuves darom ne tam, kad atsipirktu, o tam, kad mums svarbia diena pabutume ir pasidziaugtume kartu su mylimais zmonemis, o ne skaiciuotume, kiek ides i voka.
Atsakyti
As tai manau, kad nuo galvos 100lt visai normaliai, nors ir tiek nesitikiu. Kitiem ir 100 baisus pinigai. Man svarbu kad ateitu atsvest kartu su mumis. Aisku, liudna, kai ateina tik paest kaip sakoma ir dar 50 lt duok die padovanoja...
Atsakyti
na as net nzn ko tiketis, bet po vestuviu galesiu parasyti, kokios sumos vokeliuose dominavo, nes mes kvietime rasem, kad norim dovanos telpancios i vokeli rolleyes.gif nors jau gavom viena dovanele, nuo mano senelio, nes jis atsisake dalyvauti vestuvese del sveikatos, neseniai is ligonines paleido ir amzius zmogui savo daro, tai kai pamaciau suma, net nefaina pasidare, nesitikejau is senelio gauti 1000 lt, kazkaip man jau labai didele dovana pasirode ir nemanau, kad is tu kur baliuj dalyvaus sulauksim kazko panasaus... kiekvienas zmogus dovanoja pagal savo kisene ir kaip vertina jaunuosius...juk ir taip aisku, kad jei ne tokie artimi tai ir suma bus mazesne g.gif
Atsakyti
g.gif liudna skaityt kai kuriuos pasisakymus.. Visko zmonems gyvenime buna. Vienam 100 lt labai dideli pinigai, o kitiems kapeikos.
Ir pavyzdziui as, kviesdama zmones i vestuves noriu kad jie dalyvautu, kad pasidziaugtu kartu. Ir jeigu prisiskaitys, prisiklausys komentaru, kad geriau neiti ir nei eiti su kuklia dovana schmoll.gif
Skaiciuojam vestuvem finansus, pataupom kur galim, bet negalvojam, kad atsipirks. Tokios net minties nebuvo, kad va 10%, 30% ar 50% atsipirks..
Ir norime gauti dovanas - kad butu atsiminimas wub.gif
Aisku pinigai visad reikalingi, bet jie uzdirbami, o tos dovanos, tos emocijos, prisiminimai - ju neuzdirbsi.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akytės: 02 liepos 2008 - 20:54
na va.. paskaičiau ir baisu pasidarė dėl kai kurių mergičių pasakymų... unsure.gif na, mes abu studentai... draugas dirba... bet... na, mums sunku... ir kai ėjom į vestuves mums 200lt buvo nemenka suma.. plius- gėlės.... nžn... manau kiekvienas duoda tiek, kiek gali. negali būti kažkokios konkrečios sumos... na, nėra taisyklės be išimties, bet... kiekvienas pagal savo "matavimus" atseikėja ir galimybes... mirksiukas.gif
Atsakyti
sutinku su kazkur auksciau pasisakiusia mergina: 200Lt, jei artimesni arba labai artimi 400Lt. ka dabar su tuo 50 ar 100Lt padarysi? ogi nieko....
Papildyta:
man asmeniskai, butu nepatogu nueiti su 50Lt.... vestuves kaip ir nekasmet, kaip gimtadienis, vyksta.
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2008 07 02, 14:44)
na as net nzn ko tiketis, bet po vestuviu galesiu parasyti, kokios sumos vokeliuose dominavo, nes mes kvietime rasem, kad norim dovanos telpancios i vokeli rolleyes.gif  nors jau gavom viena dovanele, nuo mano senelio, nes jis atsisake dalyvauti vestuvese del sveikatos, neseniai is ligonines paleido ir amzius zmogui savo daro, tai kai pamaciau suma, net nefaina pasidare, nesitikejau is senelio gauti 1000 lt, kazkaip man jau labai didele dovana pasirode ir nemanau, kad is tu kur baliuj dalyvaus sulauksim kazko panasaus... kiekvienas zmogus dovanoja pagal savo kisene ir kaip vertina jaunuosius...juk ir taip aisku, kad jei ne tokie artimi tai ir suma bus mazesne g.gif

Mum seneliai irgi 1000lt padovanojo, buvo didziausia suma. Matyt galejo, daug bulviu uzaugino smile.gif bet siaip jei ir 200 butu dave buciau be galo patenkinta. o siaip vyravo apie 100lt, bet tas buvo pries 3 metus.
Atsakyti