Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 07 21, 23:04)

Dar taip pagalvojau... tai gal geriau, lai sveciai baliaus pabaigoj gauna israsyta saskaita, susimoka ir nebus problemos. Kaip normaliam restorane  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Negaliu skaityti sios temos, kazkoks absurdas doh.gif
Juk svente darai sau ir negalvoji atsipirks ar neatsipirks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaily @ 2012 07 22, 11:15)
lotuliukas.gif
Negaliu skaityti sios temos, kazkoks absurdas  doh.gif
Juk svente darai sau ir negalvoji atsipirks ar neatsipirks  unsure.gif

Užtat daug info surenki iš tokių temų.
Tame ir esmė, kad ne visi tas vestuves daro "sau". Vis dar yra tokių, kurie daro, nes "taip reikia daryti", "ką giminė pagalvos"...
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2012 07 20, 13:40)
Man tai asmeniskai visiskai nepriimtina vokeliu ideja, ir neinu/neiciau i vestuves kur tiesiogiai ju praso  doh.gif  Nebent butu lb artimo zmogaus ir jis suprastu mano nevokeline dovana. Niekaip nesuprantu idejos, kad reikia bent kiek kompensuoti jaunuju islaidas, maista kuri suvalgai  blink.gif . O man tai jau nera jokiu islaidu, kad pas juos i vestuves atvykt, sukneles i vestuves pirkti nereikia, nereikia gaisti brangaus laiko jos ieskant, plius bateliai, papuosalai, atviruko paieskos ir t.t.t.t.t. Zmones daro vestuves pagal savo isgalias, jei neturi pinigu gali daryti kuklias, o ne puota su nustatytom stavkem kiek sveciai turi uz save susimoket  schmoll.gif . Vestuviu dovana turi buti prisiminimas veliau, kazkas originalaus, ypatingo...


Mes kaip tik dalinam kvietimus ir juose įrašėm, kad dovanų laukiam vokeliuose.
Čia ne dėl atsipirkimo, ar dėl to, kad svečias turi už save susimokėti, bet tiesiog, man atrodo logiška, kad laikai, kai nieko nebuvo ir bet kokia buitinė smulkmena buvo vertinga, praėjo. Gyvenam kartu jau keleri metai ir tikrai svarbiausius daiktus esam nusipirkę. Beto žmonių supratimas apie tai, kas yra gražu, prisiminimas, vertybė ir pan. labai stipriai skiriasi. Aš tikrai nenorėčiau prisiminimo nuo kiekvieno svečio (nebent tai būtų atvirukas), nes visokias "nepataikytas" vestuvių dovanas nei laikyti, nei išmesti doh.gif
O susirinkus didesnę pinigų sumą, galima nusipirkti tai, ko tikrai reikia ir apie ką vėliau pasakyti -- tai mūsų svečių dovana mums vestuvėms:)
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2012 07 23, 14:30)
nes visokias "nepataikytas" vestuvių dovanas nei laikyti, nei išmesti  doh.gif


galima parduoti ax.gif
mes taip darėm su viena dovana blush2.gif todėl labai gailiuosi, kad nerašėm apie vokelius. Gavom 4 dovanas, o visa kita ėjo vokeliais. Bet tos dovanos 3 buvo tikrai praktiškos.
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2012 07 20, 13:40)
Man tai asmeniskai visiskai nepriimtina vokeliu ideja, ir neinu/neiciau i vestuves kur tiesiogiai ju praso  doh.gif  Nebent butu lb artimo zmogaus ir jis suprastu mano nevokeline dovana. Niekaip nesuprantu idejos, kad reikia bent kiek kompensuoti jaunuju islaidas, maista kuri suvalgai  blink.gif . O man tai jau nera jokiu islaidu, kad pas juos i vestuves atvykt, sukneles i vestuves pirkti nereikia, nereikia gaisti brangaus laiko jos ieskant, plius bateliai, papuosalai, atviruko paieskos ir t.t.t.t.t. Zmones daro vestuves pagal savo isgalias, jei neturi pinigu gali daryti kuklias, o ne puota su nustatytom stavkem kiek sveciai turi uz save susimoket  schmoll.gif . Vestuviu dovana turi buti prisiminimas veliau, kazkas originalaus, ypatingo...

pritariu, o jei eini su seima tai dar ir vyrui reikia marskiniu, batu, kostiumo, vaikui to paties. vien ant situ dalyku vos ne 1000 iseina...
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2012 06 19, 20:59)
4 asmenu seima, jei neturi pinigu rimtesniai dovanai gali eiti pvz. tik dviese, tai nepasirodys, kad apest atejo ir tada tas simboliskumas bus maziau simboliskas  biggrin.gif
sakyciau, kad dalyvautu. Geriausi draugai man svarbesni nei dedules ir tetules, kuriuos gal karta per metus matau.

o jei ta seima tarkim brolio ar sesrs, tai zmogui gal visai neiti... snekat kazkoki absurda, manau tokiu atveju visai nebesvarbu kiek padovanosi, juk svarbu buti su artimu zmogum. manau brolis labiau nuliustu jei neateiciau su seima, nei kad tarkim padovanociau 100 lt.
Atsakyti
Manau, kad dovanoti vestuvių proga mažiau, nei 200 lt, būtų nepadoru. Juk ne į gimtadienį einat! Jei į išlaidas skaičiuojama apdarai, šukuosenos, batai, makiažai sau ir visai šeimynai, tai gal verčiau nepriimti kvietimo į vestuves, nei burnoti, kiek brangiai atsieina būti svečiu ir dar kažką dovanoti reikia! Vestuvės - šventė, kuri neatsiperka nei labai save puoselėjantiems svečiams, nei juo labiau - jaunavedžiams. Jei kvietimą į tuoktuves gavote ne iš itin branginamų žmonių, tai gal geriau pasilaikyti tuos kelis šimtus SAVO atostogoms, nei svetimoms vestuvėms? Tas pats galioja ir kvietimus rašantiems: reikia apgalvoti, ar tų žmonių buvimas TIKRAI yra svarbus ir nuoširdžiai norite juos matyti savo šventėje, nespėliodami, kiek atneš vokelyje... Bet suprantu, kad dar nedaug kam užtenka drąsos nepaisyti tėvų, giminaičių ar "sąžinės" spaudimo ir neprisikviesti tų, kurių visai nepasigestumėt savo šventėje, bet tipo taip reikia (o reikia KAM?)... Būtent tie, kurie kviečiami, nes taip "reikia", labiausiai ir skaičiuoja, kiek jiems kainuos dalyvavimas vestuvėse (kostiumas vyrui, nauji bateliai jo moteriai, suknutės vaikams, šukuosenos, kuras) ir sunkia ranka ištiesia kuklaus turinio vokelį. Finale - visi nepatenkinti.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2013 05 02, 10:27)
Manau, kad dovanoti vestuvių proga mažiau, nei 200 lt, būtų nepadoru. Juk ne į gimtadienį einat! Jei į išlaidas skaičiuojama apdarai, šukuosenos, batai, makiažai sau ir visai šeimynai, tai gal verčiau nepriimti kvietimo į vestuves, nei burnoti, kiek brangiai atsieina būti svečiu ir dar kažką dovanoti reikia! Vestuvės - šventė, kuri neatsiperka nei labai save puoselėjantiems svečiams, nei juo labiau - jaunavedžiams. Jei kvietimą į tuoktuves gavote ne iš itin branginamų žmonių, tai gal geriau pasilaikyti tuos kelis šimtus SAVO atostogoms, nei svetimoms vestuvėms? Tas pats galioja ir kvietimus rašantiems: reikia apgalvoti, ar tų žmonių buvimas TIKRAI yra svarbus ir nuoširdžiai norite juos matyti savo šventėje, nespėliodami, kiek atneš vokelyje... Bet suprantu, kad dar nedaug kam užtenka drąsos nepaisyti tėvų, giminaičių ar "sąžinės" spaudimo ir neprisikviesti tų, kurių visai nepasigestumėt savo šventėje, bet tipo taip reikia (o reikia KAM?)... Būtent tie, kurie kviečiami, nes taip "reikia", labiausiai ir skaičiuoja, kiek jiems kainuos dalyvavimas vestuvėse (kostiumas vyrui, nauji bateliai jo moteriai, suknutės vaikams, šukuosenos, kuras) ir sunkia ranka ištiesia kuklaus turinio vokelį. Finale - visi nepatenkinti.


Visiskai pritariu. Tie tokie save puoselejantys sveciai po to tik ir bamba "oi, kiek man jusu vestuves kainavo", bet jau patys tai nepaskaiciuoja, kad ir jie kainuoja jauniesiems gal net daugiau. Pati i savo vestuves kvieciau tik tuos, kuriuos tikrai salia matyt norejau, bet pasirodo pasitaike tarp ju tokiu zmoniu, kurie paskaiciavo kiek jiems tai kainuos ir nusprende geriau tuos pinigus savo atostogoms isleist negu atvykt ir pasidziaugt mano laime kartu.. Galiausiai ir islenda yla is maiso, pasirodo tokie materialistai visu groziu
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 07 11, 16:24)
kai mes ruosdamiesi vestuvems (vestuves buvo siu metu 06 01 )neskaiciavome kas kiek pinigu padovanos ar kokiu dovanu
bet kai kurie gimines tikrai nustebino , vieni geraja prasme , o va kiti atvirksciai  blink.gif
MB sesuo dideli , pelninga uki turinti ukininke (buvo kartu su suauguse dukra), o broliu vestuviu proga -200 lt padovanojo
na man keista  doh.gif
o mano sesute tik baigusi studija ir vos pradejusi dirbti - 700 lt supakavo  smile.gif

Pati sau priestaraujate cool.gif
Nemegstu tokiu zmoniu, kurie viska skaiciuoja, isskaiciuoja ir apskaiciuoja doh.gif
Atsakyti
Aš tik už vokelius! NEBENT tai artimų žmonių ypatinga dovana, su mintim ir pan. O aš už vokelius, nes praėjo laikai kai dovanotų patalynės komplektus, indų rinkinius, televizorius ir pan... Dabar jauniesiems ko reikės tą jie patys nusipirks ir galės pasirinkti tokį daiktą, kokio jie norės(spalva, programos ir pan. nereikės tenkintis visiškai ne į tema indų komplektu ar miktobange, kurią jau turi...) 4u.gif

O kalbant apie tai, kad rengiamos vestuvės, kad atsipirktų, tai netikiu, kad jaunieji su ta mintim daro, tiesiog, manau, yra normalu pagalvoti, ir po vestuvių suskaičiuoti kiek surinko. Ne tam, kad paskaytų tas per mažai davė ar tas, bet tiesiog smalsumo vedami. rolleyes.gif

Ir manau, kad tik nuotakos siaubūnės gali po to apkalbėti savo giminaičiams ar kitiems skųstis, kad neatsipirko arba, kad tas per mažai davė... blush2.gif
Atsakyti
Man irgi priimtinos dovanos tik vokeliuose, nebent pažįsti jaunavedžius ir žinai, kad kažkokio daikto tikrai jiems reikia. Asmeniškai aš dovanojau seseriai pusę tūkstančio (manau tai yra minimaliausia suma einant į vestuves), taures bei graviruotą torto lopetėlę su peiliu, kurią įteikiau pjanant tortą (šeimos tradicijos). Taurių, žinau, kad reikėjo, o pinigėliai niekad nepakenkė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 13 gegužės 2013 - 14:51
Mes su MB kvietėme atrimus draugus, su kuriais norime pašėlti nuostabia proga. Tikrai visai nesvarbu kiek kas įdės į vokelį. Tik taip jau priimta, kad einant į vestuves reikia kažką dovanoti. Man tiesa sakant visai nesvarbu ar tai 200 litų ar draugės keptas pyragas smile.gif
Kiekvienam savo, bet skaičiuoti kas kiek susimokėjo už kepsniuką yra tiesiog nesuprantama. Kam tada tos vestuvės ? Juk svarbiausia gerai linksmai atšvęsti su pačiais artimiausiais ir pasidžiaugti kartu naujo gyvenimo pradžia smile.gif Ne piniguose laimė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaily @ 2012 07 22, 12:15)
lotuliukas.gif
Negaliu skaityti sios temos, kazkoks absurdas  doh.gif
Juk svente darai sau ir negalvoji atsipirks ar neatsipirks  unsure.gif

na as irgi apie atsipirkima net negalvoju....tikiuosi gauti vokelius bet tik todel kad gyvenam ne lt ir manau patys sveciai dideliu dovanu nedovanos, kurias sunku butu issivesti,bet istikro man nesvarbu, ar tai bus vokely 200 lt ar 1000lt ar lygintuva gausiu....tai yra svente ir dovanos neisvngiamos, o sveciai deda pagal galimybes kas kiek gali....mano drauge pvz nuo uosvienes 15000 gavo, o nuo savo mamos 7000 , tai jaunikis kartais prikaisioja, tipo matai mano tevai daugiau padovanojo doh.gif arba kai pusbrolis svente po to irgi atgarsiu buvo,jog kiti net uz maista nesusimokejo, tpo neatsipirko doh.gif nu man kazkaip keista g.gif
Atsakyti