Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(Levereti @ 2012 06 17, 15:24)
Kaip manot, o kiek turėtų dovanoti svečiai, kurie ateina su paaugliais vaikai, šeimą sudaro 4-5 žmonės g.gif



QUOTE(Levereti @ 2012 06 18, 10:53)
Nenoriu pasirodyti ciniška, bet mano nuomone, jeigu ateina tarkim 4 asmenų šeima ir padovanoja kažką labai simboliško, tokiu atveju, manau, būtų gražiau iš jų pusės iš vis neiti.  unsure.gif


Pasmalsausiu, tai čia Jūs einat į vestuves ar per mažai gavot iš svečių? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2012 06 18, 09:53)
Nenoriu pasirodyti ciniška, bet mano nuomone, jeigu ateina tarkim 4 asmenų šeima ir padovanoja kažką labai simboliško,

4 asmenu seima, jei neturi pinigu rimtesniai dovanai gali eiti pvz. tik dviese, tai nepasirodys, kad apest atejo ir tada tas simboliskumas bus maziau simboliskas biggrin.gif

QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 06 19, 18:57)
jei geriausi draugai pasakytu, kad deja neturiu pinigeliu, tai nejaugi nesakytumet, kad vistik svarbiausia, kad jie dalyvautu?

sakyciau, kad dalyvautu. Geriausi draugai man svarbesni nei dedules ir tetules, kuriuos gal karta per metus matau.
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 06 19, 19:57)
Kiekvienam savo... bet as drisciau nesutikti...

jei geriausi draugai pasakytu, kad deja neturiu pinigeliu, tai nejaugi nesakytumet, kad vistik svarbiausia, kad jie dalyvautu?
Jei netycia visi artimiausi draugai neturetu pinigeliu (aisku maza tikimybe, bet tai tik prielaida) tai geriau svestumet vieni arba kviestumet teciu draugus, dedes ir bendradarbius, vien tam kadgautumete dovanu? vietoje to kad ta diena praleistumete artimu geru nuosirdziu draugu buri??????


Jeigu tikrai būtų taip, kad giminės visiškai neturėtų pinigų, o draugams irgi būtų nelengvi laikai, tada taip - vestuves švęstume vieni, manau, ta prasme rinktumėmės kelionę ar kažką panašaus, o tą progą gal paminėtume neformaliai su draugais kokioj sodyboj ar pan. Na, mano nuomone, tiek jaunieji turi derintis prie svečių, tiek svečiai prie jaunųjų. Vestuvės neturi virsti pasirodymu prieš kažką, bet kartu neturėtų būti ir taip, kad ateini su gėlių puokšte ir gerai jautiesi, nes neva "parodei dėmesį" smile.gif
Atsakyti
Tikiuosi musu niekas nepklaus ka dovanoti , nes ,kad dovanotu vokelyje tikrai neapsivers liezuvis pasakyti , blush2.gif o ir konkreciu dovanu irgi nereikia ir net nesitikiu. Esam pilnai susiformavusi pora, nuosavi namai, baldai,buitine technika ir t.t. , viska turim.Net bijau,kad kas paklaus : " O ka jums padovanoti ? " doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Berry22 @ 2012 06 14, 10:14)
labai keistai nuskambėjo  lotuliukas.gif  tai norit šventes, ir už dyka , taip išeina ? norit kad viskas atsipirktų ir dar liktų  lotuliukas.gif  ? tai kam ta švente , jei man taip pasakytų , kad atnešk 170lt ir ne mažiau , neičiau į tokias vestuves iš principo ....

Ispanijoj nurodoma konkreti suma kuria reikia pervesti i nuordyta saskaita. Jaunieji taip pasiskaiciuoja,kad visos islaidos pasidengtu,o neretai,kad dar ir liktu jiems blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monyte: 20 birželio 2012 - 23:49
QUOTE(Levereti @ 2012 06 20, 15:35)
Vestuvės neturi virsti pasirodymu prieš kažką,

koks dar pasirodymas pries kazka, jei vos ne reikalaujama susimoketi taip, kad jauniesiems nuostoliu nebutu biggrin.gif
Atsakyti
Mes su drauge esam pakviestos pas drauge y vestuves, buvom grupiokes studiju metu smile.gif
tai desim 200lt y vokeli, ir dovana dovanosim, atseis apie 60lt ax.gif
Atsakyti
jau kai jaunieji net praso pervesti pinigus i saskaita,tai ABSURDAS kazkoks schmoll.gif blink.gif Iki kokio lygio nusirita jaunieji. Vienur girdejau ,kad net rozes tik baltas prase atnesti vietoj visokiu geliu. Siaubas kai taip susireiksmina.
Atsakyti
nu cia tai geras pervesti i banko saskaita dovanele lotuliukas.gif atsiprasau bet kitu zodizu siai minutei neturiu tik kaip ispindejimas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kai mes ruosdamiesi vestuvems (vestuves buvo siu metu 06 01 )neskaiciavome kas kiek pinigu padovanos ar kokiu dovanu
bet kai kurie gimines tikrai nustebino , vieni geraja prasme , o va kiti atvirksciai blink.gif
MB sesuo dideli , pelninga uki turinti ukininke (buvo kartu su suauguse dukra), o broliu vestuviu proga -200 lt padovanojo
na man keista doh.gif
o mano sesute tik baigusi studija ir vos pradejusi dirbti - 700 lt supakavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 07 11, 16:24)

MB sesuo dideli , pelninga uki turinti ukininke (buvo kartu su suauguse dukra), o broliu vestuviu proga -200 lt padovanojo
na man keista  doh.gif
o mano sesute tik baigusi studija ir vos pradejusi dirbti - 700 lt supakavo  smile.gif

Va taip gazniausiai ir buna, kurie lyg ir turi galimybe daugiau pinigeliu padovanoti, tai kazkokždel gaili unsure.gif O va, ne tokias galimybes turintys zmogeliukai, pasispaudzia, kad tik savo artimus zmones nustebinti bigsmile.gif Sitoj situacijoj turejo buti viskas atvirksciai, ir tikrai nebutu jokios nuoskaudos, jei tavo sesute butu padovanojus 200Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 06 27, 14:14)
jau kai jaunieji net praso pervesti pinigus i saskaita,tai ABSURDAS kazkoks schmoll.gif  blink.gif Iki kokio lygio nusirita jaunieji. Vienur girdejau ,kad net rozes tik baltas prase atnesti vietoj visokiu geliu. Siaubas kai taip susireiksmina.

aš visų prašiau nešti po vieną baltą rožės žiedą ir nieko blogo nematau g.gif čia ne išpindėjimas, o aš tiesiog pataupau žmonių pinigėlius, nes daugelis perka brangias puokštes, kurios vistiek per dvi dienas nuvysta rolleyes.gif
Atsakyti
as irgi nurodziau kad sventes gele yra balti kardeliai...
vestuves rugseji, tai kardeliai bus vieni pigiausiu...
juk ne orhideju prasoma...
taip daug patogiau... isvaziuosim iskart i kelione, tai geriau jau i bendras vazas kardelius sumerksim nei kad rusiuot kur rozes, kur lelijos ir dar kazkas... poto prinesa brangiausiu puoksciu ir rusiuok, deliok, ardyk...
nu gaila ....

nematau tame ispindejimo... schmoll.gif
Atsakyti