Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(Leksa @ 2012 05 18, 18:58)
o svecius ispejot, kiek uz juos sumoketa? Kaip kitaip jie zinos, kiek jums duot, kad paskui ubagais nebutu palaikyti? Duos 100Lt - ubagai, tik nuostoliai per tokius, duos 150 - irgi truksta  g.gif

***

As senokai vestuvese nebuvau, bet drauge simet jau 2 pabuvojo. Vienose dejo i vokeli 50Lt nuo zmogaus (manau, kad mazoka, na, bet ar man sprest...), kitose po 100Lt (pries tai taresi su giminem, kiek tie duos). Taigi, taigi....


matyt neprabangios vestuvės buvo lotuliukas.gif arba jaunajam natūra išsimokėjo likusią dalį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaklaupė @ 2012 05 18, 18:49)
matyt neprabangios vestuvės buvo  lotuliukas.gif  arba jaunajam natūra išsimokėjo likusią dalį biggrin.gif

pirmos buvo kaime, giminiu name, vienos dienos. Antros 2 d. nuomotoj sodyboj.

Na, bet man paaiskinkit, is kur zmones turi zinot, kad kazkas po 170Lt uz juos sumoka? Jei nepasakys patys, tikrai neapsiskaiciuosi. Arba pasakys KUR vyks svente. Bet as gi visos Lietuvos nezinau, nejau ieskot internete tel.Nr. skambint i ta dvara ir klaust kiek pas juos baliai kainuoja blink.gif g.gif
Atsakyti
mes 2010 m ejom i poras tai dovanojom 350lt .. siemet musu svente tai nemanau kad daug kas dovanoja daugiau nei 200lt uz pora.. bet jai tiek gautume tai ir gerai butu .. nors mes uz viena zmogu mokame 200lt sodyboje.. tai mums neatsipirktu , bet to ir nesiekiame..ne tame esme.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(snaigeee @ 2012 05 18, 19:24)
mes kvieciam vien pacius artimiausius , tai yra 40 zmoniu , tai bent pas mus seimoi yra priimtina kad kiekvienas uz savo vieta @susimoketu@ kuo prabangesnis pobuvis , tuo daugiau dedam , siuo atveju musu su vyru svente viks dvare , sumoketa nemaza suma tikrai , us zmogu mokam 170 lt , tiek tikimes nuo zmogaus ir gaut .



labai keistai nuskambėjo lotuliukas.gif tai norit šventes, ir už dyka , taip išeina ? norit kad viskas atsipirktų ir dar liktų lotuliukas.gif ? tai kam ta švente , jei man taip pasakytų , kad atnešk 170lt ir ne mažiau , neičiau į tokias vestuves iš principo ....
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2012 06 14, 10:14)
jei man taip pasakytų , kad atnešk 170lt ir ne mažiau , neičiau į tokias vestuves iš principo ....

as taip mastau g.gif gal geriau, jei pasakytu, kiek atnest, tai bent paskui skupais per visa gimine ir draugus neisvadintu, kad per mazai davem g.gif Kad ir duociau 150, o paskui sakytu, kad va, 20 Lt pagailejo dadet doh.gif
Atsakyti
Kaip manot, o kiek turėtų dovanoti svečiai, kurie ateina su paaugliais vaikai, šeimą sudaro 4-5 žmonės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2012 06 17, 15:24)
Kaip manot, o kiek turėtų dovanoti svečiai, kurie ateina su paaugliais vaikai, šeimą sudaro 4-5 žmonės g.gif

Tai priklauso nuo to, kiek leidžia finansai ir kiek artimi šeimai jaunieji. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 05 07, 12:08)
Kiek ejom i vestuves, tai nesem kazkur 300-400lt nuo poros..mano nuomone, reik atnest tiek, kad galetum bent padengt savo maisto ir alkoholio, kuri suvartosi, islaidas..naivu butu tiketis dovanomis atpirkt vestuves, bet bent jau savo pravalgyma gali atpirkt ir taip kompensuot jaunuju nuostolius..o kai siuo metu restorane vienos dienos svente, ar sodyboj, dvieju dienu, kaina vienam zmogui sukas apie 200lt, tad nuo vieno zmogaus ir reitu nest mazdaug 150-200lt..man geda butu eiti su 100lt, nes tiek paprastai kokiam jubiliejui nesi o vestuves vizgi, kaip sakoma viena kart, nors ne visda taip buna smile.gif

Nu niekaip nesuprantu,kodel svente jaunuju , o nuostolius turi sveciai padengt g.gif Juk sventeje nesiruosiu nei indu dauzyti nei inventoriaus lauzyti schmoll.gif ( jei perku automobili sau tai gimines ar draugai neturi apmoket mano automobilio remonto unsure.gif ,Svente jauniesiems tai ir nuostolius patys tegul dengia ) o mano kukli ar stambi dovana turetu primint jiems ta diena
Atsakyti
Buvom si savaitgali vestuvese, dejom 500 lt ir geliu puokste. Manau, kad "atsipirkom" jauniesiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaklaupė @ 2012 06 17, 16:14)
Tai priklauso nuo to, kiek leidžia finansai ir kiek artimi šeimai jaunieji. mirksiukas.gif


Nenoriu pasirodyti ciniška, bet mano nuomone, jeigu ateina tarkim 4 asmenų šeima ir padovanoja kažką labai simboliško, tokiu atveju, manau, būtų gražiau iš jų pusės iš vis neiti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2012 06 18, 09:53)
Nenoriu pasirodyti ciniška, bet mano nuomone, jeigu ateina tarkim 4 asmenų šeima ir padovanoja kažką labai simboliško, tokiu atveju, manau, būtų gražiau iš jų pusės iš vis neiti.  unsure.gif


O aš manau, kad svarbiausia parodyti dėmesį.. Juk su draugais irgi būnat, dėl to, kad gera su jais būti, o ne dėl to, kad turi daugiau pinigų.. Arba nebendraujat jeigu jų išvis neturi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2012 06 18, 10:53)
Nenoriu pasirodyti ciniška, bet mano nuomone, jeigu ateina tarkim 4 asmenų šeima ir padovanoja kažką labai simboliško, tokiu atveju, manau, būtų gražiau iš jų pusės iš vis neiti.  unsure.gif



Kiekvienam savo... bet as drisciau nesutikti...

jei geriausi draugai pasakytu, kad deja neturiu pinigeliu, tai nejaugi nesakytumet, kad vistik svarbiausia, kad jie dalyvautu?
Jei netycia visi artimiausi draugai neturetu pinigeliu (aisku maza tikimybe, bet tai tik prielaida) tai geriau svestumet vieni arba kviestumet teciu draugus, dedes ir bendradarbius, vien tam kadgautumete dovanu? vietoje to kad ta diena praleistumete artimu geru nuosirdziu draugu buri??????
Atsakyti