Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(paukste.rima @ 2012 05 10, 13:01)
Gal rimtai reikėtų būsimiems jauniesiems pardavinėt bilietus į savo vestuves, kaip į festivalį?..  g.gif vieno vakaro kaina žmogui 100 Lt, dviejų dienų šventė - 150 Lt... Svečiai nusipirktų, ateitų, pasigrožėtų, pavalgytų.. patenkinti namo išeitų...
O ką.. visai verslo planas  g.gif

O as visai nebuciau pries lotuliukas.gif ir su mielu noru pirkciau bilietuka i artimu, mielu zmoniu svente..is kitos puses einam i koki koncerta, perkam bilieta, kad pamatyti kazkokio daininko pasirodyma, tuo metu sau pasidarydami svente..o cia pasidarai sau svente tik, kad solistai tau brangus zmones, tad dar mieliau ir smagiau viskas butu..kas sau leidzia perka bilietus o kas neturi pinigeliu gali tiketis jaunuju nemokamu pakvietimu (na i koncertus paprastai tokie buna) lotuliukas.gif
O jei rimtai tikrai nemanau, kad dauguma pageidauja pinigelius gauti tik tam, kad is ju galetu nusipirkt kazka kas liktu nuo vestuviu prisiminimas..manau naivu taip tiketi..pinigus dauguma panaudoja ivairiai ir tikrai mazuma, kurie perka kazka ispudingo is tos sumos prisiminimui..o siaip manau, kas turejo santaupas, pasidare vestuves uz juos, ir ta dalis pinigeliu kuri sugris taip ir liks santaupomis, kurias panaudos ivairiai..
Na o as visad galvoju ir esu rami, kad atnesu buent uz maista, o va jaunieji lai ta mano maista panaudos kaip jiems tik uzsinores tongue.gif
Atsakyti
As manau jei jaunieji nori "baliaus" tai ir kelia, niekas ju nevercia. Is paskutiniu pinigu svente daryti nepasakyciau kad protinga, geriau jau kukliau kad paskui nuostoliu neskaiciuot. Ir sveciai manau tikrai neturetu skaiciuot kiek jie "kainavo" ir kiek reiketu det i vokeli, tiesiog kiek gali tiek dedi, negali sau leist 200 Lt dedi 50 Lt, gali sau leisti ir nori padovanot 500 Lt - prasom 4u.gif

Mano vestuves buvo pries 4 metus, mieliausia dovana kuria saugau geriausios drauges uzrasytas atvirukas, taip nuosirdziai, graziai, skirta tik mum su vyru wub.gif Kiek pinigu buvo ideta i ta atviruka nepamenu, ar tai 50 LT ar 150 LT, bet man visai tai nesvarbu, svarbiausia kad zmogus buvo su manim ta diena, dziaugesi uz mus, ta ir prisimenu geriausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2012 05 10, 14:12)
As manau jei jaunieji nori "baliaus" tai ir kelia, niekas ju nevercia. Is paskutiniu pinigu svente daryti nepasakyciau kad protinga, geriau jau kukliau kad paskui nuostoliu neskaiciuot. Ir sveciai manau tikrai neturetu skaiciuot kiek jie "kainavo" ir kiek reiketu det i vokeli, tiesiog kiek gali tiek dedi, negali sau leist 200 Lt dedi 50 Lt, gali sau leisti ir nori padovanot 500 Lt - prasom 4u.gif

Mano vestuves buvo pries 4 metus, mieliausia dovana kuria saugau geriausios drauges uzrasytas atvirukas, taip nuosirdziai, graziai, skirta tik mum su vyru wub.gif Kiek pinigu buvo ideta i ta atviruka nepamenu, ar tai 50 LT ar 150 LT, bet man visai tai nesvarbu, svarbiausia kad zmogus buvo su manim ta diena, dziaugesi uz mus, ta ir prisimenu geriausiai mirksiukas.gif

Ka reiskia kukliau ir nuostoliu neskaiciuot..Kad ir kokia svente darytum, vistiek bus nuostoliai, tik kiekvienam ta suma atrodis skirtinga..kitas neturi pinigu ir daro vos ne vakariene namuose su artimais, bet ji ir kainuoja ir ta vakariene jau bus nuostolis, nes padaryta gal uz paskutinius pinigelius..
Tai saunu, kad jums labiausiai tiko atvirute..nors nezinau ko uztenka ir ko reikia jauniesiems, pas kuriuos as einu, bet as rasau is svecio pozicijos, ir man smagu ir gera kai zinau, kad mano buvimas ju sventeje jiems nieko nekainavo...Uzrasau ir as atviruka, ir visada stengiuos tai padaryti kuo nuosirdziau, ir gal but jaunieji lygiai taip pat dziaugiasi juo, bet man, butent man ramu, kad idejau pakankama suma uz save..Nes su 50lt, man kaip sveciui, butu geda, ir jei negaleciau daugiau (jei galiu tik 50lt, tai reikstu, kad mano padetis turetu buti labai vargana), tiesiog atsisakyciau eiti i svente, o tuos 50lt ideciau i vokeli ir iteikciau prie baznycios, bet puotoje nadalyvauciau..na tiesos cia nerasim, bet turbut vistiek kiekvieni jaunieji nori, kad butu ideta didesne suma ir nereikia taip sakyti, kad jau ta suma visiskai nesvarbi..butum milijonierius tai gal g.gif nors anie sako dar labiau viska skaiciuoja..
Atsakyti
QUOTE(paukste.rima @ 2012 05 10, 13:01)
...aš tai dovaną vokelyje nešu ne už savo vakarienę susimokėt, o kad jaunieji galėtų sau asmeniškai kažką nusipirkt,

Gal rimtai reikėtų būsimiems jauniesiems pardavinėt bilietus į savo vestuves, kaip į festivalį?.. 

gera mintis bigsmile.gif jaunieji ikainuotu ir tikrai nesijaustu apvalgyti.

QUOTE(Purpurine @ 2012 05 10, 14:54)
bet turbut vistiek kiekvieni jaunieji nori, kad butu ideta didesne suma ir nereikia taip sakyti, kad jau ta suma visiskai nesvarbi..

nespreskit pagal save. Tikrai yra, kurie nori, kad tam tikri zmones BUTINAI dalyvautu ju sventeje ir jei negali ideti i voka 100Lt, tai tegul, kad ir atvirute ideda, bet tegul nors ateina. Tiesiog tai buna brangus ir artimi zmones, pvz. senelis. Net jei tusciom rankom ateis, yra anuku, kurios pasakys: aciu, kad atejai, myliu tave.

Galu gale juk, jei vieni ides maziau, kiti daugiau, tai juk yra tikimybe, kad pinigu suma susilygins. O jei manot, kad suma yra tikrai svarbi, tai gal geriau tiesiog kvietimuose nurodyti: "Dovana priimame tik vokeliuose, pageidautina suma 150Lt nuo zmogaus". Va, ir nebus problemu. Zinos zmones, kam eit, o kam ne, kad paskui apkalbeti nebutu. Juk jei galima ideti per mazai, tai tuomet galima ideti ir per daug, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau balandzio pradzioje pas draugus vestuvese, tai dovanojauu 200 lt, roziu puokste bei brendzio buteli smile.gif Sia vasara mano vestuves irgi kvietimuose rasiau, kad dovanas zadame issirinkti patys. Idomu kiek kas gales padovanoti smile.gif
Atsakyti
isviso cia yra labai individualu...ir net nera ka diskutuoti... 4u.gif
Atsakyti
na, aišku, vokeliai gerai, bet ir kiekviena dovana reikėtų mokėti džiaugtis, nes žmogus dovanoja iš širdies, o po kiek metų išsiimi vestuvinę dovaną ir prisimeni savo šventę. Mane labiausiai džiugina paveikslas, gautas dovanų per mano vestuves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 05 12, 11:47)
nespreskit pagal save. Tikrai yra, kurie nori, kad tam tikri zmones BUTINAI dalyvautu ju sventeje ir jei negali ideti i voka 100Lt, tai tegul, kad ir atvirute ideda, bet tegul nors ateina. Tiesiog tai buna brangus ir artimi zmones, pvz. senelis. Net jei tusciom rankom ateis, yra anuku, kurios pasakys: aciu, kad atejai, myliu tave.

Tai zinoma yra zmoniu, kuriuos nori matyti sventeje, ir nesvarbu su dovana ar be, gal ju dalyvavimas ir buna didziausia dovana..deja, as ne senelis ir kaip jis jaucias aprasyti negaliu, as kalbu tik kaip svecias einantis i vestuves pas draugus. ir nesu as nei mama, teta ar mociute o tiesiog drauge ir rasau, kaip as jauciuos ir tiek, ir kokia suma man atrodo tinkama nest ir dovanot.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš visai nesuprantu šitos beprasmiškos diskusijos! g.gif
Pirma: Jeigu jaunieji rašo, kad nori dovanos vokelyje, tai kame čia blogis? jei žmonėms ištiesų šiuo metu labiausiai ateičiai reikia pinigų. Sakysite, tegul nedaro vestuvių ir sutaupys? o gal jie iš visos širdies tiems mylimiems draugams nori padaryti gražią, linksmą šventę?! Tai aš nesuprantu, ko tie mylinys draugai (kaip daugelis rašo čia) taip niršta dėl dovanos pinigais? Juk jei myli draugą, tai dovanoji tai ko jam reikia šiuo metu labiausiai. Jei reikia pinigų - dovanoji pinigus. Jei pavyzdžiui įsirenginėja butą nesuneši žmonėms tapetais ar dailylentėm. Gal tiems žmonėms nei servizų,nei paveikslų šiuo metu nereikia, nes jei nebus už ką įsirengti to būsto, tai nebus kur dėti ir tų daiktų.
Antra: Pinigų suma. Dar viskas paprasčiau. Kaip jau daugelis protingai pasisakė, nėra jokių "stafkių", kiekvienas neša tiek kiek išgali protingai pasvarstęs.
Trečia: Temoje aiškiai parašyti kiek nešate, tai man atrodo klausiama, tų kurie eina ir kiek nešė ar planuoja nešti. Tiesiog sumos, kad susidaryti bendrą vaizdą, galbūt kažkam padėti apsispręst. Be jokių pamokslų ir moralų.

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad vidutiniškai deda 300Lt nuo poros.
Atsakyti
mes kvieciam vien pacius artimiausius , tai yra 40 zmoniu , tai bent pas mus seimoi yra priimtina kad kiekvienas uz savo vieta @susimoketu@ kuo prabangesnis pobuvis , tuo daugiau dedam , siuo atveju musu su vyru svente viks dvare , sumoketa nemaza suma tikrai , us zmogu mokam 170 lt , tiek tikimes nuo zmogaus ir gaut .
Atsakyti
QUOTE(meshkOOtia @ 2012 05 13, 15:30)
Buvau balandzio pradzioje pas draugus vestuvese, tai dovanojauu 200 lt, roziu puokste bei brendzio buteli smile.gif Sia vasara mano vestuves irgi kvietimuose rasiau, kad dovanas zadame issirinkti patys. Idomu kiek kas gales padovanoti smile.gif




na man siemet ir 2 vestuves nusimato, manau pritarsiu tavo nuomonei..200 plius buteliukas, geles,,,plius dar papildomos islaidos, kostiumas, suknele, antros puses sukuosenos ir ttt,,,kelione, nes vyks ne tam paciam mieste.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(snaigeee @ 2012 05 18, 17:24)
us zmogu mokam 170 lt , tiek tikimes nuo zmogaus ir gaut .

o svecius ispejot, kiek uz juos sumoketa? Kaip kitaip jie zinos, kiek jums duot, kad paskui ubagais nebutu palaikyti? Duos 100Lt - ubagai, tik nuostoliai per tokius, duos 150 - irgi truksta g.gif

***

As senokai vestuvese nebuvau, bet drauge simet jau 2 pabuvojo. Vienose dejo i vokeli 50Lt nuo zmogaus (manau, kad mazoka, na, bet ar man sprest...), kitose po 100Lt (pries tai taresi su giminem, kiek tie duos). Taigi, taigi....
Atsakyti