Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

Na žinoma, dauguma Jūsų teisios, bet Fortūnos žodžiuose irgi yra tiesos. Nesipykim 4u.gif
Atsakyti
Asmeniškai aš tai manau ,kad geriausia koks 100 Lt nuo žmogaus (aišku jei galimybės leidžia). Bentjau aš taip daryčiau. Žinoma, jei būtų variantas, kad reik patiems susimokėti už vaišes (kaip minėjo Jentė) - tai tikrai pirkčiau tik gėles, na ir dar kokią mielą smulkmenėlę nebrangią (na kad ir saldainių dėžutę).

O iš asmeninės patirties, tai galiu pasakyti, kad man buvo visiškai nesvarbu kiek kas padoanos g.gif O ir kvietėm tirkai tik tuos žmones kuriuos norėjom (ir uoj kaip prisiklausėm, kodėl aną kviečiam, o to tai ne... Bet juk visos giminės nesusilviesi, juo labiau jei ir bendrauji tik per kokias laidotuves... bet čia jau kita tema). O gavom iš svečių tikrai įvairių sumų. Dabat tiksliai net nepamenu, bet buvo ir po 50 Lt nuo žmogaus. Ir kaip čia minęjo kažkas kad geriausia 100 eur, tai mes gavom tik vieną tokį vokelį. O daugumoj tia buvo kažkur apie 150 lt nuo poros... Bet man tai visai nesvarbu... TIkrai nebuvo tikslo kad atsipirktų. biggrin.gif
Atsakyti
praeita vasara dalyvavome MB sesers vestuvese, i vokeli abu idojome 500lt:)) jeigu eitume i draugu vestuves detume maziau:))
Atsakyti
Kiek ejom i vestuves, tai nesem kazkur 300-400lt nuo poros..mano nuomone, reik atnest tiek, kad galetum bent padengt savo maisto ir alkoholio, kuri suvartosi, islaidas..naivu butu tiketis dovanomis atpirkt vestuves, bet bent jau savo pravalgyma gali atpirkt ir taip kompensuot jaunuju nuostolius..o kai siuo metu restorane vienos dienos svente, ar sodyboj, dvieju dienu, kaina vienam zmogui sukas apie 200lt, tad nuo vieno zmogaus ir reitu nest mazdaug 150-200lt..man geda butu eiti su 100lt, nes tiek paprastai kokiam jubiliejui nesi o vestuves vizgi, kaip sakoma viena kart, nors ne visda taip buna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purpurine: 07 gegužės 2012 - 11:09
na mes irgi praejusia vasara ejome i 2 vestuves
vienose pabuvome pora valandu nuo poros i vokeli dejome 200 lt + puoskte o vytas pirko buteli iki 100 lt, kotos vestuves buvo 2 dienas - tai 400 lt +geles + butelis
Atsakyti
QUOTE(sufle @ 2012 05 07, 09:22)
praeita vasara dalyvavome MB sesers vestuvese, i vokeli abu idojome 500lt:)) jeigu eitume i draugu vestuves detume maziau:))


si savaitgali einu i brolio vestuves, tai irgi tiek planuoju ideti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vkrislas: 07 gegužės 2012 - 21:43
QUOTE(Purpurine @ 2012 05 07, 11:08)
Kiek ejom i vestuves, tai nesem kazkur 300-400lt nuo poros..mano nuomone, reik atnest tiek, kad galetum bent padengt savo maisto ir alkoholio, kuri suvartosi, islaidas..naivu butu tiketis dovanomis atpirkt vestuves, bet bent jau savo pravalgyma gali atpirkt ir taip kompensuot jaunuju nuostolius..o kai siuo metu restorane vienos dienos svente, ar sodyboj, dvieju dienu, kaina vienam zmogui sukas apie 200lt, tad nuo vieno zmogaus ir reitu nest mazdaug 150-200lt..man geda butu eiti su 100lt, nes tiek paprastai kokiam jubiliejui nesi o vestuves vizgi, kaip sakoma viena kart, nors ne visda taip buna smile.gif


Kokie cia nuostoliai? doh.gif biggrin.gif Svente juk pagal savo galimybes ir norus organizuoji, toks jausmas kad sveciai priverte svest, isrinko brangiausia restorana ir del to jaunieji nuostoliu patyre, dabar sveciai turi jaustis skolingi ir kazka atpirkinet doh.gif




Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2012 05 09, 18:05)
Kokie cia nuostoliai? doh.gif  biggrin.gif Svente juk pagal savo galimybes ir norus organizuoji, toks jausmas kad sveciai priverte svest, isrinko brangiausia restorana ir del to jaunieji nuostoliu patyre, dabar sveciai turi jaustis skolingi ir kazka atpirkinet doh.gif


hahahahahah biggrin.gif
tai aišku! Balius dėl svečių. tegu susimoka!!!! biggrin.gif
ir šiaip. Svečiai turėtų ne tik susimokėt už viską, ką išgėrė, suvalgė, bet ir padėkos dovanėlę (vokelyje) už garbę dalyvauti vestuvėse įteikt.
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 05 07, 11:08)
1.mano nuomone, reik atnest tiek, kad galetum bent padengt savo maisto ir alkoholio, kuri suvartosi,

2.kompensuot jaunuju nuostolius..

3.o kai siuo metu restorane vienos dienos svente, ar sodyboj, dvieju dienu, kaina vienam zmogui sukas apie 200lt,


1. g.gif ir kaip dabar cia apskaiciavus, jei valgysiu nedaug, alkoholio aplamai nemegstu, o mano vyras saldumynu nevalgys g.gif gal moket kaip uz viena biggrin.gif
2. paprastai gyvenime nuostolius pasidengia tie, kurie ju prisidaro. O jei jau jaunieji ziuri vestuviniu nuostoliu, tai gal geriau visai nesvest? O i nuostolius isiskaiciuoja ir jaunuju rubai, masinu nuoma ir t.t.? Gali porai ir 1000 nepakakt...
3.na, tai teisingiausia, kad jaunieji svecius ispetu, kiek sveciai jiems nuostoliu pridarys, nes gi restoranai skirtingi.

O jei rimtai, manau, kad duoda kas kiek gali. Anksciau zmones dovanas dovanojo ir jaunieji dziaugdavosi, o dabar dar su reikalavimais visokiais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 05 09, 21:24)
1.  g.gif ir kaip dabar cia apskaiciavus, jei valgysiu nedaug, alkoholio aplamai nemegstu, o mano vyras saldumynu nevalgys  g.gif gal moket kaip uz viena  biggrin.gif
2. paprastai gyvenime nuostolius pasidengia tie, kurie ju prisidaro. O jei jau jaunieji ziuri vestuviniu nuostoliu, tai gal geriau visai nesvest? O i nuostolius isiskaiciuoja ir jaunuju rubai, masinu nuoma ir t.t.? Gali porai ir 1000 nepakakt...
3.na, tai teisingiausia, kad jaunieji svecius ispetu, kiek sveciai jiems nuostoliu pridarys, nes gi restoranai skirtingi.

O jei rimtai, manau, kad duoda kas kiek gali. Anksciau zmones dovanas dovanojo ir jaunieji dziaugdavosi, o dabar dar su reikalavimais visokiais  doh.gif



As tai nematau, kad cia jaunieji reikalavimus demonstruotu, nemanau, kad komentuojama is svecio pozicijos, ne is jaunuju
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 05 10, 08:13)
As tai nematau, kad cia jaunieji reikalavimus demonstruotu, nemanau, kad komentuojama is svecio pozicijos, ne is jaunuju

Butent...kiek ejau i vestuves, tai zinoma kaip svecias, o ne kas kart kaip jaunoji ir sakau cia jaunosios pazicija.... lotuliukas.gif cia mano nuomone ir man tiesiog atrodo, kad retai kurie daro visiskai neskaiciuodami pinigeliu..baliaus daznai tie patys draugai ir gimines iszyzia ir kuris daromas na ne uz paskutinius, bet pries paskutinius pinigus lotuliukas.gif ..na, zinoma pasakysit, kad galima ir nedaryti...
Leksa, deja, turiu jus nuliudint, restoranas skaiciuoja maista zmogui ir nesvarbu suvalgysi tu viska, kas tau paskaiciuota ar viena pomidora per baliu, bet deja jaunieji sumokes uz kaip normalu maisto kompleksa..nebent galesi begt i virtuve ir seimininkei aiskint, kad suvalgei tik viena pomidora ir neskaiciuokit jauniesiems mano suvalgyto maisto doh.gif
Cia gal man taip atrodo, kitoms gal dzin, bet kaip zinia vestuves reikalas ne pigus ir kainuoja jos daug, tad man visad noris kazkaip prisidet prie tu islaidu, tai butent susimokant bent jau maisto ir alkoholio kaina uz save.. kitu islaidu tai zinoma, kad neatpirksi..o man tiesiog buna ramu, nes zinau, kad jauniesiems mano pravalgymas sakykim nekainavo, o jau visa kita jaunuju islaidos ju reikalas.. As labai dziaugiausi, kiek buvau kviesta pas draugus i vestuves, kad jie is vis ryztasi jas daryti siais laikais, ir man tikrai dziugu bent taip prisidet ir galvot, kad dare jie baliu ar ne, nuo to islaidos nebutu pakite..na turiu omeny,daznai buna perkama suknute, daromas makiazas, ziedai, baznycia puosiama o baliaus tiesiog nedaroma..o mano atveju as tiesiog uzsimoku uz save baliuje ir man del to ramu.
Na mes visi skirtingi, gal kiti gerai jauciasi ir 50lt atnese, bet as taip nesijausciau, man butu nesmagu ir geda ait su tokia suma..
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 05 10, 10:48)
o man tiesiog buna ramu, nes zinau, kad jauniesiems mano pravalgymas sakykim nekainavo, o jau visa kita jaunuju islaidos ju reikalas.. As labai dziaugiausi, kiek buvau kviesta pas draugus i vestuves, kad jie is vis ryztasi jas daryti siais laikais, ir man tikrai dziugu bent taip prisidet ir galvot, kad dare jie baliu ar ne, nuo to islaidos nebutu pakite.. mano atveju as tiesiog uzsimoku uz save baliuje ir man del to ramu.

...aš tai dovaną vokelyje nešu ne už savo vakarienę susimokėt, o kad jaunieji galėtų sau asmeniškai kažką nusipirkt, kažkur išvažiuot.. kad jie gautų prisiminimą iš savo šventės nuo manęs..
Kai mūsų vestuvės buvo, tikiuos, kad vokelius nešusieji apie mus galvojo, o ne kiek galėjo kainuot karštas kepsnys ar šimtalapis...

Gal rimtai reikėtų būsimiems jauniesiems pardavinėt bilietus į savo vestuves, kaip į festivalį?.. g.gif vieno vakaro kaina žmogui 100 Lt, dviejų dienų šventė - 150 Lt... Svečiai nusipirktų, ateitų, pasigrožėtų, pavalgytų.. patenkinti namo išeitų...
O ką.. visai verslo planas g.gif
Atsakyti