Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(talita@ @ 2011 10 03, 17:55)
  nereikia nereikia sveciu kainos rasyti- nereikia perdeti schmoll.gif , tiesiog manau sveciai turi susiprasti pagal situacija- jei vestuves kaimelio pirtelej ir sveciai tesulauks saslyku- 100lt daugiau nei pakankamai mirksiukas.gif , bet jei einama i dideles vestuves brangioj viloj ir tai 2-ju dienu svente, tuomet, manyciau, reikia susivokti, kad jei neisgali-neik.  doh.gif
  beto, juk daugiausiai tetos ir dedes yra kvieciami ne is didelio noro, o tik del mandagumo.. ir manau nemazai musu apsidziaugtume jei jie visgi neateitu. va taip.

sakot g.gif ir tokia užtikrinta esanti teisi g.gif man baisu skaityt kaip dauguma artimiausius žmones kviečia tik iš pareigos... ir dar giriasi viešai tuo blink.gif
norisi tikėt, kad tai jaunystės maksimalizmo ir gyvenimiškos patirties nebuvimo pasėkmė...
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2011 09 30, 11:40)
As taip pat manau, kad 100 Lt nuo zmogaus yra mazai. Manau dovana turetu buti nuo 100 euru nuo poros. Kas liecia geles, tai tiiikrai nenoreciau, kad visi sveciai ateitu su didziulem puokstem.  schmoll.gif Kur veliau deti tas visas geles?  doh.gif  Gali buti simboliska gelyte bet jau ne didziausios puokstes.

dėl to aš kvietimuose nurodysiu kad kiekvienas svečias atneštų tiesiog po rožę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tik aš @ 2011 10 04, 07:45)
sakot g.gif ir tokia užtikrinta esanti teisi g.gif man baisu skaityt kaip dauguma artimiausius žmones kviečia tik iš pareigos... ir dar giriasi viešai tuo blink.gif
norisi tikėt, kad tai jaunystės maksimalizmo ir gyvenimiškos patirties nebuvimo pasėkmė...




visai tuo nesididziuoju ir tiesiog parasiau tai, ko kitos gal nedrista. Gyvenimo realybe yra ta,kad kiekvienoj giminej yra tokiu, kuriu nepakviest negali, bet jei pakvietus atsisakytu-neliudetum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(talita@ @ 2011 10 04, 22:28)
visai tuo nesididziuoju ir tiesiog parasiau tai, ko kitos gal nedrista. Gyvenimo realybe yra ta,kad kiekvienoj giminej yra tokiu, kuriu nepakviest negali, bet jei pakvietus atsisakytu-neliudetum  ax.gif

sakot g.gif matyt žinot 4u.gif kadangi vestuves kėlėm du kartus (su tuo pačiu sutuoktiniu)... abu kartus kvietėm tik tuos žmones, kuriuos norėjom matyt... tai ir nereikėjo laukt, kad atsisakytų... o neatsisakius tikėtis, kad susimokės už savo vietą prie stalo biggrin.gif ...
Atsakyti

Papildyta:
nereikia nereikia sveciu kainos rasyti- nereikia perdeti schmoll.gif , tiesiog manau sveciai turi susiprasti pagal situacija- jei vestuves kaimelio pirtelej ir sveciai tesulauks saslyku- 100lt daugiau nei pakankamai mirksiukas.gif , bet jei einama i dideles vestuves brangioj viloj ir tai 2-ju dienu svente, tuomet, manyciau, reikia susivokti, kad jei neisgali-neik.

tai jeigu jūsų artimą draugė/sesuo/pusseserė/mama šiuo metu neišgali 100EUR jums apdovanoti verčiau jai į vestuves neiti? nes kviečiate tik tam, kad vestuvės atsipriktų ar kaip?

teko dalyvauti vestuvėse kur buvau pakviesta iš mandagumo, teko iš mandagumo sutikti. bet nė karto nedalyvavau tokiose kur kviečiama buvau tik dėl "vokelio" paskaitau tokius postus ir taip džiugu, dėl savųjų draugų pasirinkimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2011 09 30, 11:40)
As taip pat manau, kad 100 Lt nuo zmogaus yra mazai. Manau dovana turetu buti nuo 100 euru nuo poros. Kas liecia geles, tai tiiikrai nenoreciau, kad visi sveciai ateitu su didziulem puokstem.  schmoll.gif Kur veliau deti tas visas geles?  doh.gif  Gali buti simboliska gelyte bet jau ne didziausios puokstes.

nesuprantu tokiu jaunuju kurie i vestuves svecius kviiecia del pinigu,koks skirtumas kiek jums padovanos? nu neisgali zmogus padovanoti jums 100 euru,bet gali 100 lt.tai ka reiskias i vestuves nebeeit? As esu tokios numones,kad kviest reikia del to,kad nori pasidalinti savo svente su tau brangias zmonemis,taciau tikrai ne del dovanotu pinigu,dovano.O kas liecia geles,man galetu nesti nors ir po 2 puokstes nes geles man patinka,ir tikrai rasciau kur pastatyti vestuvines geles.tad tokia mano individuali nuomone
Atsakyti
QUOTE(c@ndy @ 2011 10 11, 21:44)
nesuprantu tokiu jaunuju kurie i vestuves svecius kviiecia del pinigu,koks skirtumas kiek jums padovanos? nu neisgali zmogus padovanoti jums 100 euru,bet gali 100 lt.tai ka reiskias i vestuves nebeeit? As esu tokios numones,kad kviest reikia del to,kad nori pasidalinti savo svente su tau brangias zmonemis,taciau tikrai ne del dovanotu pinigu,dovano.O kas liecia geles,man galetu nesti nors  ir po 2 puokstes nes geles man patinka,ir tikrai rasciau kur pastatyti vestuvines geles.tad tokia mano individuali nuomone


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pas mus buvo tokių asmenų, kai pasakėm, kad vestuvių didelių nedarysim, tai sako, juk ir dovanų nesusirinksit doh.gif nu blyn, tai mes su MB net vienu metu, sakom, ne dėl pinigų tuokiamės, o dėl savęs. Ir mes tą dieną mums brangius žmones norim matyt, tik dėl to, kad jie mums svarbūs, o ne, kad atneš vokelį. doh.gif
Atsakyti
Manau kvaila kviesti žmones tik dėl to,kad ''jie įdės daug į vokelį''.. o jei neįdės? Vestuvės ne ta vieta ,kurioje reiktų užsiimti biznio klausimais. Mes patys kviesim tik giminaičius,tad kiek jie galės skirti pinigų ,tiek.

Kiek dėti į vokelį? Pagal etiketo taisykles, pinigų reikia dėti tiek, kiek jaunieji išleidžia išlaidų vienam asmeniui vestuvių metu. Žinant, maisto ir gėrimų kainos vienam žmogui vidutiniškai sukasi 80-130lt, protinga būtų dėti 100lt, jei pajamos leidžia -ir daugiau. O jei didelės, kelių dienų vestuvės,reikia dėti daugiau;)
Atsakyti
Mes kviečiame mums be galo brangius žmones ir ar jie tuščiomis aties ar ką atneš, man visai neįdomu. Svarbu, kad dalyvautų wub.gif
Atsakyti
Kažkaip keista skaityti kad pinigu suma priklauso nuo vietos kurioje švenčiamos vestuvės. Manau jaunieji pasirenka švente pagal galimybes, juk nesisako brangiausio restorano, tikėdamiesi už jį susimokėti suneštais svečių pinigėliais.
Visada vertinu savo galimybes galimybes, ir pinigų kiekis bus toks kokį galiu sau tuo metu leisti.
Prieš keleta metų tekėjo mano gera draugė, vestuvės buvo pilyje, pagal kai kurių samprata man būtų neužtekę net viso mėnesio pajamų,(nes tuo metu buvau motinystės atostogose) arba išvis neiti.
Atsakyti
Sveikutes, as eisiu i vestuves drauges, bus kuklus baliukas bariuke, ir patys sveciai tures susimoketi, labiau tai bus panasu i sventini papietavima, nes viskas prasides 14h, tai dabar man dilema ka dovanoti jauniesiems? Ar nebutu per daug banalu jei nunesciau geliu ir koki suvenyra, nes i vokeli jau nedesiu pinigu tikrai
Atsakyti
Atsakiau i temos klausima, kiek as nesciau pinigeliu i vestuves, o isvartet lyg as kvieciu tik tuos, kas uz save susimokes. Ne! Kvieciu tuos, ka noriu matyti ir man nesvarbu, kokia dovana gausiu ir ar isvis gausiu. Jei tureciau daaaug pinigu dovanociau ir negaileciau, bet kadangi taip neisgaliu, parasiau mano manymu optimalia suma.
Atsakyti