Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

as manau kad pinigais ir yra geriausia thumbup.gif neseniai buvom vestuvese tai jaunieji buvo labai nepatenkinti, nes dovanos kartojosi, gavo du rinkinius vienodus stikliniu, du rinkinius stalo irankiu, pledu, ir siaip visokiu niekalu g.gif tai ka, tada aisku geriau pinigeliais, tikrai nusipirksi kas tau patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tinginiuke_ @ 2008 01 28, 21:51)
kas galetu man pasiulyti kokiu idomiu zodziu kaip parasyt kvietime apei dovanas pnigais...?



na man yra teke dovanu saraselio pabaigoje toki punkta matyti, kaip: priemone dovanai isigyti... mirksiukas.gif kas ne bukas, tas supras, jog kalbama apie dovana pinigais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2007 11 04, 16:10)


Mmmm,kaip fainai thumbup.gif As ir buciau labai patenkinta gavusi tokia orginalia davanele rolleyes.gif Kadangi sia vasarele musu didzioji svente, dovaneles ketiname prasyti - "vokeliu formos". Kazkaip atrodo kad vieniem si dovanos forma priimtiniausia (nereik sukt galvos ka nupirkti), na o kitiem tai sukiale problemu - kokia suma pinigeliu dovanoti... rolleyes.gif
Bet mums svarbiausia ne tai, svarbiausia nuosirdus sveikinimai, linkejimai,tikejimas bei palaikimas..Tad as visu 100 % uz orginaliai pateiktas dovaneles! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 20 liepos 2012 - 21:19
QUOTE(Neringa8 @ 2008 02 11, 17:20)
Gal galetum paaiskint kaip tas remelis padarytas, arba nuotrauka atsiusti kaip atrodo

Papildyta:
Atsiusk nuotraukyte, nelabai isivaizduoju kaip tai padaryta


bandziau nufotkint, bet neleabai kokybiskai gavosi, bet matosi. Ten dar buvo uzrasyta, nelabai matosi nuotraukoj: Pirma milijna dovanojame mes, antra uzsidirbsite patys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skgreta: 15 vasario 2008 - 21:17
QUOTE(skgreta @ 2008 02 15, 22:17)
bandziau nufotkint, bet neleabai kokybiskai gavosi, bet matosi. Ten dar buvo uzrasyta, nelabai matosi nuotraukoj: Pirma milijna dovanojame mes, antra uzsidirbsite patys.



Man tai sita mintis labai patinka, jauciu tai ir dovanosim, tik gal kupiuras reiks imt simtines. Labai originaliai pateikta. Aciu tau uz foto Skgreta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa8 @ 2008 02 16, 00:02)
Man tai sita mintis labai patinka, jauciu tai ir dovanosim, tik gal kupiuras reiks imt simtines. Labai originaliai pateikta.  Aciu tau uz foto Skgreta  biggrin.gif

Nera uz ka mirksiukas.gif . Bet patarciau deti po 10 litu, o likusia suma kuria norit padovanoti idekite i remeli is kitos puses. Mum taip ir padare, ir parase, "atidaryti cia" ir atviruka dar idejo. Nes mes tu pinigu isimti nenorim, kur is 10 litu sudeta, norim pasilikti prisiminimui, arba jau kaip labai sunku bus tada pasiskolinsim lotuliukas.gif . O jei sudeliosi is simtiniu, tai gausis didele suma, kuria jaunieji kaip ir nelabai nores panaudoti, nes nores pasilikti ta remeli, nes fainai atrodo, o kai isardys neliks prisiminimo jiems. Tai geriau sudek po 10 litu o likusia suma,kaip ir sakiau i remelio vidu idek.Na cia tik mano patarimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Arba galima tiesiog pirmą įdėti šimtinę, kuri vienetu prasideda, o po to nuliukus nuo 10, 20 ar 50 litų kupiurų (žiūrint kokią sumą dovanojate), taip visa dovana tilptų rėmelyje smile.gif
Atsakyti
Ziauru tiesiog klausytis, as patarciau priesingai - jeigu neturit pinigu tai jus vestuviu nekelkit ir zmoniu nekvieskit tam kad vestuves jum atpirktu! Jei mane tokie zmones pakviestu i vestuves, net ir maisa pinigu turint neiciau, nes zinociau kad jiem ne mano nuosirdaus pabuvimo su jais reikia, o mano pinigu! Kokios jus baisios, ziauru skaitant! O jei jau nori baliaus, tai buk maloni tada jau ir paaukok pinigus, zmones ateina pasidziaugt jusu laime, o ne padovanot jums vestuves, neisivaizduoju kaip turi jaustis jusu sveciai, kai jus sveikina, taria nuosirdzius zodzius, ir mato kaip jus tyrinejat vokelio stori... Nu baisiau dar nieko nesu girdejus, geriau jau patyleciau ir i postus toku dalyku nerasyciau...Mes nors sienu pinigais neklijuojam, bet jau kiek sutaupem tiek paaukosim vestuvem, visiskai nesitikedami kad bent kazkiek jos mums atsipirks, visiem, kuriuos sukvietem, pasakem, kad geriausia dovana butu begalo gera nuotaika, o jokiu kitu materialiu nereikia! O bus ir baliukas, ir nakvyne, mum bus gerai jei sveciams bus linksma musu vestuvese, ir jei jie nuosirdziai su mumis dziaugsis ne tik baznycioje, bet ir pobuvyje. Kaip ziauru sakyti, jei neturi pinigu tai neik - tai kam tada isvis ta zmogu kvieti? tai net nekviesk, tada tikrai neateis... NU daug cia prirasiau, bet jau ziauriai toks jusu tupumas sunervino!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 20 liepos 2012 - 21:20
QUOTE(Sdove @ 2008 06 28, 10:45)


Sutinku su tavo nuomone thumb_yello.gif
Nes kartais tikrai pasijuntama, kad čia tikisi iš žmonių pinigų ir kuo didesnių... Man svarbiau, kad tie, kuriuos kviečiau, ateitų, pasidžiaugtų tą dieną su manimi thumbup.gif Juk tam ir daromos vestuvės bigsmile.gif
Nes tikiu ir svečiams, einanatiems, nemažai kainuoja visas pasiruošimas.
Atsakyti
QUOTE(Sdove @ 2008 06 28, 10:45)

drinks_cheers.gif visiska tiesa!tai kam isvis vestuves kelti,kad skaiciuot,kiek atsipirks ir pan.Jus gi gi sau svente darot ir skiriat pinigelius ne tam,kad juos grazint paskui...as net nesitikiu ,kad musu vestuves atsipirks,noriu tiesiog kad mums ir sveciams butu linksma ir liktu grazus prisiminimai!
Atsakyti
kadangi mano pacios greit vestuves,tai ka galiu pasakyti del vokeliu-as irgi uz juos,bet is dalies ir svarbiausia,kad sveciai nesijaustu nesmagiai i vestuves eidami pvz draugams t.y.pabroliams ir pamergytems iskart su MB pasitare sutarem,tikrai dovanoja ka nori-pinigus ar dovanas,net smagiau nuo draugu kazka silto gauti..O is giminiu ir tt pinigeliu laukiame (bet kvietime to neraseme,paprastai patys zmones supratingi ir paklausia,ar dovaneles kokios norim,ar geriau vokelis blush2.gif ),ne vokelio storyje esme,man asmeniskai ir 20lt geriau nei 5 servizai,2 tosteriai ir tt doh.gif o kiek kas gali ideti,tai zmoniu reikalas,pagal kiekvieno isgales,negrazu svecius terorizuoti manau blush2.gif
kita vertus savo ruoztu zinau,kad eidama i vestuves "kuo pigiau" prasisukti tikrai nebandysiu..vistik ne taip daznai tokios sventes buna,ir kaip kazkkur girdejau laidoj toki pasakyma,kai buvo uzklausta,kaip zinot,kiek i vokeli det "Isivaizduokite,jog isejote su vyru vakare i restorana,po to pirti,klausetes gyvos muzikos koncerto, i gimtadieni uzsukot dar su dovana pasveikint,po to nakvyne viesbuty/sodyboj suradot" blush2.gif kiek jums tai dviese kainuotu?cia ir atsakymas.Na cia tik parasiau,gal kam naudinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 28 birželio 2008 - 12:12
Manau,kad siais laikais zmones ir patys supranta,kad suknus gyvenimas,ir nedovanos sirvizus ir panasius daiktus,kuriuos dovanojo pries kokius 20 metu.Aisku ,kad dauguma dovanos pinigelius,o jau kiek,kiekvienas sprendzia pagal savo galimybes ir tai normalu.O jei ir gausim kokia mikrobangine,tikrai pravers ji ! biggrin.gif Mes irgi nerasem kvietimuose ,kad dovanu norim vokeliu,negaliu as taip rasyti!!!!gal tai ir normalu,bet ne man...Cia tik mano asm.nuomone
Atsakyti