Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

Nesuprantu tu kurios skaiciuoja kiek kainuoja svecio "vieta",artimas zmogus kuris nores pasveikinti is sirdies,tikrai neziures kuom Jus ji vaisinsit,tiesiog ateis pasidziaugti Jusu svente...
Manau dabar i vestuves daugiau/maziau kvieciami tie kuriuos norime matyt,tad as i savo svente kvieciu pacius artimiausius,visiems esu pasakiusi,kad nepirktu jokiu puoksciu(jos tikrai ne mazai atsieina),o atnestu simboliskai po viena gelyte jei jiems noresis.
Kas liecia sveciu nora atrodyti graziai mano sventeje,as tik uz,ir visai nesvarbu,kad jie neatnes nieko,man svarbiau,kad jie jausis puikiai,nuo to musu svente bus tik grazesne.Svente rengiam ne tik sau,todel man artimuju gera nuotaika labiau rupi nei ju dovanos...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarbi @ 2011 07 31, 11:59)
Nesuprantu tu kurios skaiciuoja kiek kainuoja svecio  "vieta",artimas zmogus kuris nores pasveikinti is sirdies,tikrai neziures kuom Jus ji vaisinsit,tiesiog ateis pasidziaugti Jusu svente...
Manau dabar i vestuves daugiau/maziau kvieciami tie kuriuos norime matyt,tad as i savo svente kvieciu pacius artimiausius,visiems esu pasakiusi,kad nepirktu jokiu puoksciu(jos tikrai ne mazai atsieina),o atnestu simboliskai po viena gelyte jei jiems noresis.
Kas liecia sveciu nora atrodyti graziai mano sventeje,as tik uz,ir visai nesvarbu,kad jie neatnes nieko,man svarbiau,kad jie jausis puikiai,nuo to musu svente bus tik grazesne.Svente rengiam ne tik sau,todel man artimuju gera nuotaika labiau rupi nei ju dovanos...
4u.gif

teisingi zodziai wub.gif
Uztat mes nedarom dideliu vestuviu,nes man tikrai nereik tolimu giminaiciu ir.t.t. su kuriais retai bendraujam.Vakariene artimiausiu zmoniu rate wub.gif ir visai nesvarbu ka jie atnes dovanu smile.gif
O siaip tikrai,perka zmones puokstes didziausias ir kainuoja jos daug,o paskui guli sumerktos voniose,nes vazu neuztenka biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų vestuvės bus gan kuklios ir tikrai labai netradicinės, nebus pūstos suknelės, limuzinų, netgi nebus pulko ax.gif užtat bus patys artimiausiai ir mieliausi žmonės tą dieną šalia ir man visai nesvarbu ar jie ateis su vokeliu ar tiesiog padovanos mums tą dieną savo šypseną ir pačius šilčiausius jausmus bei emocijas mums wub.gif
Atsakyti
na mergaites netycia uzmacius sia tema ir as parasysiu, dar viskas sviezia pas mus, vestuves prauze labai neseniai biggrin.gif . visu praseme vokeliais,nes tikrai visko turime ir virduliu bei indu mum nebereikia, taigi dovaneles buvo nuo 100lt iki tukstanciu..... tiesa sakant mes nesitikejom tokio zmoniu dosnumo, kaip kurie isties gerokai sokiravo,kaip eiliniai sveciai atnese po 500lt , bet viena vokeli atsidare nustebome, mum labai artimas zmogus,uzimantis lietuvoje labai aukstas pareigas vokelyje idejo juokinga suma, na bet neesme biggrin.gif
Atsakyti
Na dar savo dovanu negavau, bet keista skaityti apie jaunuosius, turincius galvoje konkrecius skaicius. schmoll.gif
Ypac sokiravo pasisakymai apie 'vietos' atsipirkima.
Tarkim... as darau gimtadienio svente - vienais metais su vynais ir suriais restorane, grojant saksofono melodijai, o kitais metais kaimo turizmo sodyboje, grojant uzstales dainoms? Kvieciami asmenys islieka tie patys, tai jie turetu atitinkamai pagal vieta spresti ka man dovanoti, kad atsipirktu? Gal jie ir taip lipa per save dalyvaudami viename ar kitame renginyje, kuris jiems visai nepatrauklus, bet nori buti su jumis?
Tiesa pasakius, net neplanuoju rasyti uzuominos apie vokelius. Kas ka nores - ta atnes. Jei nenores ar negales - pradziugins dalyvavimu. P.S. ir servizus ar ranksluoscius rasciau kur panaudoti.
Atsakyti
Man irgi klaikiai skamba tie "atsipirks-neatsipirks". Manau kad svente kiekviena daro pagal savo galimybes ir norus, o ne del to kad atsipirktu doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Noriu pasidalinti savo nuomone.
Neseniai su draugu buvome vestuvėse, tai nešėme 100 eurų + dėžutė, kurią dekoravau 30 LT ir kitos visokios išlaidos. Taip pat manau, kad nuo žmogaus turi eiti nuo 100 LT. Čia mano nuomonė.
Atsakyti
Sia vasara sventem draugo vestuves, dalyvavom kaip sveciai.
I vokeli dejom 300lt + geliu puokste.
Bendrai dalyvauti vestuvese mums apie 500lt kainavo:
kelione, suknele(gerai,kad antrai dienai turejau) , vyrui tik kaklaryšį naja pirkom, manikiurai, sukuosena( negalejau atsisakyt, nes baisi buciau visa svente gadinusi), metadoxilis, dar ir pats vokelis grazus, atvirute ax.gif
Zodziu, mes dar negave kvietimo, skaiciavom ar galim sau leist sudalyvaut vestuvese
Atsakyti
QUOTE(Smilga83 @ 2011 05 30, 10:45)
Taip cia nuo daug ko priklauso, kiek as zinau, tai vidutiniskai visi deda 100lt nuo zmogaus. manau labai normali suma. Pati eisiu i vestuves ir namau maziau kaip 100 lt tikrai neidesiu.smile.gif





as manau kad 100 litu nuo zmogaus yra tas pat kas nieko, vienas svecias pamaitinti, apnakvindinti ir dar tauriaisiais gerimais palepinti kainuoja ne maziau 180-200 lt g.gif , manau,kad neapsijuokiant pora (jei galimybes leidzia) - 500lt. ax.gif
aisku, jei tai tera vienos dienos vestuves ar vos sventine vakariene- nepersistenkit, bet tikros lietuviskos vestuves kainuoja, oi kainuoja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(talita@ @ 2011 09 29, 19:58)
as manau kad 100 litu nuo zmogaus yra tas pat kas nieko, vienas svecias pamaitinti, apnakvindinti ir dar tauriaisiais gerimais palepinti kainuoja ne maziau 180-200 lt g.gif , manau,kad neapsijuokiant pora (jei galimybes leidzia) - 500lt.  ax.gif
aisku, jei tai tera vienos dienos vestuves ar vos sventine vakariene- nepersistenkit, bet tikros lietuviskos vestuves kainuoja, oi kainuoja.  smile.gif

o svečiai kaip supratau yra kviečiami, jei tik išgali susimokėt biggrin.gif tada nepamiršt reikia kvietime parašyt kokia vieno svečio kaina...


Atsakyti
As taip pat manau, kad 100 Lt nuo zmogaus yra mazai. Manau dovana turetu buti nuo 100 euru nuo poros. Kas liecia geles, tai tiiikrai nenoreciau, kad visi sveciai ateitu su didziulem puokstem. schmoll.gif Kur veliau deti tas visas geles? doh.gif Gali buti simboliska gelyte bet jau ne didziausios puokstes.
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2011 09 30, 12:40)
As taip pat manau, kad 100 Lt nuo zmogaus yra mazai. Manau dovana turetu buti nuo 100 euru nuo poros. Kas liecia geles, tai tiiikrai nenoreciau, kad visi sveciai ateitu su didziulem puokstem.  schmoll.gif Kur veliau deti tas visas geles?  doh.gif  Gali buti simboliska gelyte bet jau ne didziausios puokstes.



sutinku del geliu- simboliskai gelyte arba visai nereikia. paskui pilni namai geliu, o siuksliadeze-nuvytusiu pinigeliu. blink.gif

Papildyta:
QUOTE(tik aš @ 2011 09 29, 22:38)
o svečiai kaip supratau yra kviečiami, jei tik išgali susimokėt biggrin.gif tada nepamiršt reikia kvietime parašyt kokia vieno svečio kaina...




nereikia nereikia sveciu kainos rasyti- nereikia perdeti schmoll.gif , tiesiog manau sveciai turi susiprasti pagal situacija- jei vestuves kaimelio pirtelej ir sveciai tesulauks saslyku- 100lt daugiau nei pakankamai mirksiukas.gif , bet jei einama i dideles vestuves brangioj viloj ir tai 2-ju dienu svente, tuomet, manyciau, reikia susivokti, kad jei neisgali-neik. doh.gif
beto, juk daugiausiai tetos ir dedes yra kvieciami ne is didelio noro, o tik del mandagumo.. ir manau nemazai musu apsidziaugtume jei jie visgi neateitu. va taip.
Atsakyti