Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(_vaikyste_ @ 2011 07 16, 14:20)
Na as turiu ir savo nuomuone situ klausimu  ax.gif  100lt tai yra juokinga suma, ka uz ja jaunieji nusipirks, o gi nieko... g.gif  dabar vaikam po 100lt i vokelius duoda.  As manau kad vestuvem  200lt. yra pats tas, su 100lt nera ka juokint zmoniu. Negali daugiau sau leisti tada geriau nupirk kazkokia praktiska dovana, tai geriau atrodys, negu vokeli sudziuves simtukas gules...  mirksiukas.gif Nors ir jaunieji prase vokeliu, o tu padovanojai tauriu komplekta su isgraviruotais ju inicialais, pasakysi, kad norejai kad jie turetu prisiminima nuo taves  mirksiukas.gif  4u.gif


na man simtas litu nera sudziuves pinigas g.gif

QUOTE(dangaus žydryne @ 2011 07 17, 21:57)
nu panasu kad jau nebeeisiu,nenoriu juokint tada zmoniu ...tikrai maniau kad ne pinigai svarbiausia... verysad.gif


cia kaip kieno supratimas yra...tikrai nejuokinsit zmoniu ax.gif
mes ne vieniems draugams sakem kad nieko nenestu, ir kad nebutu pinigai priezastis nedalyvauti vestuvese, todel kas negalejo tas ir nedave , idejo grazu atviruka su siltais pasveikinimais ir geliu, kas vyno padovanojo...
Atsakyti
vaje, dekui uz palaikyma 4u.gif na ir man atrodo, jog kviecia ne tam, kad vestuves atsipirktu,o kad butu su kuo pasidalina savo svente smile.gif dekui mergaites uz padrasinima smile.gif
Atsakyti
Nenoriu pyktis, kalbu is savo puses, neiciau i vestuves su 100lt. Kiti sugeba nueiti ir su 50lt., o gal but is vis su ranksluosciu nupirktu is maximos uz 20lt.
Pas mane jei drauge neturetu pinigu ji gali ir tusciom rankom ateiti, man svarbu, kad ji butu salia, bet jei koks tolimas giminaitis kuri kvieti del to, kad ale reikia kviesti ir dar ateitu su 50lt nu atsiprasau... jo pasisedejimas sventeje man daugiau kainuos.
Atsakyti
na tada nereikia kviesti to ko nenori,tolimu giminaiciu kur viena karta gyvenime esi mates pas mus sveteje buvo visi pageidaujami, laukiami ir tikrai norejom kad jie dalyvauti ir ar tures jie ka mums padovanoti ar ne visiskai nesvarbu buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_vaikyste_ @ 2011 07 18, 15:11)
Nenoriu pyktis, kalbu is savo puses, neiciau i vestuves su 100lt. Kiti sugeba nueiti ir su 50lt., o gal but is vis su ranksluosciu nupirktu is maximos uz 20lt.
1. Pas mane jei drauge neturetu pinigu ji gali ir tusciom rankom ateiti, man svarbu, kad ji butu salia, bet 2. jei  koks tolimas giminaitis kuri kvieti del to, kad ale reikia kviesti ir dar ateitu su  50lt nu atsiprasau... jo pasisedejimas sventeje man daugiau kainuos.

1. manau, kad čia didžioji dalis būtent ir kalba apie tokią situaciją.
2. nepamirškit, kad tas giminaitis irgi jus mato galbūt per dešimtmetį kartą, kam jam tos didelės išlaidos g.gif (yra mąstančių, kad už dyka pavalgys ir dar šventėj sudalyvaus, jei kviečia...ir rankšluostis už 20 Lt tiks, jei jau pakvietė...) Aišku, aš tokiu atveju visai neičiau, jei mane kviestų giminaitis, kurį mačius pora kartų, beje, pati tokių irgi nekviečiau...o jeigu tokius kvieti vien tam, kad šventė atsipirktų...gal tada geriau mažesnę šventę daryti...
Atsakyti
QUOTE(_vaikyste_ @ 2011 07 18, 13:11)
Nenoriu pyktis, kalbu is savo puses, neiciau i vestuves su 100lt. Kiti sugeba nueiti ir su 50lt., o gal but is vis su ranksluosciu nupirktu is maximos uz 20lt.
Pas mane jei drauge neturetu pinigu ji gali ir tusciom rankom ateiti, man svarbu, kad ji butu salia


Tai jūs pati sau prieštaraujate ax.gif O jeigu jūs į savo geriausios draugės vestuves būtumėte pakviesta, bet pinigų neturėtumėte - neitumėte? g.gif Nors ji į jūsų buvo atėjusi ir džiaugėsi jūsų laime?

Merginos, ne piniguose esmė, tad ši tema netgi bevertė..

Atsakyti
Vestuvės tokia šventė, kuri jauniesiems tikrai niekada neatsipirks, ir manau kad dauguma ją darydami, negalvoja apie tai, kaip ir kiek iš ko kiek tikisi surinkti. Kviečiame juk pačius artimiausius žmones, su kuriais tą svarbiausią dieną norime praleisti kartu-ir tikrai nes esmė, kas ir kiek ko atneš mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2011 07 19, 08:48)
Tai jūs pati sau prieštaraujate ax.gif O jeigu jūs į savo geriausios draugės vestuves būtumėte pakviesta, bet pinigų neturėtumėte - neitumėte? g.gif Nors ji į jūsų buvo atėjusi ir džiaugėsi jūsų laime?

Merginos, ne piniguose esmė, tad ši tema netgi bevertė..


Tusciom rankom tikrai neiciau, apie vestuves suzinai ne pries savaite, tad pasitaupyciau ar dar kazkaip sukciausi, bet tusciom rankom neiciau. Na nesu toks zmogus, kad eiciau tusciom rankom, ar su ranksluosciu uz 20lt. Bet drauge kuriai sunku su pinigais i mano vestuves gali ateiti tik su sypsena veide ir as busiu laiminga 4u.gif Tokia esu, ka neperauklesit manes, o kad cia is vien cituosit mane, mano nuomuone ir poziuris nepasikeis 4u.gif

Visom gero ruosimosi vestuvem, dekit tiek kiek galit i vokelius, cia Jusu asmeninis reikalas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2011 07 17, 22:24)
čia jau kaip kam....man, pavyzdžiui, daug geriau 50 Lt nei kokios taurės už tą pačią sumą...Nebent jūs pati jas išgraviruotumėte ar išlietumėte...tada tikrai būtų puiku smile.gif

dangaus žydryne, tikrai neatrodysite juokingai  4u.gif Negalite, tai negalite...aš labai pykstu ant vienų draugų, kad neatvyko, nes pinigų neturėjo (dirba abu, aišku, sunkiai verčiasi), bet, va, draugė, kuri bedarbė ir tikrai sunkiai verčiasi (mama invalidė, borlis -studentas, tėvas - tai šen tai ten...), - atvyko  wub.gif Jau tikrai galvojau, kad negalės, bet net ir mergvakarį suorganizavo thumbup.gif 
Jeigu jie tikri jūsų draugai, tikrai neišsijuoks  4u.gif Bent jau aš smile.gif o gal jūs kažką mokate savo rankom padaryti? Darykite  4u.gif Minėtoji draugė padovanojo savo pieštą paveikslą, kuris dabar mano sūnui atstoja "angelą sargą" (kai susinervina į jį žiūrėdamas nusiramina).
Abejoju, kad jus kvietė vien dėl to, kad vestuvės "atsipirktų"...



Labai teisingas komentaras, juk pirmiausia vestuvės keliame ne tam kad pralobtume o tam, kad šeima taptume. O antra kviečiame mums artimus ir mylimus žmones ir puikiai žinome jų materialinę padėtį. Nieko gali neatnešti svarbu kad būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Nezinau kaip jus, bet bent jau as tikrai nenoreciau kad mano artimas zmogus padovanojes man solidzia suma, po pora savaiciu valgytu makaronus doh.gif
Manau visu pirma reiketu neziureti i vestuves "atsipirks-neatsipirks vieta", o kviesti zmones kuriuos tikrai nori matyti ta diena, kad ir nieko tarkim jie neatnestu.

Slykstu skaityti jusu kai kuriu pasisakymus, kad kaip cia kazkas atnes 50 Lt ar kad 100 Lt juokinga suma, tikrai neiciau i vestuves jei zinociau kad jaunieji apie mano dalyvavima taip svarsto. Toks jausmas kad kvieciat zmones del vokeliu ir kai ji gaunat jau mastot kiek i ji ideta, nekantraujat grizti namo ir suskaiciuot lotuliukas.gif doh.gif

Manau kad artimi giminaiciai jei leidzia galimybes turetu det daugiau nei 200 Lt nuo poros, pvz gal ir 500 Lt, ir 1000 Lt, zodziu kiek leidzia galimybes ax.gif Bet tai sprendzia jie, nes geriausiai zino savo galimybes. Jei gyvena is minimalaus atlyginimo ar moka paskola is kur bus tokios sumos...
O jei siaip draugai tai manau normalu 200 Lt nuo poros, arba 100 Lt plius kazkokia miela dovanele, nebutinai brangi. Galima daugiau jei galimybes leidzia, galima maziau.

Reiketu atsizvelgti i tai kad jei zmones uzdirba daug, nebutinai is tiek gyvena - gal yra paskola, liga ar dar kazkas apie ka jus nezinot. Taigi isvada "uzdirba daug o atnese tik 100 Lt, reiskia jam gaila" nevisada teiginga.
Be to kainuoja dalyvavimas - transportas (kartais tenka su savo masina toli vaziuot), apranga ( ne visi turi pasiruose kostiuma ar renkasi is keliu turimu sukneliu) - cia butina, o kur dar jei nori sukuosenas, manikiurus darytis doh.gif Pagalvokit kiek visa tai kainuoja + dovana dar, ir tarkim jusu seimai po mokesciu bankams ir kitu mokesciu lieka kokie 400-500 menesiui ant maisto ir kitu islaidu. Negi norit kad artimi zmones bijodami pasijusti juokingai ir nepatogiai pasiskolintu pinigu ant jusu vestuviu, o paskui galvotu kaip ja atiduot kai leisite vokeliu pinigus? unsure.gif
Atsakyti
zmones isleidzia kruvas pinigu savo groziui - manikiurui, pedikiurui, sukuosenai, makijazui, o po to sako, kad nera pinigeliu ideti i vokeli.. o kodel negalima visas tas grozio proceduras paciai atsilikti, pasidazyti ar susisukuoti, ar drauges paprasyti, o tuos pinigelius prideti prie jau numatytuju dovanojimui? ziurek ir jau vokelis ne 100lt gausis, o visi 200 ar 300lt.. 4u.gif
Atsakyti
na as viska dariasi pati, tiek plaukus tvarkiausi, tiek daziausi, suknele turejau pries pora men nusipirkus ir tai per ispardavima blush2.gif jei galeciau sau leist pries kieviena svente eit i salonus, tai galeciau sau leist ir i vokeli idet daugiau rolleyes.gif beje, pritariu nuomonei, del makaronu 4u.gif
Atsakyti