Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

Manau, kas kiek gali, tiek ir dovanoja ir šiuo atveju negali būti Padoru ar Nepadoru. Jeigu gali sau leisti padovanoti 2000 Lt, prašom. Bet jeigu turi tik 50 Lt, ką neit į vestuves dabar? Nesąmonė. Aš manau kad 200 Lt normali suma nuo poros. Bet tai tik mano nuomonė.

Ruošiuos ir aš vestuvėm, ir žinau, kad vieni gali padovanot tikrai daug, nes žmonės turi tokią galimybę, o kelios poros to padaryt negali ir negalima už tai žiūrėt į juos kreivai. Nors daug tokių, pradeda po vestuvių sakyt, va tie panovanojo tik 100 Lt, mes gi jiem net 500 įdėjom.Jeigu jau jus manot, kad su 200 lt ateit į vestuves nepadoru.......... Sorry, bet su tokiais žmonėm net bendraut nesinori.
Atsakyti
Va ir man kilo dilema kiek dovanot, mums is vis iskrenta 2 savaitgaliai is eiles tai jau blink.gif buvau nusiteikus dovanot 200lt nuo poros + geles. Bet aplinkui pradejo kvailint , kad per mazai tipo po 200lt nuo zmogaus, tai 2 vestuves su gelem ir dovanom apie 900lt, tai jau kaip ir daug sad.gif Vienos vestuves jaunikis lenkas tai visi aiskina, kad va jis tai tikrai isizeis jai padovanosiu per mazai. Patarkit, esu labai pasimetus sad.gif
Atsakyti
I MB seses vestuves nesem 400lt+geles. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2011 07 07, 22:49)
I MB seses vestuves nesem 400lt+geles. smile.gif


tai tada gerai, desiu 200lt nuo poros + kvietkai ir bus gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linciaika: 08 liepos 2011 - 13:33
Manau kiekvienas nesa tiek kiek gali, dar ziurint kiek uzdirba itt. Si menesi irgi dalyvausime vestuvese tai is poros dovanosime 100euru+ geles arba brendzio buteli.
Atsakyti
man irgi dilema kiek ideti i vokeli, eisime pora, bet su pinigeliais nera labai gerai.. nors vestuvems is anksto pasiruosiau, kad per karta ne tokia didele suma gautusi, bet vistiek kai paskaiciuoju dar liko ir geliu nupirkti, gerimas, kelione mums kainuos pirmyn atgal, gali tekt uz nakvyne susimoketi...dar kitos smulkmenos... suma kuria galime sau leisti ideti 100 lt, galvoju gal mazoka... bet kita vertus, ta diena mums ir taip kainuos nemazai, ypac kai pinigeliu nera daug ir po vestuviu gali tekt kelias savaiteles pasedeti pasispaudus verysad.gif taip kad noriu daugiau ideti, bet niekaip negaliu... verysad.gif
Atsakyti
Na as turiu ir savo nuomuone situ klausimu ax.gif 100lt tai yra juokinga suma, ka uz ja jaunieji nusipirks, o gi nieko... g.gif dabar vaikam po 100lt i vokelius duoda. As manau kad vestuvem 200lt. yra pats tas, su 100lt nera ka juokint zmoniu. Negali daugiau sau leisti tada geriau nupirk kazkokia praktiska dovana, tai geriau atrodys, negu vokeli sudziuves simtukas gules... mirksiukas.gif Nors ir jaunieji prase vokeliu, o tu padovanojai tauriu komplekta su isgraviruotais ju inicialais, pasakysi, kad norejai kad jie turetu prisiminima nuo taves mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _vaikyste_: 16 liepos 2011 - 12:28
QUOTE(dangaus žydryne @ 2011 07 16, 10:02)
man irgi dilema kiek ideti i vokeli, eisime pora, bet su pinigeliais nera labai gerai.. nors vestuvems is anksto pasiruosiau, kad per karta ne tokia didele suma gautusi, bet vistiek kai paskaiciuoju dar liko ir geliu nupirkti, gerimas, kelione mums kainuos pirmyn atgal, gali tekt uz nakvyne susimoketi...dar kitos smulkmenos... suma kuria galime sau leisti ideti 100 lt, galvoju gal mazoka... bet kita vertus, ta diena mums ir taip kainuos nemazai, ypac kai pinigeliu nera daug ir po vestuviu gali tekt  kelias savaiteles pasedeti pasispaudus verysad.gif  taip kad noriu daugiau ideti, bet niekaip negaliu... verysad.gif


Tau sakai kainuos daug, o jauniesiems ta diena jusu poros maistas kainuos 120lt cia minimum plius gerimai. Nesakau, kad vestuves turi atsipirkti, bet... Tavo atveju siulau tada geriau taures nupirk, isgraviruok. Jau geriau atrodys nei tas simtukas.. 4u.gif
Atsakyti
Drąsiai sakau einantiems į vestuves - dėkite tiek, kiek galite tuo metu, nes jauniesiems svarbiausia, kad jūs dalyvaujate jų gyvenimo šventėje wub.gif wub.gif Ne sumose esmė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Everlasting: 17 liepos 2011 - 10:55
nu panasu kad jau nebeeisiu,nenoriu juokint tada zmoniu ...tikrai maniau kad ne pinigai svarbiausia... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(_vaikyste_ @ 2011 07 16, 13:20)
Na as turiu ir savo nuomuone situ klausimu  ax.gif  100lt tai yra juokinga suma, ka uz ja jaunieji nusipirks, o gi nieko... g.gif  dabar vaikam po 100lt i vokelius duoda.  As manau kad vestuvem  200lt. yra pats tas, su 100lt nera ka juokint zmoniu. Negali daugiau sau leisti tada geriau nupirk kazkokia praktiska dovana, tai geriau atrodys, negu vokeli sudziuves simtukas gules...  mirksiukas.gif Nors ir jaunieji prase vokeliu, o tu padovanojai tauriu komplekta su isgraviruotais ju inicialais, pasakysi, kad norejai kad jie turetu prisiminima nuo taves  mirksiukas.gif  4u.gif

čia jau kaip kam....man, pavyzdžiui, daug geriau 50 Lt nei kokios taurės už tą pačią sumą...Nebent jūs pati jas išgraviruotumėte ar išlietumėte...tada tikrai būtų puiku smile.gif

dangaus žydryne, tikrai neatrodysite juokingai 4u.gif Negalite, tai negalite...aš labai pykstu ant vienų draugų, kad neatvyko, nes pinigų neturėjo (dirba abu, aišku, sunkiai verčiasi), bet, va, draugė, kuri bedarbė ir tikrai sunkiai verčiasi (mama invalidė, borlis -studentas, tėvas - tai šen tai ten...), - atvyko wub.gif Jau tikrai galvojau, kad negalės, bet net ir mergvakarį suorganizavo thumbup.gif
Jeigu jie tikri jūsų draugai, tikrai neišsijuoks 4u.gif Bent jau aš smile.gif o gal jūs kažką mokate savo rankom padaryti? Darykite 4u.gif Minėtoji draugė padovanojo savo pieštą paveikslą, kuris dabar mano sūnui atstoja "angelą sargą" (kai susinervina į jį žiūrėdamas nusiramina).
Abejoju, kad jus kvietė vien dėl to, kad vestuvės "atsipirktų"...
Atsakyti
Teisingi žodžiai, astarte12. Juk draugus (ir visus kitus) į vestuves kviečiame ne todėl, kad jie kažką dovanotų. Nors, žinoma, čia dar priklauso ir kaip tas sveikinantis jaučiasi.. Bet jei ir vieni ir kiti supranta kas ir kaip, tada man atrodo, kad tai tai tik parodo gražius ir artimus santykius tarp draugų.. Aš pvz. jau vien jų atėjimą vertinu kaip nemenką dovaną wub.gif dangaus žydryne , drąsiau mirksiukas.gif
Atsakyti