Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(spilgiukee @ 2010 09 06, 00:26)



nereikėjo priimti asmeniškai mano komentaro, visa tai suprantu mirksiukas.gif tiesiog sarkazmo prieskonis atsižvelgiant į temą smile.gif biggrin.gif na, ir dalelė tiesos, be abejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 09 06, 00:30)
nereikėjo priimti asmeniškai mano komentaro, visa tai suprantu  mirksiukas.gif tiesiog  sarkazmo prieskonis atsižvelgiant į temą smile.gif  biggrin.gif na, ir dalelė tiesos, be abejo  smile.gif


ne ne, cia tik diskusija doh.gif smile.gif
kaip sakoma - kiekvienam savo smile.gif
Atsakyti
Mano nuomone, tai deda kiek kas gali ir nereikia sukti galvos.. Aisku, visada atsiras tokiu, kurie nores pasirodyti pries kitus sumos dydziu.. Bet jeigu eini y poras vestuvese, tai viskas ir taip kainuoja. Taigi bendroj sumoj gaunasi kur kas daugiau nei vokelyje gali ideti.
Atsakyti
Sveikos, kaip manot kiek dovanoti pinigų vokelyje gerai draugei nuo poros? būsim svečiai. šiaip draugė vertina pinigus, bet šiuo metu nelabai pas mus su finansais.kažin 200 lt užteks?musų vestuvėse ji 200 lt dovanojo nuo savęs vienos?
Atsakyti
QUOTE(mirameda @ 2010 09 27, 20:09)
Sveikos, kaip manot kiek dovanoti pinigų vokelyje gerai draugei nuo poros? būsim svečiai. šiaip draugė vertina pinigus, bet šiuo metu nelabai pas mus su finansais.kažin 200 lt užteks?musų vestuvėse ji 200 lt dovanojo nuo savęs vienos?


jeigu 200LT tegalite, tai tiek ir dovanokite, 50LT jums galbut yra labai daug, o jai tas pats 50LT gali ne daug ka pakeisti ax.gif
Atsakyti
sveiki:) norėčiau sužinoti, kokią pinigų sumą dovanojote eidami į vestuves?
Su draugu eisime į jos sesers vestuves, tad įdomu, kokią pinigų sumą dovanoti, kad nepasirodyti skregom? 4u.gif
Atsakyti
Na, as manyciau, kad jei neturit daug atliekamu pinigeliu, tai kazko isspaust bandyt nereiktu biggrin.gif bet, jei vejai labai nesvilpauja kisenese, tai kaip artimam zmogui as deciau 200-300 Lt, didele puoste ir kokio alkoholio ar torta dar prideciau smile.gif bet cia manau labai priklauso ir nuo santykiu, ir nuo esamos finansines padeties smile.gif
Atsakyti
Na abu esam studentai(21,23m), abu siektiek dirbantys, tad pavyko susitaupyti pinigu tiek dovanai, tiek ant keliones bei rubu. O dovanoti nusprendeme 500lt...nezinau, cia daug ar mazai, nes nesu buvusi vestuvese, tad nieko ir nezinau:)) rysiai artimi, visgi draugo sesuo...
Atsakyti
Tikiuosi temos autorė nesupyks, kad lendu į jos temą, bet nenorėjau kurti naujos...
Išteka mano draugė, vakarinėje dalyje aš nedalyvausiu. Bet labai noriu nueiti pasveikinti ax.gif Kažin kada man eiti - po civilinės ar bažnytinės santuokos? Ir kaip su dovanomis? Nešiu gėlių, o ar reikia dar prie jų kažkokios dovanos? Jei reikia, tai maždaug už kiek? Jaunikio aš nepažįstu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katydid @ 2011 05 30, 11:10)
Tikiuosi temos autorė nesupyks, kad lendu į jos temą, bet nenorėjau kurti naujos...
Išteka mano draugė, vakarinėje dalyje aš nedalyvausiu. Bet labai noriu nueiti pasveikinti ax.gif Kažin kada man eiti - po civilinės ar bažnytinės santuokos? Ir kaip su dovanomis? Nešiu gėlių, o ar reikia dar prie jų kažkokios dovanos? Jei reikia, tai maždaug už kiek? Jaunikio aš nepažįstu blush2.gif



as manau jei einat tik pasveikinti ir nedalyvausit, sveikinti manau geriau po civilines ir manau uztektu tik geliu be jokiu dovanu wink.gif
Papildyta:
QUOTE(sarune21 @ 2011 05 29, 18:00)
sveiki:) norėčiau sužinoti, kokią pinigų sumą dovanojote eidami į vestuves?
Su draugu eisime į jos sesers vestuves, tad įdomu, kokią pinigų sumą dovanoti, kad nepasirodyti skregom? 4u.gif



manau tikrai pakaktu tiek kiek jus galit ir nemanau kad broliui pasirodysi skregos idedami kad ir 100 lt. mirksiukas.gif bet jus geriau turetumete zinoti juk tai jusu brolis smile.gif as is vis dziaugiuosi kad mano brolis dalyvauja ir jis gali man atnesti tik geliu puokste man smagu bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip cia nuo daug ko priklauso, kiek as zinau, tai vidutiniskai visi deda 100lt nuo zmogaus. manau labai normali suma. Pati eisiu i vestuves ir namau maziau kaip 100 lt tikrai neidesiu.smile.gif
Atsakyti
einant į brolio vestuves dedam tiek kiek galim, bet daugiau nei dėtumėm į draugų ar tolimesnių giminaičių... jūsų atveju sakyčiau ideali suma, jei ji labai nenuskriaudžia jūsų asmeniškai... nes realiai jei geri santykiai tai svarbiausia, kad būtumėt, jei ne... kiek beįdėsit bus mažai biggrin.gif
einant sveikinti draugės prie Santuokos rūmų ar bažnyčios - rinktis jums kur patogiau ir maloniau... nešama tik gėlių puokštė... bet kokia dovana būtų nuoroda, kad tikėtis būti pakviesta į vakarinę dalį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 30 gegužės 2011 - 20:47