Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(Mimuke @ 2010 08 22, 22:46)
apsurdas yra eit su toki mintim i tas vestuves  doh.gif tikrai nenoreciau, kad mano artimos gimines sitaip galvotu iteikdami vokeli  doh.gif kad cia ale uzmokestis doh.gif





man irgi nemalonu būtų. Kai kėlėm vestuves, apie tai net minčių nebuvo. Įdeda kiekvienas tiek, kiek gali.
Atsakyti
QUOTE(Undinencija @ 2010 08 22, 12:51)
tai pinigai nešami, kad pasveikint jaunuosis, ar padengt jaunųjų išlaidas ant savęs?  g.gif

O prie ko čia :"padengt jaunųuų išlaidas ant saves"? g.gif nelabai supratau, nes tai tik mano nuomonė kaip svečio tongue.gif tikrai neeitume su vyru pasveikinti jaunųjų su 100Lt vokelyje, arba dar geriau su kokiu puodu ar siurbliu doh.gif
Atsakyti
dėjom 200lt, ėjom į poras. dalyvavom grupioko (ir kartu labai gero draugo) vestuvėse. visi 4 (jaunieji ir mes) esam studentai, šiek tiek dirbantys. dovanos įpakavimas kainavo iki 20Lt. man 200 - didelė suma, viena tiek nedėčiau. net 100lt iš tos sumos man jau dideli pinigai, mat tai būtų trečdalis ar ketvirtadalis algos.

ir galvojant apie savo vestuves, tai realiai man dzin, kiek kas dovanos ir ką. svarbiausia žmonės. kviesdama juos į vestuves TIKIUOSI ir NORIU, kad šventėje dalyvautų būtent jie, žinau jų socialinę padėtį ir žinau, ko tikėtis dovanų. jeigu man būtų svarbu, kiek gausiu, tai kviesčiau tik tuos elitinius turčius, kurie nebūtinai man būtų patys pačiausi ir brangiausi...
Atsakyti
iš tiesų tai, moterys, man asmeniškai truputėlį koktu skaityti tų arba planuojančių, arba jau atšventusių vestuves, pasisakymus, kad va, įdėjo TIK 50 - 150Lt, nes mat maistas kainuoja žmogui brangiau ir pan. O jeigu pvz. Jūs kažkuri mane kviečiat į vestuves, nes esu geriausia Jūsų draugė, Jūs norit, kad aš dalyvaučiau, tai aš galiu ne tik paklaust, kokią sumą sudarys mano sąskaita už maistą, bet galiu ir pateikt sąskaitą už kurą, už važinėjimus pirmyn atgal, už rūbus savo ir pan. Juk būtų žiauru, taip? Ir noras matyti mane vestuvėse praeitų... Kaip ir man praeitų noras, jei paskaityčiau čia kurios nors būsimosios nuotakos - draugės pasisakymą, kad va, tegul geriau neina į šventę, jeigu negali daug padovanot. Padovanočiau albumą nuostabų nuotraukų, kad ir 100Lt kainuotų, bet tai ką "Juk čia TIK albumas"... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 08 25, 21:45)
iš tiesų tai, moterys, man asmeniškai truputėlį koktu skaityti tų arba planuojančių, arba jau atšventusių vestuves, pasisakymus, kad va, įdėjo TIK 50 - 150Lt, nes mat maistas kainuoja žmogui brangiau ir pan. O jeigu pvz. Jūs kažkuri mane kviečiat į vestuves, nes esu geriausia Jūsų draugė, Jūs norit, kad aš dalyvaučiau, tai aš galiu ne tik paklaust, kokią sumą sudarys mano sąskaita už maistą, bet galiu ir pateikt sąskaitą už kurą, už važinėjimus pirmyn atgal, už rūbus savo ir pan. Juk būtų žiauru, taip? Ir noras matyti mane vestuvėse praeitų... Kaip ir man praeitų noras, jei paskaityčiau čia kurios nors būsimosios nuotakos - draugės pasisakymą, kad va, tegul geriau neina į šventę, jeigu negali daug padovanot. Padovanočiau albumą nuostabų nuotraukų, kad ir 100Lt kainuotų, bet tai ką "Juk čia TIK albumas"... doh.gif


Visokiu pasisakymu buna, bet man irgi baisu kai pradeda zmones delioti i lentynas kas ir kiek padovanojo. Mano viena pusesere kuria i vestuves kvieciau, ka tik po operacijos ir sisip uzgriuvo zmoguti nelaimes, tai ka dabar daryti, pasakyti kad neitu, nes pinigu tai tikrai neturi. Nu man svente svarbi, dziaugsmas ir tai kad ta diena mano ir mano MB, o tie vokeliai...
Atsakyti
Merginos, netirstinkite spalvu mirksiukas.gif 4u.gif
Tikrai ne visos planuojancios tikisi, kad sveciu maistas uz ta vakara atsipirks (nors, manau, vilties turima) ir ne visos po vestuviu sudaryneja juoduosius sarasus, kiek kas ko padovanojo smile.gif

Man patiko vienos nuotakos pasakymas, kad gaila, jog visas dovanas gavo "vokeliuose" - uz juos padenge dali islaidu, kazka nusipirko, o vestuviu atminimo neliko..
Pvz. mano tevai turi vestuvines kristolines taures, dovanotas svocios su pirsliu, turi mociutes serviza porceliano - ir dziaugiasi vis prisimindami rolleyes.gif As visai noreciau (aisku, ne puodo kokio), o kad ir grazios vazos, kad ji primintu apie ta diena ax.gif
Atsakyti
Mergaitės gal galite mestelti kokių gražių žodžių, originalių ištraukų ar pan. kad būtų galima parašyti į atvirutę? Internete visi eilėraštukai tokie banalūs doh.gif Nebežinau ką rašyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2010 08 26, 17:14)
Mergaitės gal galite mestelti kokių gražių žodžių, originalių ištraukų ar pan. kad būtų galima parašyti į atvirutę? Internete visi eilėraštukai tokie banalūs  doh.gif    Nebežinau ką rašyti  g.gif



Mums štai ką buvo parašę atvirutej:

Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi; meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji nesielgia netinkamai, neieško sau naudos, nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga, nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Ji visa pakelta, viskuo tiki, visko viliasi ir visa ištveria. Meilė niekada nesibaigia.
Šv. PAULIAUS NAUJASIS TESTAMENTAS
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 08 27, 09:48)
Mums štai ką buvo parašę atvirutej:

Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi; meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji nesielgia netinkamai, neieško sau naudos, nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga, nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Ji visa pakelta, viskuo tiki, visko viliasi ir visa ištveria. Meilė niekada nesibaigia.
Šv. PAULIAUS NAUJASIS TESTAMENTAS

tai gi cia meiles himnas, aks jo nezino... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Undinencija @ 2010 08 22, 12:51)
tai pinigai nešami, kad pasveikint jaunuosis, ar padengt jaunųjų išlaidas ant savęs?  g.gif


as manau, nesa zmones tiek kiek gali g.gif visgi vienos vestuves gali kainuoti 10000lt kitos 50000lt, bet tai nereiskia kad sveciu dovanoms tai turi tureti itakos schmoll.gif mes i draugu vestuves nesem 200LT, nes tuo metu tiesiog tiek tegalejom nesti, bet dar dadejom asmenine dovanele uz 50LT ir aisku geles alkoholis ir pan. be to papuosiau vestuvems sale, daug padejau vestuviu isvakarese, bei organizavau mergvakari. taigi manau, kad prie vestuviu prisidejau ne pinigais, o daugiau savo pagalba.
be to, mano nuomone, yra labai neetiska jaunuju vietoje diskutuoti kiek kas idejo i vokeli, nes kitus zmones tiesiog pastato i labai nepatogia padeti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 09 05, 23:52)
.... be to papuosiau vestuvems sale, daug padejau vestuviu isvakarese, bei organizavau mergvakari. taigi manau, kad prie vestuviu prisidejau ne pinigais, o daugiau savo pagalba.

be to, mano nuomone, yra labai neetiska jaunuju vietoje diskutuoti kiek kas idejo i vokeli, nes kitus zmones tiesiog pastato i labai nepatogia padeti doh.gif


... o kas paskui atsimins tas smulkmenas, kad va Jūs organizavot mergvakarį ir pan? atsimins tik faktą, jog jis buvo. smagus ar nelabai - kitas dalykas, bet na jis buvo, dalyvavo tos ir tos panelės ir tiek... ir rašau ne iš pykčio, ironijos, bet ir pati organizavau mergvakarį, stengiausi, vargau, galų gale, kuomet po tam tikrų incidentų mergvakario žadėta atsisakyti, sustačiau visas ant blakstienų, liepiau nuleist principus ir padarėm visgi, kas tai atsimins? niekas biggrin.gif atsimins vokelio viduje piniginės sumos kiekį visą gyvenimą, bet ne tokius organizacinius dalykus...

būtent - kaip ir minėjau, jei netyčia paskaityčiau čia jaunosios, kurios vestuvėse buvau, atsiliepimą, jog pvz. aš ir mano antra pusė į vokelį įdėjom n-litų, bet ji nuo mūsų poros tikėjos n+m, tai pasijusčiau nekaip, švelniai tariant. ir reikėtų pagalvot tokioms jaunosioms ne tik apie save ar vestuvių išlaidas, bet ir apie svečius. ko turbūt nepadaro, kviesdamos į šventę visus iš eilės...
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 09 06, 00:03)
... o kas paskui atsimins tas smulkmenas, kad va Jūs organizavot mergvakarį ir pan? atsimins tik faktą, jog jis buvo. smagus ar nelabai - kitas dalykas, bet na jis buvo, dalyvavo tos ir tos panelės ir tiek... ir rašau ne iš pykčio, ironijos, bet ir pati organizavau mergvakarį, stengiausi, vargau, galų gale, kuomet po tam tikrų incidentų mergvakario žadėta atsisakyti, sustačiau visas ant blakstienų, liepiau nuleist principus ir padarėm visgi, kas tai atsimins? niekas  biggrin.gif atsimins vokelio viduje piniginės sumos kiekį visą gyvenimą, bet ne tokius organizacinius dalykus...

būtent - kaip ir minėjau, jei netyčia paskaityčiau čia jaunosios, kurios vestuvėse buvau, atsiliepimą, jog pvz. aš ir mano antra pusė į vokelį įdėjom n-litų, bet ji nuo mūsų poros tikėjos n+m, tai pasijusčiau nekaip, švelniai tariant. ir reikėtų pagalvot tokioms jaunosioms ne tik apie save ar vestuvių išlaidas, bet ir apie svečius. ko turbūt nepadaro, kviesdamos į šventę visus iš eilės...


as manau, kad kaip tik tos visos smulkmenos bus atsimintos labiau negu suma pinigu kuria mes padovanojome per vestuves. gal tai nebuvo didziausia pinigu suma kuria jie tada gavo per vestuves, bet visgi mes neseme 200LT, kurie mums tuo metu atrode solidi suma kuria mes tuo metu galejome sau leisti.
beje mergvakaris buvo bombinis, kuriam taip pat akivaizdziai isleidau daugiau pinigu, negu visos drauges kurios jam metesi, nes normalu, kad kas organizuoja tam ir tenka dengti visas uzsilikusias, neplanuotas islaidas thumbup.gif manau, kad drauge atsimins sia svente visa gyvenima cool.gif aisku neivertins papuosimu kuriuos karpiau pora savaiciu, istisus vakarus... bet as tai dariau ne del to, kad man uz tai padekotu, ar mane kazkada ateityje uz tai atsimintu, bet del to, kad man asmeniskai labai patinka tai daryti smile.gif
Atsakyti