Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(aciai @ 2010 08 15, 14:50)
Sutinku 100%. Na o jeigu kas nežino, kiek dėt į vokelį, pirkit dovaną smile.gif

doh.gif Kokia kvaila logika...
As visada ivertinu ne tik tai kiek galiu skirti dovanai vokelyje, bet ir kiek vestuviu svente atseina jauniesiems (juk tai irgi islaidos), tad apie kazkokias buitines dovanas net niekada nepagalvoju. Dedama pinigelius i vokeli ivertinu kiek vestuves trunka, 2 ar 1 diena, ar tai artimi giminaiciai ar draugai mums nera skirtumo skiriam tiek pat visiems ax.gif
Papildyta:
QUOTE(KasYra @ 2010 07 28, 11:13)
Liudininkai dave tiek, kiek patys isgalejo ideti i vokeli  mirksiukas.gif  ar geriau butu buve, kad butu visai nedalyvave, nes neisgali daugiau ideti i vokeli?  doh.gif  Niekaip negaliu suprasti tokio poziurio, kad jaunieji skundziasi, jog gavo per mazai pinigu  doh.gif  kiekvienas turime skirtingus isitikinimus kokia suma tinkama nesti i vestuves. Ir pati manau, jog 200lt yra tikrai normali suma nuo poros, ir nesvarbu kas jie bebutu ar pirsliai, ar liudininkai, ar is pulko, ar paprasti sveciai, visi zmones lygus  smile.gif  ax.gif

Na zinote... tokiu atveju as bent jau jusu draugu vietoje net neeiciau i liudininkus, mes ejome pirsliais pries 5 metus sumokejome jauniesiems puse sumos uz fotografa, as uzskinejau visas geles (net jaunajai ir pamergem, nekalbant jau apie masinu papuosimus ir pan.) ir i vokeli idejome 400Lt. Vestuves buvo tik viena diena, irgi pirsliavom pas draugus.
Atsakyti
[quote=Butaforija,2010 08 16, 18:22]
doh.gif Kokia kvaila logika...
As visada ivertinu ne tik tai kiek galiu skirti dovanai vokelyje, bet ir kiek vestuviu svente atseina jauniesiems (juk tai irgi islaidos),...


na jeigu su tokia logika, tai kam išvis kelt vestuves??? dėl pinigų, kad daugiau surinkti? Tai nedarykit šventės, artimieji vis tiek pasveikins ir geri draugai. Išlaidų nulis, įplaukos - keli tūkstančiai.
Man asmeniškai nesuprantamas tas dalykas. Ne dėl pinigų vestuvės daromos, o sau!
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 14, 20:30)
Man tai kazkaip keistas klausimas: kiek dovanot jaunavedziams? g.gif  Visu pirma, kiekvienas zmogus dovanoja tiek, kiek gali leisti jo pinigine. Visu antra, suma taip pat labai priklauso nuo to, kas tau tie jaunieji:draugai,gimines, seima ir pan. As tarkim draugams dovanociau tikrai maziau nei kokiai sesei ar broliui ax.gif

drinks_cheers.gif
Suma maziau kurios nedovanoju, tai 200 Lt.
O jau daugiau priklauso kam, jei tai brolio vaikai, suma didesne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 08 17, 10:18)
na jeigu su tokia logika, tai kam išvis kelt vestuves??? dėl pinigų, kad daugiau surinkti? Tai nedarykit šventės, artimieji vis tiek pasveikins ir geri draugai. Išlaidų nulis, įplaukos - keli tūkstančiai.
Man asmeniškai nesuprantamas tas dalykas. Ne dėl pinigų vestuvės daromos, o sau!

Mieloji mano, as savo vestuves atsokau pries 5 metus, tad man ant tu vokeliu visu jau ... lotuliukas.gif isiskaitykit, as nerenku dovanu, as jas pati iteikiu tongue.gif
Atsakyti
o aš papasakosiu koks kurijozas buvo mums.
Ėjom pas draugų (ne artimų)į vestuves. Dovanoja jau šioj temoj minėtą rėmelį su "milijonu" (jis sudaro 60lt), kitus pinigus įdejau į rėmelio vidų. Jų aišku nematyti.
Po mėnesio buvo mano vestuvės. Atvyko tie patys draugai. Padovanojo originalų pinigų medį iš saldainių, kuris buvo prikarstytas metalinių pinigų. Praėjus ilgam laikui kita draugė sumąstė suskaičiuoti tuos kabančius litus. 60lt. Iš pradžių nesupratau kodėl tokia juokingai kvaila suma, o paskui suvokiau, kad jie padovanojo tiek, kiek rado mūsų rėmelyje įrėminta, o kad buvo viduj nepastebėjo. Dabar su tais draugais nebendraujam. tačiau buvo proga, tai užklausiau kaip mūsų milijonas laikos. Pasakė, kad neišardytas, tuomet pridūriau, kad milijono gali neardyti, bet kas užkišta kitoj pusėj gali išsiimti. Spėju patikrinę pasijuto nesmagiai smile.gif
Papildyta:
tiesa, savaitgalį keliaujam į veselę. Tiksliau į patį balių kaip užstalės pijokai. Ceremonijoje ir važinėjime nedalyvuajam.
Planuoju į vokelį dėt 200lt plius pirkti kažkokią dovanėlę ir žinoma tradiciškai butelys, gėlės, pyragas.
Atsakyti
QUOTE(Butaforija @ 2010 08 19, 22:40)
Mieloji mano, as savo vestuves atsokau pries 5 metus, tad man ant tu vokeliu visu jau ...  lotuliukas.gif isiskaitykit, as nerenku dovanu, as jas pati iteikiu  tongue.gif


visu pirma ne mieloji, ir ne tavo.n Gal biski pagarbos reik turet kitam zmogui.
Antra, cia k/v reiskia savo nuomone, jeigu jus eidami i vestuves, galvojat kas kiek isleidzia tom vestuvem, valio. As idedu tiek i vokeli, kiek manau, reikia. Ir man nesv, ar jauniesiems vestuvem kainavo 5000lt ar 100000lt.
Atsakyti
QUOTE(Butaforija @ 2010 08 16, 18:22)

Na zinote... tokiu atveju as bent jau jusu draugu vietoje net neeiciau i liudininkus

tai sakot, geriau į liudininkus kviest kokią bagotą porą, nei biednus geriausius draugus? g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Ar nebutu geriau jai jau jaunieji praso vokelio tai ir nepamirstu paminet kad neskelbtu dovanuotojai koks vokelis nuo ko ,kad nebutu tas tiek dave anas aniek g.gif
O tas issireiskimas "duoti kiek negaila" arba " kiek gali " doh.gif biggrin.gif Manau daugeliui ir jachtai ,namui ir kelionei aplink pasauli padovanot nebutu gaila bet negali, arba gali tik vos kelis litukus ir tuos pasiskolines dovanot isgali.Manau tam ir yra si tema kad mazdaug kiek suzinot o tada sprest kiek ax.gif +/- nuo galimybiu ,kad nebutu tokiu situacijau kaip cia kad aprasoma, va per mazai i vokeli idejo blink.gif
Taigis buna ir labai sikarnu kur vien uz vokeli pakloja keleta tukstanciu kad i ji idetu dar daugiau ir gan kukliu vestuviu kur perka uz keles desimtis kad idet kelis simtukus.Tai ir iesko kiekviena cia to savo viduriuko ax.gif Ne?
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 08 20, 15:20)
visu pirma ne mieloji, ir ne tavo.n Gal biski pagarbos reik turet kitam zmogui. Antra, cia k/v reiskia savo nuomone, jeigu jus eidami i vestuves, galvojat kas kiek isleidzia tom vestuvem, valio. As idedu tiek  i vokeli, kiek manau, reikia. Ir man nesv, ar jauniesiems vestuvem kainavo 5000lt ar 100000lt.

bigsmile.gif pagarbos jus nejauciat, as bent "netukinu" kitam zmogui mirksiukas.gif ir isvis gal rasykite aiskiau, o ne tais neaiskiais sutrumpinimais doh.gif nes kazkokios sifruotes gaunasi biggrin.gif
Idomu jus neskaiciuojat/ neskaiciavot kiek jums kas atseina per vestuves ir jei ateina 3 zmones ir ideda i vokeli 150Lt tai nuo zmogaus gaunasi 50 Lt o vien tik maistas kainuoja zmogui 2 dienom 160Lt o kur dar visa kita...nu bet kiekvienas turi savo suvokima, as neeinu i vestuves visai jei neturiu pinigu deramai pasveikinti jaunuju doh.gif

QUOTE(Undinencija @ 2010 08 20, 23:43)
tai sakot, geriau į liudininkus kviest kokią bagotą porą, nei biednus geriausius draugus?  g.gif

Del manes kviecia tegul kas ka nori, as sakau, kad as bent jau neeiciau tokiu atveju pati, ir isvis mano nuomone (as dabar kalbu ne apie liudininkus o apie pirslius) jais turi buti vyresni zmones ir geriau jei tai butu gimine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Butaforija @ 2010 08 22, 11:10)
o vien tik maistas kainuoja zmogui 2 dienom 160Lt o kur dar visa kita...nu bet kiekvienas turi savo suvokima, as neeinu i vestuves visai jei neturiu pinigu deramai pasveikinti jaunuju doh.gif

tai pinigai nešami, kad pasveikint jaunuosis, ar padengt jaunųjų išlaidas ant savęs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Undinencija @ 2010 08 22, 12:51)
tai pinigai nešami, kad pasveikint jaunuosis, ar padengt jaunųjų išlaidas ant savęs?  g.gif



na vat ir man kyla toks klausimas drinks_cheers.gif Dabar turb8t madinga eiti į vestuves ir klausti, "tai kike aš kainuoju su vyru?", nes reikia padengti išlaidas ir dar dovanų pinigus įdėti" biggrin.gif Absurdas.
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 08 22, 10:29)
eiti į vestuves ir klausti, "tai kike aš kainuoju su vyru?", nes reikia padengti išlaidas ir dar dovanų pinigus įdėti"  biggrin.gif  Absurdas.

apsurdas yra eit su toki mintim i tas vestuves doh.gif tikrai nenoreciau, kad mano artimos gimines sitaip galvotu iteikdami vokeli doh.gif kad cia ale uzmokestis doh.gif
Atsakyti