Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(orcheja @ 2010 04 22, 20:25)
Sveiki, o kiek siais laikais turi dovanoti pirsliai? Vestuves 2-ju dienu  smile.gif

Sveiki,
O as norejau pasidalinti jau kaip nuotaka smile.gif Pas mus buvo vestuves dvieju dienu, turejome liudininkus is kuriu nieko nepraseme. Jiems nereikejo rupintis programa,nes ja vede vedejai,nereikejo pirkti jokiu smulkmenu,kunigui pinigelius taip pat daveme patys...zodziu reikejo tik pasirasyti...
Juos laikome savo gerais draugais...kai ejome i ju vestuves kaip pirma pora idejome i vokeli 400lt vokeli ir fotosesijos kupona,kuris taip pat kainavo 400lt.
Jie mums idejo i vokeli 200lt...kvieteme tikrai ne del pinigeliu,bet mano nuomone liudininkams tokia suma yra juokinga blush2.gif mano drauge kuri atejo viena ir dar yra nedirbanti idejo 300lt.
Aisku vokelio dydis priklauso ir nuo galimybiu..bet vis tiek juokinga,kai paprasti sveciai tau i vokeli ideda daugiau,nei tavo ludininkai..ir dar gali pareiksti,kad jie vestuvese antri pagal svarbuma zmones.. doh.gif
Atsakyti

as ir pritariu neskainos tik kyla ir kyla o jei didesnis miestas tai dar daugiau plesia cia nepasipjausi parselio...
QUOTE(agne_aite @ 2007 12 03, 00:07)

Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 07 27, 12:26)
Sveiki,
O as norejau pasidalinti jau kaip nuotaka  smile.gif Pas mus buvo vestuves dvieju dienu, turejome liudininkus is kuriu nieko nepraseme. Jiems nereikejo rupintis programa,nes ja vede vedejai,nereikejo pirkti jokiu smulkmenu,kunigui pinigelius taip pat daveme patys...zodziu reikejo tik pasirasyti...
Juos laikome savo gerais draugais...kai ejome i ju vestuves kaip pirma pora idejome i vokeli 400lt vokeli ir fotosesijos kupona,kuris taip pat kainavo 400lt.
Jie mums idejo i vokeli 200lt...kvieteme tikrai ne del pinigeliu,bet mano nuomone liudininkams tokia suma yra juokinga  blush2.gif mano drauge kuri atejo viena ir dar yra nedirbanti idejo 300lt.
Aisku vokelio dydis priklauso ir nuo galimybiu..bet vis tiek juokinga,kai paprasti sveciai tau i vokeli ideda daugiau,nei tavo ludininkai..ir dar gali pareiksti,kad jie vestuvese antri pagal svarbuma zmones..  doh.gif

Liudininkai dave tiek, kiek patys isgalejo ideti i vokeli mirksiukas.gif ar geriau butu buve, kad butu visai nedalyvave, nes neisgali daugiau ideti i vokeli? doh.gif Niekaip negaliu suprasti tokio poziurio, kad jaunieji skundziasi, jog gavo per mazai pinigu doh.gif kiekvienas turime skirtingus isitikinimus kokia suma tinkama nesti i vestuves. Ir pati manau, jog 200lt yra tikrai normali suma nuo poros, ir nesvarbu kas jie bebutu ar pirsliai, ar liudininkai, ar is pulko, ar paprasti sveciai, visi zmones lygus smile.gif ax.gif
Atsakyti
Manau kad tau vistiek rupi kas kiek davė,nes tai tu pabrėži tas tiek nedirbanti tiek ir t.t.t.

Aš į tai tikrai nekreipiu kas kiek gali tai ir duoda tikrai nesinervuočiau kad tik su gėle ateis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wlaimaw @ 2010 07 27, 17:02)
as ir pritariu neskainos tik kyla ir kyla o jei didesnis miestas tai dar daugiau plesia cia nepasipjausi parselio...



bet visada yra labai gera iseitis, paprasciausiai nedaryti vestuviu...... bjauru, daro vestuves zmones ir piktinasi mazom sumom.... laukia isizioje kas kiek i vokeli ides.... blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 07 27, 14:26)
Sveiki,
O as norejau pasidalinti jau kaip nuotaka  smile.gif Pas mus buvo vestuves dvieju dienu, turejome liudininkus is kuriu nieko nepraseme. Jiems nereikejo rupintis programa,nes ja vede vedejai,nereikejo pirkti jokiu smulkmenu,kunigui pinigelius taip pat daveme patys...zodziu reikejo tik pasirasyti...
Juos laikome savo gerais draugais...kai ejome i ju vestuves kaip pirma pora idejome i vokeli 400lt vokeli ir fotosesijos kupona,kuris taip pat kainavo 400lt.
Jie mums idejo i vokeli 200lt...kvieteme tikrai ne del pinigeliu,bet mano nuomone liudininkams tokia suma yra juokinga  blush2.gif mano drauge kuri atejo viena ir dar yra nedirbanti idejo 300lt.
Aisku vokelio dydis priklauso ir nuo galimybiu..bet vis tiek juokinga,kai paprasti sveciai tau i vokeli ideda daugiau,nei tavo ludininkai..ir dar gali pareiksti,kad jie vestuvese antri pagal svarbuma zmones..  doh.gif



Mano nuomone, tai ar pinigai svarbiausia....? Juk Jaunuju vestuves - Ju svente sukurta patiems sau, o ne tam, kad surinkti kazkoki pinigu fonda smile.gif
Kazkaip skaitant Jusu zinute susidaro toks ispudis, kad del to pinigu fondo vestuves ir kelete biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Edaura @ 2010 07 29, 11:50)
Mano nuomone, tai ar pinigai svarbiausia....? Juk Jaunuju vestuves - Ju svente sukurta patiems sau, o ne tam, kad surinkti kazkoki pinigu fonda smile.gif
Kazkaip skaitant Jusu zinute susidaro toks ispudis, kad del to pinigu fondo vestuves ir kelete  biggrin.gif

Gal ne taip isireiskiau..as nepykstu ant ju del to,kad jie idejo,tiek pinigu. Juokinga man buvo del to,kad kaskart mums jie pabrezia kiek daug pinigu jie uzdirba,ir kaip jiems niekam pinigu negaila..Rinkomes juos liudininkais ne del pinigu..patys uz viska susimokejom!Liudniausia buvo ne del pinigu..o del to,kad jie nesugebejo nueiti i fotosesija,kuria mes jiems padovonojome ir perdovanojo mums atgal...buvo labai skaudu ir liudna!Tai tiek...manau ir jums butu liudna!
Ne del pinigu mes dareme vestuves...ir nepergyvenam,kad isleidom 30000,o gavome 8000lt. Tikrai nebuvome is tu zmoniu,kurie dare vestuves tam,kad jos atsipirktu...tiesiog pasakiau,tai ka galvojau...Nereikia manes taip uzsipulti....
Atsakyti
Gal ne taip nupasakojau jums situacija...nesu materialiste,kuri skaiciuoja kas kiek idejo,kaip daugelis is ju cia apie mane pagalvojo...pas mus buvo vestuvese ir zmoniu su invalido vezimeliais,kurie atejo tik su gelemis ir mes dziaugemis,kad jie is vis atejo!
Man skaudu buvo ne del 200lt liudininku vokelyje...buvo skaudu,nes jie mums kasdien minedavo kaip jiems puikiai Londone sekasik,kiek daug pinigu uzdirba,kiek visko sau leidzia...ir dar sugebejo pareiksti,kad jie vestuvese antri pagal svarbuma. Man taip tikrai nebuvo...Skaudu buvo del to,kad pasak ju mes turejome vos ne ant keliu klauptis ir dekoti jiems uz tai,kad jie sutiko paliudyti musu santuoka...sito as niekada nedaryciau!Jei tu negali ar nenori buti liudininkais,paprasciausiai pasakyk...ir kitas dalykas,kuris begalo nuliudino,kad i vokeli idejo mums fotosesijos kupona,ta pati kuri mes patys buvome padovonoje jiems pries mestus...Patikekit,tai tikrai iskaudino ir nuliudino...O jus apie mane galite galvoti,kaip jums patinka!Svarbu as zinau,kokia as esu...
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 07 30, 15:59)
Gal ne taip nupasakojau jums situacija...nesu materialiste,kuri skaiciuoja kas kiek idejo,kaip daugelis is ju cia apie mane pagalvojo...pas mus buvo vestuvese ir zmoniu su invalido vezimeliais,kurie atejo tik su gelemis ir mes dziaugemis,kad jie is vis atejo!
Man skaudu buvo ne del 200lt liudininku vokelyje...buvo skaudu,nes jie mums kasdien minedavo kaip jiems puikiai Londone sekasik,kiek daug pinigu uzdirba,kiek visko sau leidzia...ir dar sugebejo pareiksti,kad jie vestuvese antri pagal svarbuma. Man taip tikrai nebuvo...Skaudu buvo del to,kad pasak ju mes turejome vos ne ant keliu klauptis ir dekoti jiems uz tai,kad jie sutiko paliudyti musu santuoka...sito as niekada nedaryciau!Jei tu negali ar nenori buti liudininkais,paprasciausiai pasakyk...ir kitas dalykas,kuris begalo nuliudino,kad i vokeli idejo mums fotosesijos kupona,ta pati kuri mes patys buvome padovonoje jiems pries mestus...Patikekit,tai tikrai iskaudino ir nuliudino...O jus apie mane galite galvoti,kaip jums patinka!Svarbu as zinau,kokia as esu...


Nesijaudink, juk neprivalai niekam teisintis. Tiesiog iš tos pirmos žinutės daugelis tave ne taip suprato mirksiukas.gif Suprantu, kad gali būti skaudu, kai žmonės puikuojasi turtais, o jums skiria tik tiek. Bet gal ir tie jų turtai tik fantazijos...

Pas mus vokeliuose buvo nuo 50 litų iki kelių tūkstančių į sąskaitą, nors mes išvis nieko nesitikėjome, nes darėm netradicines nedideles vestuves. Bet visi pasveikinimai vienodai vertingi, nes nuoširdūs wub.gif ir žinome, kad visi sveikina pagal išgales.

Merginos, nepasiduokit bjauriam materializmui bent tokią romantišką dieną... mirksiukas.gif

Atsakyti
Juokingiausias pasisakymas kažkurioje temoje buvo, "maistas vienam žmogui kainavo 120 lt o gavom tik po 100lt nuo žmogaus"
Tie kurie neišgali kažko tai išvis šventės nekelia. O jei kas nori, kad atsipirktu vestuves žinau gera varianta biggrin.gif nueini tik susirašyti, tai beveik nieko nekainuoja, o artimieji vistiek pasveikina, žinot atsiperka kokia 10 kartu smile.gif
Atsakyti
Man tai kazkaip keistas klausimas: kiek dovanot jaunavedziams? g.gif Visu pirma, kiekvienas zmogus dovanoja tiek, kiek gali leisti jo pinigine. Visu antra, suma taip pat labai priklauso nuo to, kas tau tie jaunieji:draugai,gimines, seima ir pan. As tarkim draugams dovanociau tikrai maziau nei kokiai sesei ar broliui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 14, 19:30)
Man tai kazkaip keistas klausimas: kiek dovanot jaunavedziams? g.gif  Visu pirma, kiekvienas zmogus dovanoja tiek, kiek gali leisti jo pinigine. Visu antra, suma taip pat labai priklauso nuo to, kas tau tie jaunieji:draugai,gimines, seima ir pan. As tarkim draugams dovanociau tikrai maziau nei kokiai sesei ar broliui ax.gif



Sutinku 100%. Na o jeigu kas nežino, kiek dėt į vokelį, pirkit dovaną smile.gif
Atsakyti