Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(Wunderbar @ 2010 04 04, 15:26)
Kiekvieno suvokimas skirtingas. Man i svente eiti be dovanu butu geda. Bet pastebejau kad daznai ir i gimtadieni zmones ateina be dovanu - lyg tai ir visiskai normalumo ribose smile.gif

Man irgi būtų gėda tuščiom rankom eit unsure.gif Bet suprantu, kad kartais galima kukliai kažką nupirkt, kad ir nebrangią smulkmeną, nebūtinai vokelį su min 200lt. Mūsų vestuvėse artimi šeimos nariai vieni sugebėjo tuščiom rankom ateit (nors rūbus siuvosi pas siuvėjus vestuvėms ir šiaip pinigų turi, nors ir ne milijonieriai), tai iki šiol kažkokią gėdą už juos jaučiam, net nesuprantam, kodėl nebuvo galima kad ir kokį rankšluostį nupirkt, atviruką užrašyt, juk ne sumoj esmė, o dėmesio parodyme, sveikinime... unsure.gif
O šiaip tikrai nesuprantu tų sumų, kad ne mažiau 200, išvis nedrisčiau reikalaut dovanų vokuose, prieš vestuves sutarėm su vyru, kad nesvarbu, sunaudosim ir patalynes ir šiaip kąnors, svarbu kad ateitų brangūs žmonės smile.gif na kiek gali, tiek neša žmonės, ar vokelį ar dovanėlę, svarbu ne tuščiom...
Atsakyti
na pavyzdžiui mums nereikia gal tiksliau nereikalausim :
dovanų - negi Lietuvoj palikt užrakintas bute?
Gėlių, nes po kelių dienų skrisim atgal.
Vokelių - kai žinom, kad pvz jau vien liudininkams 600eurų bilietukai kainavo, o kur dar iki vietos reiks atvažiuot. doh.gif

bet čia jau kiekvienam spręsti. bet MES NORIM, kad mūsų vestuvėse dalyvautų visi, o ne atsisakytų, todėl kad neturi pinigų ant dovanėlių. 4u.gif Kam reikės tam padėsim iki jų ir nusigaut mirksiukas.gif

Žinoma, žinant mūsų tautos tradicijas turbūt neišvengsim dovanėlių. rolleyes.gif ir mes džiaugsimės jomis, neišmesim 4u.gif
BET darkart pasikartosiu SVARBIAUSIA KAD JIE BŪTŲ ŠALIA MUMS SVARBIĄ DIENĄ. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 04 05, 20:21)
man irgi geda, jei neturiu dovanu ir neinu... bent koki ceki nunesu ar buteli... bet va musu abieju mamos ant skurdo ribos gyvena ir is ju tiketis kazkokios dovanos man butu zema schmoll.gif galvojam kur butu galima gauti sukneliu isnuomot ir graziai pasiulyt kad neisizeistu... o va turim teta kuri kiekviena miela proga visus "travina", kad tik mums daugiau i ta voka idetu, net mociute uosvi pjauna, kam mums pinigu vestuvems neduoda blink.gif nesuprantu tokiu prievartavimu, juolab, kad visiems sakau, kad tu tik atvaziuok su buteliu ir gera nuotaika, mums daugiau nieko nereikia.
patys kai ejom i poras dejom 400 litu, ejom keturiese(anyta su vaiku dar).


Manau, tėvai jau padarė savo dovaną - užaugino dorais žmonėmis wink.gif ir jeigu jie neturi galimybės kažką dovanoti, tai lai ir nedovanoja - tiesiog gerą nuotaiką atsiveža, ar ne ? wink.gif Mano nuomonė būtent iš tėvų per vestuves gal ir nereikėtų laukti dovanų - atvirkščiai, jiems galima kažką padovanoti. AIšku, jei galimybė dovanoti yra - tai malonu.
Prievartavimas žinoma nėra gerai. Pati mąstau stipriai - žinau, visi į mūsų vestuves ateis su dovanom, kas kokiom gali, bet... nesinori daiktų, kurie guli perniek. Kartu gyvenam jau beveik 2 metus, greit bus metai, kaip turim savo nuosavą būstą, ir tos paklodės, taurės etc.. tiesiog arba nebus kur jų dėti, arba blogiausiu atveju - jos mums nepatiks. Ir kas tada? Laikyti nemielą daiktą namuose. Man mieliau būtų gauti dovanas pinigais, pasidarytume sau povestuvinę kelionę kokia nedidukę, bet MB sako, jog kažkaip negražu sakyti "norim vokelio" arba tai rašyti pakvietime. Ech, tos problemos.. iš tikrųjų gal ir kvaila, bet jau sukasi šarabanas biggrin.gif
Atsakyti
as visiems ir sakau kad svarbu ne dovana, bet kad tik atvyktu pasidziaugti kartu biggrin.gif zinau kad mb mociute pasisodins ir tardys kas kiek "dave" doh.gif nervina tie nuolatiniai aiskinimai, kad privalo duot pinigu (krikstateviams net stavke-1000 litu-ivardino teta blink.gif ), man nenormalu net doh.gif
pas mus visi ir masto pinigais dovanot (kartu gyvenam 6 metai, neturim nebent remonto vonioj). o prasyti vokelio yra visokiu graziu issireiskimu rasant kvietimus biggrin.gif
Atsakyti
Manau 100 Lt nuo žmogaus pilnai užtenka nepaisant į kokias vestuves einama. Jei jaunieji sumastė surengt "prabangias" vestuves, svečiai juk neprivalo dengti pinigais jų norų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeptikė @ 2010 04 13, 12:41)
Manau 100 Lt nuo žmogaus pilnai užtenka nepaisant į kokias vestuves einama. Jei jaunieji sumastė surengt "prabangias" vestuves, svečiai juk neprivalo dengti pinigais jų norų. ax.gif


Pritariu dėl 100 Lt, o bet tačiau jei kviečia tik į 1-2 valandų furšetą po santuokos ceremonijos, tai suma vis viena ta pati?
Atsakyti
QUOTE(akvilevile @ 2010 04 14, 10:50)
Pritariu dėl 100 Lt, o bet tačiau jei kviečia tik į 1-2 valandų furšetą po santuokos ceremonijos, tai suma vis viena ta pati?

Manau dovanočiau tiek pat, nors ir būtų gaila dėl 2 val. tiek išleisti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeptikė @ 2010 04 14, 11:24)
Manau dovanočiau tiek pat, nors ir būtų gaila dėl 2 val. tiek išleisti  blush2.gif

Pala g.gif bet juk kalbama apie dovana jauniesiems, o ne savo pietus g.gif
As neiciau pas tuos, kuriems gaileciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 14 balandžio 2010 - 10:34
QUOTE(Skeptikė @ 2010 04 14, 11:24)
Manau dovanočiau tiek pat, nors ir būtų gaila dėl 2 val. tiek išleisti  blush2.gif

čia panašiai kaip mano krikšto mama yra pasakiusi, kad neapsimoka (30 km) jūsų važiuoti sveikinti dėl kelių valandų, nes išgerti nebus galima, nes reikės dar grįžti namo.
Aš eidama žmogaus pasveikinti su gimtadieniu (paskambinu ir pasakau, kad užsuksiu svečiuos), visada nešu po 50 LT (nesu žvakidžių, servizų ar dar ko gerbėja, todėl remkuosi šį variantą, nes -mogus gal svajoja apie knygą, kuriai gaila 50 LT), nors dažniausiai užtrunku iki 1 val., o kartais perduodu per tėvus ir man visai negaila, nes aš sveikinu jį su gimtadieniu ir nesitikiu, kad man sveikinimas atsipirks... Esmė - dėmesys (vestuvių atveju - pasveikinimas žengus vieną iš svarbiausių žingsnių gyvenime), o ne pinigų suma ar išgerto alkoholio, suvalgytų kepsnių kiekis.
Taip pat ir vestuves, darau ne tam, kad atsipirktų, o tam, kad galėčiau pagal savo išgales susikviesti visus artimus žmones kartu pasidžiaugti su mumis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astarte12: 14 balandžio 2010 - 10:49
Tikiu, kad visi mes esam kažkiek pragmatiški. Tik vieni slepiasi, kiti - ne. Ir iš kiekvieno veiksmo tikimės, kad jis bent kiek atsipirks.
30 km gal ir važiuočiau, bet kokių 200 - ne. Juk bet kada pakeliui galima būtų atvažiuot ir pasveikint. Jei jaunavedžiai taip nesureikšmina tos šventės, kodėl svečiai turi elgtis kitaip? Tas pats ir su pinigais: Jauniesiems "gaila" pinigų skirti vestuvėms (nesvarbu kokios tai būtų priežastys: pinigų trūkumas, tėvų pageidavimas, pačių tokia kukli vizija..), man irgi gaila dovanoti.
Atsakyti
QUOTE(Skeptikė @ 2010 04 14, 11:53)
Tikiu, kad visi mes esam kažkiek pragmatiški. Tik vieni slepiasi, kiti - ne. Ir iš kiekvieno veiksmo tikimės, kad jis bent kiek atsipirks.
30 km gal ir važiuočiau, bet kokių 200 - ne. Juk bet kada pakeliui galima būtų atvažiuot ir pasveikint. Jei jaunavedžiai taip nesureikšmina tos šventės, kodėl svečiai turi elgtis kitaip? Tas pats ir su pinigais: Jauniesiems "gaila" pinigų skirti vestuvėms (nesvarbu kokios tai būtų priežastys: pinigų trūkumas, tėvų pageidavimas, pačių tokia kukli vizija..), man irgi gaila dovanoti.

jei nėra 5 kepsnių, nėra 2l/žm alkoholio tai čia SANTUOKOS nesureikšminimas?????
Sorry už off topic...
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2010 04 14, 12:01)
jei nėra 5 kepsnių, nėra 2l/žm alkoholio tai čia SANTUOKOS nesureikšminimas?????
Sorry už off topic...

Gal sureikšmina emociškai, bet nelinkę švaistytis pinigais šventei.
Aš pati neplanuoju daryti baliaus. Ir net nesitikiu, kad iš toli pas mane giminės važiuos vien pasveikint, nes "balių" darysim tik su tėvais.. Ir tikrai nejaukiai jausčiausi gavusi didelę sumą "už nieką", ar įpareigojusi kažką važiuot iš toli dėl valandos..
Čia tik mano nuomonė, nereikia pykti smile.gif
Atsakyti