Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema


Mes dar neapsisprendėme, ar rašysime, bet linkstam link tos minties, kad rašysime ir aprašysime visą eigą, nes tikrai nenoriu, kaip mano klasiokė, gauti servizą doh.gif

Ačiū visoms už nuomones, kad ir kokios jos būtų 4u.gif
[/quote]


Na as ir tuokiuosi vasara tai tikrai rasysiu kvietime, kad dovanos butu vokelyje, 4u.gif nes su MB jau 3m gyvenam kartu tai elementariu daiktu turim o ko neturim tikrai nusipirksim pagal savo skoni, visai nenoriu gauti servizo ar patalynes komplekto lotuliukas.gif
Geriau parasyt ir ramiau bus! smile.gif
Atsakyti
Na tikriausiai mane uzsipulsite, kad materialiste doh.gif bet, zmones turi pagalvoti, kiek uz juos buvo sumoketa pvz 120lt vienam zmogui plius dar gerimai smile.gif tai jei eina pora tai mano nuomone turetu bent uz save susimoketi 4u.gif
Mes ejome i vesuves, buvome porose dejom i vokeli 300lt plius puokste 50lt plius du butelius nesemes. (dar aisku ir torta uzsakinejau) islaidu nemazai kainavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 23 kovo 2010 - 15:14
QUOTE(xernesta @ 2010 03 23, 16:12)
bet, zmones turi pagalvoti, kiek uz juos buvo sumoketa pvz 120lt vienam zmogui plius dar gerimai smile.gif tai jei eina pora tai mano nuomone turetu bent uz save susimoketi  4u.gif

Na, visu pirma jaunieji neturi tiketis, kad atsipirks ju daroma puota, visi maistai ir gerimai. O sveciai daznai ir nezino, kiek vieno asmens vakariene kainuoja.. neparasysi juk, kad va tu man kainuoji tiek, tai tikiuosi, kad ne maziau ir atnesi.
As manau, jog visu pirma viskas priklauso nuo sveciu materialines padeties. Pvz, pernai ejom i draugu vestuves liudininkais. Nenorejom, bet prisiprase, ir net siek tiek kompensavo smulkmenu islaidas. Patys ju nemazai patyrem jau vien aprangai, puokstei, gerimams, saldainiams.. taigi jau tokiu kaip oficialiu dovanu jaunieji gavo pora smulkmeneliu, nes tikrai visiskai neturejom pinigu.
Simet kitu draugu vestuvems planuojam skirti 200 ir dar plius kiek reikes kazkokiom smulkmenelem. Kadangi dirba tik vyras, manau, tai daugiau nei pakankamai. Ir suma butu ta pati, netgi jei zinociau, kad jie uz vakariene vienam asmeniui tuos 200 isleidzia.
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2010 03 23, 19:11)

Vestuves niekada neatsipirks is sunestu sveciu vokeliu smile.gif nebent teveliai pasiturintys biggrin.gif Seip as manau priklauso ir nuo vestuviu kaip cia pasakyti kainos... Nes jei eisite i kavine pasisedeti paprastai muzikantelis koks bus ir nesine 200lt tai manau tikrai neblogai 4u.gif nes kavineje paprastesneje kainos apie 50-70lt zmogui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 23 kovo 2010 - 17:50
Man tai keista, kai zmones, pakviesti i vestuves, sako, kad neturi pinigu, todel nedovanoja daug smile.gif bet ant rubeliu, sukuosenu etc pinigeliu atsiranda. Jeigu mane kviestu i vestuves ir butu striuka su pinigais, ateiciau tik pasveikinti prie baznycios ar zagso ir simboline dovanele atnesciau, o ne taip kad "pinigu nera, bet turiu atrodyt geriau uz visus ir eisiu pavalgyti haliavnai" (tikrai niekam netaikau asmeniskai wink.gif ) Galiausiai, jeigu tuokiasi artimi zmones, turbut nelieka dideliu problemu - galima pinigelius pasitaupyti, apie vestuves is anksto visi pranesa, galima susitaupyti paciai pasidarant manikiura, sukuosena ir makiaza ir suknute galima uzsideti tokia, kuria jau kazkada devejai ar susirasti nebrangiai (variantu tikrai labai daug), o ne i viska kisti pinigus. Tada ir dovanai daugiau lieka. Kitas reikalas, kai tuokiasi nelabai artimi zmones, su kuriais ypatingai nebendrauji. Tada turbut ir atsiranda problema "neturiu pinigu".
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 03 23, 19:57)
Man tai keista, kai zmones, pakviesti i vestuves, sako, kad neturi pinigu, todel nedovanoja daug smile.gif bet ant rubeliu, sukuosenu etc pinigeliu atsiranda.

smile.gif Viskas teisybe. Visu pirma jeigu nera noro, nebus ir pinigu. Del savo pasipuosimo - ziurint kuo eini. Jei paprastu sveciu, tikrai minimaliai gali isleist savo isvaizdai. Taciau jeigu eini i pulka ar liudininkais - nebe nuo taves dazniausiai priklauso, pvz., ka devesi smile.gif cia kalbu apie ta atveji, kai vestuves puosnios, dideles, arba nurodyta kuo rengtis.
Aisku pilnai pritariu wunderbar, zinau, kaip buna, kai i vokeli dedamas 150Lt, o ateina triju asmenu seima. Hmm... bet velgi - mums taip buvo, taciau as dar ir siandien atsimenu, kokia grazia puokste geliu tie zmones atnese wub.gif
Visada viskas priklauso nuo zmoniu poziurio, tiek jaunuju, tiek paciu sveciu. Kai pazisti zmogu, zinai, ar jis isizeis, jei vokelyje bus maziau kaip 300, o gal jam uzteks ir tavuju 50 Lt ar mazos dovaneles jau vien del to, kad tu pats ta diena busi kartu su jais. Juolab kad visada dar salia to galvoji, kokiu mazu staigmeneliu jauniesiems pateikt, kuo jiems padet, ka graziau padaryt...
As galbut kaip tik - jeigu eiciau i nelabai artimo zmogaus vestuves, visai nesukciau sau galvos del tobulos savo isvaizdos, del jokiu ten staigmenu ir pan, ideciau i vokeli kazkiek kiek jau "dera pagal istatymus" ir vsio tongue.gif o jei tu pinigeliu nera, tada taip, nueini tik prie zagso..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 24 kovo 2010 - 13:42
Aisku sustinku su jumis, taciau as tai ne kaip pasijausciau jei man atnestu serviza ar pleda arba vokelyje 100lt o ateina tryse issipuste, su sukuosemom, mandrais paredais ir pan... Man tai cia zmoniu negerbimas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2010 03 24, 15:20)
Aisku sustinku su jumis, taciau as tai ne kaip pasijausciau jei man atnestu serviza ar pleda arba vokelyje 100lt o ateina tryse issipuste, su sukuosemom, mandrais paredais ir pan... Man tai cia zmoniu negerbimas blink.gif

na taip.. juolab kad tuo musu atveju buvo kviesti dviese, o dar ateidami atsivede paaugli sunu ax.gif
Atsakyti
Idomiai jus cia apie tuos vokelius.
Per mano vestuves buvo pora man artimu zmoniu, kurie be jokiu vokeliu atejo, o tik su 3 rozytem. Tiesa sakant, net nezinau tiksliai kurie sveciai kiek dave. Kelem vestuves is savu pinigeliu ir tikrai negalvojom, kad jos turi atsipirkti. Juk tai buvo musu svente ir mes ja darem taip, kaip patys norejom.
Jei jaunieji neisgali tokiu vestuviu ir kelia jas su mintim, kad atsipirks vokeliais, tada jau geriau daryt tik simboline vakariene, o per kokia vestuviu sukakti, turint daugiau pinigeliu, pasidaryt vestuviu "pakartojima" smile.gif Tokiame vestuviu pakartojime po 5 metu teko sudalyvaut, buvo laabai smagu. Jaunoji buvo raudona suknute, nes jau padeveta jaunoji po 5 vedybinio gyvenimo metu.
Atsakyti
idomios jūs merginos g.gif
nuo draugų nemažiau 200lt...
nuo šeimos nemažiau 500t...

KAS PER NESAMONĖS...
Mes kvietimuose nurodėm, kad buvimas kartu su mumis vienintelė ir svarbiausia dovana...
tuo labiau kad pasirinkom nuošalią bažnytėlę iki kurios artimiausiems svečiams virš 100km, kai kam ir beveik 300km, o kai kurie iš airijos, anglijos ir ir net amerikos atskris...

Kiek uždirbsim-tiek išleisim SAVO VESTUVEMS cool.gif

o reikauti iš šeimos narių didelių sumų tai yra ŽEMA.
aš žinau kad daugeliui jau kelionės išlaidos bus didelė suma.

ir svarbiausias dalykas mūsų šventėj dalyvaus tik patys artimiausi žmonės, tie žmonės kurie su mumis buvo ir bus. 4u.gif tokiu virš susidarė 60 rolleyes.gif

ps. kai pakviečiau sesės šeimą, ji iškart klausė ar dovanų sąrašas bus. Bet aš žinau, kad jie sunkiai ir taip būsto paskolai sukrapšto, tuoj susilauks antro vaikiuko...(antrakart busiu teta:) ) ir jiems kelionė jau bus didelės išlaidos, bet va prisikaito va tokiu pasisakymu BE DOVANOS AR PINIGŲ NEIK Į VESTUVES, ir paskui kvaršina sau galva iš kur paimt, jei nėra taip. verysad.gif

DAR vienas svarbus dalykas. Kuo mažiau vestuvės Jums atsipirks, tuo labiau vertinsit jas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiekvieno suvokimas skirtingas. Man i svente eiti be dovanu butu geda. Bet pastebejau kad daznai ir i gimtadieni zmones ateina be dovanu - lyg tai ir visiskai normalumo ribose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 04 04, 17:26)
Kiekvieno suvokimas skirtingas. Man i svente eiti be dovanu butu geda. Bet pastebejau kad daznai ir i gimtadieni zmones ateina be dovanu - lyg tai ir visiskai normalumo ribose smile.gif

man irgi geda, jei neturiu dovanu ir neinu... bent koki ceki nunesu ar buteli... bet va musu abieju mamos ant skurdo ribos gyvena ir is ju tiketis kazkokios dovanos man butu zema schmoll.gif galvojam kur butu galima gauti sukneliu isnuomot ir graziai pasiulyt kad neisizeistu... o va turim teta kuri kiekviena miela proga visus "travina", kad tik mums daugiau i ta voka idetu, net mociute uosvi pjauna, kam mums pinigu vestuvems neduoda blink.gif nesuprantu tokiu prievartavimu, juolab, kad visiems sakau, kad tu tik atvaziuok su buteliu ir gera nuotaika, mums daugiau nieko nereikia.
patys kai ejom i poras dejom 400 litu, ejom keturiese(anyta su vaiku dar).
Atsakyti