Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(jugeta @ 2009 12 07, 17:48)
Tikrai gražios smulkmenos  thumbup.gif
Bet pripažinkim, tetos ir dėdė kurie ateina į vestuves dažniausiai apie tokias smulkmenas net nėra girdėję... Čia labiau mūsų, "inetrnetinė", karta yra tokių grožybių prinaršę ir prisižiūrėję... Aš irgi už tokias širdžiai mielas dovanėles, deja, kitiems suvenyrai asocijuojasi su įvairinom skulptūrom, žvakidėm ir pan, kurios perkamos maximoj ar kur kitur kur parduodamos masinės gamybos produktai....  smile.gif

Na taip smulkmenos, nes pvz nuotrauka ant drobes, didele 70Lt kainuoja, tai tiek i vokeli neidesi blush2.gif
As tai manau, kad ne tie laikai, kad servizus, kas dovanotu, vistiek dauguma visi vokelius nesa, net ir neprasomi... ax.gif
Atsakyti
visai normalu kvietime nurodyti, kad dovana norite gauti telpancia i voka, pvz smile.gif ir aprasyti visa eiga. Taip jus informuojate, ko svecias gali tiketis, ir jis pats nusprendzia, kiek jums padovanoti.
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2009 11 27, 11:59)
Sveikos,

planuojame kelti nedidelias vestuves (kol kas planuojame artimus žmones (apie 35) kviesti į ceremoniją ir 3-4 val. furšetą). Ar etiška prašyti vokelio? Iš tikrųjų tikimės, kad žmonės nieko nedovanos, nes visgi ne balius, bet ir vėl, jei nuspręs dovanoti (patys artimiausi žmonės), nenorim, kad pridovanotų servizų, taurių, patalynės ir t.t. O jūs, kiek tokiu atveju dėtumėte, ar apsiribotumėte tik gėle?


Aš nematau tame nieko blogo. Nemanau, kad svečiai atvažiuos tik su gėlėmis. O galimybė gauti 3 patalynės komplektus ir porą virdulių visda išlieka. Aš už vokelį, o apie jo turinį svečiai gali patys spręsti įvertindami, kad važiuoja ne į 2 dienų balių dvare su nakvyne. Jeigu eičiau sveikinti draugų tik prie bažnyčios, kitas reikalas, pasirūpinčiau gėlėmis arba simboline dovanėle, bet jeigu gaučiau oficialų pakvietimą, tikrai vien tik su gėle rankoj nevažiuočiau. Visgi jaunieji ruošis, nuomos patalpas, pirks maistą, nesvarbu, kad sumokės mažiau. Be to, ir svečiai tokiu atveju neįpareigojami nuomotis/pirkti balinių suknių, darytis vakarinių makiažų bei šukuosenų, kas taip pat gerokai paplonina jų piniginę. Galų gale, dabar jau ir į vaikų gimtadienius suaugę eina dažnai su vokeliais wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Allur @ 2009 12 07, 17:21)
Kas kaip sukranta meilybes.. Man "simboliska dovanele atminimui" yra tai, ko jaunieji patys sau greiciau neprisiruos nusipirkti, bet su isliekamaja verte...

Pvz Ju nuotrauka uztraukta ant drobes.. Vardinis foto albumas ir t.t.
[


vardinis foto albumas - aš asmeniškai tokios dovanos tikrai nenorėčiau gauti;
kas gali atrodyti labai gražu ir stilinga man, kitiems gali sukelti galvos skausmą, kur tą šlamštą padėti... doh.gif
Atsakyti
smile.gif Mes i pakvietimus tiesiog paraseme, kad dovanos tilptu i vokeli ir is visu sveciu gavom dovanas pinigais. Manau tai pati geriausia dovana, nes tie servizai, ranksluosciai ir kitos nesmones nereikalingos. kad zmones perka tokius dalykus, gaista laika tai idedi i vokeli pinigus ir ramu smile.gif o vokeliuose suma buvi ivairi nuo 1000lt iki 100lt. kuo artimesni zmones, tuo suma didesne
Atsakyti
Per vestuves buvau svecias ir ejau viena, tai dovanojau 200 lt. Manau padori suma.
Atsakyti
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 08, 00:30)
Per vestuves buvau svecias ir ejau viena, tai dovanojau 200 lt. Manau padori suma.


drinks_cheers.gif tikrai papakkama suma einant vienai i vestuves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deime @ 2009 12 09, 18:20)
visai normalu kvietime nurodyti, kad dovana norite gauti telpancia i voka, pvz smile.gif ir aprasyti visa eiga. Taip jus informuojate, ko svecias gali tiketis, ir jis pats nusprendzia, kiek jums padovanoti.

drinks_cheers.gif
Labai teisingai , nebutina kelti dvieju paru puotos , as visgi manau kad ne tame esme juk....esu buvusi keletoj fursetu vestuviu proga, visi nesa vokelius ir nematau nieko cia blogo...o jei kas iszeidzia ir neateina manau informuoja apie tai tai maziau islaidu ir poziuris zmogaus aiskus mirksiukas.gif patys tegu sprendzia kiek ideti mirksiukas.gif vasara darysime vestuves kurios truks iki 24val, ir tikrai rasysime kad dovanele tilptu vokelyje ax.gif as pati nusipirksiu tu zvakiu jei ka lotuliukas.gif
Atsakyti
esu girdejusi kad reikia pan ideti tiek kad apsimoketum save kavineje ir kad liktu jauniesiems nors biski..200 lt vienaI EINANT CIA tikrai sakyciau net dosnu smile.gif na mes pvz gavom ir po 50 lt kas vienas ejo.... o dviese einan tai nzn manyciau 200 - 300 lt jau gerai. toliau jei gali daugiau tai jaunieji tik dziaugsis smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2009 12 07, 21:01)
Na taip smulkmenos, nes pvz nuotrauka ant drobes, didele 70Lt kainuoja, tai tiek i vokeli neidesi  blush2.gif
** As tai manau, kad ne tie laikai, kad servizus, kas dovanotu, vistiek dauguma visi vokelius nesa, net ir neprasomi... ax.gif

Man geriau 70 LT į vokelį blush2.gif
**Mano klasiokė tuokėsi praeitą savaitgalį, gavo dovanų srevizą lotuliukas.gif

QUOTE(deime @ 2009 12 09, 16:20)
visai normalu kvietime nurodyti, kad dovana norite gauti telpancia i voka, pvz smile.gif ir aprasyti visa eiga. Taip jus informuojate, ko svecias gali tiketis, ir jis pats nusprendzia, kiek jums padovanoti.

Mes dar neapsisprendėme, ar rašysime, bet linkstam link tos minties, kad rašysime ir aprašysime visą eigą, nes tikrai nenoriu, kaip mano klasiokė, gauti servizą doh.gif

Ačiū visoms už nuomones, kad ir kokios jos būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2009 12 07, 16:22)
Aš net neturiu minties, kad svečiai man "padengs vestuves". Aš tiesiog noriu su jais praleisti trejeta valandų furšeto metu (Aš gi nerašysiu "dovanokit man po 80 Lt, nes tiek kainuos furšetas vienam žmogui") doh.gif  ir, kadangi kviesiu tik gimines ir 2 drauges, žinau, kad tikrai kažką padovanos, jei sutvirtinimo sakramentą, kai ėmiau, gavau dovanų, nors irgi nebuvo baliaus, net furšeto. Visgi, čia vestuvės ir tikrai žinau, kad močiutė, tėvai, krikšto tėvai kažką dovanos. Tikrai nenoriu daiktų, kad "turėčiau šiltus prisiminimus", nes paprasčiausiai mūsų skoniai nesutampa ir kam bereikalingais daiktais apsikrauti namus (19 kvadratų butą)
Po Jūsų pasisakymo pasijaučiau tarsi daryčiau kažką bloga išvis juos kviesdama...Pagal Jus neturėtų niekas įsižeisti, kad nepakvietėm tėvų, senelių...
Ir kodėl vestuvės yra suprantama tik kaip balius? Negi nėra nieko švento santuokoje, kaip tik prisigerti ir prisikimšti pilvus...

Jei tiek nedaug žmonių bus, tai, manau, artimiesiems (mamai, tetai) užsiminsit, kad nenorite daiktų ir mažmožių ir "gandas" pasklis. Vistiek juk svečiai skambinasi, tariasi, planuoja, galvoja. Galima ir užsiminti, kad visi suiskoperavę nupirktų vieną, tačiau vertingesnę daovaną. Viskas pirklauso nuo to, kokie jūsų ryšiai ir santykiai su svečiais, jei artimi žmonės, tai ir be didelių išvedžiojimų supras, ko jūs norite. Nors šiaip daugelis supranta, kad šiais laikais viską, ko reikia žmonės nusiperka patys pagal savo skonį. Mūsų tėvų laikais viskas buvo deficitas, tai dovanas tada ir vertino labiau. Dabar jau kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus vokeliuose buvo nuo draugu po 200lt...o nuo artimesniu giminaiciu nuo 200 iki 1000lt.
Atsakyti
Per mūsų vestuves ir visi dėjo po 200, krikšto tėvai po 500, 300.
Atsakyti