Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

Na ir gincas smile.gif Visu pirma, tai as manau, kad pagal zmones ir draugai. Nes sutikit, jei pora isleidzia vestuvems 50000 lt, tai jie tikrai nera eiliniai nuo algos iki algos gyvenantys zmones. tai dazniausiai aukstesnes pajamas gaunantys tautieciai, automatiskai pas juos ir draugu ratas buna pasiturintis, nes bendraujame su tais, su kuriais leidziame laisvalaiki. tad jeigu merginai nenormalu nuo poros gauti 200 lt, tai reiskiasi, pas juos nera tai priimta ir si pinigu suma vos ne kasdienai isleidziama, todel nematau nieko keista, nes ne visi zmones uzdirba po 2000 per men ir maziau - yra ir tikrai turtingu Lietuvoje smile.gif
negalvokit, as butent pataikau i ta kur uzdirbama apie ir siek tiek 2000, tad man atrodo normali suma 200 lt, nes ir mano draugai nera tokie, kurie tiketusi daugiau arba nestu kitiems daugiau smile.gif Bet nenoriu smerkti ir kitu zmoniu, nes nematau nieko bloga kad kazkas perka batus Vilniaus vartuose o kazkas Urmo bazeje smile.gif
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nuo 100 iki 2000 Lt 4u.gif mano nuomone, 100 lt nuo poros yra mazokai... ax.gif zinoma, del to zmoniu nesmerkiam nei vieno ir nenoriu nieko izeisti, tik zinant kiek viskas kainuoja, tai doh.gif kitiems tiek nedeciau nuo dvieju, kaip nors dar 100 lt stengciaus sukaupt blush2.gif juolab, kad abu dirbantys ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

planuojame kelti nedidelias vestuves (kol kas planuojame artimus žmones (apie 35) kviesti į ceremoniją ir 3-4 val. furšetą). Ar etiška prašyti vokelio? Iš tikrųjų tikimės, kad žmonės nieko nedovanos, nes visgi ne balius, bet ir vėl, jei nuspręs dovanoti (patys artimiausi žmonės), nenorim, kad pridovanotų servizų, taurių, patalynės ir t.t. O jūs, kiek tokiu atveju dėtumėte, ar apsiribotumėte tik gėle?
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2008 08 20, 13:08)
200 lt nuo poros manau gana normaliai ax.gif  Maziau aisku tikrai butu nepadoru duoti schmoll.gif  Pati skaiciuoju nuo zmogaus po 100 lt (vaikai neskaiciuojami isvis) tikiuosi po tiek gauti savo vestuviu metu, tai vestuves beveik atsipirktu thumbup.gif 


Joooo, vestuves apskaiciuojamos taip, kad is kart atsipirktu blink.gif doh.gif

QUOTE(Niema @ 2009 02 24, 18:21)
Kiek as esu girdejusi, ir to laikiausi eidama i vestuves  blush2.gif  tai i vokeli reikia deti bent jau tokia suma kokia  jauniesiems iseina uz vaises (t.y. gerimai, maistas) Kadangi kainos vienam zmogui svyruoja 150-200Lt (cia as kalbu apie restoranus) tai ir nuo vieno zmogaus suma i vokeli turetu buti tokia.

Nesamone, pas mus vieno zmogaus, vaises, gerimai nakvyne atsiseis apie 350-400Lt, tai ka dabar mes turetumeme tokios sumos is sveciu ir reikalauti? Kuo sveciai kalti, kad mes vestuves darome dvare o ne pirtelejo kokioje nors...??

Is vis i kvietimus nerasysim nieko apie vokelius, tegul dovanoja, tai ka nori. Ir tikrai nesitikim, kad musu vestuves, nors trecdaliu mums atsipirks. schmoll.gif

Tai musu svente ir mes mokam uz ja patys, o ne sveciai uz ja turi apsimoketi!
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2009 11 27, 11:59)
1. Ar etiška prašyti vokelio?
2. nenorim, kad pridovanotų servizų, taurių, patalynės ir t.t.
3. O jūs, kiek tokiu atveju dėtumėte, ar apsiribotumėte tik gėle?


1. Tikrai neetiska, nes, kaip pati sako, baliaus nedarot o vokeliu norit..
2. Nemanau, kad tokiu atveju kas nors nes Jums servizus, greiciau kazko simbolisko galite tiketis..
3. Tokiu atveju nei vokelio nei servizu nenesciu, o kokia nors simboliska dovanele atminimui.
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2009 12 07, 16:15)
3. Tokiu atveju nei vokelio nei servizu nenesciu, o kokia nors simboliska dovanele atminimui.

tai vat, aš ir nenoriu, kad prineštų visokių "simboliškų dovanėlių", kur aš paskui jas visas dėsiu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2009 12 07, 15:33)
tai vat, aš ir nenoriu, kad prineštų visokių "simboliškų dovanėlių", kur aš paskui jas visas dėsiu? doh.gif

Turesite nors siltus prisiminimus, o pinigai issileidziai ir nieko nelieka...

Jei manes paprasytu vokelio, jaunieji, kurie net vestuviu balio nedaro, tai isizeisciau ir is vis i tokias vestuves neiciau schmoll.gif

Jeigu norite, kad sveciai Jums vestuves padengtu, tada nors baliu daryti, kad turetu uz ka "susimoketi" ateja sveciai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 07 gruodžio 2009 - 15:45
QUOTE(Allur @ 2009 12 07, 16:37)
Turesite nors siltus prisiminimus, o pinigai issileidziai ir nieko nelieka...

Jei manes paprasytu vokelio, jaunieji, kurie net vestuviu balio nedaro, tai isizeisciau ir is vis i tokias vestuves neiciau  schmoll.gif

Jeigu norite, kad sveciai Jums vestuves padengtu, tada nors baliu daryti, kad turetu uz ka "susimoketi" ateja sveciai.


Aš net neturiu minties, kad svečiai man "padengs vestuves". Aš tiesiog noriu su jais praleisti trejeta valandų furšeto metu (Aš gi nerašysiu "dovanokit man po 80 Lt, nes tiek kainuos furšetas vienam žmogui") doh.gif ir, kadangi kviesiu tik gimines ir 2 drauges, žinau, kad tikrai kažką padovanos, jei sutvirtinimo sakramentą, kai ėmiau, gavau dovanų, nors irgi nebuvo baliaus, net furšeto. Visgi, čia vestuvės ir tikrai žinau, kad močiutė, tėvai, krikšto tėvai kažką dovanos. Tikrai nenoriu daiktų, kad "turėčiau šiltus prisiminimus", nes paprasčiausiai mūsų skoniai nesutampa ir kam bereikalingais daiktais apsikrauti namus (19 kvadratų butą)
Po Jūsų pasisakymo pasijaučiau tarsi daryčiau kažką bloga išvis juos kviesdama...Pagal Jus neturėtų niekas įsižeisti, kad nepakvietėm tėvų, senelių...
Ir kodėl vestuvės yra suprantama tik kaip balius? Negi nėra nieko švento santuokoje, kaip tik prisigerti ir prisikimšti pilvus...
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2009 12 07, 16:22)
Po Jūsų pasisakymo pasijaučiau tarsi daryčiau kažką bloga išvis juos kviesdama...Pagal Jus neturėtų niekas įsižeisti, kad nepakvietėm tėvų, senelių...

Jus klausete nuomones, as atsakiau...

Niekas nesako nekviesti, tiesiog tokiu atveju, man atrodo izuloka butu vokelio prasyti, tik tiek..


Mes is vis tevam uzdraudem, kazka priktu ir dovanotu, nors jie mums vestuviu ir nekelia... Seneliu jau nebeturim, bet irgi neisivaizduoju, kaip is mociutes butu galima paprasyti, kad ji pinigu duotu..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 07 gruodžio 2009 - 16:42
QUOTE(astarte12 @ 2009 12 07, 16:22)
Aš net neturiu minties, kad svečiai man "padengs vestuves". Aš tiesiog noriu su jais praleisti trejeta valandų furšeto metu


Tai ir nesitikėkit nieko mirksiukas.gif Bet kaip žinia vistiek kažką neš, o tai greičiausiai bus vokelis. Tik tiek smile.gif Nebelabai dabar neša tuos servizus ir patalynę wink.gif Supratingi žmonės. (Aš tekėjau prieš keturis metus, nė vienam neminėjau, kad noriu vokelio. Vestuves kėlėm, kad norėjom ir nesitikėjom, kad atsipirks. Visos dovanos buvo vokelyje, tik vienas patalynės komplektas lotuliukas.gif Bet "susigadija" ūkyje smile.gif )

o dėl visų mielų smulkmenų tai pritariu. Aš taip pat nemėgstu apsikrauti daiktais ir smulkmenoms. Man tada trūksta oro. Tai tegu nesupyksta tie, kurie dovanotų visas mielybes (žvakės, žvakidės, skulptūrėlės, siuvenyrai, laikrodžiai, saldaininės ir pan. daiktai), tačiau aš jas palaikau porą savaičių ant lentynos ir be sąžinės graužimo metu šiukšlių dėžėn ax.gif Geriau tada šampano butelis ir šokoladas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skinte: 07 gruodžio 2009 - 17:12
QUOTE(Skinte @ 2009 12 07, 17:07)
o dėl visų mielų smulkmenų tai pritariu. Aš taip pat nemėgstu apsikrauti daiktais ir smulkmenoms. Man tada trūksta oro. Tai tegu nesupyksta tie, kurie dovanotų visas mielybes (žvakės, žvakidės, skulptūrėlės, siuvenyrai, laikrodžiai, saldaininės ir pan. daiktai), tačiau aš jas palaikau porą savaičių ant lentynos ir be sąžinės graužimo metu šiukšlių dėžėn  ax.gif Geriau tada šampano butelis ir šokoladas smile.gif


Kas kaip sukranta meilybes.. Man "simboliska dovanele atminimui" yra tai, ko jaunieji patys sau greiciau neprisiruos nusipirkti, bet su isliekamaja verte...

Pvz Ju nuotrauka uztraukta ant drobes.. Vardinis foto albumas ir t.t.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tikrai gražios smulkmenos thumbup.gif


Bet pripažinkim, tetos ir dėdė kurie ateina į vestuves dažniausiai apie tokias smulkmenas net nėra girdėję... Čia labiau mūsų, "inetrnetinė", karta yra tokių grožybių prinaršę ir prisižiūrėję... Aš irgi už tokias širdžiai mielas dovanėles, deja, kitiems suvenyrai asocijuojasi su įvairinom skulptūrom, žvakidėm ir pan, kurios perkamos maximoj ar kur kitur kur parduodamos masinės gamybos produktai.... smile.gif
Atsakyti