Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

Na vaikai, gyvenkime draugiskai 4u.gif Ar pyktis, ar nuomonem dalintis susirinkot cia?

Mum tai krize - o per krize kruva vestuviu doh.gif mano supratimu, ir 100 Lt nuo zmogaus gerai. Ka daryt, jei tu pinigu ner? g.gif Maziau tai nedovanociau, ieskociau is kur gaut matyt lotuliukas.gif O daugiau tai visada geriau thumbup.gif
Atsakyti
Vasara buvome draugu vestuvese, tai "dejom" 400, o siaip per mano vestuves, tai buvo nuo 150 iki 2000. Nu jau tas 150, tai juokingai labai pasirode... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alkaponė: 08 spalio 2009 - 10:45
QUOTE(alkaponė @ 2009 10 08, 12:45)
Vasara buvome draugu vestuvese, tai "dejom" 400, o siaip per mano vestuves, tai buvo nuo 150 iki 2000. Nu jau tas 150, tai juokingai labai pasirode...  doh.gif


O kvietime i vestuves buvo nurodyta suma nuo kurios pageidaujate gauti vokeli? Nelabai supratau, kodel 150Lt buvo juokinga suma???? Ta prasme, per mazai atnese, tikejotes daugiau??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2009 10 08, 12:45)
O kvietime i vestuves buvo nurodyta suma nuo kurios pageidaujate gauti vokeli? Nelabai supratau, kodel 150Lt buvo juokinga suma???? Ta prasme, per mazai atnese, tikejotes daugiau??? unsure.gif



na kazkaip iprasta 100, 200 ir pan. O ta 50 litu kupiura, tai... Na cia tik mano asmenine nuomone. Per daug ar per mazai ne tame esme ir nezinau kas turi but per zmones, kad nurodytu sumas kokias reikia ideti. Jau geriau tuomet dovana nupirkti arba ceki parduotuves. Nes kvietime nebuvome nurode, kad norime dovanos vokelyje.
Atsakyti
QUOTE(alkaponė @ 2009 10 08, 21:36)
na kazkaip iprasta 100, 200 ir pan. O ta 50 litu kupiura, tai... Na cia tik mano asmenine nuomone. Per daug ar per mazai ne tame esme ir nezinau kas turi but per zmones, kad nurodytu sumas kokias reikia ideti.  Jau geriau tuomet dovana nupirkti arba ceki parduotuves. Nes kvietime nebuvome nurode, kad norime dovanos vokelyje.



o kas turi buti per zmones, kad kazkas ideda 50 lt kupiura ir nepatenkinti dar lieka doh.gif tokiais atvejais vis pagalvoju, neduok die pati tokiu draugu ar giminiu tureciau schmoll.gif

pas mus vestuvese ~200 buvo vokeli ideta, nors tiesa pasakius jokio skirtumo, paemem isemem ir neziurejom, ziurek, tas tik tiek atnese, velnias, bereikalo kvietem biggrin.gif labiau ziurejau kita diena geles, ziurreeek kokias padovanojo grazias blush2.gif o vokas ko jis vertas, zmonem ir tai kiek kainuoja pasipuost, dar geles nuperka ir pan. tevai mano aprangu neturejo, mama nei kostiumelio, tetis nei kostiumo, pirkosi, dar kiek islaidu verysad.gif
abieju tevai po 1000 idejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rendi: 09 spalio 2009 - 10:07
[quote=Rendi,2009 10 09, 11:05]o kas turi buti per zmones, kad kazkas ideda 50 lt kupiura ir nepatenkinti dar lieka doh.gif tokiais atvejais vis pagalvoju,  neduok die pati tokiu draugu ar giminiu tureciau  schmoll.gif






nieks nesako, kad nepatenkinti, tiesiog pasakau savo nuomone. Ir siaip nesideda i vokus smulkios kupiuros, nebent metalais sugalvota dovana.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alkaponė: 09 spalio 2009 - 10:36
mastau.gif mastau.gif mastau.gif mano nuomone dedasi, kad ir 500Lt po 10Lt idejus, kaip smagiai vokelis atrodytu yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavuum: 09 spalio 2009 - 12:04
[quote=alkaponė,2009 10 09, 12:35]
[quote=Rendi,2009 10 09, 11:05]o kas turi buti per zmones, kad kazkas ideda 50 lt kupiura ir nepatenkinti dar lieka doh.gif tokiais atvejais vis pagalvoju,  neduok die pati tokiu draugu ar giminiu tureciau  schmoll.gif
nieks nesako, kad nepatenkinti, tiesiog pasakau savo nuomone. Ir siaip nesideda i vokus smulkios kupiuros, nebent metalais sugalvota dovana.
[/quote]


siaip galejot parasyt juk kvietime kad smulkiausia kupiura priimama 100 lt, zmones ne visi tokie supratingi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2009 10 12, 11:33)
siaip galejot parasyt juk kvietime kad smulkiausia kupiura priimama 100 lt, zmones ne visi tokie supratingi  bigsmile.gif


mes isvis nerasem, kad norim pinigais kvietimuose. Ir nesuprantu ko cia uzsipuolama, nejau negalima parasyti savo nuomenes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(alkaponė @ 2009 10 13, 08:52)
mes isvis nerasem, kad norim pinigais kvietimuose. Ir nesuprantu ko cia uzsipuolama, nejau negalima parasyti savo nuomenes?  g.gif

Galima sakyt nuomone,tik tiesiog ji buvo per''riebiai''pasakyta.Kiek kas gali,tiek tas deda.
Mano vestuve buvo pries 7metus,tai pagrinde po 100dovanojo,arba siaip namu apyvokos daiktus ir buvom davolni.Teveliai kazkiek virs 3000 dovanojo,tiksliai nepamenu,bet daug
Atsakyti
QUOTE(alkaponė @ 2009 10 13, 11:52)
mes isvis nerasem, kad norim pinigais kvietimuose. Ir nesuprantu ko cia uzsipuolama, nejau negalima parasyti savo nuomenes?  g.gif



nuomone tai nuomone, bet jus ta nuomone ir savo svecius izedziat, 50 litu mat ne kaip atrode doh.gif supraskit pagaliau, kad tas 50 lt yra dideli pinigai, gal zmogus nebegali 200, deda 150 lt.dar jam ir apsirengt ir gele nupirkt juk reikia.arba apskritai nekvieskit tokiu zmoniu, kur jauciat klad nepadovanos keliones i seiselius, kam tada uz akiu ta zmogu smeizt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2009 10 19, 10:58)
nuomone tai nuomone, bet jus ta nuomone ir savo svecius izedziat, 50 litu mat ne kaip atrode doh.gif supraskit pagaliau, kad tas 50 lt yra dideli pinigai, gal zmogus nebegali 200, deda 150 lt.dar jam ir apsirengt ir gele nupirkt juk reikia.arba apskritai nekvieskit tokiu zmoniu, kur jauciat klad nepadovanos keliones i seiselius, kam tada uz akiu ta zmogu smeizt doh.gif



nieks cia nieko nesmeizia. Gerai, nebesakysiu savo nuomones daugiau ir viskas, jei cia taip paskui yra uzsipuolama.
Atsakyti