Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

Kad jaunieji praso vokelio, cia nieko smerktino... Nes buvau vienuose vestuvėse kai jaunieji gavo kokias 5 kaldras, 7 padaskas ir t.t... tačiau man nepatinka kai pradeda skaičiuoti- ar atsipirko vestuves, ir kai smerkiamai apšneka, va tas labai mazai įdėjo.
Manau visi deda tiek kiek gali, kiek leidžia kišene. Mes taip pat atšokom puseserės vestuves,nešėm vokeli, o kad dovana neatrodytu pernelyg oficiali- pinigiukus sudėjom į rankų darbo vokeli :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kristask @ 2009 08 26, 00:11)
tačiau man nepatinka kai pradeda skaičiuoti- ar atsipirko vestuves, ir kai smerkiamai apšneka, va tas labai mazai įdėjo.


Tai tokie dalykai niekam, manau, nepatinka, o toks pasakojimas ir šnekėjimas jau parodo žemą jaunųjų kultūros lygį (ne apie forumą šneku, o kai artimųjų tarpe išpasakoja, kas kiek mažai įdėjo) ax.gif Džiaugiuosi, kad man neteko susidurti su tokiais žmonėmis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(feminaart @ 2009 05 25, 14:05)
Mes atsventem vestuves, tai galiu pateikti vokeliu statistika  bigsmile.gif
Istiesu sumos buvo nuo 200 Lt iki 2000 Lt
Sveciai dejo maziausiai, o artimieji ir draugai be abejo daugiau.
Veliau paskaiciavus vestuviu islaidas ir padalinus is sveciu skaiciaus supratau, kad vienam zmogui reiktu duoti maziausiai 150 Lt, kad vestuves jaunavedziams nebutu nuostolingos.  g.gif
Taigi eidami i vestuves (su vyru) dedam maziausiai 300 Lt.  rolleyes.gif



sorry.... iskilo klausimas ne i tema... o kas vestuvese buvo sveciai? nu tie kur maziau dejo..... pvz mes kvieteme draugus ir artimuosius.... o sveciai... kas dar ten buvo kvieciama?
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2009 08 28, 11:17)
sorry.... iskilo klausimas ne i tema... o kas vestuvese buvo sveciai? nu tie kur maziau dejo..... pvz mes kvieteme draugus ir artimuosius.... o sveciai... kas dar ten buvo kvieciama?

lotuliukas.gif thumbup.gif
mes va ejom pries savaite i vestuves tai matosi kad krize, nes buvo vien giminaiciai, na viena pora draugai tik g.gif nezinau kas kiek dejo, mes 200 nuo saves ir dar uz anyta tiek pat pridejom is savu pinigu. siaip jauniesiems buvo taip svarbu kad atvyktume, kad anytai, kuri pinigu neturi net kostiumeli suveike kad tik dalyvautu(jaunosios kroksto mama yra) bigsmile.gif
Atsakyti
svtg buvom vestuvese draugu, dejom 100 euru, bet tik todel, kad vestuves vyko prie juros, toli vaziuoti, islaidos keltui ir pan. siaip butumem dave apie 450-500 lt manau. graziai supakavom, i ranku darbo dezute, priberem baltu centu pilna dezute, pasveikinimu prikarpem daug, vokeli mazuti toki miela, ir i ji idejom eurus ir kadangi i paryziu uzsuks pora per medaus menesi, tai parasem, kad dovana skirta prancuzijoje naudoti biggrin.gif dezute surisom grazia juostele.
Atsakyti
mano asmenine nuomone jaunieji vokeliuose parsydami dovanu nesiekia vestuviu atsipirkimo. me stuoskimes jau greitai ir rasem kad odvanos vokelyje vien del to, kaip cia prie stai minejo mergina, kad negautume 10 kaldru ar servizu... o be to vokeliai manau ir sveciams patogiau per duag galvos nereikia sukti kad padovanoti... o vokelio turinys pagal kiekvieno galimybes, nera kaip ir tokiu manau stafkiu.... jei galiu duociau ir 1000 lt, jei striuka manau ir keli litai orginaliai ideti butu fainiai... nes svarbiausia demesis, sveciu dalyvavimas, o ne ju vokeliai... asmeniskai meilu noru sutikciau kad nieko negaut... bet cia pas mus jau priimta, kad be dovanu eiti negali smile.gif tai manau vokelis pats tas smile.gif
Atsakyti
Mes esam pakviesti i labai prabangias vestuves su nakvyne, jaunieji - labai geri draugai. Pas juos pinigais lyja, o pas mus siuo metu kaip tik laaabai prastai sad.gif vis suku galva, ar i vokeli deti tiek, kiek siuo metu galetume, ar pasistengt ir idet daugiau g.gif
Atsakyti
Mes vestuves sventeme pries metus... Vokeliuose sumos buvo ivairios.. Mociutes, kriksto tevai dejo po 500lt, draugai po 200lt.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2009 09 03, 19:32)
Mes esam pakviesti i labai prabangias vestuves su nakvyne, jaunieji - labai geri draugai. Pas juos pinigais lyja, o pas mus siuo metu kaip tik laaabai prastai  sad.gif vis suku galva, ar i vokeli deti tiek, kiek siuo metu galetume, ar pasistengt ir idet daugiau  g.gif


O gal geriau kokia staigmenele surengt? Jei jaunieji ir taip pinigu stygiumi nesiskundzia, buitis sutvarkyta ir dar lieka, tai pinigai gal ju nenudziugins. Jei padovanotumet kokia staigmena, gal taip juos labiau nudziugintumet pvz.: kuponus polediniam nardymui, ciuozimo pamokas, suolius parasiutu, masazo salono kupona ar tiesiog savo israsyta kupona tarkim pabuti aukle pirmagimiui kazkiek dienu.

Na, ir manau, kad tikrai neverta paskutiniu grasiu krapstyt - Jusu geru draugu nedziugintu, jei del ju kankintumetes.
Atsakyti
musu vestuves buvo vasara, pagrindine suma kuri buvo vokelyje, buvo 300, o aplamai buvo nuo 100-5000 lt.
Atsakyti
Man atrodo, kad bent jau 300 lt tai tikrai reikėtų dovanoti, o daugiau jau nuo priklauso nuo santykių su jaunaisiais smile.gif
Atsakyti
Na mano nuomone yra kiek kitokia..... Kai kurios cia parase, kad jeigu dovanu nesi 100Lt, tai tada geriau visai neik i svente. Man atrodo, tai yra visiska nesamone!!!! As suprantu, kad malonu, kada vestuviu proga padovanoja kelione i Tailanda, i vokeli ideda 10 000Lt ar pan... Bet jeigu mano gera drauge, gala su galu vos suduria ir tarkim, vien del to i vestuves neitu, jeigu gali i vokeli deti tik 100Lt, nors as labai noreciau, kad ji dalyvautu man laaaaaabai svarbioje sventeje.
Tai vat taip, kiek zmoniu, tiek nuomoniu.......
Atsakyti