Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(Auksuole @ 2009 04 06, 19:24)
Čia man atrodo kosmosas  doh.gif



Kodel kosmosas? Mes ejom i draugo brolio vestuves ir dovanojom 1000lt, nors mums pinigai ir nesimeto, bet brolis yra brolis...
Atsakyti
as busima jaunoji ir tikrai nesitikiu kad vestuves atsipirks darome jas sau o ir taip isgirstam visokiu pasakymu krize toli vaziuot (vestuves uz 150 km) kam reikejo jas daryt... viska perkam patys nei vienai porai niekuom rupintis neprasom masinas patys papuosimus pirkom tortai saldumynai taip pat musu nieko neprasom tik pasipuost ir ateit 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Jau daug kartu teko pamerge buti. Tradicijos kiekvienam kraste skiriasi. Dazniausiai i vokeli dejom tiek, kiek kisene leido ir is nieko priekaistu nebuvo. Patys padesim savo poroms kiek galesim.
Draugei mergvakari organizavom pernai, tai kiekvienai dalyvaujanciai, isskyrus jaunaja, isejo apie 140 Lt islaidu, o dejomes trise smile.gif . Vestuviu islaidos tikrai nemazos kai viska sudedi blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Punce @ 2009 04 08, 19:48)
Tai jei cia jau taip skaiciuotume, kad reikia susiskaiciuoti kiek tu atsieisi jauniesiems ir tiek maziausiai dovanoti, tai gal tada pameginkim paskaiciuoti, o kiek gi tos vestuves kianuos patiems pakviestiesiems... biggrin.gif

Super parasei, pritariu 100 proc. thumbup.gif

QUOTE(jugeta @ 2009 04 10, 20:21)
0PAPA.... kad man tokios pamerges butu pasitaikiusios bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  turetu but nerealus mergvakaris uz tokia suma.... ir cia vienam zmogui tiek kainuoja?  negi viena tedarysite ta mergvakari? g.gif

As kiek esu dalyvavus, tai maziausiai 100 lt atsieina mergvakaris ir tai buvo dar pries kelis metus. O 200 lt zmogui, kai dalyvauja 8-10 merginu yra tikrai siu laiku kaina, ne per didele, o normali, jei dar i tokia isitekti eina. Realiai jei nori, kad pigiau iseitu, tai turi savo plote daryti, niekur neiti ir viska daryti labai originaliai. Nors dar daug kas priklauso nuo jaunosios, reikia atsizvelgti i tai, kad gal jinai yra klubu maniake, o jos mergvakaris jei bus kaip senoviniai pagraudenimai, tai jai tikrai nepatiks. Paprastai i mergvakarius susirinkusios geriausios drauges jau zino kokia yra nuotaka ir pagal tai viska organizuoja, kartais tas tikrai ne pigiai atsieina ax.gif

QUOTE(jurate4 @ 2009 04 19, 22:09)
blink.gif  pries 10 metu buvau tokiose vestuvese kur reikejo ir butelio ir torto, ir pinigu muzikantams.  dabar kazkaip net muzikantai pinigu nerenka. ir torto nesinesa i vestuves. buteli ispirkimui uz stalo paima is likusiu kur gamtoj buvo. kazkaip ekonomiskos tos vestuves palygint buna. reik apsirengt ir dovana sugalvot. buvom liudininkais, tai net jokios programos neruosem, nes muzikantai gan sauniai pasiruosia.  ax.gif  nu cia gal nuo vietoves priklauso, bet manau daug kas keiciasi.

Na dabar muzikantams tiek sumokama, kad jei jie dar rinkti susigalvotu, tai butu shakutes doh.gif Anskciau muzikantams niekas nemokejo, o ju uzdarbis budavo tiek, kiek jie susirinkdavo per vestuves. Tradicijos dabar keiciasi...
Atsakyti
Na mes kai su mano busimuoju vyru ejome i jo geriausio draugo vestuvs tai i vokeli idejom 400lt ir geliu puokste smile.gif
Atsakyti
Manau kad kiekvienas deda i vokeli pagal savo galimybes.Nereikia noret kad viskas atsipirktu,juk vestuves ir darom patys kad norim,o ne del to kad jos atsipirktu ir dar liktu.Sveciam islaidu irgi daug,sukuosenos,makiazai,apranga ir t.t. Nereik but godiem,jei kvieciam tai vadinasi kad norim matyt,o ne tuos kurie galbut daug pinigu ides. Manau kad dar priklauso ir pas ka eini,kiek tau svarbus tas zmogus ir visa kita.
Papildyta:
Pvz.pries keturis metus buvau brolio vestuvese ir dovanojom jam 300lt.Todel visai nenoreciau kad jis siais metais dovanotu mums daugiau,nes pati labai nemaloniai pasijusciau.Aisku tai buvo pries 4metus bet vistiek nenoreciau gaut daugiau is jo.
Atsakyti
Skaitau, skaiciuoju ir nieko nesuprantu...

Merginos prie dovanos islaidu skaiciuoja sukneliu, bateliu, kostiumu kainas. Juk ne vienam kartui perkat. Arba MB kostiumo, jei jau pasitaike, kad neturi, tai toki daikta spintoje tureti butina, progu pasitaikys tikrai.
Visos sukuosenos, manikiurai ir makijazai, kiekvieno asmeninis reikalas, galit pacios susisukuot ir pasidazyt. Man atrodo, cia su vestuvemis neturi nieko bendra.

Praeita vasara su MB buvom draugu vestuvese. Teko pasisiudint suknele, nes pulkas buvom vienodomis. Kainavo 150 Lt (medziaga pirko jaunoji), ateityje galesiu ja apsirengti. Jei ne sita, tai kita buciau siuvus ar pirkus ir tai yra mano islaidos, kurios negali buti pridedamos purie vestuviu. MB kostiumu turi ne viena, jam nieko nereikejo pirkti. O manikiura uz 30 Lt, bet kuriuo atveju buviau pasidarius.
Tiesa dar metemes ant puoksciu, tai dar 40 Lt.
Dovanai dejom 300 Lt. Zinau, kad sveciu pora tiek jauniesiems ir kainavo. Pirkau saldainiu uz 15 Lt i bendra pulko krepsi ir dar isimetem 0.5 degtines, jei netycia reiketu ka kur ispirkti. Beje, neprireike.
Atsakyti
Pritariu kad kostiuma perkam ne vienam kartui,bet suknele pvz. buvau pas draugus vestuvese ir nuomavausi uz 300lt,nes jaunoji norejo kad visos butu su vakarinem suknem.Tai jau gaunasi vienam kartui.Be to i vokeli jiem idejom 900lt.O kur dar visa kita.Isleidom kruva pinigu,bet aisku del to dabar nesigailiu. Todel ir manau kiek galim leist tiek ir paskiriam tom vestuvem.Viskas priklauso nuo aplinkybiu ir finansines padeties.
Atsakyti
Mes atsventem vestuves, tai galiu pateikti vokeliu statistika bigsmile.gif
Istiesu sumos buvo nuo 200 Lt iki 2000 Lt
Sveciai dejo maziausiai, o artimieji ir draugai be abejo daugiau.
Veliau paskaiciavus vestuviu islaidas ir padalinus is sveciu skaiciaus supratau, kad vienam zmogui reiktu duoti maziausiai 150 Lt, kad vestuves jaunavedziams nebutu nuostolingos. g.gif
Taigi eidami i vestuves (su vyru) dedam maziausiai 300 Lt. rolleyes.gif







Atsakyti
QUOTE(Punce @ 2009 04 11, 10:36)
O del to mergvakario... Na as tai bendrai paskaiciavau... Nes kiek supratau jaunoji mergvakario vilniuje nori (nors kaprizu ir noru tikrai nedemonstruoja) Visos pamerges esam praktiskai is skirtingu miestu... Tai ir ta pati kelione kainuos, ir tos pacios smulkmeneles, juk kainos db tai kosmines... O jei po visu atrakciju dar ir i klubeli koki eisim, tai ten issileis nemazai... smile.gif Tai taip atrodo kur tuos 200lt galima deti, bet kai viska paskaiciuoji, tai nelabai jau ten ju ir daug... smile.gif
Beto merginu eisianciu i mergvakari nedaug, tai...

Na bet cia gal tik mano tokia nuomone... Kazkas juk kitaip pamanys, kitokiosio vestuvese dalyvaus, su kitokiais zmonem ir paprociais ir "reikalavimais"... smile.gif


Dėl mergvakario tai pritariu drinks_cheers.gif Mums irgi panašiai išėjo, kadangi aš niekur nedirbanti studentė, daviau 150lt, o kitos mergaitės dar daugiau "metėsi", pirma pamergė, tai iš viso apie 400 išleido. Ir tai stengėmės taupiai išsisukt, bet kas organizavo mergvakarį žino, kad tai padaryti sunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(feminaart @ 2009 05 25, 15:05)
Mes atsventem vestuves, tai galiu pateikti vokeliu statistika  bigsmile.gif
Istiesu sumos buvo nuo 200 Lt iki 2000 Lt
Sveciai dejo maziausiai, o artimieji ir draugai be abejo daugiau.
Veliau paskaiciavus vestuviu islaidas ir padalinus is sveciu skaiciaus supratau, kad vienam zmogui reiktu duoti maziausiai 150 Lt, kad vestuves jaunavedziams nebutu nuostolingos.  g.gif
Taigi eidami i vestuves (su vyru) dedam maziausiai 300 Lt.  rolleyes.gif


Kaip paskaitau tokius pasisakymus tai doh.gif Jūs vestuves darote vien dėl pinigų ir norite kad atsipirktų? doh.gif
Atsakyti
mes su ,MB ejom pries 2metus i vestuves ir domanojom600lt(pasak jaunavedziu joms vestuves atsipirko ir dar siek tiek liko,vestuves 1diena.)bet mums dar be to bilietai kainavo i vestuves uz juos mokejom 800 euru doh.gif ,plius rubai plius tortas.na zodziu doh.gif
o va praejusia vasara buvom geriausiu draugu vestuvese tai nesem 1000lt plius uz gelytes mokejom,plius pirkom degtine ir saldainius,plius mokejom dar uz si bei ta,o bilietai i LT tai atkrito,nes vaziavom tuomet atostogu ir i vestuves.bet nei kiek nesigailim jie juk musu geriausi draugai thumbup.gif siemet tuokiames mes ir jie bus musu liudininkai. lotuliukas.gif tai mums jau pati geriausia dovana blush2.gif o is sveciu nieko mes ir nesitikim kaip bus taip bus.va vienas draugas pasake,jog pinigus nesti i vestuves schmoll.gif tai sake nupirks dovanele,kuri liks ilgam bigsmile.gif
Atsakyti