Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

manau 100 euru pats tas siais laikais. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 03 24, 20:22)
siais laikais,vestuvese taksa yra jau nuo...300lt porai mirksiukas.gif patys artimiausi nesa po 500-1000lt,turiu omeny,brolis sesuo smile.gif girdejau svenciu vedejos interviu,kad suma einataip,vidutiniskai uz 1zmogu,jaunieji moka apie 150lt,po to,ant visu sveciu,dalijami,muzikantu,filmuotoju,ir fotografu,ikainis,tarkim uz tuos 3,vidutiniskai 6000lt,tai ir iseina jei,vestuvese apie 50zmoniu,vieno zmogaus taksa butu 250-300lt,skaiciai dideli,bet tai vestuves,ne siaip koks jubiliejus smile.gif aisku,neprivaloma,bet jei laikantis etiketo ax.gif

idomi ta Kaikariene, tai gal kvietime reikia nurodyt kiek sumoketa uz vesele visa, kiek sveciu bus, pagal formule stavke pasiskaiciuot g.gif kokie dar etiketai kalbant apie pinigus. zmones gali ir 100 tukstanciu isleist 100-tui zmoniu, tai ka tada daryt? lotuliukas.gif
vestuves ir neturi atsipirkti, ne su sia ideja zmones tuokias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 03 24, 21:22)
patys artimiausi nesa po 500-1000lt,turiu omeny,brolis sesuo smile.gif


Čia man atrodo kosmosas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 04 06, 21:24)
Čia man atrodo kosmosas  doh.gif


na 1000 galbut per daug, bet minimum 500 tai tikrai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 04 06, 21:37)
na 1000 galbut per daug, bet minimum 500 tai tikrai... ax.gif


Aš man rodos dėjau 200 Lt ir dovaną dar apie 150 Lt ne piniguose esmė
Atsakyti
Tai jei cia jau taip skaiciuotume, kad reikia susiskaiciuoti kiek tu atsieisi jauniesiems ir tiek maziausiai dovanoti, tai gal tada pameginkim paskaiciuoti, o kiek gi tos vestuves kianuos patiems pakviestiesiems... biggrin.gif Tarkim, mes su MB esam pakviesti i pulka tai paskaiciuokim kiek mums tai kainuos... biggrin.gif Man: suknele maziausiai 200lt;bateliai 150lt; makiazas, manikiuras, pedikiuras, sukuosena dar apie 200lt; torciukas, saldainiai, sampanas apie 100lt; jei masinas patys puosimes maziausiai 50lt, o jei dar pridesim mergvakario islaidas taip pat apie 200lt. MB islaidos: kostiumas (kainos neisivaizduoju, bet tikrai nemanau, jog ne maziau nei 300lt); batai 150lt, degtine 150lt, su savimi tureti visokiausioms nesamonems apie 200lt, bernakaris apie 200lt. Jei leliaus nebus kur palikti dar reikes aukles dviems paroms 200lt. tai bendroj sumoj gauname (o skaiciavau maziausiomis "stafkemis") apie 2100lt... O cia dar be dovanos ir geliu...
Tai jei ziuretumem pagal tai kam kas ir kiek apsimoka, paskaiciuoti kiek musu pora jauniesiems kainuos viska sudeti, atimti ir belieka is jaunuju paprasyti jog mums dar primoketu, kad i ju vestuves einame...
Juokingi man tokie skaiciavimai. Jei kviecia - tikiuosi delto, kad esame svarbus, geri draugai, su kuriais norisi pasidalinti ta ypatinga svente. O ir patys sutinkame tik delto, kad jie mums yra geri draugai, svarbus, reikalingi, jog norime ta diena kartu su jais pasidziaugti, o ne nachaliavu pabaliavot. Tad pagalvokit pries snekedamos kad deti i vokeli tiek ar tiek yra geda,jog geriau visai neiti, nes kitam tai nereali suma, ypac siuo sunkiu metu.... ax.gif
Atsakyti
Punce drinks_cheers.gif sveciams "kainuoja" ne tik dovana...

cia taip smalsu pasidare-kiek reikia nestis degtines buteliu? uz 150 iseina kokie 7-8 ar ne(negeriam-nezinom kainu). ir ar mums tokiu gerimu apskritai nevartojantiems nebutu galima kokio likerio ar sampo geriau nestis? ar privaloma stipriuju? pirma karta eisim i vestuves ir dar i poras, tai sakau reikia apsisviest ir akcijom naudotis biggrin.gif
Atsakyti
torciukas, saldainiai, sampanas apie 100lt; jei masinas patys puosimes maziausiai 50lt, o jei dar pridesim mergvakario islaidas taip pat apie 200lt.



0PAPA.... kad man tokios pamerges butu pasitaikiusios bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif turetu but nerealus mergvakaris uz tokia suma.... ir cia vienam zmogui tiek kainuoja? negi viena tedarysite ta mergvakari? g.gif

o be to ziurint kur einat i tas vestuves... pavyzdziui mes irgi geguzes men eisim i vestuves ir ten nieko panasaus nestis net nereikia.... nei gerimu, nei torto.... mat vyks restorane, ir ten isinesti nieko negalima...
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 04 10, 19:37)
cia taip smalsu pasidare-kiek reikia nestis degtines buteliu? uz 150 iseina kokie 7-8 ar ne(negeriam-nezinom kainu). ir ar mums tokiu gerimu apskritai nevartojantiems nebutu galima kokio likerio ar sampo geriau nestis? ar privaloma stipriuju? pirma karta eisim i vestuves ir dar i poras, tai sakau reikia apsisviest ir akcijom naudotis biggrin.gif



Ziurint kas kaip, man asmeniskai nereikia, kad kiekviena pora atsinestu po torta ar buteli, nes viskas jau is musu puses supirkta bus... ax.gif
Juk vestuves jaunieji kelia, kodel ar sveciai turi kazko po 7-8 butelius sunest! blink.gif
Jei jau labai norit nestis, nupirkit brendzio buteli ir jo tikrai uzteks! mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jugeta @ 2009 04 10, 20:21)
torciukas, saldainiai, sampanas apie 100lt; jei masinas patys puosimes maziausiai 50lt


O jei tortas labai didelis uzsakytas, tai jusu bus be reikalo... unsure.gif Ir jei masinu papuosimu patys jaunieji pasirupins is anksto? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 10 balandžio 2009 - 20:53
QUOTE(egliosha @ 2009 04 10, 20:37)


QUOTE(jugeta @ 2009 04 10, 21:21)


Na nezinau, bet kai karte teke pabuvot vestuvese, ir buti pulke, tai as turejau pora buteliu sampano, mazyti mazyti pamerges torciuka. O pabroliui tos degtines prireike, nes tai stala kazkas uzeme buvo - ispirkai reikejo, paskui gi dar kartais buna muzikantai sumasto rinkliavas padaryti, tai kur fotografuotis vaziavom i privacia teritorija vel buteliukas... Na kazkaip taip ir gavosi... smile.gif Masinas irgi kiekvienas savo puoseme, patys vairuoti nenorejom tokia diena, tai pazystama-vairuotoja susiradom, tai dar jam pora buteliuku atseikejom, nes vis tiek kazkaip zmogus visa diena veziojo, o pinigu neeme... smile.gif Nors berods pora buteliu liko... smile.gif Bet tai jau buvo pabrolio reikalas, todel as net neziurejau... bigsmile.gif

O del to mergvakario... Na as tai bendrai paskaiciavau... Nes kiek supratau jaunoji mergvakario vilniuje nori (nors kaprizu ir noru tikrai nedemonstruoja) Visos pamerges esam praktiskai is skirtingu miestu... Tai ir ta pati kelione kainuos, ir tos pacios smulkmeneles, juk kainos db tai kosmines... O jei po visu atrakciju dar ir i klubeli koki eisim, tai ten issileis nemazai... smile.gif Tai taip atrodo kur tuos 200lt galima deti, bet kai viska paskaiciuoji, tai nelabai jau ten ju ir daug... smile.gif
Beto merginu eisianciu i mergvakari nedaug, tai...

Na bet cia gal tik mano tokia nuomone... Kazkas juk kitaip pamanys, kitokiosio vestuvese dalyvaus, su kitokiais zmonem ir paprociais ir "reikalavimais"... smile.gif
Atsakyti
blink.gif pries 10 metu buvau tokiose vestuvese kur reikejo ir butelio ir torto, ir pinigu muzikantams. dabar kazkaip net muzikantai pinigu nerenka. ir torto nesinesa i vestuves. buteli ispirkimui uz stalo paima is likusiu kur gamtoj buvo. kazkaip ekonomiskos tos vestuves palygint buna. reik apsirengt ir dovana sugalvot. buvom liudininkais, tai net jokios programos neruosem, nes muzikantai gan sauniai pasiruosia. ax.gif nu cia gal nuo vietoves priklauso, bet manau daug kas keiciasi.
Atsakyti
oho nu ir karstos diskusijos pas jus verda.

As buvau dviejose vestuves poroje, tai mums kainavo 1000 litu karkur, smuklmenu neskaiciavom, tik pagrindinius didziausius.
Nesemes 5-6 bonkes baltos isipirkimam (zinojom, kad bus) kas liko ant stalo padejom, saldainiu ir i vienas torta nesemes, nors nereikejo blush2.gif ir siaip reikia tureti pinigeliu i seimos bankus, muzikantams ir pan. smile.gif

As tikrai nesitikiu, kad per mano vestuve daug kas ka pridavanos, nes svente darom sau ir mokom patys rolleyes.gif norim pasidziaugti savo laime su artimiausiais zmonemis.
Atsakyti