Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(egliosha @ 2009 03 14, 22:46)
zmones parskris tuoktis ir nezinau ar liks Lietuvoj unsure.gif tai dovanu net neplanuoju, nebent kokia smulkmena idomiai padarius prie vokelio. dar puse metu yra, manau issiaiskinsim del tortu dar, maniau kad vos ne privaloma biggrin.gif butelis vsio jasna, sampano nupirkt reikes(ar ir degtines reikia? mes negeriam stipriuju gerimu). beje, ar pemergems reikia puoksciu? blink.gif
tai kiek is poros "priklausytu" pinigo? biggrin.gif

Tai tokiu atveju žinoma tik vokelis mirksiukas.gif Dėl tortų ir gėrimų patarčiau pasiklausti pačių jaunųjų.Paskutinį kartą nešėmės tik šampano,bet kaip minėjau poto atgal parsinešėm blush2.gif Jei turit galimybių,tai galit ir daugiau neštis,bet ar to reikia,nežinau.Šiais laikais gėlėmis dažniausiai pasirūpina jaunieji,bet būna,kad kartais paprašo susimokėti už puokšteles.Žodžiu,dėl to irgi reiktų klaustis jaunųjų.Aš saviškiams sakysiu,kad nesineštų jokių tortų,gėrimų,o puokštėmis ir visu kitu rūpinamės mes. ax.gif
Vieną kartą į vokelį dėjom 200lt,o kitąkart 150lt ar tik 100lt,bet tiesiog visiškai neturėjom iš ko daugiau įdėti ir man dėl to labai liūdna,nes jei būtų buvusios tuo metu galimybės,būtume tikrai dėję minimum 200lt. blush2.gif Žiūrėkit į savo galimybes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliu``tave: 14 kovo 2009 - 22:55
mes kiek ejome i vestuves tai visalaika 300 arba 100euru nesdavom (pora, aisku smile.gif ) ax.gif man kazkaip atrodo, kad sveciai bent jau uz maista ir gerimus turi pasidengt g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimmel @ 2009 03 16, 11:18)
mes kiek ejome i vestuves tai visalaika 300 arba 100euru nesdavom (pora, aisku  smile.gifax.gif man kazkaip atrodo, kad sveciai bent jau uz maista ir gerimus turi pasidengt g.gif


300 litu manau pats tas - viduriukas, nes 100 ar 150 litu, daznai ir gimtadieniams dovanojama, o cia juk vestuves! cool.gif Nebent isskirtiniais atvejais, jei su finansais sunku, tada taip - svarbiausia, kad ateitu! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 03 16, 15:55)
300 litu manau pats tas - viduriukas, nes 100 ar 150 litu, daznai ir gimtadieniams dovanojama, o cia juk vestuves! cool.gif Nebent isskirtiniais atvejais, jei su finansais sunku, tada taip - svarbiausia, kad ateitu! ax.gif

Tai aš irgi manau,kad tas 100-150lt per mažai,bet tada tiesiog visiškai nebuvo iš ko,o draugai labai artimi ir tikrai ne tokie,kurie skaičiuotų,kiek kiekvienas atneša.Man pačiai svarbiausia,kad artimiausi žmonės būtų su manim,kad ir nieko neatneštų,man visiškai vienodai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2009 03 16, 15:57)
Tai aš irgi manau,kad tas 100-150lt per mažai,bet tada tiesiog visiškai nebuvo iš ko,o draugai labai artimi ir tikrai ne tokie,kurie skaičiuotų,kiek kiekvienas atneša.Man pačiai svarbiausia,kad artimiausi žmonės būtų su manim,kad ir nieko neatneštų,man visiškai vienodai.  wub.gif


drinks_cheers.gif As tai ir turiu omeni, kad jei galimybes tikrai leidzia, butu geda nesti 100 litu... blush2.gif O jei ne, tai tiesiog svarbu, kad is vis ateitu i vestuves! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niema @ 2009 02 24, 19:21)
Kiek as esu girdejusi, ir to laikiausi eidama i vestuves  blush2.gif  tai i vokeli reikia deti bent jau tokia suma kokia  jauniesiems iseina uz vaises (t.y. gerimai, maistas) Kadangi kainos vienam zmogui svyruoja 150-200Lt (cia as kalbu apie restoranus) tai ir nuo vieno zmogaus suma i vokeli turetu buti tokia.


Visiskai sutinku... Musu svente 2 dienos su nakvyne... vieno svecio kaina 200lt (pora 400lt) Nezinau, ar jie tai supranta, manau bus ir tokiu, kurie nuo poros 100 ides... ax.gif Bet kaip yra! Svarbu kad butu nuotaikos geros drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Smagute @ 2009 03 22, 12:40)
Visiskai sutinku... Musu svente 2 dienos su nakvyne... vieno svecio kaina 200lt (pora 400lt) Nezinau, ar jie tai supranta, manau bus ir tokiu, kurie nuo poros 100 ides...  ax.gif  Bet kaip yra! Svarbu kad butu nuotaikos geros  drinks_cheers.gif

Jūsų pasakymas - tarsi pora turi už save susimokėti - o juk Jūs nusprendėt daryti tokias vestuves, o ne kitokias...be to - negi manot, kad visi žino, kiek kainuoja žmogui?
Atsakyti
QUOTE(lilita7 @ 2009 03 23, 16:24)
Jūsų pasakymas - tarsi pora turi už save susimokėti - o juk Jūs nusprendėt daryti tokias vestuves, o ne kitokias...be to - negi manot, kad visi žino, kiek kainuoja žmogui?


Tai as ir sakau - nezino... bet kas buvo susidure su organizavimu - tai zino... Savaitgali pradejom kviesti svecius, kaip bebutu keista puse zinojo kokios dabar kainos... g.gif
Svarbiausia juk ne $ o zmoniu nuotaika! Mano sesutei pries 6metus viena seima padovanojo 50lt, mazoka, bet jie ten taip soko, taip uzvede visus svecius, tiek geru emociju padovanojo!!!! thumbup.gif
Atsakyti
siais laikais,vestuvese taksa yra jau nuo...300lt porai mirksiukas.gif patys artimiausi nesa po 500-1000lt,turiu omeny,brolis sesuo smile.gif girdejau svenciu vedejos interviu,kad suma einataip,vidutiniskai uz 1zmogu,jaunieji moka apie 150lt,po to,ant visu sveciu,dalijami,muzikantu,filmuotoju,ir fotografu,ikainis,tarkim uz tuos 3,vidutiniskai 6000lt,tai ir iseina jei,vestuvese apie 50zmoniu,vieno zmogaus taksa butu 250-300lt,skaiciai dideli,bet tai vestuves,ne siaip koks jubiliejus smile.gif aisku,neprivaloma,bet jei laikantis etiketo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 03 24, 21:22)
vieno zmogaus taksa butu 250-300lt,skaiciai dideli,bet tai vestuves,ne siaip koks jubiliejus smile.gif aisku,neprivaloma,bet jei laikantis etiketo ax.gif


Sorry, bet jei vestuves daromos su ta mintim kad sveciai uz jas susimokes, tai man keistas poziuris. Mazoka-daugoka... juk zmones kvieciate tam, kad jie butu laimingiausia diena su Jumis kartu, kad su Jumis pasidziaugtu, o ne skaiciuotu "Taip, jaunieji sumokejo tiek uz ta, tiek uz ana, tai turiu det tiek, nes juk jaunieji tiek daug sumokejo"... Juk vestuviu lygis yra pagal jaunuosius, o ne svecius pasirenkamas.
Jei jau jauniesiems yra daug sumoketi 200 lt uz 1 zmogu ir paskui sakyti visiems, kad vestuves brangiai atsiejo, tai kokia dar gali buti kalba apie vestuviu pokyli.
Sorry, mergaites, jei ka izeidziau, pati daznai susiduriu su vestuvem, nes darbas su tuom susijes, bet kartais man toks zmoniu poziuris jau igrista, o ypac dabar, kai yra tokia ekonomine situacija, ir zmones galbut neturi net uz ka susimoketi komunaliniu mokesciu, maisto nusipirkti, tad tokie mazokai-daugokai dbr skamba juokingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglootia:): 24 kovo 2009 - 21:01
QUOTE(Nastulia @ 2009 03 24, 20:22)
siais laikais,vestuvese taksa yra jau nuo...300lt porai mirksiukas.gif patys artimiausi nesa po 500-1000lt,turiu omeny,brolis sesuo smile.gif girdejau svenciu vedejos interviu,kad suma einataip,vidutiniskai uz 1zmogu,jaunieji moka apie 150lt,po to,ant visu sveciu,dalijami,muzikantu,filmuotoju,ir fotografu,ikainis,tarkim uz tuos 3,vidutiniskai 6000lt,tai ir iseina jei,vestuvese apie 50zmoniu,vieno zmogaus taksa butu 250-300lt,skaiciai dideli,bet tai vestuves,ne siaip koks jubiliejus smile.gif aisku,neprivaloma,bet jei laikantis etiketo ax.gif

Nu ką aš žinau,man tai juokingai atrodo,kai pradeda skaičiuoti kiek išleido ant kiekvieno žmogaus. doh.gif Tai jei aš pasisamdysiu restoraną,kur žmogaus kaina 300lt,tai jis tiek ir turi nešti??Nemanot,kad nelogiška yra svečiams mokėti už jaunųjų norus ir kaprizus?
Jeigu jie tikrai artimi žmonės,tai laikantis etiketo būtų negražu neateiti,o ne nesusimokėti už save. doh.gif
Dar daugiau klausykit,ką šneka tos vedėjos. doh.gif
Gerai,kad mano sveteliams nebrangiai vestuvės atsieis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
uuuuuuuu kokios emocijos lotuliukas.gif as tik perdaviau Ponios Kaikarienes (zymiausios pokyliu vedejos )zodzius thumbup.gif tikrai nelaukiu tukstanciu biggrin.gif
Atsakyti