Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

o as manu kad dovanoja tiek kiek gali zmones ir viskas, nera reikalo saves varzyti tik delto kad pries kitus atrodytum gerai
Atsakyti
Na zinoma dovanoja kas kiek gali, o stafkes tam ir yra, kad tie kas gali jomis vadovautusi rolleyes.gif
Atsakyti
Liepos menesi buvom pulke, mano drauges vestuvese, tai dejom 200 lt. ax.gif
Atsakyti
mes sia vasara dvejose vestuvese baliavojom, buvom pabroliais pamergem, dovanojom po 100 Euru rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=kutosiuke,2007 11 04, 16:10]
O mes kai buvom pabroliuose draugu vestuvese, tai su berniuku labai originaliai padovanojom vadinama "dovana vokelyje". smile.gif

Maniskis kuri laika is kiseniu atsikratydavo geleziniais litais ir dedavo i taupykle. Kai suzinojom, jog esam kvieciami i vestuves - i pulka ir dovanu janieji pageidauja piniginiu, tai kilo mintism, jog jiems pinigelius padovanosim geleziniais litais po 1, 2, 5 lt. Tai pradejom intensyviau kaupti tuos gelezelius. smile.gif

Tada pries vestuves nupirkom medine dezute, i ja iklojau tokiu dekoratyviniu siulu pluosta, suberem pinigelius (512lt - tiek isejo pritaupyti smile.gif ), tada ta dezute i auksine dovanu deze idejom, toj dezej dar prikisau irgi siulu, ne siulo, tokiu dekoratyvini, kaip zole. Net nzn, kaip jie ir vadinasi. 4u.gif Jie buvo reikalingi tam, kad laisva erdve uzpildytu.

Na dar be pinigeliu buvo kelios atvirutes, sex knygute. Atvirutese buvo uzrasyta dovanos pakavimo instrukcija, vartojimas ir palinkejimai.

Kita ryta is jaunuju sulaukeme pagiriamuju zodziu, jog musu dovana originaliausia, graziausia, fainiausia, nuostabiausia ir visokia -iausia. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
rudeni buvo pusseserės vestuvės ir aš buvau taip pat sugalvojus įteikti pinigus,bet kai pasakiau saviškiems,tai visi užsipuolė ir pasakė,kad smulkūs pinigai nedovanojami..tai taip ir nuplaukė mano mintis... verysad.gif
Atsakyti
Is patirties zinau jog miestuose daugiau deda i vokeli,o mazesniuose maziau.Kai buvau Klp dejome 400lt,o Raseiniuose nors baliuje nedalyvavau 200lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2007 11 06, 13:38)
manyciau kylant visoms kainoms kyla ir stafkes. Pries pora metu 200 lt nuo poros buvo OK, na o dabar, kai vien plotas su maistu zmogui kainuoja apie 200 lt, tai stafke turetu irgi kilt  g.gif


Pritariu ir as thumbup.gif
Manau, kainom kylant viskas turetu kilt smile.gif
Atsakyti
Oho, nu as per savo vestuves tai tikrai nesitikiu 200 nuo poros, nes tikrai suprantu, kad daugumai draugu suma butu didoka. Na, gal nuo artimuju taip, bet nuo kitu - tikrai ne. Isivaizduoju, kad nuo poros bus koks 100.
Ir tikrai nedarau vestuviu, kad atsipirktu. Suprantu, kad vestuves yra svente, ir jai isleisim savo sutaupytus pinigelius ir taip pradesim nauja bendra gyvenima. Nuo draugu noretusi labiau fainos mielos dovanos nuo dusios.

Ir siaip del pinigeliu ipakavimo - berods balionu saly pakuoja dovanas i balionus. Tai galima ta baliona prie jaunuju susprogdinti ar instrukcija palikti. Siaip maciau kaip fainai atrodo - iskrenta is baliono konfeti ir dar dovanele, zinokit tikrai fainai smile.gif Tik del kainu tiksliai nezinau
Atsakyti
mes vasara buvome draugu vestuvese, tai visi draugai dovanojom 400Lt nuo poros.
Atsakyti
mes liepa ir rugseji dalyvavom vestuvese ir dovanojom abu kartus 300 lt ir po dovanele (kurios verte 100 lt). nes nesinorejo duoti tik vokeli, todel tokius dalykus kuriuos turedami gales prisiminti jog tai vestuviu dovana 4u.gif
Atsakyti
o jus nepagalvojat kad i vokeli galima ideti bet ka: priklausomai nuo vokelio dydzio! biggrin.gif o jei rimciau tai manau kad i vokely galima ideti ir pinigu, ir koki ceki, ir tarkim koki bilieta ir pan......
Atsakyti
kas galetu man pasiulyti kokiu idomiu zodziu kaip parasyt kvietime apei dovanas pnigais...?
Atsakyti