Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

graziausiai... dar ims skirstyti kaimo ir miesto zmones.... blink.gif visur visokie zmones gyvena, ir tai nereiskia kad kaime jie kitokie nei mieste...
Atsakyti
QUOTE(VelDan @ 2008 12 22, 09:18)
Doovka, paskaičiau, kad jūs einate į vestuves, kur nuo 100 žmonių ir nesinešate butelio, bet nešate žaislą vaikų namams... Aš tokiose, deja, nesu buvusi. Didžiausios, kuriose yra tekę dalyvauti, buvo apie 60 žmonių ir jos buvo lietuviškos tradicinės vestuvės. Trijų butelių nesinešam, bet vieną visada (ir į gimtadienį taip pat), o jei atneštume minkštą žaislą ir sakytume čia vaikų namams liktume tiesiog nesuprasti... Ir nemanau, kad esu kaimietė. Tiesiog kiekvienas savam rate švenčia kaip išmano (ir nepasakyčiau, kad alkoholikų šaika esam  biggrin.gif ).


zaisla atnesti buvo nurodyta kvietime vietoj geliu is galvos pati taip nesumastyciau atnesti...bet butelio tikrai nesinesciau, man nepriimtina, netaip gal suprato neskirstau i kaimo ir miesto visiskai tai nesvarbu, pas mus visur tokios tradicijos...
Atsakyti
QUOTE(lilita7 @ 2008 12 22, 11:37)
sutinku, kad viskas priklauso nuo gimines (giminiu), seimos tradiciju -
ir elgiames taip, kaip esame priprate... ax.gif

tikrai taip thumbup.gif
jei gimine nesupratinga,tai ateis dar ir be dovanu,su trim gvazdikasi,ir tokiu yra doh.gif
na cia ne i tema,bet tas pats su laidotuvemis..kas nesa vaikinus,kad krepselius,o kas kelias nupezusias geles..tai rodo pagarba zmogui...taip ir su vestuvemis...vieni nesis ir torta ir geles ir bonka ir dovana,o kiti sakykim paskaiciuos,kad tai yra per daug ir nenes..ir nereikia lialia,kad nezino..visi zino ka reik i vestuves nestis smile.gif tiesiog ne visi gali tai sau leisti,o kitiems tiesiog gaila smile.gif
o apie alkoholizmo skatinima atnesant ji,tai totalus nusisnekejimas,tai kas jus vercia ji isgerti?man atrodo cia auklejime esme..kaip tawo seimoj buvo,taip ir tu darai...
Atsakyti
QUOTE(vikutev @ 2008 12 23, 14:18)
na cia ne i tema,bet tas pats su laidotuvemis..kas nesa vaikinus,kad krepselius,o kas kelias nupezusias geles..tai rodo pagarba zmogui...taip ir su vestuvemis...vieni nesis ir torta ir geles ir bonka ir dovana,o kiti sakykim paskaiciuos,kad tai yra per daug ir nenes..ir nereikia lialia,kad nezino..visi zino ka reik i vestuves nestis smile.gif tiesiog ne visi gali tai sau leisti,o kitiems tiesiog gaila smile.gif
o apie alkoholizmo skatinima atnesant ji,tai totalus nusisnekejimas,tai kas jus vercia ji isgerti?man atrodo cia auklejime esme..kaip tawo seimoj buvo,taip ir tu darai...


mano seimoj visai kitaip buvo nei as darau mirksiukas.gif bet ne tame esme kam ji nestis jei jo negerti...nu nesvarbu nenukrypstam nuo temos...
Atsakyti
karstos diskusijos uzvire smile.gif tai pasakysiu ir as savo nuomone...manau nestis buteli i svecius/gimtadieni/vestuves tikrai yra labai normalu...vienas dalykas negi tusciom eisi (neskaitant geliu ir dovanu), kitas dalykas - dazniausiai nesiesi ka pats zadi gerti ar megsti...bent jau pas mus taip. Gi nepirksi degtines butelio jei pats geri brendi. Aisku kad brendi nesiesi...
patys savo vestuvems alkoholio pirksim tiek, kiek sveciu...tik jei atsiras tokiu, kad nores kazko special, tegul atsinesa savo. Siaip i tuos kurie ateis tusciom tikrai kreivai neziuresim smile.gif nors as pati eidama i kitu vestuves tikrai nesciausi...manau cia toookia sena tradicija, kad jos nereiketu lauzyt biggrin.gif
Atsakyti
Na, merginos labai isigilinot i butelio nesima/nenesima per vestuve, blush2.gif ir pamirsot, kad sios forumo tema visai kitokia.. smile.gif
Tad pratesiam.. Kas kiek dedat i vokeli?
Mano pacios manymu, kad maziausiais nuo zmogaus 200-300lt.
Siaip skaiciau tokiu minciu, kad kartais zmones neturi finansu ir nededa i vokelius.. As suprantu, kad buna staigiai finansine situacija pasikeicia.. Bet ju kdazniausiai apie vestuves jaunieji pranesa bent jau pries 3 men.. Tad tikria galima pasitaupyti.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2009 01 21, 14:08)
Na, merginos labai isigilinot i butelio nesima/nenesima per vestuve, blush2.gif  ir pamirsot, kad sios forumo tema visai kitokia.. smile.gif
Tad pratesiam.. Kas kiek dedat i vokeli?
Mano pacios manymu, kad maziausiais nuo zmogaus 200-300lt.
Siaip skaiciau tokiu minciu, kad kartais zmones neturi finansu ir nededa i vokelius.. As suprantu, kad buna staigiai finansine situacija pasikeicia.. Bet ju kdazniausiai apie vestuves jaunieji pranesa bent jau pries 3 men.. Tad tikria galima pasitaupyti..  rolleyes.gif

kad taip butu pas mus biggrin.gif as kazkaip tiek daug nesitikiu is zmoniu,nes ir tie 200 nuo zmogaus gan nemazai jau blush2.gif
Atsakyti
mes, kaip pabroliai kartu dejom 500 i voka, o kiti sveciai buvo, kad 100lt nuo poros, cia manau, pagal galimybes.
Atsakyti
mes galvojam deti 400... manau visai padori suma... smile.gif
aisku ir buteliukai ir gelytes kartu. kadangi mums nusimato siemet dvejos vestuves, tai vienose sake, kad reiks ir torta atsigabent, o kitose nereiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre.v: 22 sausio 2009 - 23:32
QUOTE(giedre.v @ 2009 01 22, 23:28)
mes galvojam deti 400... manau visai padori suma...  smile.gif
aisku ir buteliukai ir gelytes kartu. kadangi mums nusimato siemet dvejos vestuves, tai vienose sake, kad reiks ir torta atsigabent, o kitose nereiks  smile.gif

nu del torto,tai jau manau,kad patys artimiausi juos nesas,kazkaip zmones ipareigot dar ir torta atsinest nelabai grazu,as del to tai nesitikiu net..manau sulauksim torto tik is keliu giminiu,apie jaunima net nekalbu smile.gif ,nes ir patys nesinesem pamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2009 01 21, 15:08)
Na, merginos labai isigilinot i butelio nesima/nenesima per vestuve, blush2.gif  ir pamirsot, kad sios forumo tema visai kitokia.. smile.gif
Tad pratesiam.. Kas kiek dedat i vokeli?
Mano pacios manymu, kad maziausiais nuo zmogaus 200-300lt.
Siaip skaiciau tokiu minciu, kad kartais zmones neturi finansu ir nededa i vokelius.. As suprantu, kad buna staigiai finansine situacija pasikeicia.. Bet ju kdazniausiai apie vestuves jaunieji pranesa bent jau pries 3 men.. Tad tikria galima pasitaupyti..  rolleyes.gif


As taipat su tavimi sutinku... Juk pranesame pries 2-3 menesius apie vestuves..manau kad nuo zmogaus bent jau 100lt tai tikrai butu imanoma ir zmogiska ideti... g.gif
Mes tai su MB 3 vestuvese dalyvavome (aisku ne tuo pat metu) tai visiem po 300 lt neseme. Visgi jaunieji mus pagerbe ir pakviete, o mes juos turime islydeti i nauja gyvenimo kelia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutev @ 2008 12 23, 15:18)
tikrai taip thumbup.gif
jei gimine nesupratinga,tai ateis dar ir be dovanu,su trim gvazdikasi,ir tokiu yra doh.gif
na cia ne i tema,bet tas pats su laidotuvemis..kas nesa vaikinus,kad krepselius,o kas kelias nupezusias geles..tai rodo pagarba zmogui...taip ir su vestuvemis...vieni nesis ir torta ir geles ir bonka ir dovana,o kiti sakykim paskaiciuos,kad tai yra per daug ir nenes..ir nereikia lialia,kad nezino..visi zino ka reik i vestuves nestis smile.gif tiesiog ne visi gali tai sau leisti,o kitiems tiesiog gaila smile.gif
o apie alkoholizmo skatinima atnesant ji,tai totalus nusisnekejimas,tai kas jus vercia ji isgerti?man atrodo cia auklejime esme..kaip tawo seimoj buvo,taip ir tu darai...

Nesusilaikiau nepakomentavusi blush2.gif
Labai jau negražiai išsireiškėt su tom laidotuvėm ir "keliom nupezusiom gėlėm".Ta tema pasakysiu tik tiek,kad gėlės ar vainikai žmogaus nebeprikels ir patikėkit artimiesiems visiškai vienodai šviečia,kiek gėlių atneši. doh.gif
O kalbant apie vestuves,turiu tokią nuomonę,kad kiek žmogus gali,tiek ir neša.Aišku,kažkiek atsižvelgia į šiais laikais einančią "stavkę",bet jeigu negali,tai ir neneši tiek,o jei gali,tai gali ir keliskart daugiau atnešti.Aš pavyzdžiui tikrai sakysiu,kad niekas nesineštų tortų.Dėl buteliuko čia kitas reikalas,tiesiog yra taip įprasta atsinešti ir tiek,bet jei kas nors neatneš,man tikrai visiškai nesvarbu,nes aš juos kviečiu ne dėl to.Gėlių gali irgi nenešti,jos nuvys jau po kelių dienų ir aš tikrai niekad gyvenime negalėčiau pagalvot,kad manęs negerbia,nes neatsinešė gelių ar butelio. doh.gif Nesąmonių nesąmonė. doh.gif
Atsakyti