Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

11 28 buvau pusbrolio vestuvese, tai su suzdetiniu i vokeli dejom po 200 lt. is viso 400 lt.
Atsakyti
as pritariu vienai mergaitei jog lietuviu vestuvese jau yra tradicija eiti su gelem su buteliu na ir zinoma kokia dovana . mes kai ejom i vienas vestuves patstebejom jog nievienas nenese butelio pasimetem , o kai priejom prie jaunuju jie nustebe sako aciu draugai nors vieni nepamirsote aisq tai viskas bairiais tas pasakymas , bet kaip supratau jie buvo labai nustebe jog kiti be butelu atejo. va kai buvau preita ziema tai visi sveciai su buteliukais atejo tad manau cia yra tradicija kaip bebutu ir sioje vietoje as nieko nematau blogo. kadangi pati kitais metais isteku as tikrai neisizeisciau jai ateitu svetelis man su buteliuku .
Atsakyti
QUOTE(VelDan @ 2008 12 17, 17:38)
Butelis ir gėlės, manau, visą laiką bus privalomas lietuviškų vestuvių atributas


Na as kiek zinau, tie kas eina be dovanos, turi nestis torta, buteli ir geliu! ax.gif
Nors pas mus visi nesa geles ir butelius! g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosena @ 2008 12 20, 19:38)
as pritariu  vienai mergaitei jog  lietuviu vestuvese jau yra  tradicija eiti su gelem su buteliu  na ir zinoma kokia dovana . mes kai ejom  i vienas vestuves patstebejom jog nievienas nenese butelio pasimetem , o kai priejom prie jaunuju jie  nustebe sako aciu  draugai nors vieni nepamirsote  aisq tai viskas bairiais  tas pasakymas , bet kaip supratau jie buvo labai nustebe  jog kiti be butelu atejo. va kai buvau preita ziema tai visi sveciai su buteliukais atejo tad manau cia yra tradicija kaip bebutu ir sioje vietoje as nieko nematau blogo. kadangi pati kitais metais isteku as tikrai neisizeisciau jai ateitu svetelis man su buteliuku .


tradicijos yra tradicijos... pas mus priimtina yra, kad nuo poros turi buti baltosarba brendzio, saldzios ir sampo butelis- viso trys... dar tortas arba sakotis ir aisku geles... apie dovana nekalbu.... gal kam tai ir alkoholizmo skatinimas, bet juk niekas neliepia gerti... tai priklauso nuo paties taves, jei tu negeriantis, tai is taves ir nesitikes, kad tu ka atsinestum.... juk i paprasta gimtadieni einat su buteliu... tai apie vestuves net nekalbu... jos dazniausiai net dvi dienas trunka, tai liaudiskai sakant " ar jainieji turi prigirdyt svecius" ? del to sveciai patys dazniausiai nesasi kas kiek isgers smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2008 12 21, 16:39)
tradicijos yra tradicijos... pas mus priimtina yra, kad nuo poros turi buti  baltosarba brendzio, saldzios ir sampo butelis- viso trys... dar tortas arba sakotis ir aisku geles... apie dovana nekalbu.... gal kam tai ir alkoholizmo skatinimas, bet juk niekas neliepia gerti... tai priklauso nuo paties taves, jei tu negeriantis, tai is taves ir nesitikes, kad tu ka atsinestum.... juk i paprasta gimtadieni einat su buteliu... tai apie vestuves net nekalbu... jos dazniausiai net dvi dienas trunka, tai liaudiskai sakant " ar jainieji turi prigirdyt svecius" ? del to sveciai patys dazniausiai nesasi kas kiek isgers  smile.gif


nu ***** kazkokia jauciuos muzike ir nzn tokiu tradiciju, mano nuomone jei jau einam i vestuves tai jaunieji ir organizuoja baliu ir maitina ir girdo, ir nesvarbu kiek kas geria kiek kas valgo ir kiek dienu as irgi taip planuoju savo vestuves... kazkokie mes atsilike turbut ir net kai i gimtadienius einam nesinesam buteliu g.gif ir musu draugai irgi nesinesioja...gal kazkas negerai su mumis, bet pas mus ner tokios mados...gal cia labiau kaimuose tokios tradicijos? ne? nu nzn...keista man...
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 12 21, 22:38)
nu ***** kazkokia jauciuos muzike ir nzn tokiu tradiciju, mano nuomone jei jau einam i vestuves tai jaunieji ir organizuoja baliu ir maitina ir girdo, ir nesvarbu kiek kas geria kiek kas valgo ir kiek dienu as irgi taip planuoju savo vestuves... kazkokie mes atsilike turbut ir net kai i gimtadienius einam nesinesam buteliu g.gif ir musu draugai irgi nesinesioja...gal kazkas negerai su mumis, bet pas mus ner tokios mados...gal cia labiau kaimuose tokios tradicijos? ne? nu nzn...keista man...


Na jei Klaipeda kaimas kaitosi, tada as nezinau... ax.gif I gimtadieni eidami visada nesames buteli! Ir pas mus kai atvaziuoja - atsiveza! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2008 12 21, 22:19)
Na jei Klaipeda kaimas kaitosi, tada as nezinau... ax.gif I gimtadieni eidami visada nesames buteli! Ir pas mus kai atvaziuoja - atsiveza! unsure.gif


nesakau, kad klp kaimas, bet nesu macius tokiu reikalu, nu nesvarbu, o kaip visa ta situacija atrodo tada visi atsinesa butelius i vestuves ir ka su jais darot? nu jei pvz rase kazkas kazko stipraus, sampes ir pan. nu bet su sampe jau sutinka paprastai, kur yra teke dalyvaut vestuvese tai ka sakot palaukit palaukit dar pasipisltikim kas ka atsinese ir tada pirmas tostas ar kaip nes biskeli neisivaizduoju...
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 12 21, 23:46)
nesakau, kad klp kaimas, bet nesu macius tokiu reikalu, nu nesvarbu, o kaip visa ta situacija atrodo tada visi atsinesa butelius i vestuves ir ka su jais darot? nu jei pvz rase kazkas kazko stipraus, sampes ir pan. nu bet su sampe jau sutinka paprastai, kur yra teke dalyvaut vestuvese tai ka sakot palaukit palaukit dar pasipisltikim kas ka atsinese ir tada pirmas tostas ar kaip nes biskeli neisivaizduoju...


Tu per daug sutirstini spalvas! 4u.gif
Niekas nesako, kad palaukim, tiesiog atnesti buteliai yra pastatomi ant stalo ir viskas! 4u.gif
Ir akcentavau daugiau gimtadienius, ne vestuves! ax.gif
Nesu uz tai, kad nestu ir sampana, ir stipraus buteli ir t.t. Bet viena buteli nesvarbu ko - pas mus priimta atsinest! ax.gif
Atsakyti
Doovka, paskaičiau, kad jūs einate į vestuves, kur nuo 100 žmonių ir nesinešate butelio, bet nešate žaislą vaikų namams... Aš tokiose, deja, nesu buvusi. Didžiausios, kuriose yra tekę dalyvauti, buvo apie 60 žmonių ir jos buvo lietuviškos tradicinės vestuvės. Trijų butelių nesinešam, bet vieną visada (ir į gimtadienį taip pat), o jei atneštume minkštą žaislą ir sakytume čia vaikų namams liktume tiesiog nesuprasti... Ir nemanau, kad esu kaimietė. Tiesiog kiekvienas savam rate švenčia kaip išmano (ir nepasakyčiau, kad alkoholikų šaika esam biggrin.gif ).
Atsakyti
Na, o aš manau, kad vestuvinių/gimtadieninių tradicijų negalima suskirtyti į kaimo ir miesto... schmoll.gif viskas priklauso nuo giminės tradicijų ir organizatorių.. Per savo vestuves mes ir valgydinom, ir girdėm svetelius dvi dienas, ir tikrai neskaičiavom kąsnių... o dovanų gavome labai daug gėlių ir dovanas bei vokelius.. galbūt todėl, kad net ir į svečius ar gimtadienį einant mūsų giminėje niekas kreivai nepažiūrės jei ateisi nešinas pyrago gabalėliu, o ne buteliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2008 12 22, 11:31)
Na, o aš manau, kad vestuvinių/gimtadieninių tradicijų negalima suskirtyti į kaimo ir miesto...  schmoll.gif viskas priklauso nuo giminės tradicijų ir organizatorių..
sutinku, kad viskas priklauso nuo gimines (giminiu), seimos tradiciju -
ir elgiames taip, kaip esame priprate... ax.gif
Atsakyti
na manau i gimtadienius ar i vestuves ar i svecius su buteliu nuvaziuoti tai parodoma jog esi madagus ir gerbi svecius ir cia nematau nieko blogo
Atsakyti