Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(Pjaf @ 2008 08 27, 15:23)
tai gal nekelkit vestuvių, o už joms skirtus pinigus ir dovanokitės ką norit rolleyes.gif

ir prie ko čia moliniai dirbiniai, tokių dalykų nieks nedovanoja, o jei ir dovanoja, tai ką? dovanotam arkliui ...

tai gal pasiūlykite svečiams iš viso nesivarginti ir neiti į vestuves, jei manot, kad išrinkti dovanas yra vargas ax.gif

na nieko blogo cia nematau, jei jaunieji sako, kad vokelis jiems puikiausiai tiktu, na kas gi cia blogo.... rolleyes.gif ejau su MB i drauges vestuves...manau vistiek reikia orientuotis i kokias vestuves eini -i prabangias, ar i kokia pirtele pasedet....tai vat, kadangi musu atveju buvo restorane, ir zinau kad draugai labai stengesi visiems padaryt gera ir grazia svente, dejom 400lr ir ne kiek nesigailiu smile.gif
Atsakyti
Taip jau man išeina ,kad šiom dienom baisiai nesinori dirbt tongue.gif ir vis užklystu į supermamas.
Per mano vestuves,kurios jau buvo seniai seniai,blokados laikais,gavau 3 laikrodžius,patalynės,užklotų,puodą,dar keletą nesąmonių ,kurių niekur taip ir nepanaudojau,ir pinigų.Laikrodžių kažkodėl pakęst negaliu,patalynė,puodai pravertė,nenaudojami daiktai taip ir liko tėvų namuose,o pinigai-išnyko,kaip dūmas,neblaškomas vėjo.Taigi piniginė dovana smagu tuomet,kai už ją ir nusiperkami kažkokie trokštami daiktai.O kai nueina bizniams... g.gif vėliau sužlugusiems unsure.gif
Teko praeitą mėnesį sudalyvaut dviejose vestuvėse,pirmose buvom liudininkai,dėjom 300,antrose-piršliai,irgi dėjom 300,plius dar nemažos piršlių išlaidos.Bet žinau,kad dėjo ir 500,ir krikšto tėvai 1000.
Bet ar piniguose laimė ? ax.gif Manau,jaunieji,darydami šventę ir kviesdami bet kurį žmogų,juk nesvarstė,kiek tas ar kitas įdės į vokelį...O kvietė,todėl kad myli... blush2.gif
Nors nžn,sako,dabar visaip būna... g.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2008 09 04, 15:37)
drinks_cheers.gif
mes už dovanotus pinigus planuojam išvažiuot i kelionę - kad liktų prisiminimas rolleyes.gif

Labai labai labai smagu biggrin.gif Čia nuostabiausia dovana sau,kokią tik galima sugalvot,o daiktų įsigysit po truputį (arba iš karto lotuliukas.gif )
Smagios kelionės jums ir parvežkit nuotraukyčių akims paganyt ax.gif
Atsakyti
Na aš iš dovanų gavėjo pozicijų dabar...
mūsų vestuvės nebuvotradicinės ir dar truko tik keletą valandų, tai kaži kokių dovanų net nesitikėjau - buvo svarbiausia, kad artimi žmogiukai rastų laiko ir atvyktų kartu pasidžiaugti... na gėlių jūros, aišku tikėjausi, nes buvo rugpjūtis smile.gif

su vyru esam naujakuriai, tai piniginės dovanos buvo į temą, molinis indas su įrašytais mūsų vardais ir vestuvių data taip pat buvo labai į temą - gal pati nuostabiausia dovana, o vat gigantiškas paveikslas visiškai netinkantis nei dydžiu, nei spalvom.... na kaip čia pasakius. Guli nukištas ir laukia savo likimo. IR KUR MAN JĮ KIŠT??? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*zyza* @ 2008 11 26, 13:33)
su vyru esam naujakuriai, tai piniginės dovanos buvo į temą, molinis indas su įrašytais mūsų vardais ir vestuvių data taip pat buvo labai į temą - gal pati nuostabiausia dovana, o vat gigantiškas paveikslas visiškai netinkantis nei dydžiu, nei spalvom.... na kaip čia pasakius. Guli nukištas ir laukia savo likimo. IR KUR MAN JĮ KIŠT???  blush2.gif  ax.gif



Del paveikslo labai pazistama situacija. Toks jausmas, kad ji mums net tycia padovanojo klasikinio stiliaus, nors pas mus namie modernus stilius biggrin.gif Tai labai "tinka" biggrin.gif

Musu vestuves irgi buvo mazytes, bet dovanos labai mielos wub.gif Gavom nuostabu albuma nuotraukoms wub.gif Toki net neiprasta sakyciau. Dar gavom simbolines dovanas- tai auksine moneta, 8 grudus ir popierini piniga biggrin.gif

Ir aisku buvo neapsieita be vokeliu ax.gif Nors man tai kazkaip, nei dovana, nei kas g.gif Taip ir nelieka jokio prisiminimo, kai gauni pinigus verysad.gif Nors zinoma cia nuo zmoniu priklauso- kiti papraso, kad dovanotu vokelius. As asmeniskai to nenorejau ir nenoreciau 4u.gif Ir apskritai nemegstu tokiu dovanu, kaip cekiai, pinigai ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 26 lapkričio 2008 - 17:11
Mes dar gavome skrynią, kurioje buvo supiltas lygiai pūdas druskos - labai simboliška ir miela smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2008 08 27, 17:21)
o gal jus man neaiskinkit ka daryt ir ko ne? mano vestuves beje jau buvo. Sprendziu pagal save - man dovanos ieskojimas yra varginantis dalykas. Jei jums patinka gauti nereikalingus daiktus kurie paskui dulka, valio, o man tai ne prie sirdies tongue.gif

pritariu man rinkt dovana ir vargas nes nezinai ko reik kad nupirktu kas nereikalingo.
kai as tekejau pries 8m.gavau ir pinigais ir dovanu buvo gerai nes nieko neturejom,o daba ruosiuosi teketi antra karta ir as viska turiu ko man reike tai va noreciau gaut pinigeliais ir nuvaziuot i koke kelione nes niekur nesu buvusi mirksiukas.gif

daba nesenai mano sesuo buva vestuvese tai maziausei dejo 200lt.buvo kas dejo ir po 300lt.na buvo ir tokiu kurie nedave nieko o cia ypatingai pirsliai truputi geda galvoja kad brolio vestuves tai nereike nieko doh.gif o buvo kas dejo ir po 50lt.na cia is vis mano nuomone geda kas tas 50 daba uz 100lt.nieko normalaus nenupirksi bent mano nuomone maziausei reiketu deti 300-400lt.gi cia kuresi nauja seima ir jiem pagalba isikurimui tikrai reikalinga gi jie viska daro grinai savom lesom dziaugiuosi uz tuos kuriu teveliai prisideda ir tikrai nereike nuvertint tu kurie nori gaut pinigeliais jie geriau zino ko nori.
va kai mano pusesere zenijosi buvo tiesei sviesei pasakyta kad atnesti pinigais ir dar buvo pasakyta kad 100lt.tik gimtadienio dovanai vat cia tai pasakyciau buvo super izulu dar nurodyti kiek atnesti pinigais nors dar pries 6m.ir uz ta 100 kaska gero galejai nupirkt o daba tai net patyliu doh.gif
Atsakyti
Jei nelieciant temos, kas geriau dovana ar pinigai, o kalbant tik apie vokeli, tai manyciau, kad daug kas priklauso nuo to, kokie santykiai su jaunaisiais, kokia tavo asmenine finansine padetis, paciu jaunuju padetis (pirma santuoka ar antra).

Tarkim, jei vestuves jaunu zmoniu dvieju dienu, tai manyciau, kad 100lt nuo vieno asmens kaip ir mazoka... Juk apie vestuves pranesa pakankamai anksti, tai tokiam reikalui galima ir daugiau pataupyti, be to - tai jauna dvieju zmoniu svente, naujakuriai gyvenime, todel manau, kad bent jau 200lt tikrai reiktu idet i vokeli... ax.gif o sutaupyti labai paprasta - jei i vestuves esi pakviestas pries 3 menesius, tai i "jaunuju" taupykle kasdien iki vestuviu imesti po 2-3 litus, manau, nebutu taip ir skausminga is finansines puses...
Atsakyti
is kur ta mada nestis butelius i vestuves, jei nesi porose ir nereiks tau nieko ispirkinet? tortai irgi sakyciau gal porose ir reikalingi, gal...

mes kiek sau leidziam keliaujant i tokia svente, visu pirma turim atskristi, 2 zmonems plius minus 500e, tada dovana buna nup 400lt jei nelabai artimi zmones, jei esam kaip nors ypatingai ivertinti, vakaro eigoj i vokeli dasimeta koks simtukas, kt...nuo nuotaikos priklauso...artimesni gimines ir draugai, kai kviecia nuo 500 iki 800 lt nusipelne buvo...mes labai impulsyvus zmones ir mums nuo momento priklauso kiek duosim...is tevu as savo vestuvese is vis nenoreciau gaut pinigu ir taip jau viskuo prisideda...gerai butu gaut dovanas arba kad kas nors zinotu ko mums reikia...mes su mb turim nutare 2 dovanas reikalingas mums, jam biletas i europokeri - 1000e, o man reikalingas kitchen aid - namu kombainas, galim pasvajot kaip sakant, kaina apie 1300e paprasta versija standartine...

todel ir nesituokiam, nes nesam pajegus iskelt vestuviu 200 maziausiai zmoniu, kurie visi yra butini ir reikalingi kad butu ta diena su mumis o dovanu gali ir nieko neatnest...nes isejau siais metais savo noru is darbo tai nusprendziau bilieto i europokeri suzadetiniui nedovanot, o kombainiuka gavau maziuka kol kas philips dovanu nuo jo...taip kad kol kas issiversim ir be vestuviu, nes susirasymas ne viska lemia, kaip ir vokai...
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2008 12 16, 23:00)
drinks_cheers.gif Juk einant i gimtadieni kartais net brangesnes dovanas darom, o cia vestuves... ax.gif



kiekvienam savaip atrodo, o jau sumasciau ka noreciau gaut is mociutes, nes ji tik viena yra, seneliu ner, tai pinigu ne, o maldaknyges kas kokias padovanotu, gal kam irgi tiks, kad tikintys...
Atsakyti
Mes vestuvėse buvom 2007-ųjų vasarą, tai metėmės po 125 Lt (kad 500 gautųsi, nes buvom keturiese). Bet dabar jau dėčiau bent 150 Lt, nes pinigas visai kitokios vertės. Čia tuo atveju, jei esi kviečiamas į balių, o ne šiaip eini pasveikinti prie bažnyčios (tada jau mažiau). Butelis ir gėlės, manau, visą laiką bus privalomas lietuviškų vestuvių atributas (na nebent esi pakviestas į kokių a la Pinkevičių vestuves, ten jau butelio nesineši biggrin.gif ).
Man dar labai negražu, kaip čia paskaičiau, kai jaunavedžiai pasako kitiems, kas kiek įdėjo, na ne tai, kad tiesiai įvardija sumas, bet jūs daugiausiai, jie tiek neįdėjo ir pan. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(VelDan @ 2008 12 17, 16:38)
Butelis ir gėlės, manau, visą laiką bus privalomas lietuviškų vestuvių atributas (na nebent esi pakviestas į kokių a la Pinkevičių vestuves, ten jau butelio nesineši  biggrin.gif ).


nu nelabai sutinku nesu buvus ne vienose vestuvese kur reiktu nestis ar sveciai butu atsinese buteli, ir geliu kaskart jau visur maziau reikia, dauguma musu draugu renkas ne geles, kas buna pazymeta prie kvietimu, o nedideles dovaneles, t.y. zaislus, kurie bus skirti vaiku namams...ir vaikstau ne po pinkeviciu vestuves, o tokias nuo 100 zmoniu kur buna... tokia mano patirtis...
Atsakyti