Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(srauni_upe @ 2008 08 26, 21:18)
aš ir nesu dovanojus pinigų vestuvėse, bet niekada ir neklausiu ko jaunieji nori. Kol kas grasinimų susidoroti nesulaukiau smile.gif smile.gif


aš visada klausiu, ne tik eidama į vestuves, ir kai manęs klausia (jei klausia), visada pasakau. Bet retai kada norai pildosi - kai man buvo 25, prašiau smūginio gręžtuvo, tai negavau, nes visi mane kad pokštauju, o aš rimtai taip svajojau wub.gif , o kai vyrui buvo 30, jis prašė puodo 2 litrų bulvėm virt, tai vėl negavo, nes visi manė kad juokauja....o šiaip jau kelinti metai sakau kad neneštų man jokių stiklinių, čerkų, šaukštų ar šaukštelių, kai visus išplaksiu, pati nusipirksiu, geriau jau paveikslas, mažas suvenyras, žvakė ar koks tai kitas daiktas, kuris pas mane namie bus ne metus ar du ir kasdien praeidama pro šalį aš pagalvosiu apie žmogų, kuris man tai dovanojo...gal čia sentimentai tiesiog.. man labai gera, kai mano mama tiesiog valydama sekciją pasakoja - :"va, šitą gavau per vestuves nuo to ar ano...šitą - kai man buvo trisdešimt padovanojo tas ar anas"
P.S. o kai einu pas savo krikšto dukrą ar sūnų (jie dar mažiukai), tai dovanoju mažą žaisliuką ir atitinkamą sumą į jų sąskaitą (krikšto dienos proga jiems atidarėm sąskaitas bankuose iki 18 metų), tada bet kokiu atveju tėvai visvien negauna jų pinigėlių cool.gif
Čia manau buvo poster_offtopic.gif, nu bet sorry....tiesiog taip gavosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ermute: 26 rugpjūčio 2008 - 20:52
QUOTE(ermute @ 2008 08 26, 21:50)
kai man buvo 25, prašiau smūginio gręžtuvo, tai negavau, nes visi mane kad pokštauju, o aš rimtai taip svajojau  wub.gif , o kai vyrui buvo 30, jis prašė puodo 2 litrų bulvėm virt, tai vėl negavo, nes visi manė kad juokauja

o kai einu pas savo krikšto dukrą ar sūnų (jie dar mažiukai), tai dovanoju mažą žaisliuką ir atitinkamą sumą į jų sąskaitą (krikšto dienos proga jiems atidarėm sąskaitas bankuose iki 18 metų), tada bet kokiu atveju tėvai visvien negauna jų pinigėlių  cool.gif


biggrin.gif smile.gif smagiai gyvenate! 4u.gif
O ka, jei ne paslaptis, butumete dariusi su smuginiu greztuvu? Kuo paprastas greztuvas netinka? blush2.gif biggrin.gif

Del banko saskaitu tai labai pagirtina! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 08 26, 21:58)
biggrin.gif  smile.gif  smagiai gyvenate!  4u.gif  
O ka, jei ne paslaptis, butumete dariusi su smuginiu greztuvu? Kuo paprastas greztuvas netinka?   blush2.gif  biggrin.gif

Del banko saskaitu tai labai pagirtina!  smile.gif


taip jau yra pas mus - aš pusė vyro, vyras - pusė žmonos lotuliukas.gif
pas mus sienos blokinės, paprastu gręžtuvu labai sunku sienoj skyles padaryt (pvz. paveikslui, laikrodžiui), o vyro priprašyt...kol jis kotletukus kepa, as gręžiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ermute: 26 rugpjūčio 2008 - 21:15
QUOTE(ermute @ 2008 08 26, 21:07)
ot čia tarsiu žodį  rolleyes.gif kvietė mane į vestuves prieš gerą pusmetį o gal ir metus jau ...ir tiesiog kai kvietė, tai ir paklausiau ko pageidautų dovanų, ir įsivazduojat (kas man visiškai nesuprantama) - rėžė tiesiai šviesiai - mes norim pinigų, nes mums reikėtų pasikeisti automobilį! Deja, bet kai pasakiau , kad niekada gyvenime nedovanoju pinigų, jų kvietimas kažkaip tipo nepastebimai pradėjo blankti...vakaro gale tiesiog visa savo esybe jaučiau, kad "galit nebeužimti vietos prie stalo, kitus pakviesim geriau".......į vestuves nenuėjom, ne todėl, kad neturėjom pinigų  lotuliukas.gif tiesiog, MB turėjo tą vakarą eiti dirbt (nenumatytos aplinkybės). Ir tikrai nebūčiau dovanojusi pinigų (mano įsitikinimas toks, kad tada nelieka prisiminimų apie atėjusį žmogų, o tik suma, kurią surinko), ir būčiau labai norėjusi pamatyti jos nuostabos pilnas akis - "ir ko jūs čia atėjot??? "  lotuliukas.gif  g.gif  :

va čia tai žiauru blink.gif nesuprantama man kai žmonės daro vestuves su tikslu pasipelnyti. Tačiau dėl dovanų mes irgi rašėm, kad svečiai nesivargintų ir dovanotų pinigėliais - sumos žinoma nenustatėm lotuliukas.gif tiesiog manau geriau nepirkti nereikalingų molinių dirbinių ar dar kokių daiktų, o tą sumą skirtą dovanai įdėti į vokelį. Mes geriau žinom ko mums reikia, tą ir pasidovanosim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2008 08 27, 15:13)
va čia tai žiauru blink.gif nesuprantama man kai žmonės daro vestuves su tikslu pasipelnyti. Tačiau dėl dovanų mes irgi rašėm, kad svečiai nesivargintų ir dovanotų pinigėliais - sumos žinoma nenustatėm lotuliukas.gif tiesiog manau geriau nepirkti nereikalingų molinių dirbinių ar dar kokių daiktų, o tą sumą skirtą dovanai įdėti į vokelį. Mes geriau žinom ko mums reikia, tą ir pasidovanosim ax.gif


tai gal nekelkit vestuvių, o už joms skirtus pinigus ir dovanokitės ką norit rolleyes.gif

ir prie ko čia moliniai dirbiniai, tokių dalykų nieks nedovanoja, o jei ir dovanoja, tai ką? dovanotam arkliui ...

tai gal pasiūlykite svečiams iš viso nesivarginti ir neiti į vestuves, jei manot, kad išrinkti dovanas yra vargas ax.gif
Atsakyti
oi dovanoja ir ne tik tai.... nueina i koki prekybcentri ir vos ne pirma pamatyta daikta stveria su mintim- gi ne sau- bus gerai, praeis... Maciau kaip renka zmones dovanas gimtadieniams, vestuvems ir kitoms progoms... Ne visi yra rupestingi ir ne visi stengias tikrai ypatinga dovana nupirkt...

As dziaugiuos, kad per savo vestuves didziaja dali gavom pinigeliais ir kad man nereikia galvoti , kur susideti 30 skirtingu dovanu, kurios gaalbut ir nebutu buvusios panaudotos, o butu nukistos kur i tamsu sandeli, kad netrukdytu praeiti, o po keliu metu ir is to sandelio ismestos, ar praradusios prekine isvaizda, kaip kad nutiko mano kai kurioms mano tevu vestuvinems dovanoms lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjaf @ 2008 08 27, 15:23)
tai gal nekelkit vestuvių, o už joms skirtus pinigus ir dovanokitės ką norit rolleyes.gif

ir prie ko čia moliniai dirbiniai, tokių dalykų nieks nedovanoja, o jei ir dovanoja, tai ką? dovanotam arkliui ...

tai gal pasiūlykite svečiams iš viso nesivarginti ir neiti į vestuves, jei manot, kad išrinkti dovanas yra vargas ax.gif

o gal jus man neaiskinkit ka daryt ir ko ne? mano vestuves beje jau buvo. Sprendziu pagal save - man dovanos ieskojimas yra varginantis dalykas. Jei jums patinka gauti nereikalingus daiktus kurie paskui dulka, valio, o man tai ne prie sirdies tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjaf @ 2008 08 27, 14:23)
tai gal nekelkit vestuvių, o už joms skirtus pinigus ir dovanokitės ką norit rolleyes.gif

ir prie ko čia moliniai dirbiniai, tokių dalykų nieks nedovanoja, o jei ir dovanoja, tai ką? dovanotam arkliui ...

tai gal pasiūlykite svečiams iš viso nesivarginti ir neiti į vestuves, jei manot, kad išrinkti dovanas yra vargas ax.gif




man tas dovanų sureikšminimas apskritai kvailokai atrodo smile.gif

be to ne tie laikai, kai žmonės nesąmones dovanoja... na bent jau man taip nepasitaikė. Ne tarybiniai laikai, už kokius 100 - 200 Lt galima nuostabių dalykų rasti, kurių pats žmogus net nesugalvotų.

Ir išvis turbūt dabar tik drąsūs žmonės drįsta dovanas dovanot, o ne pinigus, kurie savimi pasitiki ir kritikos nebijo matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 08 27, 16:28)
man tas dovanų sureikšminimas apskritai kvailokai atrodo smile.gif

be to ne tie laikai, kai žmonės nesąmones dovanoja... na bent jau man taip nepasitaikė. Ne tarybiniai laikai, už kokius 100  - 200 Lt galima nuostabių dalykų rasti, kurių pats žmogus net nesugalvotų.

Ir išvis turbūt dabar tik drąsūs žmonės drįsta dovanas dovanot, o ne pinigus, kurie savimi pasitiki ir kritikos nebijo matyt smile.gif

jei žmogus su fantazija ir sugeba išrinkti įdomią dovaną, tai viskas ok. Bet jei pačiam žmogui, o ir dovanų gavėjui paprasčiau ir geriau yra pinigai, tai kodėl gi ne? Beje, čia jau turbūt reiktų kurti naują temą "geriau vokelis ar dovana?" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2008 08 27, 15:35)
jei žmogus su fantazija ir sugeba išrinkti įdomią dovaną, tai viskas ok. Bet jei pačiam žmogui, o ir dovanų gavėjui paprasčiau ir geriau yra pinigai, tai kodėl gi ne? Beje, čia jau turbūt reiktų kurti naują temą "geriau vokelis ar dovana?" lotuliukas.gif


na čia irgi tiesos yra.

mes tai svečiam sakėm, kad kas jiem atrodys geriau tą ir dovanoja.
Gavom ir to ir to smile.gif
Atsakyti
Siaip tema apie vokelius, tai siulau grizt prie to ko cia susirinkom "kiek det i vokeli", o ne svarstyt alternatyvius variantus.

Padiskutuot galit cia: http://www.supermama...;#entry19408517
Atsakyti
kadangi jau po vestuvių, galiu pasakyti, jei kam įdomu kiek musm svečiai dovanojo vokeliuose. o dovanojo įvairiai ir po 100 ir po 200 ir 300 buvo kas dovanoja. didžiasia dovana nuo krikšto mamos 1000 lt.gavom iš viso apie 6000 lt ko tikrai nesitikėjau.tiesa pasakius buvo smagu skaityti sveikinimus atvirutėse, o ne pinigus skaičiuoti, todėl sakau, kiek galit tiek ir dovanokit, kiek jums atrodo tinkama. juk ne png svarbiausia. svarbiausia nuoširdūs linkėjimai ir sveikinimai. 4u.gif
Atsakyti