Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(maidala @ 2008 08 22, 09:43)


Ne, musu niekas neklause ar norim, ar sutinkam eiti y poras, tiesiog pasake, jog jus busite ne paprasti sveciai, o turesite eiti y poras doh.gif Su mielu noru butumem tik paprastais sveciais thumbup.gif

QUOTE(almituke_ @ 2008 08 22, 10:52)


Ar mes sutinkam niekas neklause, tik pasake jog jus busite palydoje. Buciau zinojusi kas tas konkreciai yra, tai buciau iskart atsisakiusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2008 08 22, 13:57)
Ne, musu niekas neklause ar norim, ar sutinkam eiti y poras, tiesiog pasake, jog jus busite ne paprasti sveciai, o turesite eiti y poras doh.gif  Su mielu noru butumem tik paprastais sveciais thumbup.gif
Papildyta:
Ar mes sutinkam niekas neklause, tik pasake jog jus busite palydoje. Buciau zinojusi kas tas konkreciai yra, tai buciau iskart atsisakiusi doh.gif

manau ir dabar ne velu graziai jaunuju atsiprasyti, tiesiog pasakyti kad ne jusu kisenei siuo metu buti porose. Mums irgi atsake viena pora ne is karto, ir nedariau is to tragedijos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2008 08 22, 12:13)
manau ir dabar ne velu graziai jaunuju atsiprasyti, tiesiog pasakyti kad ne jusu kisenei siuo metu buti porose. Mums irgi atsake viena pora ne is karto, ir nedariau is to tragedijos rolleyes.gif


Viskas jau susitvarke mirksiukas.gif Pagrindine problema issprendem-radom tokia kokios reikejo suknele-tai dabar jau siek tiek maziau rupesciu bus ax.gif Ir tai tokia suknele gavom tik per pazystamus doh.gif
Atsakyti
Na, del priekaistu, kad sunku susirasti suknele tai.. g.gif Faktas, kad tiek as susiduriau, tiek speju dauguma nuotaku su pamergiu "igeidziais".. kartais atrodo, kad visi nori ateiti vos ne su dzinsais, papozuoti nuotraukose ir viskas g.gif Aisku, mano "reikalavimai" buvo - ne visai ilgos sukneles ir daugiau nieko... bet net ir tai buvo problema, o kai kurios net likus porai savaiciu sake, kad niekur nera nei nuomotis, nei pirkt..
Aisku su tortais tai reikia realiai mastyt ir pacia nuotaka "paprotint", nes pas mane buvo tik jaunosios tortas (kai sveciu nedaug, net ir jo nesuvalge viso).. o i vokeli galima ir 50 litu idet - kazkaip man tai atrodo normalu, galu gale - retai kas galvoja kad vestuves atsipirks ir ne tame esme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingavega @ 2008 08 25, 07:07)
Na, del priekaistu, kad sunku susirasti suknele tai..  g.gif Faktas, kad tiek as susiduriau, tiek speju dauguma nuotaku su pamergiu "igeidziais".. kartais atrodo, kad visi nori ateiti vos ne su dzinsais, papozuoti nuotraukose ir viskas  g.gif Aisku, mano "reikalavimai" buvo - ne visai ilgos sukneles ir daugiau nieko... bet net ir tai buvo problema, o kai kurios net likus porai savaiciu sake, kad niekur nera nei nuomotis, nei pirkt..
Aisku su tortais tai reikia realiai mastyt ir pacia nuotaka "paprotint", nes pas mane buvo tik jaunosios tortas (kai sveciu nedaug, net ir jo nesuvalge viso).. o i vokeli galima ir 50 litu idet - kazkaip man tai atrodo normalu, galu gale - retai kas galvoja kad vestuves atsipirks ir ne tame esme smile.gif


Na kitoms sunku rasti pavyzdziui suknele tinkamo dydzio, todel sako jog neranda. Pirkti nesinori, nes paskui nera kur deti tos sukneles, o su nuoma tai buna irgi gana sunkiai rasti ax.gif Man pasiseke jog radau per pazystama ir dar taip netiketai bigsmile.gif
Atsakyti
Tame ir esme, kad tos, kurios galetu lipti ant podiumo su savo figurom - neranda biggrin.gif Cia,matyt, nuo zmogaus priklauso - nes vienam visada kazkas bus negerai ir yra iprates, kad ant lekstutes butu padeta.. kitas kaip tik megsta ieskot, rinktis ir nepanikuot anksciau laiko smile.gif Be to, viena pamergiu sukneliu spalva tuo dekinga, kad nuotaka gali puokstes vienodas ir priderintas uzsakinet - man teko daryt is kreminiu roziu, nors tikrai butu norejesi kazko ryskesnio, su tam tikrais akcentais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingavega @ 2008 08 25, 08:25)
Tame ir esme, kad tos, kurios galetu lipti ant podiumo su savo figurom - neranda  biggrin.gif Cia,matyt, nuo zmogaus priklauso - nes vienam visada kazkas bus negerai ir yra iprates, kad ant lekstutes butu padeta.. kitas kaip tik megsta ieskot, rinktis ir nepanikuot anksciau laiko smile.gif Be to, viena pamergiu sukneliu spalva tuo dekinga, kad nuotaka gali puokstes vienodas ir priderintas uzsakinet - man teko daryt is kreminiu roziu, nors tikrai butu norejesi kazko ryskesnio, su tam tikrais akcentais smile.gif


Na jeigu jau manekenes zirzia, tai cia jau matyt tik del to, kad pazyztu blush2.gif Na dar gali buti kita priezastis - labai didelis isrankumas biggrin.gif Na as siaip ir pati nesivilkciau betko, bet tenka derintis kazkaip thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar čia tema apie tai, kiek dėti į vokelį g.gif ?
Atsakyti
Tikriausiai butu labai idomu butu skaityti tokia tema, kurioje visos parasytu tik skaicius biggrin.gif
Vokelis siejasi su daugeliu dalyku - visu pirma su tuo, kiek turi islaidu ir kiek gali sau leisti ideti tongue.gif (kiek suprantu ir apie tai cia yra snekama) O cia jau fantazija ir finansiniai kiekvienos "gabumai": gali nesiskelbt ant vokelio kas esi ir nereikes jaudintis ka pagalvos jaunavedziai, jei paliksi ten kad ir 20 litu tongue.gif
Atsakyti
na as nesutinku su tavim ingavega.
antraste taip ir parasyta, kiek deti i voka. ir del 20 litu, tan nemanau kad tiek noretum gaut per vestuves tongue.gif
Atsakyti
kalbu is patirties, beje.. nes kai kurie zmones man netiesiogiai arba tiesiogiai pasake, kad vestuves siuo metu jiems yra per brangu ir del to negali jose dalyvauti... taip kad dziaugiuosi, jog nesu dar tokia sugadinta pinigu ir galiu drasiai pasakyti - man svarbiausia, kad ta diena salia butu artimiausi zmones, kurie atsinestu nors ir pievoje priskintu geliu puokste 4u.gif
Atsakyti
ot čia tarsiu žodį rolleyes.gif kvietė mane į vestuves prieš gerą pusmetį o gal ir metus jau ...ir tiesiog kai kvietė, tai ir paklausiau ko pageidautų dovanų, ir įsivazduojat (kas man visiškai nesuprantama) - rėžė tiesiai šviesiai - mes norim pinigų, nes mums reikėtų pasikeisti automobilį! Deja, bet kai pasakiau , kad niekada gyvenime nedovanoju pinigų, jų kvietimas kažkaip tipo nepastebimai pradėjo blankti...vakaro gale tiesiog visa savo esybe jaučiau, kad "galit nebeužimti vietos prie stalo, kitus pakviesim geriau".......į vestuves nenuėjom, ne todėl, kad neturėjom pinigų lotuliukas.gif tiesiog, MB turėjo tą vakarą eiti dirbt (nenumatytos aplinkybės). Ir tikrai nebūčiau dovanojusi pinigų (mano įsitikinimas toks, kad tada nelieka prisiminimų apie atėjusį žmogų, o tik suma, kurią surinko), ir būčiau labai norėjusi pamatyti jos nuostabos pilnas akis - "ir ko jūs čia atėjot??? " lotuliukas.gif g.gif :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ermute: 26 rugpjūčio 2008 - 20:11