Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(dabej @ 2008 08 12, 01:24)
sutikciau su sia nuomone...
as mastau taip, jei tarkim gimtadieniui galiu skirti 100 lt, tai vestuves yra didesne svente, del to galiu skirti 200 ar 300 lt.
nesutinku, kad vestuves turi atsipirkti dovanomis, pamastykit ar jusu gimtadieniai visad atsiperka?
Mano vestuves nebuvo prabangios - bet puikiai praleidau laika, gavau dovanu - puse isleistos sumos, ir ja su vyru isleidom povestuvinei kelionei... nesigailiu nei vieno isleisto cento, nes svente dariau sau ir neskaiciuodama atsipirkimo  tongue.gif

Tai vat kad daugiau taip mananciu butu drinks_cheers.gif bet kad dabar del tu pinigu zmones gerkles vieni kitiems galetu perkast doh.gif
Eisim dabar i vestuves desim 200 dsar geles, butelis. Apsirengti mums kainuos daugiau kaip 1500 nes MB kostiuma keitesi 4u.gif as studente tai is kur man tuos tukstancius traukti doh.gif nors ir vieni geriausiu draugu tuokiasi ir man butu tikrai negaila duoti kad ir 1000 bet as ju NETURIU blink.gif gal i vesele neiti? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nemanau kad draugai apsidziaugtu jei neateitume 4u.gif
Atsakyti

4u.gif na kad daugiau taip galvojanciu, tai ir sventes bus visu smagios drinks_cheers.gif juk i i savo svente kvieti 4u.gif tuos zmones, kuriuos tikrai nori matyti ir kurie yra brangus tavo sirdziai wub.gif
Atsakyti
Mes 400 dėjom smile.gif Manau pats tas aukso viduriukas...
Atsakyti
as su savo mb ejom,neseniai i vestuves ir dejom 200 4u.gif ,ir nesuku sau galvos,gal ir per mazai g.gif bet mano pacios vestuves uz keliu savaiciu,tai mum islaidu ir taip daug....ir pati tikiuosi, kad mano vestuves atsipirks nea finansiskai(nes ne del to kvietem svecius)o sveciu geromis nuotaikomis,ju sypsenomis,ir gerais,siltais prisiminimais.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(almituke_ @ 2008 08 19, 14:55)
as su savo mb ejom,neseniai i vestuves ir dejom 200 4u.gif ,ir nesuku sau galvos,gal ir per mazai g.gif bet mano pacios vestuves uz keliu savaiciu,tai mum islaidu ir taip daug....ir pati tikiuosi, kad mano vestuves atsipirks nea finansiskai(nes ne del to kvietem svecius)o sveciu geromis nuotaikomis,ju sypsenomis,ir gerais,siltais prisiminimais.... rolleyes.gif


na nors mes vokelių neprašėm, bet daugiausiai gavom juos. Tai kažkur buvo 200 lt nuo poros. Kažkas truputi daugiau davė. Ką aš žinau, man tai pakanka, kelionei bus..
Atsakyti
mes su MB si savaitgali buvom vesutves ,dejom 300lt smile.gif
Atsakyti
200 lt nuo poros manau gana normaliai ax.gif Maziau aisku tikrai butu nepadoru duoti schmoll.gif Pati skaiciuoju nuo zmogaus po 100 lt (vaikai neskaiciuojami isvis) tikiuosi po tiek gauti savo vestuviu metu, tai vestuves beveik atsipirktu thumbup.gif
Idomu kiek y vokelius deda patys artimiausi zmones? g.gif Na pavyzdziui tevai, seneliai, kriksto tevai... Jei seima y vestuves eina su vaikais ar turetu y vokeli deti daugiau nei paprastai eidami pora?
Atsakyti
mano svente jau praejo ax.gif negaila nei vieno isleisto cento, ir manau net jei dovanu visai gave nebutume negaila butu, nes viskas buvo super.
Bet siaip pagalvojus, mes patys kai ejom i vestuves dovanojom gal 4 kart didesne suma nei dovanojam eidami i gimtadieni, juk vestuves ne kasmet, o karta gyvenime. Todel siek tiek keistokai pasirode kai kurios sumos (nepamenam kiek nuo ko tai tikrai), bet to nesureiksminom irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2008 08 20, 14:08)
200 lt nuo poros manau gana normaliai ax.gif  Maziau aisku tikrai butu nepadoru duoti schmoll.gif  Pati skaiciuoju nuo zmogaus po 100 lt (vaikai neskaiciuojami isvis) tikiuosi po tiek gauti savo vestuviu metu, tai vestuves beveik atsipirktu thumbup.gif 
Idomu kiek y vokelius deda patys artimiausi zmones?  g.gif  Na pavyzdziui tevai, seneliai, kriksto tevai... Jei seima y vestuves eina su vaikais ar turetu y vokeli deti daugiau nei paprastai eidami pora?





na as noriu atsakyti i tavo klausima, bent pas mus gimineje yra nusistovejusios tradicijos, kad tevai dovanoja tokias pat dovanas kaip ir visi sveciai tik neoficialiai dasideda prie vestuviu kiek isgali mirksiukas.gif o seneliai ir kriksto teveliai dazniausiai dovanoja siek tiek daugiau ir dazniausiai dovanoja torta arba sakoti 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
pakraupau nuo kai kuriu jaunamarciu pasisakymu: jei duodi daug tai gali ateit, o jei koki simteli tai gali nesivarginti...

pavyzdziuj mes kai einame i vestuves dedame nuo 200 iki 400 lt.
bet paskaiciuokim kitas islaidas: suknia nuo 300 lt, sukuosena ir makiazas apie 150, puokste nuo 30, butelis nuo 50, kuras masinai 300 lt ir t.t. zodziu, pagert dvi dienas kainuoja nemaziau 1000 lt.
nemanau tikrai, kad kiekvienas gali tokia suma isskirt svetimom vestuvem. per musu vestuves buvo zmoniu, kurie neidejo nei cento, tik atvirute ir puokste. mes zinojom, kad ju labai sunki finansine padetis, todel kviesdami pasakem, kad nereikia jokiu dovanu, svarbu,kad bajeriu butu pilnos kisenes.

taigi, jei darai vestuves su pribumbasai, o prie vestuvinio stalo meldiesi, kad jos is dovaneliu su atsipirktu... tai gal geriau reikejo pagalvot ar tau jau taip bagocka reikejo vaizduot ir kelt prabangias vestuves.

Atsakyti
na, as eidama i vestuves tiek daug savo groziui neisleidziu.... ta diena juk jaunoji turi visus nukonkuruot, o ne sveciai su savo prabangiom sukniom ir imantriausiom sukuosenom bei makiazais... suknele rasti imanoma ir pigiau, o kam be reikalo mesti pinigus i bala del makiazo, ka as pati nemoku pasidazyti? o sukuosena? juk grozi galima ir paciai susikutrti.... man butu geda demonstruoti save pasipuosusia o dovanu atnest tiek, kiek paprastam gimtadieniui dovanoji... geriau pati kukliau atrodysiu, nei taupysiu ant jaunuju dovanos....
Atsakyti
Na as irgi manau, kad kiekvienas pagal savo isgalias deda i voka ar perka dovana.Jei neturi pinigu prabangioms vestuvems, tai daryk kuklias ir nesitikek, kad jos atsipirks is dovanu, nes taip galima ir nusivilti ax.gif
Atsakyti