Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms - 2 tema

QUOTE(lindrukas @ 2008 07 29, 16:16)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  scare.gif
Ot cia tai geras, na cia tai ir sakau, kad nuo finansines situacijos daug kas priklauso

Na,taip baisu, kai visi taip beveik vienu metu. smile.gif doh.gif O prieš tai nė
vienose vestuvėse neteko dalyvauti. smile.gif
Atsakyti
Zinokit, tokiu kalbu pasiskaicius tikrai suprasteja nuomone del zmoniu, einanciu i vestuves, lygiai kaip ir del tu, kurie jas kelia. doh.gif
Laukiu savo vestuviu kaip dideles sventes, ne tik sau, bet ir kitiems, bet matau, kad tai kogero nebebus SVENTE. Tai bus balius, i kuri perkami bilietai. Jau ne tik kad reiketu pardavinet bilietus, realiai paduodami kvietimus juos jau matyt ir parduodame... Fuu, kaip slykstu...
Slykstu girdet is zmoniu "kiek man kainuos tos tavo vestuves"... slykstu girdet, kai jaunieji reikalauja pinigu (nes as asmeniskai parasyma "dovanu norime pinigu" suprantu kaip reikalavima, i kuri tik kvailokas svecias neatsizvelgs")...
Viska kalbu ir is savo patirties, deja, jau karcios, ir is Jusu visu pasisakymu. Gal cia paneles ir nesako, jog nurodo suma, kuria reikia atnest. Taciau as asmeniskai esu ne karta susidurus su tokiais, kurie ta suma NURODO.
Kaip as galiu reikalaut is savo draugu, beje, kai kuriu net nedirbanciu, kad tu man pinigus nestum? O va butent, kai sudaryta tokia nuomone, kad pvz 50 Lt nuo zmogaus GEDA nest... tai ka zmogui daryt?
Kaip sumaterialeje zmones... schmoll.gif nesakau, kad viska reikia daryt grynai altruistiskai... bet.. kaip ironiska - kai as pamergiu ir pabroliu temoj uzsiminiau, jog masinu puosyba apmoketu pulkelis, kaip kilo visos, kad puole, tipo "pati uzsimokek, jiems tai islaidos ir taip".. o va pasirodo geriau prasyt dovanot pinigu - bet kokiu atveju nemazai gausi, tai uz viska reziume ir bus apmoketa, tik "a la dovanom" lotuliukas.gif
As laikausi nuomones PINIGAI UZDIRBAMI, O PRISIMINIMAI NEIKAINOJAMI. Kas, kad atnes koki "sena nemadinga arbatos serviza", koki "kvaila sena religini paveiksla". Na tai kas, kad galbut ta dovana nukisi ir gyvenime nepanaudosi. As asmeniskai niekada nepriekaistauju zmogui ar neburbu kokia nesamone kazkas man padovanojo...
O zinot, kokia buvo pati slyksciausia mano kada nors gauta dovana? vokelyje, 20-ojo gimtadienio proga, rasti 16Lt.. metalu... pasijutau taip, kad buciau apiplesus zmogu... atemus paskutinius pinigus... Nenoreciau, kad taip tektu pasijust ir per vestuves...........
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2008 07 30, 13:52)



Puikiai suprantu ką turėjai omenyje smile.gif Iš vienos puses pritariu kad svečių dovanos tai neįkainuojami prisiminimai , bet iš kitos puses- tai gi už tuos surinktus pinigėlius gali taip pat kažką įsigyti ir tai irgi bus prisiminimas apie vestuves... Vis dėlto aš esu už tai kad dauguma dovanu butu pinigėliais. O patys artimiausi žmones , kurie tave pažįsta ir puikiai supranta- gali dovanoti dovanas,kurios tikrai bus jauniesiems puikus atsiminimas, i kuri kas kart pažiūrėjus apims malonus jausmas. o jei dovanos dulkes kažkur užkampyje metų metais ir nebus kur panaudotos- tai anoks čia ir prisiminimas. Tik kas kart tvarkantis jie užklius už akių ir užims tik bereikalingai vieta... Kol galų gale po kokiu 20-30, kai per visą gyvenimą sukaupsi dar ne viena tokį bereikalingą daiktą, ir kai sandėliuke nebus kur kojos pastatyti- imsi ir išmesi.... Na, gal tik aš taip temanau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2008 07 31, 10:37)
jei dovanos  dulkes kažkur užkampyje metų metais ir nebus kur panaudotos- tai anoks čia ir prisiminimas. Tik kas kart tvarkantis jie užklius už akių ir užims tik bereikalingai vieta...  Kol galų gale po kokiu 20-30, kai per visą gyvenimą sukaupsi dar ne viena tokį bereikalingą daiktą, ir kai sandėliuke nebus kur kojos pastatyti- imsi ir išmesi.... Na, gal tik aš taip temanau... g.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Neseniai tvarkiau ir meciau "chlama" is tevu namu, nes nebebuvo vietos reikalingesniems daiktams susideti - visokie sovietiniai servisai ir pan. Kaip mama sake, viskas "vestuviu dovanos" doh.gif

Per savo vestuves gavau pinigeliu (ir labai dziaugiuosi, nes uz juos galesim linksmiau praleisti savo medaus savaite blush2.gif biggrin.gif ), tik is vienu sveciu gavom dovana - leksciu komplektuka, bet buvo super, nes butent tokio komplektuko paslapcia norejau wub.gif
Atsakyti
Na po vestuviu galiu pasakyti, kad kiekvienas svecias duoda pinigeliu tiek kiek gali.
Kiekvienas pagal savas galimybes.
Buvo labai smagu ziureti vokelius, nes praktiskai visi sveciai labai originaliai ir idomiai tuos pinigelius ipakavo. Tikrai visi sveciai pasuko galva smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2008 07 31, 12:37)
Na po vestuviu galiu pasakyti, kad kiekvienas svecias duoda pinigeliu tiek kiek gali.
Kiekvienas pagal savas galimybes.
Buvo labai smagu ziureti vokelius, nes praktiskai visi sveciai labai originaliai ir idomiai tuos pinigelius ipakavo. Tikrai visi sveciai pasuko galva smile.gif

O va sitai zinok irgi liuks, man tai patinka thumbup.gif bet kokiu atveju, net ir pinigus dovanojant, jeigu zmogus sugeba juos graziai, idomiai ir zavingai pateikti - tai yra liuks. Jau vien is to matyti, kad galvojama apie tave, o ne "bele idejau".
Per savo gimtadieni kelis kartus paprasiau dovanot konkrecia dovanele, originaliai ipakuota. Kiek emociju buvo visiems thumbup.gif o tos dovaneles - obuolys, smeigtuku dezute, saldainis ax.gif smagu pamatyt, kaip zmones igyendina tai, ko tu paprasei, ir kaip tuo rupinasi.. aisku buvo zmoniu, kurie nesugebejo net to padaryt...
Atsakyti
mes gavom kvietima su prasymu dovanoti pinigus - nevarkit su dovanomis, mes patys (mazdaug taip). kad prisiminimas liktu sugalvojau idomiai (bent jau man taip atrodo) supakuoti.
as asmeniskai noreciau per savo vestuves gauti dovanu - kaip smagu jas pakuoti. o kadangi mano sventej turetu buti tik artimiausi zmones, geriausi draugai - as manau, kad jie žinotu, ko mums reikia ir kas patinka.
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2008 07 20, 12:14)
priklauso nuo to kur vestuves... jei paprastos namuose, tai gal dar ir uztektu, bet ir tai as dar daeciau kokia nors dovana priedui.... o va jei kokioj jau kavinej ir jei dvi dienas.... tai pamastykit kiek jauniesiems jus kainuosit... gal ir ziauriai nuskamba, bet klausimas- ar jaunieji turi gauti dovanu, ar jie jums turi dovanoti? pvz... jie gal uz maista ir gerimus sumokes dviems asmenims 400lt, o tie du asmenys ides i voka 100lt... tai kur cia dovana skaitos?


lotuliukas.gif doh.gif tai nejaugi šventės tikslas susirinkti dovanas? g.gif Visada maniau, kad vestuvių balius keliamas tam, kad galėtumėt su draugais ir giminėm pasidžiaugti laimingiausia savo diena. Jei neišgalit už balių susimokėt patys, tai gal išvis jo nereikia? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2008 08 01, 21:46)
lotuliukas.gif  doh.gif  tai nejaugi šventės tikslas susirinkti dovanas? g.gif  Visada maniau, kad vestuvių balius keliamas tam, kad galėtumėt su draugais ir giminėm pasidžiaugti laimingiausia savo diena. Jei neišgalit už balių susimokėt patys, tai gal išvis jo nereikia?  cool.gif



diskusijos apie tai ar atsiperka vestuves yra cia http://www.supermama...?...5673&st=420 4u.gif 4u.gif

Kaip supratau, sitoje temoje yra kalbamasi apie tai kiek reikia ideti i vokeli.. as tik patariau ir kokiais kriterijais rementis butu galima apsispresti kokia suma reiketu padovanoti jaunavedziams... Atsiprasau jei susidarete klaidinga nuomone ax.gif
Atsakyti
kaip mano mama sako: visi megsta pinigus biggrin.gif
Atsakyti
Na mes per savo vestuves beveik is visu gavom pinigelius, net kvietime apie tai uzsiminem, nors buvo ir pora dovanu kuriomis labai dziaugiuosi.
As visai nenorejau gauti penkis virdulius, kavos aparatus ar plaktuvus.
na cia mano nuomone smile.gif
Atsakyti
pasakysiu jums mergaites tiesiai sviesiai praitais metais ejom i vestuves .kadangi nuomavomes patys limuzina ir vestuves buvo viena diena tai draugams davem 200euru nuo 2.siemet pries kelis menesius buvom pas draugus vestuvese pirma pora ir nereikejo uz nieka papildomai moketi(ziauriai skamba) tai davem 300euru.pagalvojom jie uz mus kiekviena moka restorane po 200lt(uz abu400)tai reikia kad ne tik mes neatsipirktume, bet ir dar liktu dovanai tai davem tiek.bet tikrai nesiabejociau,kad tai daug, nes kainos tai ziaurios viskam doh.gif
p.s. maciau,jog pirsliai dave jauniesiems 500lt.na kadangi zinau,jog tie zmones turi pakankamaipinigu tai nesupratau unsure.gif
Atsakyti