Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(Lavazza @ 2007 12 12, 23:15)
mano vyrui 30gimtadienio proga padovanojo skutimosi peiliuka ir putu skutimuisi, nors vyras jau 7m barzda augina  mirksiukas.gif


g.gif gal čia su potekste dovana. kad nusiskustų jis tą barzdą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2007 12 13, 01:15)
O mes siandien gavom siuntinuka is LT su kaledinem dovanelem nuo vyro sesers (moteriskei arti 50m) nu pravalas ir tiek, galejo pinigu geriau siuntinio siuntimui pagaileti  doh.gif  ji pas mus apskritai pasizymi ispudingomis dovanomis, pvz. muilo gabaliukas Camay idetas i diiiiiiideli dovanu maisa (gerokai apglamzyta) arba mano vyrui 30gimtadienio proga padovanojo skutimosi peiliuka ir putu skutimuisi, nors vyras jau 7m barzda augina  mirksiukas.gif
Tai va, atidariau siuntini... vos neapakau, ideta dukrytei lelyte, tokia plastmasine mazyte, suveltais plaukais, murzina, megztinis apsiveles kazkokis ir kvapas nuo leles ne koks  schmoll.gif  vyrui idetas kaklaraistis su briedziais, kuri kazkada mes per kaledas pas juos palikom, o man pliusinis  nutriuses meskinas  doh.gif  nu zodziu, be zodziu  lotuliukas.gif


O tu vargeli mano, net baisu pagalvoti kas per žmogus turėtų būti, kad galėtų dovanoti tokias dovanas doh.gif Galėjo nors lelytę išplauti vaikui gal ir šampūno pagailėjo doh.gif
Atsakyti
mes shiemet mokykloje keitemes dovanomis(traukes kas kam) na zd istraukiau gera drauge jai nupirkau tokia apyranke kur jos vardas parashytas(apsiejo daugiau nei 30 lt, nors taremes 20-25), bet cia neesme juk mylimai draugei nieko negaila. O vat as is drauges gavau zvakiu rinkini kvepianti kava schmoll.gif o as nekenciu tu zvakiu, geriau jau butu gero sokolado padovanojus verysad.gif na zodziu buvo ziaurej liudna, kai visi gavo tokias dovanas kokias norejo o as deja ne.... ai jinai dar klause ar noriu to kas stovetu lentynoj, as sakau kad NE o jinai tai tu jej noresi panauduosi ir vat manes nepaklause....

beje visas su Kaledom[SIZE=7] mirksiukas.gif santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kysa007: 25 gruodžio 2007 - 09:49
Šiom Kalėdom tai nedaug, bet gerų dovanų gavau.
O šiaip anksčiau esu gavus:
- kalendorių 2004 metų, kai jau buvo 2005 pabaiga
- trečioj klasėj iš klasioko baisų seną guminį nutrintą arklį ir prieš du mėnesius pasibaigusio galiojimo šokoladuką. Buvo labai liūdna, kiti tokių fainų dalykų gavo.
- basiią pagalvę su šuniukais (man šuniukų kačiukų ir pan. dekoracijos košmaras tikras
- pliušinį markerinių spalvų gaidį per 16-tą gimtadienį iš vienos tetos
- labai seną knygą su BIBLIOTEKOS antspaudu lotuliukas.gif

kažkaip per pastaruosius 5 metus jokių panašių dovanų nesu gavus, gal jau išmoko aplinkiniai normaliai dovanas rinkt
Atsakyti
QUOTE(gintuks @ 2007 12 23, 16:19)
O as nuo mociutes per praeitas kaledas gavau trusikelius-sortukus, pasirode tik

doh.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kysa007 @ 2007 12 25, 09:45)
mes shiemet mokykloje keitemes dovanomis(traukes kas kam) na zd istraukiau gera drauge jai nupirkau tokia apyranke kur jos vardas parashytas(apsiejo daugiau nei 30 lt, nors taremes 20-25), bet cia neesme juk mylimai draugei nieko negaila. O vat as is drauges gavau zvakiu rinkini kvepianti kava  schmoll.gif  o as nekenciu tu zvakiu, geriau jau butu gero sokolado padovanojus verysad.gif  na zodziu buvo ziaurej liudna, kai visi gavo tokias dovanas kokias norejo  o as deja ne.... ai jinai dar klause ar noriu to kas stovetu lentynoj, as sakau kad NE o jinai tai tu jej noresi panauduosi ir vat manes nepaklause....

šiaip kai kitą kartą klasėj dovanom keisitės, tai garsiai kiekvienas pasakykite ko norėtumėte ir ko nenorėtumėte. mūsų klasėj taip būdavo praktukuojama, kad išvengti užknisančių dovanų -- albumų, rėmelių ar kvepalų iš "iki". tada mažiau reikėjo galvą sukt kaip čia š... nepadovanojus.
Atsakyti
Na o as siemet vel nuo savo tos pacios mociutes gavau sokoladiniu saldainiu deze su pasibaigusiu galiojimo terminu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 12 29, 16:42)
šiaip kai kitą kartą klasėj dovanom keisitės, tai garsiai kiekvienas pasakykite ko norėtumėte ir ko nenorėtumėte. mūsų klasėj taip būdavo praktukuojama, kad išvengti užknisančių dovanų -- albumų, rėmelių ar kvepalų iš "iki". tada mažiau reikėjo galvą sukt kaip čia š... nepadovanojus.


tai daug kas klause, jinai irgi sake pirmiausiai kd padovanos 20lt nu ir tiek to reikejo dovanot bent jau karolius nupirkciau kokius norejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kysa007: 30 gruodžio 2007 - 16:27
man labai nepatinka kai dovanoja suvenyrus visokius,nu neturiu kur as ju deti,man patinka erdve.
Atsakyti
QUOTE(vixen @ 2008 01 01, 21:19)
man labai nepatinka kai dovanoja suvenyrus visokius,nu neturiu kur as ju deti,man patinka erdve.

tai ir norėjau parašyt.. šiemet vėl gavau keleta žvakidžių... doh.gif doh.gif jų tiek daug jau esu gavus... cool.gif nors žvakės liepsna man patinka,bet tingiu ir retai kada tas žvakides panaudoju... unsure.gif
užknisa kai kalėdom pridovanoja tokių kalėdinių niekučių, kurių nei kur padėt yr, nei jie prie interjero derinas, tik dulkes valyt reikia.. o ir kalėdos greit pralekia ir nukišt vėl juos kur nors reikia.. o tai ir vietos užima gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(gintuks @ 2007 12 23, 15:19)
O as nuo mociutes per praeitas kaledas gavau trusikelius-sortukus, pasirode tik kad jie klyne skylute turi (na kai vyrui i toleta norisi).. lotuliukas.gif


Rūpinasi tavim močiutė, kad nelakstytum pliku užpakaliu su kokiais stringais bigsmile.gif Tik turbūt moteriškų šortukų nerado lotuliukas.gif
Atsakyti
Turbut galima butu kurti atskira tema- dovanos is anytos lotuliukas.gif Tai ir as pasidalinsiu.

Mano anyta pasizymi ypatingu isradingumu dovanuose biggrin.gif
Vestuvems dovanos is jos negavome (vestuves patys dareme).
Siaip ji visom progom dovanoja savo austas serveteles, nors esu sakius, kad nenaudoju, nes musu bute jie netinka ax.gif

atvaziavus pirma karta lankyti vaikelio atveze velgi savo audinius. kadangi pasedejus pas mus visi kartu vaziavome pasisveciuoti pas mano tevus, tai ji paeme atvezta "dovana' ir nuveze mano mamai lotuliukas.gif

per kaledas visada visiem perkam dovanas. anyta sako, buvau turguje, nusipirkau ta, ta, ta, o jums dovanoms pinigeliu neuzteko lotuliukas.gif na tai padovanojo eilini karta serveteles lotuliukas.gif

cia ne piniguose esme, tikrai ji ju turi biggrin.gif
Atsakyti