Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

O tai nesupratau kodel grazinti liepe? nu dovana tai tais laikais vertinga ta suprantu, bet grazinti??? idomiai g.gif
Atsakyti
Ui, gera tema biggrin.gif

As is anytos vis gaunu chm..dovaneliu.Pvz., mano sis gimtadienis-padeveta suknele 38 dydzio(mano 34), per mazos pedkelnes, ranksluostis-(zinot, buna tokiu papigiaisku papludimio) raudonas su masina ir auksines medziagos salikelis.
Dar esu gavus nuo jos rozine siaudine skrybelaite(nekenciu sios spalvos), padevetus dzinsus(vel gi 38 dydzio)ir krema paakiams toms, kam per 45 metus(man tada buvo 27).Su dziaugsmu laukiu Kaledu, kazin, ka atnes Kaledu Senelis? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
oj juk paskaiciau apie pedkelnes ir atsiminiau, kad mano ta mociute savo sunui na jis jau metuose aisku vyras (apie 45m.) padovanojo su kaledomis pedkelnes lotuliukas.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
VAJEZAU moteriskaites negaliu pro sita tema praeiti niekada biggrin.gif taip man ji patinka 4u.gif na tikiuosi kad as negausiu rasytis i si sarasa su svo dovanom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2007 12 08, 21:23)


As is anytos vis gaunu chm..dovaneliu.Pvz., mano sis gimtadienis-padeveta

labai matyt tave myli lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir ko jos tokios doh.gif
Papildyta:
QUOTE(deimapov @ 2007 12 10, 00:38)
oj juk paskaiciau apie pedkelnes ir atsiminiau, kad mano ta mociute savo sunui na

thumbup.gif idėja,kalėdoms lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2007 12 10, 20:11)
labai matyt tave myli lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

Aisku, myli biggrin.gif Ar imanoma manes nemylet biggrin.gif
Atsakyti
jo, as ir sios temos negaliu pro akis praleisti, nesj au labai paglosto sirdi, kad ne man vienai tokios dovanos kaip is anegdotu doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
O mes siandien gavom siuntinuka is LT su kaledinem dovanelem nuo vyro sesers (moteriskei arti 50m) nu pravalas ir tiek, galejo pinigu geriau siuntinio siuntimui pagaileti doh.gif ji pas mus apskritai pasizymi ispudingomis dovanomis, pvz. muilo gabaliukas Camay idetas i diiiiiiideli dovanu maisa (gerokai apglamzyta) arba mano vyrui 30gimtadienio proga padovanojo skutimosi peiliuka ir putu skutimuisi, nors vyras jau 7m barzda augina mirksiukas.gif
Tai va, atidariau siuntini... vos neapakau, ideta dukrytei lelyte, tokia plastmasine mazyte, suveltais plaukais, murzina, megztinis apsiveles kazkokis ir kvapas nuo leles ne koks schmoll.gif vyrui idetas kaklaraistis su briedziais, kuri kazkada mes per kaledas pas juos palikom, o man pliusinis nutriuses meskinas doh.gif nu zodziu, be zodziu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2007 12 13, 00:15)
per kaledas pas juos palikom, o man pliusinis  nutriuses meskinas  doh.gif  nu zodziu,

Dievuliau... nupušę žmonės visai blink.gif kaip pagalvoji,nu ar durni ar apsimeta toki Š... dovanodami. blink.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif juokas pro ašaras...

Dukrai,krikšto tėvai,ėjimo į pirmąją klasę proga nupirko raktų pakabuka,avytę...pateiksiu,kaip pavyzdi,slidinėt vyksta i italija, o atostogauja 4 kartus per metus, doh.gif va mokykimės taupyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 13 gruodžio 2007 - 23:36
As tai irgi esu gavusi keistoku dovaneliu. Pacia keisciausia gavau nuo tetos. Gavau dideli maisa ivairiu iklotu. Ji dirba gimdymo namuose sanitare. Cia Kaledoms. Man buvo gal 15 metu. Tai man net geda pasidare.
Atsakyti
yra tokia tema supermamoj 'pasijuokim', bet ji nublanksta paskacius sitaja lotuliukas.gif o as dar maniau, kad as kartais keistu dovanu gaunu doh.gif


Atsakyti
O as nuo mociutes per praeitas kaledas gavau trusikelius-sortukus, pasirode tik kad jie klyne skylute turi (na kai vyrui i toleta norisi).. lotuliukas.gif
Atsakyti