Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

As mokykloje visada valgydavau burokeliu misraine, nes man labai patikdavo, tai jau kai eidavome i valgykla visi zinodavo ka as valgysiu.. tai per kaledas kai keitemes dovanomis 10-oje klaseje man kalsioke padovanojo burokeliu puslitriuka lotuliukas.gif tai patiko man ta dovana labai, ne del to, kad galesiu suvalgyti(beje neskanus jie kazkokie buvo) bet orginali lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2007 11 09, 23:30)
oj kaip prisijuokiau skaitydama sia tema. o musu seimoje visa gyvenima mociute dovanodavo keistas dovanas. man yra padovanojusi ryskiai raudonus lupdazius, tokius, kur bobutes dazosi ir tas kvatas savotiskas tu prastu lupdaziu, bet esme tame, kad jie buvo jau nudazyti ir like maziau nei puse. (cia kaledine dovana) prie lupdaziu dar buvo kvepalai ne purskiami, otie kur paverti ir su pirstu pasitepi, bet tai nesvarbiausia, tie kvepalai buvo idomus tuom , kad buteliuaks buvo kvepalu, o patys kvepalai tai ipiltas vyru po skutimosi skirtas odekalonas ( kur kainuoja apie 3lt tokiuose stikliniuose buteliukuosse,kur veidas vyro nupiestas)  doh.gif  o teciui mano padovanodo suku rinkini, neesme, kad jis jau seniausiai praplikes ir neturi plauku lotuliukas.gif na ir daug daug galeciau vardinti, o jau, kad gaudavom tas ,dovanas, kurias per praejusias sventes jai dovanodavome jau nebekalbu thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif va čia tai dovana lotuliukas.gif
Atsakyti
nu nuluzt galima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif dovanos dovaneles lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o as tai va, kai keitemes dovanomis klaseje, berods 4-toje, gavau lankeli plaukam....juoda, aptraukta zomshu, su karoliuku eilute virsuje.tai klasioke, kuri dovanojo, galejo bent jau plaukus (savus speju) nuo lankelio nuvalyt, ir likusius karoliukus visai nuplest(vos ne is kas antro "karoliuko" vietos kysojo tik siulas, karoliuks velniai zino kur pasidejes doh.gif )....nu dabar prisiminus taj juokas ima, o tada tai ajajai kaip skaudu buvo..... verysad.gif juk vaikas buvau, tos davanu keitimosi dienos visa menesi be galo laukdavau, o cia-se tau doh.gif verysad.gif
atsimenu ta pacia diena, kita mano klasioke nuo klasioko gavo nuoga lele. lotuliukas.gif matyt seses nuvoge. lotuliukas.gif jau verke vargse tai labai labai..... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2007 11 10, 01:18)
Prisimenu, kai tėtė kovo 8-osios proga visada mamai dovanodavo tulpes ir kojines (tada dar pėdkelnių nebuvo-moterys nešiojo kojines su korsetu).

Visada žinodavom ką tėtė padovanos mamai kovo 8 proga  lotuliukas.gif

O kai aš gimiau gruodžio 15 d. buvo nežmoniškai šalta. Ir kur tais tarybiniais laikais tokiu metu gausi gėlių. Tai tėtė mamai į ligoninę atnešė plastmasinių rožių  lotuliukas.gif . Juokinga dabar, bet smagu prisiminti  . O jis sako, kad net nepastebėjo, kad jos plastmasinės buvo. Juk netas tada buvo svarbiausia  wub.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jei nu irjuokiausi
Papildyta:
as kazkaip nesugavusi tokiu juokingu davanu, as dovanas tokias suprantu kaip bajery. mes vien karta dovanojom draugui 21 gimtadienio proga zaislini zmogu vora. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet ten buvo dovana ant bajerio. bet kai jis pamate dovana- tai jo akys ant kaktos isoko o dar savo vyrui sakiau davai perkam jam lele. gerai kad nepirkom blink.gif zmogui turbut infARKTAS ISTIKTU.
Atsakyti
QUOTE(Mixxii @ 2007 11 27, 19:34)

atsimenu ta pacia diena, kita mano klasioke nuo klasioko gavo nuoga lele. lotuliukas.gif matyt seses nuvoge. lotuliukas.gif jau verke vargse tai labai labai..... verysad.gif  verysad.gif


Užsieni po tokios dovanos, jauciu pas psichologa vaika vestų(ta kuris gavo dovanelę) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2007 09 26, 10:10)
Kita nekokia dovana buvo mano sunui krikstynu proga. Padovanojo krikstamote puses metu vaikui zaisla, kuris tinkamas bus tik po kokiu keliu metu... doh.gif
Tai va ir nezinau, ar zmones tokie nesupratingi, ar tiesiog nesivargina del dovanu rolleyes.gif

Nu, o kas cia blogo jau tokio g.gif gal zmogus tiesiog pagalvojo, kad tokiam amziui jau turit galybe zaiyslu ir nupirko prakitskesni zaisla.. bent as labai retai kokiu vaikui dovanotu zaislu apsidziaugiu - iki kokiu pusantru metu vaikui tikrai vienodai sviecia tos dovanos schmoll.gif bent manajai.
Aisku, nelygu koki ten jus zaisla gavot...
Atsakyti
QUOTE(agida @ 2007 10 07, 19:12)
Per vestuves gavome 4 didžiules taures ir kibirėlį šampanui, o dėžės dugne radome savo piršlio ir svočios jų sutuoktuvių proga svotų rašytą atviruką. lotuliukas.gif


oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(myliu @ 2007 10 20, 22:50)
O man "nuskilo" 25-ojo gimtadienio proga nuo draugės gauti panaudoto kūno kremo indelį  blink.gif  blink.gif  blink.gif


nu superine drauge turejo but.... ziauru is tikro. unsure.gif unsure.gif

QUOTE(leliuga @ 2007 11 07, 14:13)
Jubiliejaus (30)proga esu gavus sortus(iki keliu )  per televizoriu reklamuodavo tokie kazkokie uzsimauni ir kaip dirbi lieseji ar kas ten,nu bet man jie dideli thumbup.gif  storo elastiko,gal norit lotuliukas.gif  lotuliukas.gif su dezute

tikiuosi kad kitam jubiliejui jei sulauksiu,tikrai kas "kosmo diska" lotuliukas.gif iteiks lotuliukas.gif


oi prikolas lotuliukas.gif
Atsakyti
gerai jus cia pavarot lotuliukas.gif
na man ir buvo tokiu prikoliu su dovanom, bet viena is ispudingiausiu tai, kai karta atvaziavus teta is Lenkijos, pavieseti pas mus, atveze dovanu visims... o man sako...zinai vaikeli neturejau labai laiko ieskot dovanu, tai prasau sokolado ir gumyte plaukams... ir ji nuo savo zilu riebaluotu plauku nusiima ta gumyte ir duoda man mega_shok.gif ... o as kaip gera mergaite sakau ACIU doh.gif ...o ta gumyte privelta plauku blink.gif ... net supurte kai prisiminiau...
Atsakyti
Verseckiukai: o siaubas nu cia tai rimtai nupurte, kad panaudotus daiktus dovanoja tai daug kam ne naujiena, bet kad taip iteikia, gerai, kad dar sokoladas nubuvo nukastas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Verseckiukai @ 2007 12 03, 17:27)
gerai jus cia pavarot  lotuliukas.gif
na man ir buvo tokiu prikoliu su dovanom, bet viena  is ispudingiausiu tai, kai karta atvaziavus teta is Lenkijos, pavieseti pas mus, atveze dovanu visims... o man sako...zinai vaikeli neturejau labai laiko ieskot dovanu, tai prasau  sokolado ir gumyte plaukams... ir ji nuo savo zilu riebaluotu plauku nusiima ta gumyte ir duoda man mega_shok.gif  ... o as kaip gera mergaite sakau ACIU  doh.gif ...o ta gumyte privelta plauku  blink.gif ... net supurte kai prisiminiau...

lotuliukas.gif aaaaaaaaaa lotuliukas.gif siaubas .... o jus tikrai esat tokiu dovanu gave? lotuliukas.gif kazkaip kaip is komedijos ar anegdoto skamba
Atsakyti
QUOTE(Signa... @ 2007 12 05, 20:18)
lotuliukas.gif  aaaaaaaaaa  lotuliukas.gif  siaubas .... o jus tikrai esat tokiu dovanu

Gausi,gausi ir tu kada mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
tikrai be bajerio, buvo man toks ivykis, kuri tirkai nemalonu prisiminti. dar man mociute pasakojo, ka ji jai padovanojo labai grazios medziagos, kad pasisiutu suknele, o sovietu laikais tai ojojoi kokia cia dovana. Tai ta tetule po menesio atvaziavo ir pareikalavo grazinti.... doh.gif , daugiau mociute is jos dovanu nepriimdinejo.
Atsakyti