Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

Gavau dovanu kompaktini diska MP3, tik deja jis buvo ne originalus ir muzika jame buvo tokia feee, kurios as nemegstu doh.gif
Atsakyti
Jubiliejaus (30)proga esu gavus sortus(iki keliu ) per televizoriu reklamuodavo tokie kazkokie uzsimauni ir kaip dirbi lieseji ar kas ten,nu bet man jie dideli thumbup.gif storo elastiko,gal norit lotuliukas.gif lotuliukas.gif su dezute lotuliukas.gif

tikiuosi kad kitam jubiliejui jei sulauksiu,tikrai kas "kosmo diska" lotuliukas.gif iteiks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 07 lapkričio 2007 - 13:16
QUOTE(leliuga @ 2007 11 07, 14:13)
Jubiliejaus (30)proga esu gavus sortus(iki keliu )  per televizoriu reklamuodavo tokie kazkokie uzsimauni ir kaip dirbi lieseji ar kas ten,nu bet man jie dideli thumbup.gif  storo elastiko,gal norit lotuliukas.gif  lotuliukas.gif su dezute lotuliukas.gif

tikiuosi kad kitam jubiliejui jei sulauksiu,tikrai kas "kosmo diska" lotuliukas.gif iteiks lotuliukas.gif


va is visu cia parasiusiu tai sita belekokia dovana.prisijuokiau iki asaru lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hippy_girl @ 2007 11 08, 00:06)
va is visu cia parasiusiu tai sita belekokia dovana.prisijuokiau iki asaru  lotuliukas.gif

aciuks.gif

dar viena pora zinau,kuri labai megsta draugams bet kokia proga dovanoti nepadorias medines kiniskas skulptureles ,ypac visiem "linksma" buna,kai vaikai randa ir klausia kas cia doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2007 11 08, 13:45)
dar viena pora zinau,kuri labai megsta draugams bet kokia proga dovanoti nepadorias medines kiniskas skulptureles ,ypac visiem "linksma" buna,kai vaikai randa ir klausia kas cia doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Oi, mergaites, nerealiai cia jus pasakojate lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Jautiek prisijuokiau, kad zandai plysta...

As tai teta tokia turiu, kuri mego, kai maza buvau visokius rubelius dovanoti ( dideli, nunesioti ir ne pagal amziu mada)
Jie keliaudavo i maisiuka ir tiesiai i siuksliu deze. ax.gif
Po keli tokiu dovaneliu jau mama graziai jai pasake, kad daugiau ju nepirktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samiene: 09 lapkričio 2007 - 14:49
man tai juokingiausia dovana is cia paminetu batu tepalas ir sepetys biggrin.gif tikrai taip nesugalvociau biggrin.gif
Atsakyti
Prisimenu, kai tėtė kovo 8-osios proga visada mamai dovanodavo tulpes ir kojines (tada dar pėdkelnių nebuvo-moterys nešiojo kojines su korsetu).

Visada žinodavom ką tėtė padovanos mamai kovo 8 proga lotuliukas.gif

O kai aš gimiau gruodžio 15 d. buvo nežmoniškai šalta. Ir kur tais tarybiniais laikais tokiu metu gausi gėlių. Tai tėtė mamai į ligoninę atnešė plastmasinių rožių lotuliukas.gif . Juokinga dabar, bet smagu prisiminti . O jis sako, kad net nepastebėjo, kad jos plastmasinės buvo. Juk netas tada buvo svarbiausia wub.gif
Atsakyti
oj kaip prisijuokiau skaitydama sia tema. o musu seimoje visa gyvenima mociute dovanodavo keistas dovanas. man yra padovanojusi ryskiai raudonus lupdazius, tokius, kur bobutes dazosi ir tas kvatas savotiskas tu prastu lupdaziu, bet esme tame, kad jie buvo jau nudazyti ir like maziau nei puse. (cia kaledine dovana) prie lupdaziu dar buvo kvepalai ne purskiami, otie kur paverti ir su pirstu pasitepi, bet tai nesvarbiausia, tie kvepalai buvo idomus tuom , kad buteliuaks buvo kvepalu, o patys kvepalai tai ipiltas vyru po skutimosi skirtas odekalonas ( kur kainuoja apie 3lt tokiuose stikliniuose buteliukuosse,kur veidas vyro nupiestas) doh.gif o teciui mano padovanodo suku rinkini, neesme, kad jis jau seniausiai praplikes ir neturi plauku lotuliukas.gif na ir daug daug galeciau vardinti, o jau, kad gaudavom tas ,dovanas, kurias per praejusias sventes jai dovanodavome jau nebekalbu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agida @ 2007 10 07, 18:12)
Per vestuves gavome 4 didžiules taures ir kibirėlį šampanui, o dėžės dugne radome savo piršlio ir svočios jų sutuoktuvių proga svotų rašytą atviruką. lotuliukas.gif

čia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Sauluute @ 2007 10 17, 13:15)
Brrrr.... na ir dovanele...  blink.gif  o as turbut "baisiausia" dovanele gavau is savo brangiausiojo pries kelis  metus  blush2.gif , tai buvo ragana, ir dar tooookia baisi  doh.gif paspaudus rankoje mygtuka ji pradeda juoktis... ir dar ji turi tokia "maza" smulkmenele....  blush2.gif  nuoga uzpakaliuka...  blink.gif  taip ir nesupratau ka ji turetu reiksti  blink.gif
tad pastaruoju metu del dovanu pati uzsimenu ko noreciau, ir reikalai laaabai pasitaise  thumbup.gif

gauti ragana dovanų yra gerai, "tipo" sekantys metai laabai geri turi būti biggrin.gif

Aš iš savo brangiausiojo n-ojo gimtadienio proga gavau taures lotuliukas.gif šampanui, tokias , kad žandikaulis atvipo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2007 11 10, 00:30)
tokius, kur bobutes dazosi ir tas kvatas savotiskas tu prastu lupdaziu, bet esme

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Švente vyras gimtadieni ir vieni draugai padovanojo Kama sutros knyga.Aš nemačiau kas ten per dovana,padejom kartu su visom ir balius tesiasi toliau...
Atlekia mūsu vyresnioji ir klausia kur tetes dovanos,norim su draugem paziūret ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ateinam, kur dovanu krepšiai,kažkas šnypčia net dusdamos iš juoko,merginom metu nei daug nei mažai 10 ir 8 kitai 6. Pažiūrėjo moteros thumbup.gif thumbup.gif išvaikėm greit žiūrėtojas,ir sveteliai velniu gavo nuo manes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2007 11 09, 23:30)
oj kaip prisijuokiau skaitydama sia tema. o musu seimoje visa gyvenima mociute dovanodavo keistas dovanas. man yra padovanojusi ryskiai raudonus lupdazius, tokius, kur bobutes dazosi ir tas kvatas savotiskas tu prastu lupdaziu, bet esme tame, kad jie buvo jau nudazyti ir like maziau nei puse. (cia kaledine dovana) prie lupdaziu dar buvo kvepalai ne purskiami, otie kur paverti ir su pirstu pasitepi, bet tai nesvarbiausia, tie kvepalai buvo idomus tuom , kad buteliuaks buvo kvepalu, o patys kvepalai tai ipiltas vyru po skutimosi skirtas odekalonas ( kur kainuoja apie 3lt tokiuose stikliniuose buteliukuosse,kur veidas vyro nupiestas)  doh.gif  o teciui mano padovanodo suku rinkini, neesme, kad jis jau seniausiai praplikes ir neturi plauku lotuliukas.gif  na ir daug daug galeciau vardinti, o jau, kad gaudavom tas ,dovanas, kurias per praejusias sventes jai dovanodavome jau nebekalbu thumbup.gif




Va cia tai topiskiausias doh.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif Mirsiu is juoko lotuliukas.gif
Atsakyti
Esu gavusi taures sampanui doh.gif doh.gif Jas tuscias sunku nuo stalo pakelti.Baisios...Vieta tik uzima kelis metus,nes niekaip ismest negaliu.Vis delto dovana g.gif
Atsakyti