Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(CINEMA @ 2007 10 24, 13:34)
Na merginos, perskaiciau as cia viska ir man taip liudna pasidare...Na visai nejuokinga...Kokiu zmoniu buna blink.gif

As pvz turiu pussesere, tai savo vestuviu proga su vyru gavome nuo jos dovana - patalynes komplektas is turgaus uz 50lt. Patalyne tai normali, mums kaip tik reikejo, bet kokia ji skupa, viska apskaiciavo...net ir tai kad ateis viena be vyro (vyras juroje). O gyvena jie labai gerai, bet svetimu pinigu skaiciuot nemegstu. Tiesiog taip nemalonu pasidare verysad.gif Man asmeniskai butu geda eiti i vestuves savo giminaites su 'tokia' dovana.

O as niekada neskaiciuoju uz kiek nupirkta dovana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CINEMA @ 2007 10 24, 14:34)
Na merginos, perskaiciau as cia viska ir man taip liudna pasidare...Na visai nejuokinga...Kokiu zmoniu buna blink.gif

As pvz turiu pussesere, tai savo vestuviu proga su vyru gavome nuo jos dovana - patalynes komplektas is turgaus uz 50lt. Patalyne tai normali, mums kaip tik reikejo, bet kokia ji skupa, viska apskaiciavo...net ir tai kad ateis viena be vyro (vyras juroje). O gyvena jie labai gerai, bet svetimu pinigu skaiciuot nemegstu. Tiesiog taip nemalonu pasidare verysad.gif Man asmeniskai butu geda eiti i vestuves savo giminaites su 'tokia' dovana.



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...... pati sau priestarauji..... patalyne normali jos reikejo, tai kokia beda, per pigi? lotuliukas.gif .... is kur zinai kiek kainavo i turgu ejai paziureti, ar pati kaip ekspertas nustatei is kur ir uz kiek lotuliukas.gif .... as irgi neskaiciuoju uz kiek..... padovanojo tai padovanojo o kiek uzdirba ir kaip gyvena jau ju reikalas. jeigu ja tau geda eiti su tokia dovana i vestuves tai pirk kad kietai atrodytum, o jeigu jos akimis normali tokia dovana...

ir kuri skupa kuri nemandagi neaisku cia dar......
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2007 10 30, 11:05)

ir kuri skupa kuri nemandagi neaisku cia dar......


Man tai aišku cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2007 10 30, 12:05)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...... pati sau priestarauji..... patalyne normali jos reikejo, tai kokia beda, per pigi?  lotuliukas.gif .... is kur zinai kiek kainavo i turgu ejai paziureti, ar pati kaip ekspertas nustatei is kur ir uz kiek  lotuliukas.gif .... as irgi neskaiciuoju uz kiek..... padovanojo tai padovanojo o kiek uzdirba ir kaip gyvena jau ju reikalas. jeigu ja tau geda eiti su tokia dovana i vestuves tai pirk kad kietai atrodytum, o jeigu jos akimis normali tokia dovana...

ir kuri skupa kuri nemandagi neaisku cia dar......

Zinau kiek kainavo, nes ji paskui pati prasitare, kiek jai kainavo eiti i musu vestuves, islaidos ir visa kita cool.gif
Jos akimis normalu buvo ateiti tusciom rankom aplankyti mane ir suneli i gimdymo namus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CINEMA: 31 spalio 2007 - 22:49
QUOTE(CINEMA @ 2007 10 31, 21:46)
Zinau kiek kainavo, nes ji paskui pati prasitare, kiek jai kainavo eiti i musu vestuves, islaidos ir visa kita cool.gif
Jos akimis normalu buvo ateiti tusciom rankom aplankyti mane ir suneli i gimdymo namus unsure.gif

Manau,kad negrazu yra is tavo puses visu pirma,o pagal ka ivertini zmogu,taip ir elgiamasi matyt su tavimi.Jei zmogus turi pinigu tai nereiskia,kad jis turi drabstytis brangiomis dovanomis visur ir visada.Taupo tai ir turi,gyvena gerai cool.gif
O ligonineje as laikiau zmoniu ateinanciu aplankyti o ne dovanu,man brangu zmogaus bendravimas,o daiktus,dovanas ir visa kita as pati uzsidirbu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(CINEMA @ 2007 10 31, 22:46)
Zinau kiek kainavo, nes ji paskui pati prasitare, kiek jai kainavo eiti i musu vestuves, islaidos ir visa kita cool.gif
Jos akimis normalu buvo ateiti tusciom rankom aplankyti mane ir suneli i gimdymo namus unsure.gif

oho... tai jau tikrai kad baisu... bijočiau eiti pas tamsta su dovanomis... o tai būtų suskaičiuota iš kur, po kiek ir pan 4u.gif

kadaise pašnekėjau kaip noriu čenachinių (ar kaip ten jie vadinasi moliniai puodukai į orkaitę). per gimtadieni gavau net 21 vnt... t.y 9+6+6 thumbup.gif visi išgirdo mano norą lotuliukas.gif
Atsakyti
nuo vyro esu gavus svarstykles blink.gif blink.gif blink.gif
nu ne tokia jau stora.....
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 02, 11:55)
Manau,kad negrazu yra is tavo puses visu pirma,o pagal ka ivertini zmogu,taip ir elgiamasi matyt su tavimi.Jei zmogus turi pinigu tai nereiskia,kad jis turi drabstytis brangiomis dovanomis visur ir visada.Taupo tai ir turi,gyvena gerai cool.gif
O ligonineje as laikiau zmoniu ateinanciu aplankyti o ne dovanu,man brangu zmogaus bendravimas,o daiktus,dovanas ir visa kita as pati uzsidirbu tongue.gif

biggrin.gif Aciu visoms uz nuomones...Geros dienos biggrin.gif
Atsakyti
o ash kadajse 4 klasej nuo geriausios drauges esu gavusi 3 poras triusikeliu gimtadienio proga.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2007 11 02, 16:22)
nuo vyro esu gavus svarstykles blink.gif  blink.gif  blink.gif
nu ne tokia jau stora.....

Ir as esu gavusi svarstykles..... biggrin.gif ne per gimtadieni ..siaip,bet tokiu,kokiu as norejau biggrin.gif beje irgi ne stora,tik reguliuojanti savo svori biggrin.gif
Atsakyti
ai dar viena karta buvo mano gimtadienis 12 man tada buvo (atrodo) mano dvi pusseseres is vienos seimos, na as jas pakvieciau lig tais ir kartu g.gif ateina viena 5val. atnesa vokeli(klausu kas atsitiko o jaunesnioji sako ai susipykom lotuliukas.gif ), vyresne 6 ateina dar viena vokeli atnesa doh.gif pasidejau, kai visi isvaziavo pradejau ziureti dovanas, na ziuriu viena vokeli jame 10lt ir atvirute ziuriu i kita vokeli 10lt ir atvirute lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tada kazkjp pagalvojau
blink.gif fool.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dovanėlės thumbup.gif .

Mes per vestuves gavom net 3 ar laikrodžius-žadintuvus lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Ir net 2 komplektus tokiu pačių puodų lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Daiktai gal ir reikalingi tik padaugino mažumėlę lotuliukas.gif
Atsakyti