Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

Man tai nesuprantama dovana buvo draugui saldaininiai stingai. Kur juos deti? Suvalgyti nesinori lotuliukas.gif Tai ir guli stalciuje, tik vieta uzima.
Atsakyti
Kvailiausios dovanos is anytos... Visada... Pastoviai kas nors is sovietmecio uzsilike... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2009 10 09, 09:04)
O mano draugei jos draugė sugalvojo padovanoti vibratorių. Čia gal ir nebūtų labai baisu, bet ji pradėjo išpakuoti dovaną prie stalo, kur tėvai, vaikai ir t.t. Tai vaizdelis buvo nekoks. Žodžiu, siaubas kažkoks  blink.gif  blink.gif



sitas tai gerulis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
vaikai turbut paklause "o kas cia?" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina-i @ 2009 10 12, 20:24)

ne į temą, bet geras avataras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2009 10 09, 11:04)
O mano draugei jos draugė sugalvojo padovanoti vibratorių. Čia gal ir nebūtų labai baisu, bet ji pradėjo išpakuoti dovaną prie stalo, kur tėvai, vaikai ir t.t. Tai vaizdelis buvo nekoks. Žodžiu, siaubas kažkoks  blink.gif  blink.gif

doh.gif
Atsakyti
QUOTE(D.JURGITA @ 2009 10 13, 16:28)

cia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
del vibratoriaus tai pati kalta kad ne vietoj ispakavo lotuliukas.gif
QUOTE(Desire*~> @ 2009 09 21, 16:47)
jau neduok Dieve dovanoja "adijalus" [lietuviškai pledus]  schmoll.gif  ankščiau tik tokius ir dovanodavo, tai turbut namuose kokie penki guli xDD

kaip as megstu tuos vilnonius storus sovietinius adialus thumbup.gif galetu man per kiekvienas kaledas dovanot biggrin.gif
QUOTE(Baranka @ 2009 10 08, 22:57)
Superine tema  thumbup.gif 
O as siais metais gavau "ispudinga" dovana....  doh.gif  Paskambino giminaitis (25 metu), kad nori su savo mergina atvaziuoti aplankyti mano sunelio. Dovanu atveze... alaus bambali... Nes buvo Palangoj, "Pas Juozapa".... Taip ir nesupratau, ar cia man reikejo isgerti, ar mano suneliui  schmoll.gif 
As net "aciu" nesugebejau islementi...  doh.gif

na cia manau ne dovana o lauktuves buvo biggrin.gif ne kiekvienas turi galimybe ten nuvaziuot, as buvau gavus cukierku is ten thumbup.gif malonu kad apie mane pagalvojo ir parveze thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2009 10 09, 10:04)
O mano draugei jos draugė sugalvojo padovanoti vibratorių. Čia gal ir nebūtų labai baisu, bet ji pradėjo išpakuoti dovaną prie stalo, kur tėvai, vaikai ir t.t. Tai vaizdelis buvo nekoks. Žodžiu, siaubas kažkoks  blink.gif  blink.gif

Na drauge tikrai turejo perspeti blink.gif , kad reikia ispakuoti miegamajam, sveciai manau, net nesuprastu kas per dovana buvo iteikta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 10 29, 00:42)
Na drauge tikrai turejo perspeti blink.gif , kad reikia ispakuoti miegamajam, sveciai manau, net nesuprastu kas per dovana buvo iteikta  biggrin.gif



Moliniai balti karoliai kurie netiko "brangaiusiajai" tetulei ,tai perdovanojo vaikui, pries tai karksejo puse metu apie auksini ziedeli 18kos metu proga,
praejo jau keik metu o sita nesamone dar prisimenu , total kosmar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite9 @ 2009 10 29, 14:54)
Moliniai balti karoliai kurie netiko "brangaiusiajai" tetulei ,tai perdovanojo vaikui, pries tai karksejo puse metu apie auksini ziedeli 18kos metu proga,
praejo jau keik metu o sita nesamone dar prisimenu , total kosmar doh.gif

aha, labai nemalonu, kai prisizada aukso kalnus, o paskui atveza kokius pvz molinius karolius, kurie totaliai nereikalingi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 11 03, 18:27)
aha, labai nemalonu, kai prisizada aukso kalnus, o paskui atveza kokius pvz molinius karolius, kurie totaliai nereikalingi doh.gif

Nu graudu skaityt: pagrindinė šiuolaikinio žmogaus vertybė - materija, daugiau apie nieką jis negalvoja... Gal žmogui bėda tuo metu buvo, gal negalėjo nupirkt tų "prižadėtų aukso kalnų". Man išvis atrodo, kad ir kokia ta dovana bėbūtų, svarbiausias yra dėmesys ir tai, kad žmogus nepamiršo Tavo šventės, atėjo, pasveikino... O kokia dovaną atnešė, man mažiausiai rūpi... Patiko - puiku, nepatiko - realizavau kur nors kitur (kam nors atidaviau, išmečiau ar pan.) ir nesuku sau dėl to galvos unsure.gif
Atsakyti
tame ir esme kad ten skrudze gera , visa vasara atostogauja is musu gyvena nors babkiu gal pora stuku gauna, o cai moli dovanoja gedos turetu, biggrin.gif
Atsakyti