Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(veiva @ 2009 10 02, 17:51)
Manau sitai temai tiktu ir mano dedes mano tėciui devyni metai is eiles (labai lengva suskaiciuoti) dovanojamos dovanos, o gal reiktu sakyti dovana. Devynis metus is eiles jis nuo brolio gauna gabala tokios senoviskos senoviskos medziagos. Ir vis sako, nu gal ka pasisiusi  doh.gif , pats zinodamas, kad mano tėtis gyvenime nieko nesisius ir net nezinau ka butu galima is tokios ciut ne kandziu suestos medziagos siuti. Ir dar buvo, kad keli metai is eiles veze ta pacia medziaga, tai turbut po gabala atkerpa  doh.gif .

Gal mato, kad nieko nepasisiuvęs tai galvoja , kad dar trūksta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet tai protas vyrų nelabai toli nešantis, geriau šampes arlikerio padovanotų, tai tėtis bent jau savo šeimos moteris paliapintu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dowiliuke @ 2009 10 05, 14:14)
Tai panos nupirko prausiamą bliūdą, pripylė vandens, įleido karpį, primetė baltų centų ir tarp jų aš dar turėjau susirasti sidabrinį žiedelį  cool.gif Labai gaila buvo man to karpio, prisirišau per kelias valandas  biggrin.gif  ax.gif
Papildyta:

Nu man tai labai patiko  thumbup.gif

na jo tikiu, kad prisirišot,man tai ir atrodo liuksiška dovana 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ALLUREs @ 2009 10 05, 14:17)
Gal mato, kad nieko nepasisiuvęs tai galvoja , kad dar trūksta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
bet tai protas vyrų nelabai toli nešantis, geriau šampes arlikerio padovanotų, tai tėtis bent jau savo šeimos moteris paliapintu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

na jo tikiu, kad prisirišot,man tai ir atrodo liuksiška dovana  4u.gif


Net nezinau kokiu dar senienu jis turi. Broliui buvo padovanojes toki sena is caro p.... laiku laikrodi, sasages marskiniams . Uz tai man dovanoja vokelius ir butent su doleriais hihihi.gif Tai daznai is teciaus sulaukiu pasiulymu keistis dovanomis smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2009 10 05, 14:22)
Net nezinau kokiu dar senienu jis turi. Broliui buvo padovanojes toki sena is caro p.... laiku laikrodi, sasages marskiniams . Uz tai man dovanoja vokelius ir butent su doleriais  hihihi.gif Tai daznai is teciaus sulaukiu pasiulymu keistis dovanomis  smile.gif .

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif GERAS , tikiuos keičiat dažnai lotuliukas.gif o taisenas tas dėdė?
Atsakyti
QUOTE(ALLUREs @ 2009 10 05, 14:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif GERAS , tikiuos keičiat dažnai  lotuliukas.gif o taisenas tas dėdė?


Kur ten keisies biggrin.gif . Net suniui guolio nesiuciau is tokios medziagos lotuliukas.gif . Zmogus metuose, bet vadovauja dideliai imonei, nemazai keliaves, bet stilius jooooo doh.gif
Atsakyti
čia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na as svenciu nelaukiu niekad.. nes anytu dovanos buna topines doh.gif aisku niekada neziuriu parduotuvese kiek kainavo ir t.t. bet jau anytosI atsibodo sakyt, kad nepirktu dovanu is Select zurnalo.. anytaI sunkiai pragyvena pati, o priperka: vaikams tu baisiu kojiniu su katinais po 30Lt, man indu rinkini (turiu as tu indu, ne karta sakiau, kad nereikia), flamasteriu ta dideli rinkini, kurie jau net nepaiso, kosmetiniu, kuriu niekam nereikia ar puodeliu, masinele su signalais, kurie turbut ir mieganti prizadintu uz sienos.. aisku, zmogus maste apie dovanas, stengesi, bet geriau jau butu saldainiu 1kg nupirkus ir viskas, dabar man nejaukiai jaustis, kad zmogus paskutinius pinigus isleido ir tos dovanos absoliuciai ne i tema unsure.gif
anytaII tikrai materialiai gerai gyvena, ja pasveikint visada privalom, nest dovanas geras taip pat, nes kitaip isizeis. Situacija tokia, kad negaliu pasakyt "eik sau", tai man tos sventes kosmaras.. pamenu nupirkom "Metalo amziuj" kavinuka ir puodelius mandrus, padovanojom, o mes gavom zvakide ir muiline (kainu nenulupa niekad, kainavo 2Lt) doh.gif kartais vaikams atnesa is bazes kinietisku zaislu, kurie ispakuojant pabyra biggrin.gif tik iseina ir metu lauk zaislus (dar susizeis ar uzsprings vaikai), geriau jau saldainiu ar mandarinu kilogramas butu, vaikams smagiau tokia dovanele gaut biggrin.gif niekada nepamirsiu kai nupirkau kupona pas kosmetologe grozio proceduroms.. Dailus pakvietimas su sveikinimu gimtadienio proga - ismete lauk voka net nepaziurejus kaip supratau, geriau jau pati buciau pas kosmetologe uz tuos pinigus nuejus.. doh.gif
Atsakyti
Mano mokykliniai prisiminimai - buvo pora panašių atvejų, kai gavau dovanų nuo vaikinų vyresnėse klasėse, viskas su dovanom buvo gerai, gavau kaklo papuošalą nuo vieno, o nuo kito sidabrinę grandinėlę ant rankos. Bet vėliau klasiokė negalėjo nutylėti, kad čia ji dovaną už jį nupirko doh.gif Antru atveju taip pat buvo, tik ten ne klasiokė, o iš paralelinės klasės mergina prasitarė ax.gif tai kažkaip sugadino man nuotaiką biggrin.gif tongue.gif
Pamenu 16 gimtadienio proga iškaulinau iš krikšto tetos auskarus, norėjau prasidurti ausis, tik nupirko auksines mažytes rinkeles, kurios man nepatiko, gal dėl to ausis prasidūriau būdama 24-ų biggrin.gif

MB močiutė gimtadieniams pinigus dovanoja, bet Kalėdom tai traukia per savo amželį sukauptą turtą ax.gif Bet man kažkaip smagu biggrin.gif Pvz., kažkurias Kalėdas su broliene gavom tokius visai nesexy flanelinius naktinius lotuliukas.gif Bet labai kokybiška flanelė, šilti, uždari, savo mamai duodu apsivilkti kai į svečius atvažiuoja, jai labai patinka thumbup.gif Graudžiausia turėjo būti sūnėnui 10 metų, kai Kalėdoms gavo įrankių platsmasiniais kotais (šaukštas, peilis, šakutė), vartė vartė jis juos doh.gif

MB brolis pasakojo kaip draugų tarpe pas juos buvo įprasta neįprastas dovanas dovanot, tai kartą gyvą gaidį dovanojo, parsivežį namo iš Kalvarijų turgaus ir kaip jo mama neišgrūdo lauk su tuo gaidžiu, nes dar per naktį turėjo pas save palaikyt iki gimtadienio lotuliukas.gif Kanalizacijos dangtį kažkam suorganizavo. Ir dar pamenu, kad daug visokiausių vaistažolinių arbatų iš vaistinės dovanojo lotuliukas.gif Tai čia šiaip, gal kam idėjų trūksta mirksiukas.gif biggrin.gif

Labiausiai nepritaikomos kelios MB tėvo dovanos - jis domisi akmenimis, tai dovanoja ten visokius kažkokius, kam man jie doh.gif gintarinius karolius esu gavus unsure.gif knygą apie feng šui interjere schmoll.gif Pirmąjam anūkui irgi nevisada protingas dovanas perka, man tai gaila pinigų, gimimo proga nupirko žieminius batus 21 dydžio tipo kai jau bus metukų, nu ir ką, neįkišu vaiko kojos į juos doh.gif pliušinių žaislų bet kokiom progom ir be progų įduoda, o labiausiai gal erzina jo pasakymas, kad va čia geras daiktas vaikui, ekologiškas , kai aš tikrai žinau, kad ne, nes ir firmos ne tos, ir made in china. Nieko prieš tuos daiktus, tik prieš tą pabrėžimą ekologijos, kur jos nėra...
Atsakyti
Superine tema thumbup.gif
O as siais metais gavau "ispudinga" dovana.... doh.gif Paskambino giminaitis (25 metu), kad nori su savo mergina atvaziuoti aplankyti mano sunelio. Dovanu atveze... alaus bambali... Nes buvo Palangoj, "Pas Juozapa".... Taip ir nesupratau, ar cia man reikejo isgerti, ar mano suneliui schmoll.gif
As net "aciu" nesugebejau islementi... doh.gif
Atsakyti
O mano draugei jos draugė sugalvojo padovanoti vibratorių. Čia gal ir nebūtų labai baisu, bet ji pradėjo išpakuoti dovaną prie stalo, kur tėvai, vaikai ir t.t. Tai vaizdelis buvo nekoks. Žodžiu, siaubas kažkoks blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2009 10 09, 10:04)
O mano draugei jos draugė sugalvojo padovanoti vibratorių. Čia gal ir nebūtų labai baisu, bet ji pradėjo išpakuoti dovaną prie stalo, kur tėvai, vaikai ir t.t. Tai vaizdelis buvo nekoks. Žodžiu, siaubas kažkoks  blink.gif  blink.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2009 10 08, 22:27)
... aisku, zmogus maste apie dovanas, stengesi, bet geriau jau butu saldainiu 1kg nupirkus ir viskas, dabar man nejaukiai jaustis, kad zmogus paskutinius pinigus isleido ir tos dovanos absoliuciai ne i tema  unsure.gif
        kartais vaikams atnesa is bazes kinietisku zaislu, kurie ispakuojant pabyra  biggrin.gif  tik iseina ir metu lauk zaislus (dar susizeis ar uzsprings vaikai), geriau jau saldainiu ar mandarinu kilogramas butu, vaikams smagiau tokia dovanele gaut 



Va, va... ir man ta pati situacija.... ir as metu viska i siukslyna kai tik iseina sveciai unsure.gif Ir sutinku, kad geriau jau vienas kg. saldainiu ar mandarinai...

Laikui begant savo mamai jau vyras siek tiek praplove smegenis doh.gif Ji jau dabar prie visu nesamoningu dovanu atveza anukui Actimelio ar Cocacolos. Maniskis alpsta del to. Bet velgi mociute yra mociute doh.gif Visada atveza beskonio actimelio ir cocacola light doh.gif Tai maniskis visasada klausia manes: kodel mociute atveza beskonio actimelio ir cocacola light cia gi nesamone.... as ju nemegstu doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet smagu, kad pazanga visgi yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2009 10 09, 00:36)


Linksmas gyvenimas doh.gif
Atsakyti