Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(Retisa @ 2009 09 24, 19:46)
o kadangi močiutė sagutį pirktų pagal savo skonį, tai labai tikėtina kad jo gavėja neužilgo pasirodytų šitoj temoj ir viešai padejuotų kokią nusenusią ir nukvakusią močiutę turi....
daugiau pakantumo mielosios, nesumaterelėkim taip baisiai... mano močiutei liko jau labai nedaug, ir todėl gaudama iš jos kokia dovanėlę, žinau, kad ji gali būti paskutinė... priimu su ašarom ir padedu garbingiausioj vietoj, nes tai mano močiutės dovana. ir nesvarbu kad aš jos gyvenime nepanaudosiu, bet žinau, kad ji buvo dovanota su meile.
ir jums tokių dovanų linkiu  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir net neturiu ką pridurti...žmonės nebemoka džiaugtis...
Atsakyti
QUOTE(Retisa @ 2009 09 24, 21:46)
o kadangi močiutė sagutį pirktų pagal savo skonį, tai labai tikėtina kad jo gavėja neužilgo pasirodytų šitoj temoj ir viešai padejuotų kokią nusenusią ir nukvakusią močiutę turi....
daugiau pakantumo mielosios, nesumaterelėkim taip baisiai... mano močiutei liko jau labai nedaug, ir todėl gaudama iš jos kokia dovanėlę, žinau, kad ji gali būti paskutinė... priimu su ašarom ir padedu garbingiausioj vietoj, nes tai mano močiutės dovana. ir nesvarbu kad aš jos gyvenime nepanaudosiu, bet žinau, kad ji buvo dovanota su meile.
ir jums tokių dovanų linkiu  4u.gif


MES KALBAM APIE DU SKIRTINGUS DALYKUS. Yra dovana renkama ir dovanojama su meile, o yra is reikalo. Tai du skirtingi dalykai. O kai pazysti dovanotoja tai ir atskirti nesunku, kur dovanojama su meile, kur bele ka.

Pasiskaitykite anksciau mano aprasyta pasakojima kaip mano anyta vaza man is siukslyno padovanojo doh.gif .... apie koki pakantuma gali eiti kalba. Apie pinigus as cia visai nesneku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(melagele @ 2007 09 09, 00:28)
O kai mano draugei buvo 12, jos mama paprase nueiti i parduotuve ir isrinkti dovana savo kriksto mamai..Mat pati ten laiko neturejo ar ka gathering.gif ..Taigi mano draugele nuejo ir isrinko  lotuliukas.gif LIEMENUKA...
Ale dydi pataike blink.gif

mirk is juoko lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=PUPA13,2009 09 21, 10:18]
Nesuprantu tu uosvieniu,ar jos cia tycia tokias dovanas dovanoja biggrin.gif .Maniske irgi megeja istraukti is spyntos ir padovanoti tai medziagos gabala,tai patalynes komplekta ar kokia stiklinaites doh.gif .Kadangi dabar rysiu nebepalaikome tai ir dovanos baigesi.Pati linkusi esu zmogui dovanoti dovanu cekius ar kokias proceduras,kad zmogus nuejas pasilepintu,o jei jau simboliskai noriu pasveikinti tai jau su gelyte ar kokiu pyrago gabaleliu.
na o kiek as suprantu tai jos taip atsikrato senu daiktu nereikalingu sukauptu per gyvenima ,man taip pat yra teke gaut is anytos gabala zalios medziagos,dar toki krepsi plastmasini gimtadieniui padeveta gavau ir dar daug panasiu nesamoniu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(samsam @ 2009 08 28, 00:28)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Matai, kaip cia yra su tom anytom.... o as galvojau, kad tik maniske tokia sudurus unsure.gif  O buvo taip: karta mano vyras veze savo mama namo. Islipdama ji prie konteinerio pamate tokia didele vaza ismesta ir pasieme. Na cia ne naujiena nuo konteineriu visoki geri nest namo. Vyras gryzes man viska papasakojo, o veliau ir ta vaza patyliukais parode kai sveciavomes pas anyta. Po keliu menesiu buvo mano gimke ir ka jus manot....... atsibeldzia anyta ir visa dideliam dziaugsme dovanoja ta vaza nuo siukslyno unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif NETEKAU ZADO............ kitaip buciau tikrai jai visa tiesa i akis isrezus. Isejus visiems sveciams mano vyras nesakes man ne zodzio isnese ta vaza i siukslyna...

Ir tai toli ne vienintele tokia originali jos dovana...

eik tu sau kap ziauriai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ziedute @ 2009 09 22, 11:51)
Tai jau tikrai "originali" dovana, vaza iš šiukšlino doh.gif Ir kaip taip žmonės sugalvoja pasielgti g.gif



tai ta vaza ziauriai nuvertejo, nes jus zinojote, is kur ji atsirado smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2009 09 14, 10:15)
drinks_cheers.gif  svarbiausia dėmesys  drinks_cheers.gif  gyvenime atsimenu daug niekučių gavus-bet visus juos neišmečiau-kažką priderinau, kažkas netyčia šiaip jau vaikam atiduota pažaisti.. bigsmile.gif bet įstrigo tokia dovana kažkada geras draugas atne šė dovaną gimtadieniui ne į namus  rolleyes.gif , o įkišo į pašto dėžutę mažytę rožę su rašteliu-su gimtadieniu ..kita gal išmetus būtų, o as ilgai tą rožę saugojau..žinodama kad tuo tarpu jam buvo tiesiog gėda ateit be dovanos-nes nebuvo pinigų..Svarbiausia dėmesys-o ne dovana...


aš tokia dovana ir apsidžiaugčiau, labai miela wub.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2009 09 21, 18:59)
Na cia tikriausiai tarybiniai laikai kalti. Kai viskas buvo deficitas, o jei ka gaudavo tai kaupdavo spintose. O dabar jos nesuvokia, KAD LAIKAI KITOKIE, KAD VISKAS PASIKEITE doh.gif  Maniske anyta padovanojo savo mergautini kavos serviza, kita karta padovanojo tokias baisai kristolines taures, dar kita kart mazytes simto metu senumo ledaines. Na dovanoja viska, ka susipirkus ar jei kas padovanoje kai dar jauna buvo. Viskas eina pas mane i siuklyna ax.gif

O dar turi sekcijoje susikrovus dauk tomu rusisku enciklopediju. Tai mes ant juoko jei vis uzmetam, kam ji jas laiko tik dulkes renka. O ji isdidziai atsako, kad kai anukai paauks jiems padovanosiu. Nu siaubas unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


Šito gėrio tai nemeskit, nes jis vertingas. Kuria prasme? Išliekamąja. Šitie tomai yra geriausias pavyzdys, kas buvo galima, o ko negalima sovietiniais laikais. Tad mokslininkui, ypač socialinės srities, - tai yra tikras lobynas, "anų" laikų simbolis. Jeigu vaikai bus labiau verslininkai, o ne mokslininkai, tai paskelbus internete tikrai atrasite žmonių, kuriem tas rinkinys bus reikalingas ir vertingas. 4u.gif
Atsakyti
Manau sitai temai tiktu ir mano dedes mano tėciui devyni metai is eiles (labai lengva suskaiciuoti) dovanojamos dovanos, o gal reiktu sakyti dovana. Devynis metus is eiles jis nuo brolio gauna gabala tokios senoviskos senoviskos medziagos. Ir vis sako, nu gal ka pasisiusi doh.gif , pats zinodamas, kad mano tėtis gyvenime nieko nesisius ir net nezinau ka butu galima is tokios ciut ne kandziu suestos medziagos siuti. Ir dar buvo, kad keli metai is eiles veze ta pacia medziaga, tai turbut po gabala atkerpa doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2009 10 02, 17:51)
Ir dar buvo, kad keli metai is eiles veze ta pacia medziaga, tai turbut po gabala atkerpa  doh.gif .


o vargeli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2009 10 02, 16:51)
Manau sitai temai tiktu ir mano dedes mano tėciui devyni metai is eiles (labai lengva suskaiciuoti) dovanojamos dovanos, o gal reiktu sakyti dovana. Devynis metus is eiles jis nuo brolio gauna gabala tokios senoviskos senoviskos medziagos. Ir vis sako, nu gal ka pasisiusi  doh.gif , pats zinodamas, kad mano tėtis gyvenime nieko nesisius ir net nezinau ka butu galima is tokios ciut ne kandziu suestos medziagos siuti. Ir dar buvo, kad keli metai is eiles veze ta pacia medziaga, tai turbut po gabala atkerpa  doh.gif .


Nu siaubas, tas brolis tai fantastas lotuliukas.gif


Papildyta:
As tai nepamirsiu kai 16-os metu proga is tuometinio vaikino gavau katyte. doh.gif
Aisku, miela... smile.gif
Bet nebuvo salygu jos laikyt.
Oi, kaip pasimeciau. Nezinojau kaip tevams paaiskint.
Tikrai as jo katytes neprasiau...
Galiausiai isvezem gyvuniuka i kaima, pas bobute.

Niekad niekam nedovanokit gyvunu nepasitare,
nes kiti gali ir i gatve "dovanele" ismest.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laabeille: 05 spalio 2009 - 08:06
QUOTE(Laabeille @ 2009 10 05, 09:05)

Niekad niekam nedovanokit gyvunu nepasitare,
nes kiti gali ir i gatve "dovanele" ismest.

Aš vieną kartą nuo draugių gavau gyvą karpį biggrin.gif Kai pamačiau, kad atnešė kažką bliūde, supanikavau, nes žinojau, kad tėvai jokio gyvūno neleis augint schmoll.gif
Atsakyti
ir mes esam gavę gyvūnų, tačiau tie gyvūnai tokie neutralūs, žuvytės, tai labai neišskirčiau nei tai labai gera nei tai labai bloga dovana, bet va karpio istorija tai geras, praktiška 4u.gif visai įdomus sugalvojimas , tarkim vietoje gėlių lotuliukas.gif tik trupučiukamanau gyvūno kankinimas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(dowiliuke @ 2009 10 05, 10:33)
Aš vieną kartą nuo draugių gavau gyvą karpį  biggrin.gif Kai pamačiau, kad atnešė kažką bliūde, supanikavau, nes žinojau, kad tėvai jokio gyvūno neleis augint  schmoll.gif

o kaip reagavot tokį gyvūną pamačius? ką darėt ?
Atsakyti
QUOTE(ALLUREs @ 2009 10 05, 13:11)
ir mes esam gavę gyvūnų, tačiau tie gyvūnai tokie neutralūs, žuvytės, tai labai neišskirčiau nei tai labai gera nei tai labai bloga dovana, bet va karpio istorija tai geras, praktiška  4u.gif  visai įdomus sugalvojimas , tarkim vietoje gėlių  lotuliukas.gif  tik trupučiukamanau gyvūno kankinimas  unsure.gif

Tai panos nupirko prausiamą bliūdą, pripylė vandens, įleido karpį, primetė baltų centų ir tarp jų aš dar turėjau susirasti sidabrinį žiedelį cool.gif Labai gaila buvo man to karpio, prisirišau per kelias valandas biggrin.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ALLUREs @ 2009 10 05, 13:13)

o kaip reagavot tokį gyvūną pamačius? ką darėt ?

Nu man tai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti