Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(shidochika @ 2009 09 20, 12:56)
per viena gimdieni padovanojo toki lietpalti is pleveles,sake nesiotis rankinuke jei lietus mieste uzklups  doh.gif

doh.gif lotuliukas.gif doh.gif
Gerai, kad maniškė visada pinigais dovanoja....
Atsakyti
Nesuprantu tu uosvieniu,ar jos cia tycia tokias dovanas dovanoja biggrin.gif .Maniske irgi megeja istraukti is spyntos ir padovanoti tai medziagos gabala,tai patalynes komplekta ar kokia stiklinaites doh.gif .Kadangi dabar rysiu nebepalaikome tai ir dovanos baigesi.Pati linkusi esu zmogui dovanoti dovanu cekius ar kokias proceduras,kad zmogus nuejas pasilepintu,o jei jau simboliskai noriu pasveikinti tai jau su gelyte ar kokiu pyrago gabaleliu.
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2009 09 21, 10:18)
Nesuprantu tu uosvieniu,ar jos cia tycia tokias dovanas dovanoja biggrin.gif .Maniske irgi megeja istraukti is spyntos ir padovanoti tai medziagos gabala,tai patalynes komplekta ar kokia stiklinaites doh.gif .
Taigi tarybiniais deficito laikais "apsirūpino" dovanomis 50-iai ateinančių metų. Tai kur dabar jai dėt? Reikia išdovanot. Kol nesibaigs atsargos, kitokių dovanų nesitikėkit. lotuliukas.gif
QUOTE(PUPA13 @ 2009 09 21, 10:18)
ar kokiu pyrago gabaleliu.
Oi, kokia gera dovana būtų. thumbup.gif
Atsakyti
jau neduok Dieve dovanoja "adijalus" [lietuviškai pledus] schmoll.gif ankščiau tik tokius ir dovanodavo, tai turbut namuose kokie penki guli xDD
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2009 09 21, 12:18)
Nesuprantu tu uosvieniu,ar jos cia tycia tokias dovanas dovanoja biggrin.gif .


Na cia tikriausiai tarybiniai laikai kalti. Kai viskas buvo deficitas, o jei ka gaudavo tai kaupdavo spintose. O dabar jos nesuvokia, KAD LAIKAI KITOKIE, KAD VISKAS PASIKEITE doh.gif Maniske anyta padovanojo savo mergautini kavos serviza, kita karta padovanojo tokias baisai kristolines taures, dar kita kart mazytes simto metu senumo ledaines. Na dovanoja viska, ka susipirkus ar jei kas padovanoje kai dar jauna buvo. Viskas eina pas mane i siuklyna ax.gif

O dar turi sekcijoje susikrovus dauk tomu rusisku enciklopediju. Tai mes ant juoko jei vis uzmetam, kam ji jas laiko tik dulkes renka. O ji isdidziai atsako, kad kai anukai paauks jiems padovanosiu. Nu siaubas unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2009 08 28, 02:28)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Matai, kaip cia yra su tom anytom.... o as galvojau, kad tik maniske tokia sudurus unsure.gif  O buvo taip: karta mano vyras veze savo mama namo. Islipdama ji prie konteinerio pamate tokia didele vaza ismesta ir pasieme. Na cia ne naujiena nuo konteineriu visoki geri nest namo. Vyras gryzes man viska papasakojo, o veliau ir ta vaza patyliukais parode kai sveciavomes pas anyta. Po keliu menesiu buvo mano gimke ir ka jus manot....... atsibeldzia anyta ir visa dideliam dziaugsme dovanoja ta vaza nuo siukslyno unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif NETEKAU ZADO............ kitaip buciau tikrai jai visa tiesa i akis isrezus. Isejus visiems sveciams mano vyras nesakes man ne zodzio isnese ta vaza i siukslyna...

Ir tai toli ne vienintele tokia originali jos dovana...

Tai jau tikrai "originali" dovana, vaza iš šiukšlino doh.gif Ir kaip taip žmonės sugalvoja pasielgti g.gif
Atsakyti
su nerimu pradedu laukti mb ir savo gimtadienio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
g.gif - o tai kokios dovanos yra labiausiai tinkamos ? Tikrai sutinku, kad didzioji dalis dovanu - keliancios juoka ir yra "superines", bet kitos...
Is savo uosvienes nei as, nei mano vyras (jis - is mamos) jokiu dovanu jokiomis progomis negauname. Va dabar siunte siuntinuka (gyvena ne Lt) savo kitam suneliui, tai idejo vyrui batus, nupirktus per ispardavima (as nieko pries,nes kaip tik ieskojome jam rudeniui batu) - bet 2 ismierom didesnius ir musu vaikui dzinsus - 2 ismierom mazesnius. Nors skambinosi telefonu ir klause, kokias ismieras nesioja, kad nepamazint ar nepadidint ....
Yra teke gauti keleta lauktuviu is uosvienes: silta flaneline pizama (deveta, neskalbta, second hand kvapu) ir .... XXL dydzio, kai as nesioju visus rubus S biggrin.gif Jei perki kazka is pigiuskiu, bent isskalbk. Grizdama atostogu namo Vyrui (savo sunui) parveze lauktuviu - pakabuka raktams thumbup.gif , o kitam sunui nauja mobiliaka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almaklp @ 2009 09 24, 14:14)
g.gif - o tai kokios dovanos yra labiausiai tinkamos ?


As tikrai sutinku, kad dauguma musu mociuciu tikrai neturi pinigu nupirkti gera dovana marciai ar anukams. Bet jei jau neturi pinigu brangioji mociute tai ar verta pirkti ir dovanoti daiktus is skuduryno arba kokius sudniekius, kurie visai netinkami ir kurie dazniausiai buna ismetami doh.gif Ar negeriau nupirkti anukelei pvz. saguti i plaukus uz 15 lt, o anukeliui kad ir burbulu indeli uz 5 lt ...... Arba tiesiog skanu pyraga iskepti.... Na bet cia tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2009 09 21, 20:59)
Na cia tikriausiai tarybiniai laikai kalti. Kai viskas buvo deficitas, o jei ka gaudavo tai kaupdavo spintose. O dabar jos nesuvokia, KAD LAIKAI KITOKIE, KAD VISKAS PASIKEITE doh.gif  Maniske anyta padovanojo savo mergautini kavos serviza, kita karta padovanojo tokias baisai kristolines taures, dar kita kart mazytes simto metu senumo ledaines. Na dovanoja viska, ka susipirkus ar jei kas padovanoje kai dar jauna buvo. Viskas eina pas mane i siuklyna ax.gif

O dar turi sekcijoje susikrovus dauk tomu rusisku enciklopediju. Tai mes ant juoko jei vis uzmetam, kam ji jas laiko tik dulkes renka. O ji isdidziai atsako, kad kai anukai paauks jiems padovanosiu. Nu siaubas unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


Jų galvoje matyt niekas nepasikeitė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2009 09 24, 16:37)
As tikrai sutinku, kad dauguma musu mociuciu tikrai neturi pinigu nupirkti gera dovana marciai ar anukams. Bet jei jau neturi pinigu brangioji mociute tai ar verta pirkti ir dovanoti daiktus is skuduryno arba kokius sudniekius, kurie visai netinkami ir kurie dazniausiai buna ismetami doh.gif  Ar negeriau nupirkti anukelei pvz. saguti i plaukus uz 15 lt, o anukeliui kad ir burbulu indeli uz 5 lt ...... Arba tiesiog skanu pyraga iskepti.... Na bet cia tik mano nuomone smile.gif



o kadangi močiutė sagutį pirktų pagal savo skonį, tai labai tikėtina kad jo gavėja neužilgo pasirodytų šitoj temoj ir viešai padejuotų kokią nusenusią ir nukvakusią močiutę turi....
daugiau pakantumo mielosios, nesumaterelėkim taip baisiai... mano močiutei liko jau labai nedaug, ir todėl gaudama iš jos kokia dovanėlę, žinau, kad ji gali būti paskutinė... priimu su ašarom ir padedu garbingiausioj vietoj, nes tai mano močiutės dovana. ir nesvarbu kad aš jos gyvenime nepanaudosiu, bet žinau, kad ji buvo dovanota su meile.
ir jums tokių dovanų linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 09 14, 09:10)
Jūs ir pavarot - kita gal išmetusi būtų...  doh.gif  Man čia būtų pati gražiausia dovana. Ką reiškia "neturėjo pinigų dovanai"? Taigi rožė ir yra dovana.  biggrin.gif

sumaterialeje zmones siais laikais deja... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(pienas @ 2009 09 17, 11:43)
Nesvarbi man ir dovanu kaina.. nu ne visada gali zmogus sau leisti dovanoti kazka prabangaus ar apskritai pirkti dovana.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
keisti pasisakymai..dovana kainavo 16lt cool.gif
Papildyta:
QUOTE(shidochika @ 2009 09 20, 10:56)
Na sia tema dar galetu pavadinti Nevykusios anytu dovanos  thumbup.gif  manoji tai labai megeja ta parduotuve kur po viena eura kinietiskas slamstas,tai esu gavus visokiu nesamoniu is ten,per viena gimdieni padovanojo toki lietpalti is pleveles,sake nesiotis rankinuke jei lietus mieste uzklups  doh.gif

banalu,bet toki visada nesiojuoisi rankinuke.LT tai labai aktualu,lietus daznai lyja ax.gif
Atsakyti